Iron Ladies (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 6. 13:51

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! köszönöm a 9.rész fordítását ..igen szomorkásra sikeredet ...de a csábító banya ..anyós általi kioktatása szélest vigyor tudod produkálni az arcomra ..a fia meg milyen pipogya volt jól elrángatta a möcitől a fiát ..na nem beszélve a Ching férjének banyája majd csak kiderül másé a gyerkőc ..( juj de megérdemelné ) . \:D/


Kedves Zsuzsi! Megnevettettél! De milyen igaza volt az anyósnak, hogy az olyan kis szendéktől
kell a legjobban tartani, mint amilyen az asszisztens. Én sem bírtam soha az ilyen típusú nőket.
Mindig a legjobbkor esnek össze, gyengülnek el... a férfiak meg olyan vakok, egyből bedőlnek
az ilyennek.

Azért az nagyon durva volt, ahogy a felnőtt, középkorú fiát elrángatta a csaj közeléből. Ez meg
nagy bambán ment vele.

Zsuzsi, én csak odáig jutottam el gondolatban, hogy Manipulatív Dög nem terhes, hanem valahogy
meghamisította a tesztet. De milyen igazad van! Az is elképzelhető, hogy terhes és másé a gyermek.
Kíváncsian várom, mi lesz ezen a vonalon is.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Li-Sha fia nagyon szimpatikus volt ebben a részben. Igaz barát, jó szívű emberke:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 6. 13:52

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 9.rész feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:littlehearth: %%- :D %%- :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. október 6. 21:23

Köszönöm a 9. rész feliratát, meg is néztem. Alakulnak a dolgok Te Shan olyan anyuka kisfia még mindig nem nőtt fel, bár igaza is volt az anyjának de azért a kisfia is hibás Kai-Ting megcsalásában. Az hogy a férfiak miért hiszik el a "gyenge, manipulativ nőknek a meséit ez igazán számomra is kérdés evégre nem csak Te Shan ha nem Li Sna férje is bevette az ocska trükköket és nem akarják észrevenni, hogy milyen játékban vesznek részt. ( De ez a valós életben is igy van mi nők hamarább átlátjuk egy másik nő manipulációit de a férfiak............nem)
Ami aranyos volt Dávid, hogy már nem igazán jön be neki a csajozás, és csodálkozik hogy mi történt vele tán beteg???, Ha Ha Ha...
Su Tsan/Iván elég nehéz helyzetbe került mert a drága rokona megint jól becsapta, de ennek részese Kai Ting is mivel azt mondta dolgozza le a tartozását és utána..............senki nem ellenörzi, hogy aki csalt esetleg nem játsza el mégegyszer ez nekem nagyon fura volt.
De köszi mégegyszer a forditást és várom.......................a folytatást. :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 7. 8:36

ide is ideértem....ugye mondanom sem kell, hogy áspiskígyó + szendefúria akcióba lépett, hogy még véletlenül se térjen vissza az elutazott feleség, hányinger, hogy mikre nem képesek egyesek, és még rá is tesz egy lapáttal...úgy látszik a net-nek is vannak hátulütői... :-o :-q
És még a barátnőt kérdezi a felesége felől x_x ....jól tette, hogy faképnél hagyta a kikérdezésnél....... :-bd
A másik szendesárkány is rosszkor, de nem véletlen mászkál arra, amerre, de jól rá is fázik..rendesen kiosztják. :)) :)) :)) :))

Bármennyire is akarunk segíteni a másiknak, a hazugság nem megoldás, hagyni kell megvárni a másik mit hogyan akar megoldani, elvégre önérzet is van a világon. Bármekkora is a szerelem. Imádtam..mikor készítette azt a kis erszényt...és sokkal szebb lett, mint ami a boltban volt! :flower1:

Az új vezérigazgató, hát....olyan mint egy kétfejű sas... x_x lehetetlen helyzet elé állítja a csapatot, illetve K.Tinget...vajon mi lesz ennek a vége?! :-??
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2018. október 7. 18:36

Kedves Rita!

... most sikerült beérnem a csapatot - jó kis történetet találtál, tetszik.

A "volt vőlegény" játéka nekem nagyon tetszik - egyszerre "bárgyú" és "naiv", nem tudok rá igazán haragudni, mert az nem kapcsolat, hogy hetekkel előre egyeztetünk, hogy ki, mikor ér rá egy vacsorára. :) ... de ez az újra csomózott kapcsolat nem vezetett sehova, hagyni kell, hogy végleg elszakadjon. (-|

A "lelki rehabilitáción" lévő barátnőnek remélem esze ágában sincs visszatérni ebbe a borzalmas kapcsolatba - számomra teljesen érthetetlen volt, hogy elnézte a szerető jelenlétét, illetve, hogy háremhölggyé vált a saját családjában.

Tudom én, hogy jót akart Ivánnak a szerelme, de ha belegondol, még kiszolgáltatottabbá tette ezzel a nagylelkűséggel, és csak erősítette benne, a "gazdasági" különbségek miatti kisebbségi érzését! (Ezekben a keleti filmekben mindig vannak ilyen ártatlan és jóhiszemű "báránykák", akiknek valaki/k a "vérüket ontják" és ott rúgnak beléjük, ahol csak lehet. B-) ... bár úgy tűnik Iván a nagyira ütött. )

Köszönöm a munkád és szép "hosszú" hetet kívánok! :-h
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. október 7. 20:05

Szia! Nagyon szépen köszönöm :) :) :) :) :ymblushing: ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 8. 5:55

virag1 írta:Köszönöm a 9. rész feliratát, meg is néztem. Alakulnak a dolgok Te Shan olyan anyuka kisfia még mindig nem nőtt fel, bár igaza is volt az anyjának de azért a kisfia is hibás Kai-Ting megcsalásában. Az hogy a férfiak miért hiszik el a "gyenge, manipulativ nőknek a meséit ez igazán számomra is kérdés evégre nem csak Te Shan ha nem Li Sna férje is bevette az ocska trükköket és nem akarják észrevenni, hogy milyen játékban vesznek részt. ( De ez a valós életben is igy van mi nők hamarább átlátjuk egy másik nő manipulációit de a férfiak............nem)
Ami aranyos volt Dávid, hogy már nem igazán jön be neki a csajozás, és csodálkozik hogy mi történt vele tán beteg???, Ha Ha Ha...
Su Tsan/Iván elég nehéz helyzetbe került mert a drága rokona megint jól becsapta, de ennek részese Kai Ting is mivel azt mondta dolgozza le a tartozását és utána..............senki nem ellenörzi, hogy aki csalt esetleg nem játsza el mégegyszer ez nekem nagyon fura volt.
De köszi mégegyszer a forditást és várom.......................a folytatást. :flower1: :littlehearth:

Szia Virág! Engem is meglepett, hogy mekkora hatalma van még mindig egy anyának a
felnőtt gyereke felett. Pedig nem kellett volna, hiszen az ázsiai sorozatok mind azt mutatják,
hogy az idősebb családtag haláláig parancsol a fiatalabbnak. Évek alatt sem tudtam ezzel
kibékülni. Hányszor láttuk, hogy az anyósok, nagymamák, nagyapák tönkre tudják tenni a
fiatalabbak életét, kihasználva, hogy a fiatalabbnak vakon kell hallgatnia rájuk. Csak azt
fogadom el, ha a bölcsességével vív ki magának tekintélyt és tiszteletet, nem a korával.

Igazad van, aki képes pénzt kicsalni a gyerekkori jó barátjából, az másodszor is képes lesz
megtenni. Kai-Ting is, de Ivan is hibázott. Ivan még a pecsétjét is odaadta a srácnak, és
szabad kezet adott a dolgai intézésében.

Már elkezdtem fordítani a 10. részt, de még nem láttam végig. Kíváncsian várom, hogyan
alakul KT és Ivan sorsa. Nem könnyű az ő helyzetük.

Kellemes hetet kívánok!

David könnyebben boldogul a nőkkel, mint a férfiakkal:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 8. 6:09

Kata58 írta:ide is ideértem....ugye mondanom sem kell, hogy áspiskígyó + szendefúria akcióba lépett, hogy még véletlenül se térjen vissza az elutazott feleség, hányinger, hogy mikre nem képesek egyesek, és még rá is tesz egy lapáttal...úgy látszik a net-nek is vannak hátulütői... :-o :-q
És még a barátnőt kérdezi a felesége felől x_x ....jól tette, hogy faképnél hagyta a kikérdezésnél....... :-bd
A másik szendesárkány is rosszkor, de nem véletlen mászkál arra, amerre, de jól rá is fázik..rendesen kiosztják. :)) :)) :)) :))

Bármennyire is akarunk segíteni a másiknak, a hazugság nem megoldás, hagyni kell megvárni a másik mit hogyan akar megoldani, elvégre önérzet is van a világon. Bármekkora is a szerelem. Imádtam..mikor készítette azt a kis erszényt...és sokkal szebb lett, mint ami a boltban volt! :flower1:

Az új vezérigazgató, hát....olyan mint egy kétfejű sas... x_x lehetetlen helyzet elé állítja a csapatot, illetve K.Tinget...vajon mi lesz ennek a vége?! :-??

Szia Kata! Hát mit mondjak, a női akciózásokat, taktikázásokat nagyon utálom. Kicsi kell
persze, ettől nő, a nő, de a túlzásba vitt játszmázásoktól kiver a hideg. Mondjuk a férfiaknak
is lehetne egy kicsivel több eszük, akkor a nők sem tudnának túlzásokba esni.

Az asszisztensnek azt tanácsolnám, hogy hagyja egy kicsit békén Tse-Shant. Az a férfi, aki a
szakítás ellenére még mindig az ujján hordja a jegygyűrűjét, még nem akar másik kapcsolatot.
Yu-Shin látta a gyűrűt, erre elkezdte szorongatni a férfi kezét. Persze, hogy elutasítóan viselkedett.

A kis erszény majd a 10. részben lesz. Épp ott tartok a fordításban. Ma szülői értekezletünk lesz,
nem fogok sokat haladni, de még nem nézem meg a teljes részt, hogy hajtson a kíváncsiság. :))

Szép hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 8. 6:28

Blackfield írta:Kedves Rita!
... most sikerült beérnem a csapatot - jó kis történetet találtál, tetszik.

Kedves Blackfield! Örülök nagyon, hogy neked is tetszik az Iron Ladies! Olyan ritkán találni
sipítozás mentes, és idétlen, gyerekes mellékszereplőktől mentes tajvani sorozatot, de ha
mégis rábukkanunk egyre, az nagyon klassz szokott lenni.
Blackfield írta:A "volt vőlegény" játéka nekem nagyon tetszik - egyszerre "bárgyú" és "naiv", nem tudok rá igazán haragudni, mert az nem kapcsolat, hogy hetekkel előre egyeztetünk, hogy ki, mikor ér rá egy vacsorára. :) ... de ez az újra csomózott kapcsolat nem vezetett sehova, hagyni kell, hogy végleg elszakadjon.

Én sem hibáztatom Tse-Shant. Nyilván azért léphetett be az életébe Yu-Shin és Kai-Tingéba
Ivan, mert már nem szerették egymást. Nehezen fogadták el a tényt, harcoltak a saját
érzéseik ellen, de a kapcsolatuk már menthetetlen volt.
Írtam korábban, hogy én külső szemlélője lehettem egy hasonló szituációnak. Évekig élt
együtt a gyerekkori barátnőm a párjával. Már mindenki látta, hogy kiürült a kapcsolatuk,
talán ők is, ennek ellenére a mélyponton gyorsan összeházasodtak. Másfél évig vergődtek,
majd elváltak.
Blackfield írta:A "lelki rehabilitáción" lévő barátnőnek remélem esze ágában sincs visszatérni ebbe a borzalmas kapcsolatba - számomra teljesen érthetetlen volt, hogy elnézte a szerető jelenlétét, illetve, hogy háremhölggyé vált a saját családjában.

Sajnos Ching az a fajta nő, akiből kinézem, hogy ha nem is most, de ha a férje szakítana
a szeretőjével, simán visszamenne hozzá. Most is csak a terhesség verte ki nála a biztosítékot.
Ha az nincs, még mindig hármasban élnének.
Én is csak remélni tudom, hogy képes lesz legyőzni a megrögzöttségét, és felszabadítani
magát.
Ez a nő jobban kiakaszt, mint az örökké bánatos, lógó orrú Yo-Shin. Mikor meghallom a
hangját, menekülök.

Nagyon szívesen!

Nálunk rövidített órák lesznek szombaton, amiért nagyon hálás vagyok. Neked is legyen
szép a heted!


Kíváncsian várom, milyen főnök lesz David, és hogy jönnek majd ki a lányok az új vezérrel:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 8. 6:29

novcsi6 írta:Szia! Nagyon szépen köszönöm

Szia, Nagyon szívesen!

@};- ~o) :D ~o) @};-
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. október 9. 21:04

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm,hogy rátaláltál erre a drámára és köszönöm a feliratokat.Nagyon tetszik,beszippantós a történet.Nagyon szeretem a három barátnőt.Sokat aggódtam értük és sajnáltam is őket.Li Sát sajnáltam,amikor beletaposott a barátnője lelkébe,neki talán jobban fájt,mint Kai Tingnak.Chin Chinget a borzasztó szerető-férj-feleség felállás miatt sajnáltam.Szurkolok neki,hogy mielőbb ki tudjon ebből a földi pokolból lépni.Értem,hogy szereti a férjét,de ez már sok ,amit el kell viselnie.Nálam ez a kapcsolat verdeste a biztosítékot.Kai Tingnál is aggódtam,hogy a régi rossz kapcsolat fogságában ragad.Látszott,hogy voltak szép emlékek,de ez már régen a múlté.Kár lett volna ragaszkodni hozzá.Chin Ching Kai Tinghez költözéskori beszélgetésében szépen megfogalmazzák a lényeget "aki szeret,az nem bánt meg",ha valaki megcsal,többé nem tudunk teljesen megbízni benne.Tse San egy idióta.Lehet,hogy naiv és anya pici fia,de kétes dolgokba és helyzetekbe nem kellett volna belemennie.A következményt meg viselni kell.You Shintől kiráz a hideg és utálatom tárgya még a szerető.Iván kedves,aranyos,cukin kisfiús,de mégis férfias.Nagyon szeretem a karakterét.Ő és Kai Ting a kedvencem.
További kellemes hetet kívánok és kitartást a szombathoz.
vivcsy13
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. október 8. 11:18

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: vivcsy13 » 2018. október 9. 21:08

Szép estét. Köszönöm amukád :movingflower: Nagyon tetszik a film, változatos, romantikus.Imádom a hölgyeket, és a sminkes fiút. köszönöm. Várom a 10 részt.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 10. 5:48

Kedves Ica! Én is nagyon örülök, hogy hosszú-hosszú idő után újra tajvanit fordítok. Valamikor
annyira szerettem őket. Mindet nagyon szeretem, amelyikhez eddig feliratot készítettem. Aztán
olyan sokáig nem találtam kedvemre valót köztük, hogy lemondtam róluk. De most boldog vagyok,
hogy újra visszatérhettem hozzájuk.

Mindenben egyetértek veled. Én is nagyon kedvelem a barátnőket és az ő vonalukat. Várom, hogy
hogyan alakul a sorsuk. Szerintem Ching áll a legnagyobb kihívás előtt. Tuti, hogy a férje a nagy
féltékenységében újra magához akarja majd édesgetni. Nagyon erősnek kell majd lennie. A hülye
szerető nagyon melléfogott az interneten rendelt jegyekkel. Azt akarta, hogy a pasi haragudjon
a feleségére, erre beindította nála a vadászösztönt. Nem kukucskáltam, csak gondolom, hogy így
lesz.

Már láttam végig a 10. részt, az egyik barátnőnél nagy meglepetések lesznek, a másiknál örülhetünk.

Tse-Shanra csak azért haragszom, hogy amikor szerelembe esett az asszisztensével, nem öntött
tiszta vizet a pohárba. Az ő reagálásait azóta sem értem. Szerelmes az egyikbe, de vadul ragaszkodik
a másikhoz. Amikor végre szabad lesz, és együtt lehetne a szerelmével elutasítja azt. Az
asszisztensen látszik, hogy nem adja fel, úgyhogy biztosan lesz még köztük valami.

Nagyon szívesen! Kellemes hetet kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 10. 5:53

vivcsy13 írta:Szép estét. Köszönöm amukád :movingflower: Nagyon tetszik a film, változatos, romantikus.Imádom a hölgyeket, és a sminkes fiút. köszönöm. Várom a 10 részt.

Nagyon szívesen, Vivcsy! Hirtelen felkaptam a fejem a "sminkes" szóra. Ez a vonal hogy
elsikkadt a botrány miatt. Ki tudja, fog-e még Ivan sminksként dolgozni.

Péntek-szombat környékén jövök a 10. résszel.

Ez a David!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 10. 17:58

Az utolsó képre tényleg csak egy nahát...lehet mondani, tuti rácsaptam volna David kezére... Ez a rész is olyan volt, hogy nem volt megállás innentől a befejező részig,...csak úgy peregnek az adok kapok...van nincs...volt lesz helyzetek. Az új igazgatónő remélem nem sokáig fogja ott a széket és az idegeinket koptatni az elvárhatatlan feladatoktól... A hárem kéretlen tagja meg haj de nem kell neki messzi menni ötletért nekem az volt az érzésem nem is ő az apa...de lehet hogy tévedek...közben meg majdnem négytagúvá bővül a csapat... Hiába ezt a pár részt már ki kell tudjuk bírni...de addig még tuti belesek az utolsó részbe... :-bd :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 12. 17:16

Jó szórakozást kívánok a 10. részhez!

Menet közben úgy éreztem, hogy több szereplő kapcsolata is rendeződni fog, vagy
közelebb kerülnek egymáshoz a szerelmesek, de a végére csak egy boldog páros
maradt.

Viszont a Vezérigazgatóról kiderül, hogy tud mosolyogni!

Melyik lesz a boldog befutó pár?


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. október 12. 17:25

Köszönöm Rita a tizediket.
@};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7224
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. október 12. 17:33

wow..köszönöm a 1o.-et... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. október 12. 18:23

Szia Rita!
Köszönöm szépen a 10.részt is :x
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. október 12. 18:26

Rita! Köszönöm a 10. rész fordítását. :ymapplause:
Marika53
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 22. 22:26

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Marika53 » 2018. október 12. 19:12

Kedves Rita!
Annyira kedves ,szórakoztató és üdítő ez a kis sorozat.Nagyon szeretem a fordításaidat, az online lehetőségért külön hálás vagyok.
Köszönöm a 10.részt is ,már nagyon vártam . Szép estét kívánok ! :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. október 12. 20:14

Üdv.
Köszönöm szépen a 10.rész fordítását.
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. október 12. 23:39

nagyon szépen köszönöm a 10. részt :D :D :D :D :D
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. október 13. 0:05

Kedves Rita Köszönöm a 10.rész fordítását ! nagyszerű volt a kibékülés Kai és Vitor között jaj amit irt a levelében a ( kis pénztárca mellet ) na attól én olvadoztam annyira szerelmes férfias volt :littlehearth: juj de tetszett .. hát igen aki másnak vermet ás maga esik bele és bele is esett Yuan-an szeretője ( még hogy a más férjét ) haláli jó volt a jelenet ....bizony David a viselkedése miatt ..meg a nagyot mondása ( ki ha én nem minden nőt ) miatt lehet kiesik Shan érzelmeiből ..( amit nagyon sajnálnák mert édesek együtt ) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13491
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (9/13) (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 13. 5:38

Kedves Ildikó, Kata, Cicus, Gabi, Marika, Chain, Novcsi, Zsuzsi!

Nagyon szívesen az újabb részt! Örömmel hoztam.


Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég