Iron Ladies (online is nézhető)

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. szeptember 5. 21:47

köszönöm szépen a 4. részt :)
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. szeptember 5. 22:46

Kedves Rita ! Köszönöm ennek a bűbájos kis sorozatnak a fordítását ..a hölgyek mindent visznek . ..imádni való a kis sminkes tanuló ő meg ...hab a tortán a történetben ..a 4 rész csattanója nagyon várható volt már ..Juj nagyon tetszik ! :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. szeptember 6. 13:42

Rita! Köszönöm a 4. részt. Nagyon tetszik amit eddig láttam. Ivan nagyon cuki fiú okos,empatikus, ártatlannak tűnik, időnként mégis úgy beszél mint egy tapasztalt férfi. Li-Sha és David veszekedéséből biztos szerelem lesz. A legjobban meglepett Ching Ching házassága, mondjuk már az elején érezhető volt, hogy valami itt nincs rendjén. Kai-Ting számára biztos fájdalmas lesz a megszokott kapcsolatból
ból kilépni, és időbe telik mire ráébred az új érzelmeire.

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. szeptember 6. 14:13

A játszmák folytatódnak,érdekesek ezek a gyűlölködések,most a
hegedűművész volt barátnőre utalok,hogy mind az írígységből fakad,hiszen nem
Kai Ting bántotta meg,hanem ő vetítette rá a gonoszt,mert akit szeretett Kai
Tingot szerette.Furcsa dolgok ezek,ha belegondol az ember láthatja,hogy minden
belőle indul ki,de nyilván ez keveseknél történik meg,mert akkor nem ismétlődnének
újból és újból.A másik,hogy a házas barátnő csak azért áldozat mert azt a szerepet
választotta,mert mindig kettőn áll a vásár.Ő ebbe nyilván belement és biztos talált rá
okot,hiszen az elme mindent meg tud magyarázni.Mindig kell lenni egy jónak és egy
gonosznak,de ha magunkba nézünk megláthatjuk mind a kettőt,persze ez nem tetszik,
így inkább játszunk és hazudunk tovább.Sokat lehet ezekből a filmekből is tanulni ;)
Nagyon rossz irányban változik az értékrend,ezért aztán egyre több a szenvedés ami
elől menekülnénk.
Csodás napot ma is :x
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2018. szeptember 6. 16:40

Kedves Rita!
Örömmel vettem észre, hogy tajvani sorozat fordítását kezdted el - nagyon szépen köszönöm mind a feliratok, mind a filmek letöltésének lehetőségét! Még nem kezdtem el, csak gyűjtögetem és amint időm lesz rá, belevágok:)
Legyen szép heted:)
Üdv.
Györgyi
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 17:39

Kedves Kata, Anna, Marika, Chain, Marcsi, Cicus, Novcsi,
Zsuzsi, Gabi és Györgyi!


Örülök, hogy beugrottatok és vittétek a feliratot! Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 18:52

Kata58 írta:wow! mégis sikerült megnéznem most, és egy kicsit akarok most írni...ahogy várható volt több minden kiderült, de legfőképpen Ivan hatalmas fejlődése, hogy még yint is meggyőzte a sminkkel. Nagyon tetszett ahogy kinézett, legfőképpen amit mondott. Nagyon építő volt. és ami a legfontosabb, hogy jó hatása is volt. Talán most már a régi barátnők is ismét jó kapcsolatban lesznek. Mennyi mindent tud elrontani egy féleértett helyzet, vagy érzelem... :-o
A férjes barátnő...nocsak a férfi bigámiában él?! azta ... :-o . Mi ő egy basa?!
Ehhez képes a másik nőfaló több szimpátiát érdemel. De van egy olyan érzésem, hogy nem eszik olyan forrón a kását.. :D .Itt még lesznek meglepetések. ;)
Bemutató...jól sikerült, a vezérigazgatótól kissé kirázott a hideg..micsoda számító renvéja van, brrr. :(
Asszistensnő végül lebukik a vőlegényjelőlttel végre, nagyon vártam már, hogy ő maga legyen szemtanúja, merre hány méter, mire megy ki a játék. Az előzetesből megnyugtató végkifejlet...a gyűrű visszaadva! :-bd :-bd :-bd :-bd
Izgatottan várom a folytatást.
Milyennek az első iskolai napjaitok? Kedves mindenkinek ebben a csopiban.. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: i-)

Gratulálok Kata az elsőségedhez! :))

Én is odavagyok Ivanért. Nagyon szeretem hallgatni, amit mond. Mindig sok igazság van benne,
és az is tetszik, ahogy mondja. Súlya van a mondandójának.

Nagyon szeretném, ha Ching Ching kiszáll abból a méltatlan házasságból. Olyan indulat volt bennem
amikor azt az idétlen gyermeteg nőci, meg a férj csiviteltek egymással. A tortát a fejükre borítottam
volna legszívesebben.

Az olyan férfiakat, mint David, az életben messzire elkerülném, de így jókat rötyögök rajta. Szerintem
lesz ő még halálosan szerelmes! Bár nem tudom, hogy egy ilyen férfira lehet-e egy életet alapozni.

Már fordítom az ötödik részt, de azt még nem tudom, hogy Kai-Ting hogy fog dönteni, szakít-e vagy
sem. Nem könnyű nyolc évet eldobni, és megbocsátás is van a világon. Nagyobb baj az, hogy Tse-Shan
nem őt szereti, hanem az asszisztensét. Emiatt kéne szakítania. A nő áthelyezésével, az érzelmeit
nem helyezte át Tse-Shan.

Ha ők együtt, egymás közelében vannak, mindig mosolyognak:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 19:15

annamama írta:Nagyon szépen koszonom a negyedik rész feliratát kedves Ezoritu...ma már nehéz volt megálnni hogy ne kukucskáljak elore kulonosen mikor benéztem hozzád és még nem volt felirat...:)...de most megyek is és nézzem.....Kosziiii mégegyszer és.. :-*

Nagyon szívesen, Anna!

Sajnos nagy valószínűséggel csak szombat estére tudom hozni a következő rész
feliratát, mert ma ugyan fordítottam, de nem sokat, holnap meg vendégeim jönnek.

Én még nem kukucskáltam, de lehet, hogy este megnézem az 5. részt úgyis elkezdtem
már fordítani.

Szerettem, hogy nem nézett bele Li-Sha a szerződésbe:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 19:43

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm ennek a bűbájos kis sorozatnak a fordítását ..a hölgyek mindent visznek . ..imádni való a kis sminkes tanuló ő meg ...hab a tortán a történetben ..a 4 rész csattanója nagyon várható volt már ..Juj nagyon tetszik ! :)

Szia Zsuzsi! Úgy izgulok, hogy végig kis bűbájos maradjon a sorozat!

Olyan békebeli a hangulata. Nagyon jó hatással van rám. Jólesik nézni. Bár Ching-Ching
férjétől, és attól, hogy képes volt a szeretőjét is beköltöztetni a lakásba, hányingert
kaptam. Gusztustalan alja ember.

Vajon mi lesz ezzel a fiúval?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 19:56

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm a 4. részt. Nagyon tetszik amit eddig láttam. Ivan nagyon cuki fiú okos,empatikus, ártatlannak tűnik, időnként mégis úgy beszél mint egy tapasztalt férfi. Li-Sha és David veszekedéséből biztos szerelem lesz. A legjobban meglepett Ching Ching házassága, mondjuk már az elején érezhető volt, hogy valami itt nincs rendjén. Kai-Ting számára biztos fájdalmas lesz a megszokott kapcsolatból
ból kilépni, és időbe telik mire ráébred az új érzelmeire.

Szia Gabi! Nagyon örülök, hogy továbbra is tetszik az Iron Ladies! Még mindig fejtegetem Ivant.
Nyugodt, higgadt, kiegyensúlyozott férfi, akiből hiányzik a számítás, nem játszmázik, őszinte.
És még valami, amit nem tudok szavakba önteni, de még nem adtam fel.

Li-Sháéknak én is örülnék, ők igazán összeillenek. Ching-Chingnek drukkolok, hogy legyen
ereje otthagyni azt a baromarc férjét. Én is úgy gondolom, hogy Kai-Ting meg fogja próbálni
helyrehozni a kapcsolatát. Ő még nem látja, hogy felesleges. Az övék egy kimerült, kiürült
párkapcsolat, ennyi volt benne, semmi több.

Ez a David egy nagy (nő)bolond!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 20:20

cicus írta:A játszmák folytatódnak,érdekesek ezek a gyűlölködések,most a
hegedűművész volt barátnőre utalok,hogy mind az írígységből fakad,hiszen nem
Kai Ting bántotta meg,hanem ő vetítette rá a gonoszt,mert akit szeretett Kai
Tingot szerette.Furcsa dolgok ezek,ha belegondol az ember láthatja,hogy minden
belőle indul ki,de nyilván ez keveseknél történik meg,mert akkor nem ismétlődnének
újból és újból.A másik,hogy a házas barátnő csak azért áldozat mert azt a szerepet
választotta,mert mindig kettőn áll a vásár.Ő ebbe nyilván belement és biztos talált rá
okot,hiszen az elme mindent meg tud magyarázni.Mindig kell lenni egy jónak és egy
gonosznak,de ha magunkba nézünk megláthatjuk mind a kettőt,persze ez nem tetszik,
így inkább játszunk és hazudunk tovább.Sokat lehet ezekből a filmekből is tanulni ;)
Nagyon rossz irányban változik az értékrend,ezért aztán egyre több a szenvedés ami
elől menekülnénk.
Csodás napot ma is :x

Szia Cicus! El sem tudom képzelni, hogy hogyan kezdődött Ching-Chingéknél ez az állapot. A férj
egyszer csak hazaállított a szeretőjével és bejelentette, hogy az is náluk fog lakni? Ilyet még
kitalálni is! Legalább más férfi próbálja titkolni a kapcsolatát, vagy ha nyíltan felvállalja, nem
ugyanabban a lakásban éli mindkettővel az életét.
Ching-Ching annyira szereti a férjét, hogy képes jópofát vágni ehhez az egészhez, és ez csak az ő
hibája. Áldozattípus, és ezt a férje tökéletesen tudja. Nagy kár, mert különben igazgatóként
jól keres, nincs a férje pénzére szorulva. Ezt a megaláztatást nem kéne elviselnie.

Vannak olyan vitás helyzetek, amiket soha nem értek. Például, amikor nem a bűnösre haragszanak,
hanem az ártatlanra. Sosem értettem, ha egy nőt megcsalnak, miért csak a riválisa haját tépi ki,
a csaló pasinak meg haja szála sem görbül. Vagy ha olyat szeretünk, aki ránk sem néz, mert mást
szeret, miért haragszunk arra, akit az illető szeret. A hegedűművész is képes volt évekig haragudni
Kai-Tingra akinek semmi bűne sem volt. Ki érti?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 6. 20:33

ajussi írta:Kedves Rita!
Örömmel vettem észre, hogy tajvani sorozat fordítását kezdted el - nagyon szépen köszönöm mind a feliratok, mind a filmek letöltésének lehetőségét! Még nem kezdtem el, csak gyűjtögetem és amint időm lesz rá, belevágok:)
Legyen szép heted:)
Üdv.
Györgyi

Kedves Györgyi! Nekem is meglepetés volt, hogy tajvanit fordítok, de most
már nagyon örülök neki. Az Iron Ladiest kár lett volna parlagon hagyni.

Mindent nagyon szívesen! Jó gyűjtögetést és szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. szeptember 6. 21:47

Kedves Rita !

Köszönöm a 4. rész forditását. Elég érdekes volt. Az idétlen férj aki bigámista a ...feleséggel aki belenyugvó csak még azt nem tudjuk miért.
Ivan meg amit leirtál minden igaz rá, még annyi irnék ÉRZELMILEG ÉRETT. Minden cselekedete ezt tükrözi, nem játszmázik. Őszinte és azt is elfogaja ha a másik akit szeret máshoz megy hozzá csak boldog legyen.
Kai-Tingnél meg a megszokás a probléma, mert ahogy ebben a részben is láttuk mintha mókuskerékben lenne nem akarja észrevenni a változást. Azért is furcsa mert a munkájában meg nagyon gyorsan tud váltani. Akkor csak érzelmileg....... Ami még érdekes volt amikor Ivannal van együtt állandóan mosolyog, jókedvű. A munkamánia is elég furcsa miért nem látja egyik se miért inkább a muka mind a találkozás. Mindig arra érünk rá ami fontos számunkra, még ha nem mondjuk ki akkor is.
Köszi várom a folytatást, :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. szeptember 7. 11:23

Szia Rita! Ivan továbbra lenyűgöz, kedves bájos ez a fiú, ha leet egy férfire ezt mondani. Kai-Tingnak is tetszik csak magának sem meri bevallani. Tse-Shan nem változott semmit, nem szereti KT-ot, én meg őt. Li-Shának bejön David bár ő is elég lökött. Amin én is kiakadtam az Ching-Ching házassága. A férje egy szemét a barátnővel együtt. Beosszák a napokat mikor kivel alszik! Láttam én már az elején, hogy simlis a pasi. Sok baj volt a férfiakkal ebben a részben.
Köszönöm szépen a fordítást! :littlehearth: :x Jól szórakoztam várom a folytatást!

:movingflower: :movingflower: %%- :flower1: %%- :movingflower: :movingflower:
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2018. szeptember 7. 15:16

Kedves Rita ! Köszönöm szépen a 3-4 rész feliratát ! Imádom ezt a sorozatot ,nagyon cuki ez a fiú benne ,de nem csak miatta ,nagyon szeretem a három női szereplőt is három különböző karakter de szeretni valóak ! Nagyon jó a Li Sha ,szeretem hogy vagány jól látja a valóságot ,nem tudom lehet ez az önbizalom valamit takar ,de nagyon bírom hogy egy kicsit a lepkékre emlékeztet ,mert valójába a férfiak ilyenek virágról virágra szállnak ,de azt hiszem ő is megtalálja majd a párját ,akinek ugyan ilyen a habitusa ,Kai Tinget nagyon szeretem kár hogy nem vette észre a valóságot ,na de a mosolygós szemű meg vigasztalja .A Ching Chinget nem értem éreztem hogy valami gubanc van az ő házasságába ,na de erre nem gondoltam ,hogy mehet egy nő ilyen házasságba bele .Tudod Rita én nem szoktam ilyeneket csinálni ,de ennek a fiúnak lesz egy újabb sorozata a Vikin ,lesd már meg és ha nem lenne mit fordítanod ( bár ilyen nem nagyon szokott lenni ) akkor gondolj már erre mint lehetőségre !! https://www.viki.com/tv/36106c-love-and Nagyon várom a további részeket ,persze türelmesen Szeretettel Erzsébet ! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. szeptember 7. 19:07

Köszönöm Ritám, már itt is vagyok túl az első részen. Azt hiszem tetszik. Mindig kell bevezető is.
Ma lesz a 2. rész. Most hogy többet foglalkozom mással is, lassan megy a mozizás.
Már délután belekezdtem a 2. részbe, de abba kellett hagynom, itt várakozik.
Most leveszem a tűzről birsalmát és itt vagyok egészen.
Köszönöm a 4. részt és a megás linket is. Vittem.
Szép estét. @};-
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 7. 20:16

Szia Rita!

Hát erre a részre röviden csak ennyit tudok mondani: Azt a mindenit!
Elolvastam amit ezzel kapcsolatban irtatok, nagyon nem is tudok mit hozzátenni. Rita, olyan jól kiemelted szokásodhoz hiven a fontosabb eseményeket is képekkel.
A legmegdöbbentőbb, de gondolom nem csak nekem a hárem kiderülése. Nem jutott más akkor az eszembe azon kivül, hogy jól senékbe billenteném az ilyen pasit az is biztos. Neki totál természetes...., a másik nő meg vihog, mint egy éretlen csitri, látszólag meg is van elégedve a helyzetével.
Remélem lesz hatása Iván fejmosásának a leendő férj esetében, akinél legjobb védekezés a támadás volt. Nem nagy sikerrel.
Nagyon szépek lettek a menyasszonyos képek.
Szuper ez a sorozat!!
Köszönöm a mostanit is!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 8. 8:26

Szia Rita!
Köszönöm szépen neked a 4. rész feliratát. ^:)^
Spoiler: mutasd
Nálam legjobban David viselkedése vitte el a pálmát, nagyon jó volt.Illetve nagyon tiszteletre méltó viselkedése Kai-Ting-nak , ahogy visszaküldte a reggelit ez egy elegáns és egy hűséges nő cselekedete, mivel ez a gondoskodás már nem fért volna bele egy menyasszony életében.
A Családi hármas nekem gyomorforgató volt, esküszöm a Koreai sorozatok feleségem, ágyasom, gondolat jutott eszembe.De mit gondol egy pasi, hogy Ő megteheti mert (és nem mentség), hogy mindkettőt szereti, de ha a nő tenné ugyanazt elüldöznék még a bolygóról is.

Köszönöm szépen és nagyon szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 15:08

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszönöm a 4. rész forditását. Elég érdekes volt. Az idétlen férj aki bigámista a ...feleséggel aki belenyugvó csak még azt nem tudjuk miért.
Ivan meg amit leirtál minden igaz rá, még annyi irnék ÉRZELMILEG ÉRETT. Minden cselekedete ezt tükrözi, nem játszmázik. Őszinte és azt is elfogaja ha a másik akit szeret máshoz megy hozzá csak boldog legyen.
Kai-Tingnél meg a megszokás a probléma, mert ahogy ebben a részben is láttuk mintha mókuskerékben lenne nem akarja észrevenni a változást. Azért is furcsa mert a munkájában meg nagyon gyorsan tud váltani. Akkor csak érzelmileg....... Ami még érdekes volt amikor Ivannal van együtt állandóan mosolyog, jókedvű. A munkamánia is elég furcsa miért nem látja egyik se miért inkább a muka mind a találkozás. Mindig arra érünk rá ami fontos számunkra, még ha nem mondjuk ki akkor is.
Köszi várom a folytatást, :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág! Nagyon szívesen!

Igen, igazad van Ivannal kapcsolatban! Érzelmileg érett, és értelmileg is. Korához képes
bölcs, ugyanakkor van benne egy kisfiús báj is, és ez a kettő igazán érdekes kombinációt
eredményez.

Kai-Tingot és a párját csak a lendület vitte előre. Az 5. részt látva lesznek még kanyarok
a kapcsolatukban. De az ebben a részben is bebizonyosodik, hogy felszabadultan nevetni
csak Ivan társaságában képes.

Hat óra felé fogom tudni kitenni a feliratot!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 15:19

B.Marika írta:Szia Rita! Ivan továbbra lenyűgöz, kedves bájos ez a fiú, ha leet egy férfire ezt mondani. Kai-Tingnak is tetszik csak magának sem meri bevallani. Tse-Shan nem változott semmit, nem szereti KT-ot, én meg őt. Li-Shának bejön David bár ő is elég lökött. Amin én is kiakadtam az Ching-Ching házassága. A férje egy szemét a barátnővel együtt. Beosszák a napokat mikor kivel alszik! Láttam én már az elején, hogy simlis a pasi. Sok baj volt a férfiakkal ebben a részben.
Köszönöm szépen a fordítást! :littlehearth: :x Jól szórakoztam várom a folytatást!

Szia Marika! Megint egyetértünk mindenben. Mindegyik szereplő kapcsolatából tudunk meg
újabb részleteket, de ami a legszórakoztatóbb, az Li-Sha és David. Annyira várom már, hogy
hogyan birkóznak meg egymással.

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 9. 16:13

sziasztok! Izgatottan várom a folytatást, előre is megköszönve,,, :D ;) :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 16:42

Erzsike54 írta:Kedves Rita ! Köszönöm szépen a 3-4 rész feliratát ! Imádom ezt a sorozatot ,nagyon cuki ez a fiú benne ,de nem csak miatta ,nagyon szeretem a három női szereplőt is három különböző karakter de szeretni valóak ! Nagyon jó a Li Sha ,szeretem hogy vagány jól látja a valóságot ,nem tudom lehet ez az önbizalom valamit takar ,de nagyon bírom hogy egy kicsit a lepkékre emlékeztet ,mert valójába a férfiak ilyenek virágról virágra szállnak ,de azt hiszem ő is megtalálja majd a párját ,akinek ugyan ilyen a habitusa ,Kai Tinget nagyon szeretem kár hogy nem vette észre a valóságot ,na de a mosolygós szemű meg vigasztalja .A Ching Chinget nem értem éreztem hogy valami gubanc van az ő házasságába ,na de erre nem gondoltam ,hogy mehet egy nő ilyen házasságba bele .Tudod Rita én nem szoktam ilyeneket csinálni ,de ennek a fiúnak lesz egy újabb sorozata a Vikin ,lesd már meg és ha nem lenne mit fordítanod ( bár ilyen nem nagyon szokott lenni ) akkor gondolj már erre mint lehetőségre !! https://www.viki.com/tv/36106c-love-and Nagyon várom a további részeket ,persze türelmesen Szeretettel Erzsébet ! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Kedves Erzsike! Örömmel olvasom, hogy mennyire tetszik az Iron Ladies! Remélem,
így is marad a végéig!


Biztos, hogy Li-Sha nem ilyen volt valamikor, nagyot csalódhatott a volt férjében. Még nem tudni
pontosan, milyen sérelem érte, de a volt férje a ludas benne. A mostani "lepke" szerep csak álca.
Biztos vagyok benne, hogy ő is nagyon szeretne már családot, gyermekeket.
Ching-Ching a másik, akinek nagyon drukkolok. Kai-Tingról sejtem, hogy a végén megtalálja a
boldogságot. Bár nem leskelődtem, de a klisék a fejemben, és a neten található képek azt sugallják,
hogy révbe ér, mégpedig úgy, ahogy mi, nézők szeretnénk.

Erzsébet, az biztos, hogy ezután a sorozat után szünetet tartok. Egy esetben nem, ha a 18-án
kezdődő Our Glamorous Times 30 részes lesz, mert akkor azt fogom fordítani. Ha 58 részből áll majd,
ahogy azt mindenfelé rebesgetik, akkor előbb végignézem.

Azt megígérhetem, hogy belenézek az ajánlott sorozatba. Ha jól láttam, decemberben fogják
elkezdeni vetíteni.

Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 16:46

nildiko írta:Köszönöm Ritám, már itt is vagyok túl az első részen. Azt hiszem tetszik. Mindig kell bevezető is.
Ma lesz a 2. rész. Most hogy többet foglalkozom mással is, lassan megy a mozizás.
Már délután belekezdtem a 2. részbe, de abba kellett hagynom, itt várakozik.
Most leveszem a tűzről birsalmát és itt vagyok egészen.
Köszönöm a 4. részt és a megás linket is. Vittem.
Szép estét. @};-

Szia Ildikó! Remélem, a 2. rész már teljesen megnyert magának!

Jó befőzést! Én már jó pár éve nem csinálom.

Mindent nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 16:58

f.ági írta:Szia Rita!
Hát erre a részre röviden csak ennyit tudok mondani: Azt a mindenit!
Elolvastam amit ezzel kapcsolatban irtatok, nagyon nem is tudok mit hozzátenni. Rita, olyan jól kiemelted szokásodhoz hiven a fontosabb eseményeket is képekkel.
A legmegdöbbentőbb, de gondolom nem csak nekem a hárem kiderülése. Nem jutott más akkor az eszembe azon kivül, hogy jól senékbe billenteném az ilyen pasit az is biztos. Neki totál természetes...., a másik nő meg vihog, mint egy éretlen csitri, látszólag meg is van elégedve a helyzetével.
Remélem lesz hatása Iván fejmosásának a leendő férj esetében, akinél legjobb védekezés a támadás volt. Nem nagy sikerrel.
Nagyon szépek lettek a menyasszonyos képek.
Szuper ez a sorozat!!
Köszönöm a mostanit is!

Szia Ági! A mai rész is ütősre sikeredett.

Ching-Ching férje a legundorítóbb férfiak egyike. És nem azért, mert szeretője van, hanem
azért, mert hazavitte. Annyira át tudom érezni Ch-Ch fájdalmát, hogy szó szerint hányingert
kaptam, amikor először láttam azt a részt. Az az idétlen nő, alapból hangos, gondolom az
ágyban is az. Szegény Ch-Ch!

Az 5. rész elején Tse-Shan kap egyet Su Tsantól. Így együtt a fejmosás, és a jobb egyenes,
hátha használ már neki.

Nagyon szívesen! Boldog vagyok, hogy tetszik a sori!

Alig lehet elismerni a szereplőket:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13454
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (4/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 9. 17:17

gyomar írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen neked a 4. rész feliratát. ^:)^
Spoiler: mutasd
Nálam legjobban David viselkedése vitte el a pálmát, nagyon jó volt.Illetve nagyon tiszteletre méltó viselkedése Kai-Ting-nak , ahogy visszaküldte a reggelit ez egy elegáns és egy hűséges nő cselekedete, mivel ez a gondoskodás már nem fért volna bele egy menyasszony életében.
A Családi hármas nekem gyomorforgató volt, esküszöm a Koreai sorozatok feleségem, ágyasom, gondolat jutott eszembe.De mit gondol egy pasi, hogy Ő megteheti mert (és nem mentség), hogy mindkettőt szereti, de ha a nő tenné ugyanazt elüldöznék még a bolygóról is.

Köszönöm szépen és nagyon szép hétvégét kívánok.Marcsi :)

Szia Marcsi! Hát nem valami jó férjnek való David se, és ahogy írtam fentebb, az életben
messzire elkerülném, de itt a sorozatban elfér. Úgy meg főleg, hogy egy hasonszőrűt kap
maga mellé. Jó lesz nézni, ahogy harcolnak egymással és az érzelmeikkel.

Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a reggeli visszaküldésének, de igazad van. Így kellett
tennie egy olyan jellemes nőnek, mint Kai-Ting.

Még a legvadabb koreai soriban sem költözteti be a férj a szeretőjét a felesége mellé a lakásba.
Én most is azt mondom, hogy Ching-Chingnek nem kéne ezt eltűrnie. Ő is hibás azért, hogy ez
a helyzet kialakulhatott náluk.

Már nem sok van a hétvégéből! Remélem, neked is jól telt!

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég