Iron Ladies (online is nézhető)

Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: annamama » 2018. szeptember 3. 11:50

Kedves Rita Eloszor is koszonom az elso két rész feliratát sori letoltve a megárol ami most minden ellenkezés nélkul egymás után szépen letoltotte nekem mind a 13 részt..:)..Most ezzel is dicsekedek kicsit ,mert tudod nálam ez olyan ritka mint a fehér hollo elég ha a SD re és a GW gondolnom ...:)..Vége a nyárnak ,letelt a strandi szezon is hála Istennek most ember probálo volt nekem ,a szinte folyamatos hoség ami itt nálunk 35-38 fok volt árnyékban a napon pedig boven 40 fok folott,nem egy ilyen ...most ne nevess ki de az egyik osztálytársam elnevezett a barátnomel egyutt anyokáknak bennunket...:)..szoval nem nekem valo volt,és és elotte az iskola a természetben,kisiskolás gyerekekkel voltam én is mint novérke az tundéri volt kulonosen a gyerekek....de tudod tulválaltam magam mert aztán itthon semmire sem volt idom rendesen és az én tundér nagyszáju unokám meg is kérdezte tolem.....Mama én most akkor hol vagyok a sorban ...<3...kisbogaram te vagy nálam z elso mindenki csak utánad jon ,de a gyerekek tobbet megéreznek és ....de ugye jovore itthon leszel és csak velem...ugye..ugye..ugye...és igy lesz ha a fenvalo megengedi...:)..Filmezés is csak éjszaka volt és csak gyujtogettem a feliratokat ,videokat....most pedig lassan potolom a lemaradásom..:)..Az Iron Ladis elso két része megnézzve tetszik ,aranyosak az ismeretlen szinészek ,most ugy vagyok vele mint a GW nél megismerni oket és megszretni oket elég volt az elso két rész,aranyosak jol esik nézzni oket és kiváncsian várom a folytatást...Su Tsan -Ivan ragyogo fiatalságával rabul ejtett de a kis kávéházas barátja is és Kai Ting nagyon hozzá illo párja lesz legalább is remélem...:)..van mát ebbol a két részbol kedvenc jelenetem is az ...arclemosos ...:)...hogy én milyen jot mosolyogtam rajta :x mert én már ott tudtam amit ok még talán nem is sejtettek.Most tudom hosszu voltam de ki kellett irnom magambol ,de már lapoztam és uj olalt nyitottam és neked is tessék kikapaszkodni abbol a sekély godorbol kipihenve,lelkileg feltoltodve ,megedzodve ide kozénk mert itt mindnyájan mindig szeretettel várunk... :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :movingflower: Anna.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 14:36

B.Marika írta:Szia Rita! Már az első részben kiderült, hogy jó kis sorozatot kaptunk ismét! Tetszik a történet és a szereplők is aranyosak. A történet még biztosan bonyolódik, nagyon várom a folytatást! Köszönöm szépen a fordítást!
Kitartás a továbbiakban! Én is túl vagyok egy válságon, de szerencsésen kilábaltam belőle. Minden rendben lesz csak idő kérdése. Szóval várom a folytatást!!!

Szia Marika! Mi ez a nagy válságos időszak!? Mindenkit most kap el? Az enyémet elküldtem
melegebb éghajlatra, remélem, hamarosan távozik. Jó, hogy te már túl vagy rajta!

Amit előre tudok, hogy a harmadik és a negyedik részben is lesznek bonyodalmak, olyannyira,
hogy nem is fogjuk tudni egykönnyen megemészteni szerintem.

Még ma délután kiteszem a 3. részt is!

Az asszisztenst már megint ápolgatni kell:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 14:37

novcsi6 írta:Szia! NAgyon szépen köszönöm az első két részt

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :flower1: :D :flower1: :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 14:45

csilla0602 írta:Kedves Rita!
Isteni sorozatot választottál!♥ Nagyon tetszettek az első részek. Az a sminkelés....... :D Kíváncsian várom a folytatást. Ezt biztosan nem maratonozva fogom nézni. Köszönöm ezt a szuper élményt. :ymapplause: ^:)^

Kedves Csilla! Annyit, de annyit keresgéltem, letöltöttem, belenéztem, kitöröltem...
hogy meg is érdemeltem, hogy egy klassz sorozatot fogjak ki, mindannyiunk örömére.

De jó, hogy neked is tetszik! Annak pedig nagyon örülök, ha kivételt teszel, és nem
fogsz maratonozni, hanem együtt haladsz velünk!

Hat-hét óra felé érkezem a következő résszel!

Na végre! Megvan a gyűrű is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 15:18


Kedves Anna! Te is nagyon cuki vagy, de tényleg!
Ahogy írtam, személyesen nekem, Nagy Ritának,
semmi bajom nincs, nem vagyok magam alatt egy cseppet sem, csak a fordító, ezoritu van egy kis
válságban. De látod fordítok, szóval nem nagy a baj. Már csak azt várom, hogy ugyanannyi örömet
is érezzek közben, mint eddig. De majd az is visszajön... majd itt közöttetek! Mert ettől aranyosabb
társaság, mint ami itt a fórumban összeszokott jönni, nincs is a világon!
Elnézem mi van a fb csoportokban, vagy az Ázsia Ékkövein, vagy régen a D-Addictson... Szerencsére
nekünk ezt soha nem kellett itt megtapasztalnunk.

Biztosan meghasonlott állapot volt, amiben nyáron voltál. A pénz mindig jól jön, de Matyi is követelné
belőled a részét. Jövőre majd kigondolod, hogy lesz a legtökéletesebb, de az még odébb van.

Nagyon örülök, hogy máris megkedvelted a Vasladyket! Remélem, ez így is marad a továbbiakban is,
és ezt most magamnak is mondom.

Ma elkezdem fordítani a negyedik részt, és már nagyon várom, hogy az ötödikhez érjek. Olyan izgalmas
volt a 4. vége.

Na szóval, nem sokára érkezik a 3. rész!

Az asszisztens vagy beteg vagy a főnöke nyakában csimpaszkodik. Ebből még baj lesz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (2/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 17:50

Jó szórakozást kívánok a 3. részhez!

Sok minden történik ebben a részben is (még jó, hogy jó hosszú egy epizód).

Su-Tsanból "arc" lesz:


Kép

Ez a pasi pont Li-Shához való. Éppúgy nem akarja magát elkötelezni, mint ő:

Kép

Kezd elegem lenni a főnök-asszisztens párocskából. Li-Sha nem árulta el őket
teljesen, de ők értettek belőle:


Kép

Thai Heng előtt nincs titok:

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2018. szeptember 3. 18:37

Köszönöm Rita, örömmel fogom megnézni a 3. részt. :-*
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 3. 18:39

Juj, de jó! Juhé!

:D :ymhug: :x \:D/ :-h
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. szeptember 3. 19:01

De jó, köszönöm! :-)
Avatar
Rosarium
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. március 15. 19:11

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rosarium » 2018. szeptember 3. 19:04

Köszönöm a 3. rész feliratát! Szeretettel: Rosarium
@};-
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2018. szeptember 3. 19:11

Ritám! köszönöm a 3.-rész feliratát! :littlehearth: :x
:flower1: %%- :movingflower: %%- :littlehearth: %%- :movingflower: %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 3. 19:30

azt a,,,dupla öröm..az előbb érkezett meg a Voice újabb része, és itt a 3. rész...Ezer hála és köszönet, vittem! :D
Samukámnak beadom az esti gyógyszert, és úgy döntöttem, hogy a Ladykat nézem előbb, utána a Voicet. :D
Szép estét és nyugodalmas éjszakát..itt sokáig dörgött és villámlott, de olyan álmos és fáradt voltam , hogy így is tudtam aludni... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. szeptember 3. 19:31

Nagyon szépen köszönöm a 3.részt :x
Kíváncsian várom ;;)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1104
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2018. szeptember 3. 21:14

Kedves Rita, köszönöm szépen a 3. rész feliratát is. :flower1:
Még nem kezdtem el, talán az 5. részhez érsz, akkor befejezem a most nézettet.

Régebbi fordítás, talán ez az első, amit kétszer is látok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 3. 21:16

Hát itt aztán események a köbön! Mennyire nem őszinték egymáshoz...de majd talán egyszer csak szembesülnek azzal, hogy a másik boldogsága csak álca..és milyen nehéz lesz majd ebből meggyógyulni.Itt minden az időről szól. A munka a hivatás és a magánélet szinte másodpercre kitöltve, mégis a felszínen vonzónak látszik a 3 hölgy élete és karaktere. De ahogy megyünk előre az eseményekben, minden kezd megváltozni, más értelmet kapni. És a srác, ahogy elkapta és magához ölelte, hogy ne szembesüljön a látvánnyal csúcs volt. Bár tagadja hogy szereti, ott a kávézóban a kollégának, de igenis egy nagyon kedves romantikus, óvó, figyelő szerelem az övé...azt hiszem keveseknek adatik meg úgy hogy beteljesedjen és végig megmaradjon. Ahhoz mindig két fél kell.
Nagyon tetszett a fotózás... :littlehearth: :) :ymhug: :x :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2018. szeptember 3. 22:02

:-* köszönöm szépen a 3. részt :) :D :D
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: chain » 2018. szeptember 3. 23:11

Üdv.
Köszönöm szépen az 1-3.részek feliratait.
lizzismith
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2016. december 29. 18:50

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: lizzismith » 2018. szeptember 3. 23:25

Ritám! Újra itt veletek! Azt nem ígérem, hogy folyamatosan, de most itt vagyok. Beszélgess velem :). ( Egy kicsit átvariálva, de ha valaki látta Meg Ryan és Tom Hanks filmjét: Szerelem hálójában, akkor némi hasonlóságot vélhet felfedezni. :) )
Bocsánat a kis kitérőért.
Három részen túl:
- a férjes barátnő titkol a legtöbbet, amire nagyon-nagyon kíváncsi vagyok
- elvált barátnő annyira megsérült a válása miatt, hogy soha többé nem akar megsérülni, mert számára a szerelem=fájdalom, ezért terelésként a szexet használja, vagy ha úgy tetszik, gyógyírként
- a menyasszony pedig a megszokás rabja, de sebaj, mert itt van a férfi, aki majd kizökkenti ebből az állapotból. (azt hiszem, hogy fájdalmas lesz, de majd rájön, hogy így a legjobb).
Már régóta gondolom, hogy a legtöbb (senkit nem akarok megsérteni, és tisztelet a kivételnek) kapcsolat, házasság azért megy tönkre, mert "beleülnek" a kapcsolatba, házasságba.
"Az egyoldalú szerelemnek is van szavatossága"
- idézet Strong Woman Do Bong Soon című filmből
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 4. 4:53

Kedves Gabi, Ági, Rosarium, Marika, Kata, Cicus, Ildikó,
novcsi, chain, Lizzi!


Örülök, hogy itt jártatok! Nagyon szívesen a fordítást!

Nagyon tetszik, hogy a cégnél bizonyos szavakat, (nem tudom, nem lehet, lehetetlen...)
nem szabad kimondani.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 4. 4:58

nildiko írta:Kedves Rita, köszönöm szépen a 3. rész feliratát is. :flower1:
Még nem kezdtem el, talán az 5. részhez érsz, akkor befejezem a most nézettet.

Régebbi fordítás, talán ez az első, amit kétszer is látok.

Kedves Ildikó! Úgy sejtem, hogy az 5. rész tájékán már jó kis izgalmak lesznek
a soriban, úgyhogy pont jókor fogsz csatlakozni! Várlak szeretettel!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 4. 5:21

Kata58 írta:Hát itt aztán események a köbön! Mennyire nem őszinték egymáshoz...de majd talán egyszer csak szembesülnek azzal, hogy a másik boldogsága csak álca..és milyen nehéz lesz majd ebből meggyógyulni.Itt minden az időről szól. A munka a hivatás és a magánélet szinte másodpercre kitöltve, mégis a felszínen vonzónak látszik a 3 hölgy élete és karaktere. De ahogy megyünk előre az eseményekben, minden kezd megváltozni, más értelmet kapni. És a srác, ahogy elkapta és magához ölelte, hogy ne szembesüljön a látvánnyal csúcs volt. Bár tagadja hogy szereti, ott a kávézóban a kollégának, de igenis egy nagyon kedves romantikus, óvó, figyelő szerelem az övé...azt hiszem keveseknek adatik meg úgy hogy beteljesedjen és végig megmaradjon. Ahhoz mindig két fél kell.
Nagyon tetszett a fotózás...

Szia Kata! Igen, szörnyű az a munkatempó, amit diktálnak maguknak a szereplők, pedig ha a
férjezett Ching Ching haza tud menni időben, nekik is meg lehetne próbálni. Van egy olyan
érzésem, hogy a munkába temetkeznek, hogy ne kelljen szembesülniük a valósággal, már ami
a magánéletüket illeti.
Tse-Shannak is bőven van ideje az asszisztensével vacsorázni, de egy egyszerű gyűrűvásárlást
nem tudnak összehozni Kai-Tinggal. Évek óta tervezik az esküvőjüket, amire még mindig nem
találtak olyan időpontot, ami mindkettejüknek jó lenne. Nevetséges, hogy Kai-Tingnak be kellett
iktatnia az "elvégzendő feladatok" közé, hogy végre arra is sor kerülhessen. Tudat alatt már
hárítanak, tudatosan még nem.

Ebbe a kapcsolatba könnyű belépnie az asszisztensnek is, és Su-Tsannak is. Nagyon-nagyon
kíváncsi leszek, hogy alakul a sorsuk.

Nagyon szívesen! Örülök, hogy ez a rész is tetszett!

Egy felvétel az énekes-táncos Ben Wu-ról:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13514
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. szeptember 4. 5:41

lizzismith írta:Ritám! Újra itt veletek! Azt nem ígérem, hogy folyamatosan, de most itt vagyok. Beszélgess velem :). ( Egy kicsit átvariálva, de ha valaki látta Meg Ryan és Tom Hanks filmjét: Szerelem hálójában, akkor némi hasonlóságot vélhet felfedezni. :) )
Bocsánat a kis kitérőért.
Három részen túl:
- a férjes barátnő titkol a legtöbbet, amire nagyon-nagyon kíváncsi vagyok
- elvált barátnő annyira megsérült a válása miatt, hogy soha többé nem akar megsérülni, mert számára a szerelem=fájdalom, ezért terelésként a szexet használja, vagy ha úgy tetszik, gyógyírként
- a menyasszony pedig a megszokás rabja, de sebaj, mert itt van a férfi, aki majd kizökkenti ebből az állapotból. (azt hiszem, hogy fájdalmas lesz, de majd rájön, hogy így a legjobb).
Már régóta gondolom, hogy a legtöbb (senkit nem akarok megsérteni, és tisztelet a kivételnek) kapcsolat, házasság azért megy tönkre, mert "beleülnek" a kapcsolatba, házasságba.

Szia Lizzi! Annyit légy velünk, amennyit az időd enged. Bármennyi legyen az, nagyon fogunk
örülni neked és a véleményednek.

Egyetértek veled, én is ugyanezt gondolom a három barátnőről. Most nekem is meglepetés lesz
minden új rész a 4.-től, úgyhogy én is csak tippelek.

Én is azt gondolom, hogy a három nő magánéletének az alakulása lesz a vezérszál, akörül fog
bonyolódni a történet. Ha klisében gondolkodom, akkor...
- Li-Sha, aki menekül az elköteleződés elől, pont abban a férfiban fogja megtalálni az igazit,
aki ugyanolyan, mint ő - akivel a bárban találkozott.
- Kai-Ting addig fog csak ragaszkodni az esküvőhöz, amíg ki nem derül számára, hogy a párja,
akihez ő erővel próbál hűséges lenni (Su-Tsan már megingatta), már mást szeret. Úgy gondolom,
hogy akkor már engedni fog az érzéseinek, de a klisék szerint, nem fog ez ennyire egyszerűen
menni. Lesznek még itt bonyodalmak.
- De a legnagyobb bonyodalom Ching-Ching esetében lesz. A 4. részben látható majd, mekkora
baromarc a férje, és hogy milyen helyzetbe kényszeríti a feleségét. Onnan én menekülnék, de
nem vagyok benne biztos, hogy Ch-Ch is ezt fogja tenni.

Igyekszem a 4. résszel, mert jó kis izgalmak lesznek benne!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. szeptember 4. 7:51

Ritám, ez a pillanatkép és nézés mindent elárul...el vagyok olvadva ettől az óvó és egyszerre támadó tekintettől...libabőr... :D :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Samu nemrég aludt el de nem a vihar mert az is reggelig tartott hanem a csuklás miatt. bbr. :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: szegénykém.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2018. szeptember 4. 10:09

Kedves Rita! Mire ide értem hozzád,már három részhez van fordítás.Köszönöm,és a videókat is.Le fogom tölteni.Ilyen hosszú sorozat részeket,ha éppen nem muszály ,nem fogom telefonon nézni. :ymdaydream: Üdv. Nagyi :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Iron Ladies (3/13)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2018. szeptember 4. 11:03

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 3. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Több dolog van a tetszett például a srác olyan mint egy ösztön lény, nem tudja mit érez de mindig ott szeretne lenni a lány körül és ezt teszi nagyon kedvesen, óvatosan.Fájdalom volt a szemében amikor Kai-Ting kimondta, hogy Ő a vőlegénye, de nem bántódott meg, mert tudja, hogy nincs miért.
Szomorú volt látni amikor a buszmegállóban üldögélt a harmadik barátnő, ez már előre vetítheti, hogy gondok vannak.
Az asszisztens csajszinak azért van helye a háromszögben, mert valami nem kerek egész.Például nagyon mérges voltam Kai-Ting-re a gyűrű vásárlásakor, hogy háromszor vette föl a telefont, ez már három A4 oldalt elmond, hogy jobban oda kell a másikra, de ugyanezt tette a vacsora alatt a másik oldal is.
"Ha Tse-Shannal vagy... boldog vagy?"
"Őszintén, még soha nem tettem fel ezt a kérdést."
"Nekem már az örömet okoz,
hogy egy stabil kapcsolatom van."
Ezek a gondolatok, lehet hogy nem lesznek elegendőek.
Szép napot kívánok mindenkinek Marcsi :)

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég