Love Around (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Love Around (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:17

Kép

Műfaj: romantikus komédia
Részek száma: 21
Vetítette: TTV
Vetítési időszak: 2013. 06. 9. – 10. 07.
Ország: Tajvan
Nyelv: Mandarin

Főbb szereplők:
George Hu – Zhou Zhen
Annie Chan – Ling Xiao Shu

Történet:

Zhou Zhen:
Komoly üzletember, akit a történet első epizódjában máris elhagy a szerelme. Az ok, ZZ apjának alvilági múltjában keresendő. Zhou Cha Kwan tíz éve tisztességes üzletemberként él, ám sokan nem bocsátják meg neki, hogy valamikor maffiafőnök volt. Sajnos ez a tény kihatással van fia életére is. Barátnője nem bírja a megpróbáltatásokat, ezért, bár szereti Zhou Zhent, kiadja az útját.

Xiao Shu:
Kedves, életvidám lány, aki egy kis rádió, az Asia FM, tulajdonosa és népszerű műsorvezetője. A kissé naiv lány épp azon a napon jön rá, hogy a barátja megcsalja, amikor ZZ-t is elhagyja a barátnője.

Zhou Zhen és Xiao Shu egy véletlen folytán együtt vészelik át életük legrosszabb napját, és egy kis itókának köszönhetően a következőt is. Aztán a véletlen többször is összehozza őket, és jó barátok lesznek.

Vajon megmaradhat-e a barátságuk, és főleg, lehet-e a kapcsolatukból több is, mint barátság, ha menet közben kiderül, hogy Xiao Shu is utálja a volt maffiózókat, és előszeretettel kritizálja őket, többek között ZZ apját is,rádiós műsorában. Még nagyobb kérdés, hogy mi történik akkor, amikor Xiao Shu rendőrfőnök apja rájön, hogy egyetlen imádott lányának, egy volt maffiózó fia csapja a szelet.

A két főszereplő, George Hu és Annie Chan, ezt megelőzően már alakítottak szerelmes párt a nagysikerű Love, Now (Ulbi fordítja a Dorama Forever Fansubnál) c. sorozatban. A nézők annyira szerették őket, hogy a rajongók nyomására, három hónappal a Love, Now vetítése után már el is kezdték közösen forgatni a Love Aroundot.

A Love Around könnyed, vidám, poénos helyzetekkel teli sorozat, ami akár nyaralás alkalmával, akár bent a hűvös szobában kellemes nyári kikapcsolódást nyújt.

Mindenkinek jó szórakozást kívánok az első tajvani sorozatomhoz!



Fordította: ezoritu
Online feltöltés: bearbear

Online nézhetőség:
Spoiler: mutasd

Videók letöltése:
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 9. 15:42

:D
:lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 20:48

Kata! Az Love Around óta nagyon kedvelem Bii-t. Sokkal jobban, mint akármelyik
koreai énekest. Egyedi a hangja, de a dalai hangszerelése is. Annyira jó a fülemnek!
Nagyon jólesett meghallgatni!

A sori openingjét (kezdődalát) is beteszem. Ezt is imádtam! Szintén Bii énekli:


Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 9. 20:53

köszi Ritám...ígyekszem de minden nem megy nekem sem...úgy örülök mikor hozzáteszel valamit! :lol: :lol: :lol: :lol:
angol felirattal kerestem volna de nem jártam sikerrel... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 21:28

Kata58 írta:köszi Ritám...ígyekszem de minden nem megy nekem sem...úgy örülök mikor hozzáteszel valamit! :lol: :lol: :lol: :lol:
angol felirattal kerestem volna de nem jártam sikerrel... :lol: :lol: :lol:


Én is úgy vagyok, mint te, Kata! Nem mindig bírom idővel a hsz.-kat!
De nem panaszkodom! Hála istennek(!!!!), hogy minden napra jó sok
írni valóm jut! Nagyon rossz lenne, ha kevesen nyitnák rám az ajtót!

Te is csak akkor csináld, ha kedved, és időd is van!


Kép Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 15. 14:02

Ennek a remek párosnak pedig folytatódik Love Now sorozatának fordítása...annyira jó hogy duplázhatunk belőlük is...a Doramaforeveren.. :D !
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 15. 15:19

Kata58 írta:Ennek a remek párosnak pedig folytatódik Love Now sorozatának fordítása...annyira jó hogy duplázhatunk belőlük is...a Doramaforeveren.. :D !

Köszi Kata!
Ha már itt jártam, megint meghallgattam Bii mindkét számát. És gyorsan kiteszek
egy harmadikat is. Valamiért jobban szeretem, ha mandarinul énekel, mintha koreaiul.
Szerintem szebb lesz a hangszíne:

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 16. 0:11

Köszönöm! :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 29. 19:40

:lol: :lol: csak mert jó bekukkantani.... :lol: :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 29. 19:47

egy kis főzőiskola!! :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 30. 17:53

Kata! Erre a két nagyszerű színészre is igaz, amit az előbb Aomra és Mike-ra írtam:
Ezek ketten mindig, mindenkor, minden körülmények közt édesek!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 30. 20:35

Napokban egy kicsit nosztalgiáztam és újranéztem.... :lol: :lol: :lol:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. május 27. 21:19

..Kedves Rita...mikozben harcolok a Megával az Easy Fortune Happy Life letoltésével vasárnaptol idáig sikerult 6 részt letolteni de már nem is idegeskedek miatta és vigaszképpen elkezdtem nézzni a Love Aroundot jo vállasztás volt...tundériek a foszereplok igaz eddig csak 2 részt láttam mert a jo idovel minden napos vendég mamusnál az én tundéri kisunokám Matyi,,, :P :P :P .....Láttam már oket a Love Now ban is egyutt tuneményesek egyutt...legalább ameddig oket nézzem addig nem szidom a Megát es a Firefoxot...Koszonom a feliratát ennek a tundéri sorozatnak ..Szép hétvégét kivánok magamnap pedig jo nagy adag turelmet a Megához.... :P ;) :P
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 28. 17:00

Kedves Anna! Nem tudom, hogy veled miért ilyen szemtelen a mega! Remélem annyi mindig lejön,
amennyi kell egy hétre! A Love Aroundot könnyebben odaadja? Vagy máshonnan töltötted le?

Nagyon szerettem ezt a sorozatot is, és a két főszereplőt is. Ulbi Love, Now-jában kerültek össze,
és a nép annyira megszerette őket, hogy három hónap múlva már újra együtt forgattak. Ez volt a
Love Around. Utána még egy sorozatban összetették őket, de arról semmi hír nincs.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 28. 17:04

Kata58 írta:Napokban egy kicsit nosztalgiáztam és újranéztem.... :lol: :lol: :lol:


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. május 28. 21:07

..Kedves Rita letoltottem valami kiegészitot a firefoxhoz a Mega miatt na most már sitty sutyy lejott a hetedik rész de nem tolti fel a Totál commandera..valahol a gépen van az ...0n számitogépem cimszo alatt e letoltott fájlok kozott ..na most már csak arra kéne hogy utba igazitson valaki hogy onnan hogy varézsoljam a TC re... :lol: ..Ma Egerben voltunk kicsit strandolni Matyi manoval :lol: ...a Love Arnoundt nem is tudom honnan toltottem de biztos nem a megával...már jo ideje itt csucsul a gépen...imádom mikor mutatják a film végén a forgatást...nem csak a film vidám de olyan jokedvel forgattak egy egy jelenetet hogy ihajjj....nagyon aranyosak.....
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 29. 7:33

Csodaszép napos reggelt mindenkinek! Májusi nyár lesz megint. :D . Most is kicsit belehallgattam Bii Aurandjába az openingbe, és máris jobb kedvre derültem...
Kedves Annamama biztosan a totálon van az anyagod, csak lehet a C programban kell keresned nekem is lebújik néha Users és Deskopt között kell lennie a neveddel egy mappa és ott kell lennie. Nem tudom használsz e cromot, az könnyebben engedi a megát.
Amúgy én a Cről minden progit átmentettem a dre is, nehogy ha újra kell rakni a gépet eltűnjenek. Egyébként én sem értem miért csinál a gép "kihágásokat, mikor megvan hogy hova töltsön...nekem minden a d-re megy van olyan mappa hogy letötések... külön az E pedig a filmeknek, sorozatoknak és a feliratoknak. :D :D
Amúgy előfordul, hogy engem is szeret megtréfálni a mega...akkor újrapróbálom.
Majd elfelejtettem...amikor megjelenik hogy kész, akkor a gép legalján, látod hogy mi van nyitva nálad, a totalra klikkelj rá és vissza, mintha nem akarnád megnézni és néha akkor fejezi be a letöltést. nálam ez már automatikus mozdulat..remélem egy picit tudtam segíteni... :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 16:10

Kedves Anna! Sajnos ez alkalommal nem tudok segíteni. Nekem nincs kiegészítőm sem,
és a letöltések is oda mennek, ahová szeretném, emiatt a Total Commandert is tudom
használni. De lehet, hogy Kata tanácsai segítségedre lesznek!

Ha Egerben voltatok tegnap, akkor Krisztiék közelében jártatok! Gyönyörű idő volt tegnap
is, biztosan jólesett hűsölni a vízben. Csak Matyi a mindennapos vendég, vagy van még
unokád?

További jó sorozatolást! A Love Aroundtól kevés jobb kikapcsolós sori van.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 29. 16:19

Kata, köszi, hogy segítettél Annának! Helyettem is tetted, mert nem tudok megoldást
a problémáira. Hátha a te javaslataid neki is beválnak.

Nálunk is gyönyörű idő van ma is. Nekem a meleg a lételemem, imádom, még a kánikulát is.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 29. 19:36

Kedves Rita ! Nem tudod véletlen mi a címe a 3. sorijuknak, valamit még tavaly láttam az egyik lejátszón..ja vikin nem jutott az előbb eszembe, de nem tudom miért van olyan nagy csend körülötte.... :o
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. május 29. 20:31

..Kedves Rita és Kata..eloszor is koszi a segitséget a megás feltoltésu feliratokat mind le tudtam tolteni legalább azokat.Már nem csak a Firefoxl probálkozok ahoz toltottem le az uj kiegészitot..nem kellett volna :roll: ....mert letolti ugyan 100% ra a filmrészeket de nem rakja a totálra az Opera pedig el sem inditja a megás letoltést...Zsuzso a lányom lent volt ma..minden nap nálam vannak delután nagy az udvar Matyinak kész játszotér...egyetlen unoka a kisbetyár...szoval Zsuzso nézzte mit mukodtem már megint...le is teremtett hogy miért kisérletezek folyton ...kulonosen ha nem is értem mi lesz a kovetkezménye..igaza van !!!!mert nekem tobbnyire szlovákul vagy csehul ir ki mindent a gép kivétel a FCe az magyarul van..de mivel neki a totál commander oskovulet...nem is ért hozzá..szoval holnap hivom a gépdokimat tegye rendbe a beteget....:)...valami más programal rakja a gépre mint ami eddig de azzal is csak kinlodás volt a letoltés...remélem holnap már csupa jo hirrol fogok irni...a Love Around imádnivalo....a két fiatal foszereplot mintha egymásnak lennének teremtve...ezt a sorozatot is bárcsak sokan megnézznék mert minden bajomat el tudják felejtetni mikor nézzem oket... :lol: az uj soriba csak akkor kezdek bele ha már minden oke lesz a gépen és a TC en is ....Szép estét kivánok és békés éjszakát !
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. május 30. 18:08

...Kedves Rita.....Heuréka :P :lol: :lol: :P ..régi Firefox kidobva uj behuzva és minden megy mint a vajban a kés... :P :P :P meg volt a hetedik rész is a képernyomon de aztán minden átirányitva a totál comandera és még kicsit - nagyon be is mutattam Istvának az oldaladat...a Teszta utat...egy nagyon aranyos kedves fiatal elektrotechnikai mérnok ...én vagyok a legkorosabb lassan már szépkoru .../mert lassan70 felé megyek két év mulva :P / állando kuncsaftja mert ugy fél évente babrálok el valamt a gépen .. :P :P :P ...most megyek kicsit filmezni ha nem jon a kismanom.... Miskolctol nagyon borult de nem lett belole eso,nekem nem is hiányzik mert akkor funyirozhatok... :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 18:57

Kedves Anna! Szóval egyunokás mama vagy! Akkor nem is vagyok nagyon lemaradva tőled!
Sok örömet és boldogságot a kis Matyihoz!

Remélem, azóta már járt nálad a gépdoki, és felírt valami jó orvosságot a megára!


Amikor fordítottam a Love Aroundot sokan néztük együtt is, és még utána jöttek a maratonosok
is. Csak itt, ezen az oldalon kevés a letöltése, mert aki akarta, az már megnézte. Igaz, újabb
nézők is jöhetnének, de hiányoznak a hsz.-ok, amik meg tudnák őket győzni, hogy élvezni fogják,
csak kezdjenek bele.

Jó lenne, ha minél hamarabb lenn lenne az összes Easy Fortune rész, hogy együtt nézhessük!

További szép napot kívánok!


Ez a George Hu olyan szépen tud mosolyogni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 30. 19:03

Anna! Egy csomó ideig írtam a válaszomat, mert közben főztem, és nem vettem észre,
hogy írtál közben. De már nem törlöm ki a hsz.-mat, ha megdolgoztam vele.

Örülök nagyon, hogy a te aranyos elektrotechnikai mérnököd megoldott mindent, mert
akkor tudsz hozzánk csatlakozni! Köszi az ingyenreklámot! Addig-addig jár hozzád szerelni,
hogy a végén még ő is nézőm lesz!

Megyek gyorsan a többi helyre is válaszolni, mert le vagyok maradva!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Around

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 30. 19:34

Olyan aranyosak azon a képen! Tiszta szívből örülök, hogy megoldódott a probléma! jó filmezést! Én is újra és újra belenézek.....Ulbi pedig hamarosan hozza majd a Now ujabb részét és így duplázhatok majd.
Aranyos lesz a japán Mars is ma lett a dorama foreveren kitéve a 2. rész és a felirat is... :lol: :lol:

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég