Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: csip » 2016. május 29. 19:01

Nagyon szépen köszönöm a 3-4.rész fordítását!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 19:12

Unni2011 írta:Kedves Rita és Kriszti, köszönöm a 3. és a 4. feliratot is!
Az első két naivan bugyuta rész után, még szerencse, hogy nem adtam fel. :)
Az utóbbi kettőnél már jobban el tudtam lazulni, és elvonatkoztatni a meseszerű elemektől. :D Bármennyire is garantáltnak tűnik a befutó, én még most jobban kedvelem a "másodhegedűst". :D Sokkal szeretetreméltóbb, bár bízom a "keselyűnk" jellemfejlődésében, megnyílásában, a valós, elfojtott érzelmeinek a felszínre kerülésében.
Ezért izgatottan várom a további részeket is. :roll:


Kedves Unni! Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy nem adtad fel! Szerintem egyre jobb,
és talán komolyabb is lesz a sori, amint a most még kissé bunyik Da Feng elkezdi az átalakulást.
Írtam már korábban, hogy a Go, Single Lady-hez hasonlít nekem ez a sori. Hasonlóan vicces,
könnyű, szórakoztató. Szeretem, amikor egy nem teljesen komplett család körül zajlanak az
események. Az ilyen romantikus komédiákban vevő vagyok az infantilis humorra is.

A Love Me és a Loving elég kemény sorik voltak, és a suliban is elkezdték a gyerekek lerágni
rólunk a húst, egyszóval nagyon jól esik az Easy Fortune.

A jövő hétfői részekben már mindenkinél láthatjuk a jellemfejlődés csiráit. Jó lesz!

Tuti, hogy lesz jelentősége a Dong Jie hátán lévő tetoválásnak. Kétszer is mutatták. Nem tetszik:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 19:15

novcsi6 írta:Köszönöm szépen az újabb részeket :)

csip írta:Nagyon szépen köszönöm a 3-4.rész fordítását!

Darinka írta:Nagyon szépen köszönöm.:)

Mindhármótoknak nagyon szívesen!
Jó szórakozást!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 19:27

Carmi írta:Ritám, köszönöm az újabb két részt!!! :P Az első kettőt ma már meg is néztem, szerintem este menni fog a következő kettő is. Az egyik barátnőmmel éppen Skype-beszélgetésre készülünk, de utána...
Élveztem az első két részt. Könnyed, meseszerű, eteti magát, meseként kell nézni, és akkor oké. Az öreg 60 évvel elkésett megbánása nevetséges, semmit nem ér, csak szavak, nekem ellenszenves, a rokonait is rettenetesre nevelte. De a történet élvezhető, nyárra tökéletes. És még a másodhegedűs még meg se jelent... :D

Szia Rika! Végre sikerült beletrafálnom egy kedvedre való soriba! Boldog vagyok! Az én kedvemre
való is! A 7. részig láttam, és alig várom már, hogy a 8.-hoz érjek a fordításban. Épp elkezdett
Da Feng jellemfejlődni, én meg elkezdtem a sorit fordítani. Szegény azóta megállt a fejlődésben,
és várja, hogy odaérjek.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Romantika ide, vígjáték oda, vannak szívszorító jelenetek is, amik a nagyapa lelkén száradnak.
Nincs megbocsátás!

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 29. 19:31

Szia Rita! Csak annyit tennék hozzá, hogy a tetoválás nekem sem tetszik nem csak a rajza miatt, hanem rettentő veszélyes volta miatt. :o
Itt most emlegetve van a hétfő, az újabb két résszel, de ez ugye nem vonatkozik a holnapi napra, hiszen ez egy megelőlegezett kedvesség volt, hogy máris itt volt a két rész. :lol: :lol: :lol: :lol: csak az olyan gyengébbek kedvéért mint én :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem ez a hét is gyorsan elszáll majd, hogy újra szombat vasárnap és hétfő lehessen.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 19:39

erika001 írta:Kedves Rita!Nagyon köszönöm az első 4 rész fordítását.Ma megnézem a 4 részt és utána a fordításoddal párhuzamosan nézem,legalábbis remélem meg tudom állni,mert ha "beszippant" akkor szoktam "kukucskálni".A hozzászólásokból ítélve újra remek sorozatot választottál ezért megpróbálok a 4.rész után "kómába"esni és majd csak hétfőn felkelni mikor jönnek a frissek.KÖSZÖNÖM.Erika001

Kedves Erika! De örülök, hogy nem a maratont választottad! Olyan jó együtt nézni is!

Ez a kómába esés nagyon tetszik! Én ezt az utolsó két hetet szeretném kómában átvészelni
ami még a suliból hátra van. A jó idő meg csak ront a helyzeten. Már végképp senkit nem
érdekel a tanulás.

Különben ez a heti két rész olyan hosszúságban, mintha a Lovingból négyet tettem volna ki
hetente. Több mint egy órásak, és sok sorosak.

Nagyon szívesen a fordítást!

Alig jelent meg a színen a jóképű Dong Jie, a majom A-Bao máris el akarja tenni láb alól:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 19:49

Kata58 írta:Szia Rita! Csak annyit tennék hozzá, hogy a tetoválás nekem sem tetszik nem csak a rajza miatt, hanem rettentő veszélyes volta miatt. :o
Itt most emlegetve van a hétfő, az újabb két résszel, de ez ugye nem vonatkozik a holnapi napra, hiszen ez egy megelőlegezett kedvesség volt, hogy máris itt volt a két rész. :lol: :lol: :lol: :lol: csak az olyan gyengébbek kedvéért mint én :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem ez a hét is gyorsan elszáll majd, hogy újra szombat vasárnap és hétfő lehessen.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Kata! Nekem az a minta nem tetszik.

Igen, úgy értettem, hogy nem holnap, hanem egy hét múlva hétfőn
kerül ki az újabb két rész. A Loving nagy izgalmai összekuszálták a
rendet, de most visszatérünk a jól bejáratott hétfőhöz. Legalább
újra szeretni fogjuk!


Ezen jót nevettem:

Kép
Kép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2016. május 29. 20:18

Köszönöm szépen az 1-4. részek feliratait! Begyűjtöttem őket! :D
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. május 29. 21:47

Szia Rita, igen a Kriszti nevű madárka volt a kis csicsergő :D Nagyon köszönöm az újabb két részt. Sajna időhiány miatt nem tudtam megnézni, ilyen, amikor én tervezek, a család és Zalán meg végez :lol: De majd akkor mini-maraton lesz belőle.
Szép hetet kívánok Nektek! :)
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. május 29. 23:45

Nagyon szépen köszönöm a 3-4.részt :D Ez a sori is maratonos lesz :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 5:58

Nyekk írta:Köszönöm szépen az 1-4. részek feliratait! Begyűjtöttem őket! :D

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm a 3-4.részt :D Ez a sori is maratonos lesz :D :D


Nagyon szívesen!
Mindkettőtöknek jó gyűjtögetést!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 6:07

nb76 írta:Szia Rita, igen a Kriszti nevű madárka volt a kis csicsergő :D Nagyon köszönöm az újabb két részt. Sajna időhiány miatt nem tudtam megnézni, ilyen, amikor én tervezek, a család és Zalán meg végez :lol: De majd akkor mini-maraton lesz belőle.
Szép hetet kívánok Nektek! :)

Szia Brigi! Tudtam, hogy Kriszti keze is benne van!

A család és Zalán valamivel fontosabb, mint Da Feng, A-Bao-nál meg mindenféleképpen.
Majd jössz, ha ráérsz! Jó szórakozás lesz!

Én is szép hetet kívánok Neked!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 6:34

Szép hetet kívánok Mindannyiunknak!

Itt nálunk csodaszépen indult a reggel, de már messziről hallottam a morajlásokat.

A kezdet (erősen zoomolva)...:

Kép

...és fél órával később (kissé zoomolva)

A képnek a "A vihar négy színárnyalata" címet adtam. Tetszik, hogy a kép közepén,
a kis felhőlyukon áttűnik a nap, reményt adva, hogy lesz még egyszer szép idő, ha
eltűnnek a viharfelhők.

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. május 30. 6:53

Szervusz Rita Kedves!

Köszönöm szépen az Easy.... 3-4. részének a feliratát. A letöltési lehetőséget is. Üdv: Ildikó
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7251
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 30. 7:21

Kellemes hét-kezdetet mindenkinek! Tegnap este, mire készültem volna hogy megyek olvasni, akkorát dörrent minden átmenet nélkül, hogy majd a székről estem le. :oops: előtte 2 perccel néztem ki az ablakon, hogy mi újság az esti világban, akkor még semmi sem látszott , hogy lesz itt valami is, pedig az időjárás jelentés már este 8-ra mondta a zivatart. Mivel nem látszott semmi gondoltam nem is baj....erre durrr gyors egymásutánban :o
Gyönyörű reggelre ébredtünk,remélem majd a szünidő is ilyen kellemesen fog telni...nappal jó idő este amikor szükséges egy kis zápor! :lol:
Nagyon szépek a kitett képek...látszik mindkét képen, hogy profin van megcsinálva. Ugye ez nem telefonról van?
A hátralévő tanításhoz sok erőt és humorérzéket, azt hiszem egy zsáknyival kell kívánnom! :lol: :lol: :lol:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. május 30. 11:00

Rita, Kriszti! Köszönöm az új részeket. Úgy jött ki a lépés, hogy nekem valóban hétfő lett a frissek elérése, elég mozgalmasak volatak a múlt hét második felétől a napjaim.
Az már kiderült, hogy a kedvenc fiú Han Dong Jie lesz, sokkal helyesebb, mint Yan Da Feng. Neki finoman szólva érdekes arca van. Szemből fényképezve teljesen rendben van, de a profiljával, pontosabban a homlokával és a hegyes előreugró állával nem tudok kibékülni, na meg a barátnőjével sem. Megint egy pénzéhes, számító csaj.

Kép Kép

Okos és helyes ez a "mindig nevető" Anthony kutyus.

Kép

Haspók, fürtöske is kedvenc lesz.

Kép

Ahogy Xie Fu An mondja....

Kép

.. látszik, hogy YDF igyekszik megfelelni és fenntartani a nagyapa nevelési elveit, de a gyerekkori sérelmek okán, előbújik a jó oldala is.
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2016. május 30. 11:32

Kedves Rita és Kriszti!
Köszönöm szépen az 1-4 részt. Tetszik a sorozat, várom nagyon a folytatást.
Nagypapi egy hidegszivű keselyű volt fiatalon, csodálom, hogy öregségére így meglágyult.
Nekem főhősünk helyett jobban bejön a rosszfiú, de tudom, hiába drukkolok neki, a nász
már a mocsárban megköttetett.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. május 30. 12:16

Kedves Rita!
Ma néztem meg a tegnap letöltött két részt.Sikerült mára egy kicsit lebetegednem,így ráértem,de remélem,hogy holnapra már jól leszek.Érdekes,hogy te is Joe Chen miatt jutottál el ehhez a sorozathoz.Én a Fated to love you után kezdtem a színésznő filmjeit keresni és nézni.Így jutottam el hozzád is a Queen of ..-hoz és régebben ehhez a sorozathoz is.Van még egy érdekes,hogy Roy Qiu (másik kis kedvencem) főszerepet játszott
a Waking love up sorozatban,ami a Prince turns to fog feldolgozása,aminek Joe Chen volt a főszereplője.Nekem a régebbi verzió jobban tetszett.
Ebben a két részben is sok vicces részlet volt.A konyhai jeleneteken jókat vihogtam.Nagyon tetszett ,amikor HDJ figyelmeztette Da Fenget.Abaot én nem is szeretem,de nem is gyűlölöm.Én barátnőben találtam meg,akit utálni lehet.Jól próbálja erősíteni Da Feng pénz iránti elkötelezettségét.De már megjelent a félelem,hogy esetleg elveszítheti kedvenc "pénzes zsákját",ha az mást vesz el.Da Feng nem hazudtolja meg önmagát,amikor csak a pénz miatt menti meg Fu Ant.Érdekes a párhuzam a nagypapa és az unokája viselkedése között.Hiszen 60 éve a nagyapapa is ellopta a nagymama gyógyfüves receptjeit,a későbbi haszon reményében.Sőt megígérte,hogy visszajön,pedig eszében sem volt megtartani az ígéretét.Lett volna rá lehetősége,de nem tette,erre nem magyarázat,hogy a szülei miatt meg kellett házasodnia.Jók voltak Pi Dam kérdései,amikor megérkeztek a házba.Én még nem bocsátottam meg a nagypapának.Amikor Fu Annal beszélt furcsán viselkedett,mint aki nem mond igazat.Igaz,most kárpótolni szeretné az unokákat a nagyi helyett,de a nagyi várakozással teli 60 évét nem tudja kompenzálni.Da Feng is még mindent a pénzért tesz.Senki nem említette Yang Yangot,pedig ő az,aki jó irányba próbálja Da Fenget terelgetni.
Jók voltak "A vihar négy árnyalata" című képeid.Nálunk is nagy vihar volt,de még akkor sötét volt.
További szép napot kívánok.Kicsit sokat írtam. :D
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. május 30. 14:42

Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 3-4. részek feliratainak a fordítását.
Ebben két részben nekem, Unni-hoz hasonlóan főleg a másodhegedűs tetszett, nagyon szépen, lágyan tud nézni.Nem kell ahhoz taplónak lenni, hogy valaki rossz fiú legyen.A nagypapa szerintem most is sumákol, igaz hogy segíti, támogatja, de azt azért nem fogja elmondani, hogy nem szerette a nagyit, meg ellopta a családi receptet.No majd meglátjuk a leányzók tisztasága őszintesége hova viszi a családot.
Szép hetet kívánok mindenkinek.
Marcsi :)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. május 30. 18:02

Szia Rita

Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat.
Végre valami halvány remény van, hogy lesz számítógépem. :D
Egyenlőre a Linuxot használom, aztán majd meglátjuk.
Nagyon hiányoztok, gép nélkül olyan vagyok mint Kuka a Hófehérkéből. :lol:
Se beszélni, se mesélni nem tudok. :mrgreen: Mihelyt megtanulom a Win-10-et használni
rögtön jövök.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 19:56

RiziBizi írta:Kedves Rita és Kriszti!
Köszönöm szépen az 1-4 részt. Tetszik a sorozat, várom nagyon a folytatást.
Nagypapi egy hidegszivű keselyű volt fiatalon, csodálom, hogy öregségére így meglágyult.
Nekem főhősünk helyett jobban bejön a rosszfiú, de tudom, hiába drukkolok neki, a nász
már a mocsárban megköttetett.

Kedves RiziBizi! "A nász már a mocsárban megköttetett." Ez a hét mondata! Nagyon tetszik!
Ha belegondolok, a nagypapi még most is keselyű, egy gonosz keselyű! Nem szeretem!
Olvadozik Fu An-től, mert a régi szerelme(?) unokája, meg azért, mert megmentette az
életét. De a saját családjával még mindig nem úgy bánik, ahogy kellene.

Nekem is jobban tetszik Dong Jie, de Da Feng is helyes, ha őszintén mosolyog. És ahogy
haladunk előre, egyre többet fog. Én már megbarátkoztam vele.

Nagyon szívesen a fordítást!

Ezen annyit röhögtem! A csúzli, mint "észosztó" eszköz:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 20:25

Kedves Ica!
Először is mielőbbi jobbulást kívánok! Annyi előnye van a lebetegedésnek, hogy legálisan, tiszta
lelkiismerettel lehet "bűnözni", lesegetni a sorozatokat.


Én még csak a The Queen of SOP-ban láttam Joe Chen-t, a Destined to Love You lett volna a második,
de annak a sorinak lőttek, befellegzett. Pedig azt olvastam róla, hogy nagyon-nagyon jó sorozat volt!
Egy héten egyszer meg szoktam nézni, hogy van-e változás körülötte, de semmi, teljesen leálltak a
fordításával. Rettentően sajnálom!

A barátnő majd akkor lesz bajban, ha Da Feng elkezdi összehasonlítgatni őt Fu Annel. A 7. rész tájékán
már ezt láttam. Különben Da Feng már most is érzi, hogy a csaj még tőle is jobban aggódik az örökségért.

Még egy hasonlóság a nagyapa és Da Feng cselekedete közt, hogy mindketten órát adtak ajándékba.
Az egyik zálogul, a másik pénz helyett, hogy segítsen.

A nagyapa hazudik. Szerintem semmi nem igaz a meséből, amit Fu Annek mondott. Az volt az igazság,
amit az ügyvédnek mesélt. Addig maradt a nagyinál, amíg minden titkos receptúrát le nem másolt,
aztán lelépett. Kitalálta a császárfás mítoszt, zálogot adott, és elment. Én azt sem értem, hogy ennyi
év után, miből gondolta a nagyi, hogy vissza fog jönni érte. Tőlem annyira távol állnak ezek a dolgok.
Nem tudom elképzelni, hogy valakire hatvan évet várjak.

Szegény Yang Yang! Zavar a színész, Xiu Jie Kai. Egyelőre még nem tudtam megbarátkozni vele. Majd
meglátom, később mi lesz. Ő is ismeretlen számomra, de a kislánya aranyos:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 20:45

gyomar írta:Kedves Rita és Kriszti!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 3-4. részek feliratainak a fordítását.
Ebben két részben nekem, Unni-hoz hasonlóan főleg a másodhegedűs tetszett, nagyon szépen, lágyan tud nézni.Nem kell ahhoz taplónak lenni, hogy valaki rossz fiú legyen.A nagypapa szerintem most is sumákol, igaz hogy segíti, támogatja, de azt azért nem fogja elmondani, hogy nem szerette a nagyit, meg ellopta a családi receptet.No majd meglátjuk a leányzók tisztasága őszintesége hova viszi a családot.
Szép hetet kívánok mindenkinek.
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Neked is nagyon szívesen az újabb részeket!

Már most érzem, hogy fog még vérezni a szívünk Dong Jie-ért, de a klisé, az klisé.
Sajnálni fogjuk, mert jóra való. Igyekszik is lemosni magáról a maffiózó, és az uzsorás
jelleget.

Ám abban is biztos vagyok, hogy Da Feng sokat fog jó irányba fejlődni, és én imádni
fogom nézni, hogyan változik, alakul, és hogyan csiszolódik össze Fu Annel, és hogyan
gyógyítja be a lány szeretete a sebeit.

Ahogy az előbb írtam Icának, a nagyapa nekem nem szimpatikus. Kíváncsi vagyok, tud-e
olyat tenni, amivel megváltoztatja a véleményemet. De ne Fu Annel, hanem elsősorban
a családjával tegyen jót végre.

Neked is kellemes hetet kívánok!

Erről is a nagyapa tehet, amiről Da Feng beszél:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 20:58

dolores953 írta:Szia Rita

Nagyon szépen köszönöm az eddigi feliratokat.
Végre valami halvány remény van, hogy lesz számítógépem. :D
Egyenlőre a Linuxot használom, aztán majd meglátjuk.
Nagyon hiányoztok, gép nélkül olyan vagyok mint Kuka a Hófehérkéből. :lol:
Se beszélni, se mesélni nem tudok. :mrgreen: Mihelyt megtanulom a Win-10-et használni
rögtön jövök.

Szia dolores!

Nagyon örülök! A halvány remény is, remény! Kapaszkodjunk bele!


Nagyon sajnállak! Én belezavarodnék, ha napokig gép nélkül kéne lennem. Még jól bírja a mostani
laptopom, de nyáron veszek egy újat, és úgy fogok örülni, hogy kettő van. Bármi közbejön, lesz
tartalék.

Te is hiányzol nekünk! Igyekezz a tanulással. Az új laptopon már nekem is az lesz, de ezen marad
a Win7.

Nagyon szívesen az újabb feliratokat!

Jót röhögtem Pi Danon. Végre nemcsak rizskása jutott édesburgonya levéllel. A gyönyör ott ragadt
az arcán:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (4/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 21:27

Kedves Gabi! Nem vagyok normális! Kihagytalak téged meg Katát, és lejjebb kezdtem a válaszolást!
Bocsi mindkettőtöktől!


Tudom, hogy néptánc évzárójuk volt az uncsiknak. Jól sikerült? Ügyesek voltak?

Én meg úgy jártam, hogy reggelre elkezdett leengedni a fagyasztóm. Nem vettem észre, hogy nem
zártam be rendesen az ajtaját előző este. Minden elkezdett kiolvadni. Szerencsére ma vitték a szemetet,
így mindent, ami teljesen kiolvadt begyömöszöltem két nagy szemeteszsákba. A nagyobb csomag húsok
még félfagyosak voltak, azt a hűtőbe tettem, és mikor hazaértem elkezdtem feldolgozni vagyis sütni-főzni
őket, mindjárt megyek csomagolni és fagyasztani. Reggel a szomszédasszonyomnak is adtam két szép nagy
félfagyos csirkemellet, hogy csinálja meg maguknak. Nem igazán szeretem a lefagyasztott kész ételeket,
de így legalább nem romlott meg a sok hús.

Én már megszoktam Da Fenget, de először nekem is fura volt az arca. Kicsit ördögös az arcéle. Mintha nem
is kínai lenne.

Egyelőre a barátnőt sem utálom, de tuti, hogy hamarosan fog rá okot adni. Eddig a nagyapa az, akit nagyon
nem kedvelek, neki sok minden szárad a lelkén, amit nem lehet csak úgy elfeledni. Aztán a nagyon hülye
A-Bao következik, aki amellett, hogy egy ripacs, jól el fog szórakoztatni a hülyeségeivel.

Nagyon szívesen a fordítást!

Ez a két kép is nagyon jó! Mintha azt mondaná Da Feng: "Megcsókollak, hadd nézzem meg kivé változol."
Erre Anthony megjegyzi: "Még hiszel a mesékben? Hmm... Nem is volt rossz!":

Kép
Kép

Fürtöske gifje nagyon jó, és a kutyaház is az volt.

A kutyaruhák...

Kép

...és a kutyavízió:

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég