Iron Ladies (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. október 31. 11:27

pytane írta:Kedves Rita!

Már korábban befejeztem a sorozatot, de a család lebetegedett, kezdte a nagy fiam (vírusos hányás, hasmenés), majd a végére Én is elkaptam, hát úgy éreztem magam mint akin átment az úthenger. Nem akarlak terhelni a saját gondjaimmal, de csak most jutottam ide, hogy hálás köszönetet mondjak ezért nagyon-nagyon jó kis tajvani sorozatért. Imádtam minden percét, aranyos, érdekes, valóságos dolgokat feldolgozó, szórakoztató kis sorozat volt. Még egyszer nagyon köszönöm a munkádat, az online nézhetőséget pedig különösen.

Kedves Pytane! Már biztosan mindenki jól van a családodban, és a megszokott mederben
folyik az életetek! Ennek a szokatlan melegnek meg lesz a negatív hatása, például az, hogy
a kórokozók nem pusztulnak el. Nálunk az iskolában i egyre több volt a beteg gyerek az őszi
szünet előtt.

Egyezik a véleményünk, én is az általad elmondottakat tartom az Iron Ladies előnyeinek.
Örülök nagyon, hogy neked is ennyire tetszett!

Nagyon szívesen, Nelli nevében is!

Kép
Marika53
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. január 22. 22:26

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Marika53 » 2018. október 31. 14:59

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm hogy lefordítottad ezt az igazi gyöngyszemet.
Az online lehetőségért külön hálás vagyok .
Nagyon kedves , romantikus történet volt, nagyon tetszett a három barátnő megformálása , de a fiúkról sem feledkezzünk meg.remek kikapcsolódás volt . Egyébként is nagyon szeretem a fordításaidat ,igényes munka.
Köszönöm szépen hogy láthatom és érthetem ezeket a sorozatokat.
szép napot kívánok
Sz.B. Marika :ymapplause: ^:)^ :movingflower: :ymapplause:
Ilus50
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. április 19. 15:33

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Ilus50 » 2018. október 31. 22:32

Kedves Rita :flower1: Köszönöm szépen a fordítást,nekem tetszett ez a sorozat.
És köszönöm az eddigi munkádat is.
Ilus
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 2. 5:57

Kedves Marika! Én is nagyon örülök, hogy megnézted! Igazi, jó kikapcsolódás volt.

Nagyon köszönöm a dicséretet! Nagyon jólesett! Remélem a következő választásom
is tetszeni fog!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. november 2. 6:03

Kedves Ilus! Nagyon szívesen a fordítást és az élményt!

Nem sokára belekezdek az új sorozatomba, biztosan az is tetszeni fog!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. november 3. 17:53

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom a valasztasodat es a munkadat is.:)Eloszor gondoltam belenezek egy kicsit,de vegul ottragadtam a vegeig. :D
Nagyon tetszett,elottem mar szinte mindent leirtatok a sorozatrol,ugyhogy csak az egyetertesemet tudom kifejezni a tortenettel kapcsolatban.
Mas:a multheten atestem a terd vizsgalaton,de meg varnom kell november 7-ig,mert a leletet a sebesznek kuldik el es ekkor lesz "talalkam" vele.
Jo lenne maha vegre eldolne,hogy szena vagy szalma.

Kedves Éva! Más is írta ugyanezt, hogy csak bele akart pislantani a soriba, aztán maradt
a végéig. Örülök nagyon, hogy rátaláltam, már csak azért is, mert már régen fordítottam
tajvanit.

Még hét nap, és eldől, hogy széna-e vagy szalma! Azt kívánom, hogy sikeresen helyre tudják
hozni a térdedet, hogy még sokáig járkálhass boldogan!

Ezt a szép zenés-mozgó képeslapot küldöm sok szeretettel:

https://www.jacquielawson.com/sendcard/preview?cont=1&hdn=7&fldCard=3479685&path=83552&pmode=init

Gyógyulj meg!

Kép


Kedves Rita!
Mar nincsen het nap a dontesig,mert holnap mar vasarnap es szerda lesz 7-ike.
Koszonom a jo kivansagodat,remelem ugy is lesz,majd megirom hogyan sikerul "megbirkoznom" a sebesszel,azaz mit fog mondani a kilatasokrol.
Sajnos, a zenes kepeslapot nem mutatta meg a link,pedig szoktam en is jarni az oldalon.:(
Nem fogod elhinni,mit neztem a napokban:)a fiam toltotte le nekem az avistaz-rol es elnyilt a szemem,mikor meglattam,hogy ezoritu forditotta.:)
A Bad family volt az,de meg ugylatszik nem neztem szet elegge nalad,mert ezzel nem talalkoztam(lehet nem voltam akkoriban az oldaladon)Nagyon jo volt,sokat nevettem is amig neztem,koszonom.
:littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 3. 19:56

De jjó Éva, hogy fiad ilyen klasszul kiválasztotta a Bad Familit, anno nagyon szerettük, mind a történet, mind a szereplők miatt is. Jó hogy sokat tudtál rajta nevetni, az már fél gyógyulás...szeretettel ölellek :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2018. november 3. 22:32

Kata58 írta:De jjó Éva, hogy fiad ilyen klasszul kiválasztotta a Bad Familit, anno nagyon szerettük, mind a történet, mind a szereplők miatt is. Jó hogy sokat tudtál rajta nevetni, az már fél gyógyulás...szeretettel ölellek :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Koszonom Kata,,o nagy azsia rajongo(engem is megfertozott)most meg keresgeli nekem az olyan sorozatokat,amelyeken lehet vidulni is.Oszinten,neha vannak olyan napjaim,mikor nincsen humorom,ilyenkor o "bedobja"magat es addig mesterkedik,amig el nem mulik a rossz kedvem:)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. november 4. 7:23

szia Éva, látod ilyenkor derül ki, hogy érdemes volt a gyerekvállalás, visszakapod mindazt a törődést, szeretetet amit adtál neki, és ezzel saját magának is örömöt szerezve, hogy valamit viszonyozni tud egy apró gesztussal. Ilyenkor úgy felmelegedik a szívem. Sajnos a környezetemben egy két családnál no com stílus van de annyira hogy néha mi is halljuk. :-o Úgy szeretném ilyenkor a kiscsaj szájából az összes fogát kiverni és a nyelvét kitépni...
A fiadat, ismeretlenül is ölelem, hálás vagyok Istennek, hogy törődik veled. :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2018. december 19. 23:41

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm ezt a sorozatot is, nagyon tetszett. Szeretném, ha sok ilyen jóérzésű fiatal férfi lenne a világon. Biztos gonosz vagyok, de nekem nagyon tetszett a megcsalt nő bosszúja ... hahahaha, az a fickó megérdemelte.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. december 20. 17:24

Kedves RiziBizi! A sorozatokban nyugodtan kiélhetjük a gonoszka énünket is, nem kell
félni, hogy visszaüt ránk, ha rosszat kívánunk a rossznak. Szerintem is nagyszerű bosszú
volt, de a leginkább annak örültem, hogy kilépett abból a borzalmas kapcsolatból.

Nagyon örülök, hogy neked is tetszett!

Kép
Anika76
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. október 22. 14:13

Re: Iron Ladies (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Anika76 » 2019. május 19. 21:04

Kedves Rita! Köszönöm szépen ennek az aranyos sorozatnak a fordítását. Nagyon tetszett. :)

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég