Hayate the Combat Butler (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Hayate the Combat Butler (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:19

Kép

Műfaj: romantikus komédia
Részek száma: 20
Vetítette: FTV
Vetítési időszak: 2011. 06. 19. – 09. 11.
Ország: Tajvan
Nyelv: Mandarin

Főbb szereplők:
George Hu – Xiao Sa
Park Shin Hye – Xiao Zhi

Történet:

Xiao Sa:
Jóravaló, mindig derűs fiatalember, aki semmirekellő szülei miatt, kénytelen éjjel-nappal dolgozni, hogy valamiből fenntartsa magát és a családját. Élete legszerencsétlenebb napján elveszíti mindkét állását, majd megtudja, hogy a szülei leléptek a fizetésével. Még aznap a maffia is jelentkezik nála, és követeli, hogy fizesse vissza szülei adósságát, potom 55 millió tajvani dollárt.
Xiao Sa elkeseredésében eldönti, hogy átáll a rossz oldalra, és az adósságot váltságdíjból fogja visszafizetni. Ehhez azonban találnia kell egy gazdag embert, akit érdemes elrabolni.

Xiao Zhi:
Kedves, ám roppant félénk és magányos örökösnő. Csecsemőkorától az emberrablók célpontja. Szinte alig van valaki, aki hátsó szándék nélkül közeledne felé, ezért mindenkivel szemben bizalmatlan. Pár hűséges alkalmazottal, egyedül él hatalmas házában.

Egy szép napon e két fiatal útjai összefutnak. Xiao Sa kinézi magának a lányt, és megállapítja, hogy jó alany lesz élete első emberrablásához. Ám mikor a tettek mezejére lépne, valakik megelőzik, ő pedig kénytelen megmenteni a lányt, hogy aztán elrabolhassa.
Félreértések sora következik, aminek az lesz a vége, hogy Xiao Zhi inasként alkalmazza megmentőjét, és még azt is vállalja, hogy kifizeti a több milliós adósságot a fiú helyett.

Az együttélés során, az inas és a gazdája, kezdik egyre jobban megismerni és megérteni egymást.

A Hayate the Combat Butler a hasonló című, nagysikerű manga adaptációja. Tajvani premierje után pár hónappal még öt ázsiai országban kezdték vetíteni, mindenütt magas nézettséggel.

Mindenkinek jó szórakozást kívánok ehhez a nagyon kedves, fordított Hamupipőke történethez!


Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi
Online feltöltés: bearbear

Online nézhetőség:
Spoiler: mutasd

Videók letöltése:
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Hayate the Combat Butler

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2018. június 5. 21:24

Szia Rita! Gondom van elfelejtettem hogy kell összeilleszteni a filmet. Le tudod írni még egyszer. x_x x_x x_x x_x #:-s #:-s #:-s #:-s
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Hayate the Combat Butler

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 7. 5:33

Szia Éva! Én Total Commanderrel szoktam, de azt bonyolult leírnom, szerintem a
múltkor is ezt a bemutatót tette be neked:

http://egaofansub.blogspot.com/2012/07/hj-split-hasznalata.html

Egyébként ez a sori aranycsillagos az AvistaZon, akár le is töltheted, nem fogja
rontani az arányodat!

Szép napot!

Kép
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Hayate the Combat Butler

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2018. június 7. 13:29

Aztán csak sikerült megoldani egyszerű volt csak nem emlékeztem mi a menete. Köszi Rita. :x :x :x :x :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Hayate the Combat Butler

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 8. 18:39

Szívesen!

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég