Love Around (online is nézhető)

Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. augusztus 30. 9:20

Drága Rita! Képzeld! :D Ha sorozatba kezdek, előtte utána járok, elolvasok mindent amit találok, képeket , videóelőzeteseket nézegetek. Hétvégenként a May Queent nézem anyukámmal, követek pár most futó sorozatot. A tárolóimon ott figyelnek a régebben lementett, megnézésre váró történetek, ezért gondoltam valamit keresek. :-? Csak úgy, a vakvilágba, még a műfajt sem kikötve. Megakadt a szemem a Love Aroundon, és elindítottam az első részt. És mit látok! :-* A te munkád drága Rita. :-bd Négy részig meg sem álltam, fél egyig néztem, egy órakor kerültem ágyba. (-| i-) Reggel ötkor kelek. ~o) 8-| De egy cseppet sem bánom. Drága Rita Köszönöm, hogy nézhetem. :x Nagyon jól szórakozom.
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 30. 19:02

szilagyongyi írta:Drága Rita! Képzeld! :D Ha sorozatba kezdek, előtte utána járok, elolvasok mindent amit találok, képeket , videóelőzeteseket nézegetek. Hétvégenként a May Queent nézem anyukámmal, követek pár most futó sorozatot. A tárolóimon ott figyelnek a régebben lementett, megnézésre váró történetek, ezért gondoltam valamit keresek. :-? Csak úgy, a vakvilágba, még a műfajt sem kikötve. Megakadt a szemem a Love Aroundon, és elindítottam az első részt. És mit látok! :-* A te munkád drága Rita. :-bd Négy részig meg sem álltam, fél egyig néztem, egy órakor kerültem ágyba. (-| i-) Reggel ötkor kelek. ~o) 8-| De egy cseppet sem bánom. Drága Rita Köszönöm, hogy nézhetem. :x Nagyon jól szórakozom.

Kedves Gyöngyi! Minden kupec a maga lovát dicséri. Én is ezért mondtam neked a múltkor,
hogy az összes kínai és tajvani sorozatomat imádom és meleg szívvel ajánlom. Azt hiszem,
egyikben sem csalódnál.

A Love Aroundhoz annak idején több, mint 1000 hozzászólás érkezett, nem véletlenül. Sokan
néztük együtt, és nagyon szerettük a történetet is, és a végtelenül kedves és összeillő főpárt
is. Jó szórakozás volt!

Sajnos csak azoknak a sorozataimnak és filmjeimnek vannak itt a hozzászólásai, amelyeket
február 28. óta fordítottam, a többié az enyészeté lett. Milyen jó lett volna, ha te is tudtál
volna olvasgatni, szemezgetni a Love Aroundról írt véleményekből!

Mivel még csak most kezdtél nem koreai sorikat nézni, ezért a thai Full House-t, mint nagyon
nagy kedvencemet nem ajánlom figyelmedbe (de mégis!), mert a thai nyelvet szokni kell.
Először birkózz meg a tajvani és a kínai mandarinnal, majd utána.

Ha Geoge Hu-ba is beleszeretnél első nézésre (én vele is így jártam), akkor ajánlom a
Hayate the Combat Butler c. szintén tajvani sorit, amiben Park Shin Hye-vel játszik főpárt.

Ismét nagyon szívesen az élményt! További jó szórakozást!

Itt még Bii is látható, aki az OST több számát is énekli. Nagyon szeretem a hangját:

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 2 vendég