A Good Wife (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

A Good Wife (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 10:21

Kép

Műfaj: romantikus /családi
Részek száma: 15
Vetítette: TTV
Vetítés kezdete: 2013. 06. 028. – 2013. 10. 04.
Ország: Tajvan
Nyelv: mandarin

Főbb szereplők:
Tian Xin – Shen Yi Zhen
Christopher Lee – Li Shao Wen
Darren Qiu – Zhou Shang En
Shara Lin – Han Xiang Qi

Történet:

Yi Zhen jó pár éve próbál egyre sikeresebb építész férjének jó felesége lenni, és még jobb menye az örökösre vágyó anyósának és apósának. Ehelyett egyre kevesebbet találkozik munkamániás párjával, Shao Wennel, és a második terhessége is vetéléssel végződik.
Lassan ott tart a házaspár, hogy nincs mikor, és nincs miről beszélgetniük. Yi Zhen minden nap a naplójába írja le, amit Shao Wennek mondana el. Élete egyre eseménytelenebb, és magányosabb.

Egyik nap, egy kutyust követve, rátalál Shang En könyvüzletére. Az üzlet barátságos és otthonos, a tulajdonos kedves és melegszívű. A férfi azonnal észreveszi, hogy valami nincs rendben Yi Zhennel. Bátorítja, ha bármikor el akar szökni a valóság elől, ő mindig szívesen látja. Ezután az asszonyegyre gyakrabban tűnik fel az üzletben.

Kiderül, hogy Shang En és Yi Zhen egy cipőben járnak. A férfi is szenved építész barátnője örökös túlórázásaitól. Az is egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy Xiang Qi karriert szeretne építeni, míg Shang En már családra vágyna.

A két magányos fiatalember egyre többször keresi egymás társaságát, miközben Yi Zhen férje mindent megpróbál, hogy helyrehozza széteső félben lévő házasságukat.

Vajon hogyan alakul a szerelmi háromszög sorsa? Melyik férfi tud erősebben hatni Yi Zhen szívére? Fennmarad-e hétéves házassága vagy a Shang En mellett újra megtapasztalt boldogságot választja?

A Fórumunkon ezt írtam a sorozatról:
„…Sallangmentes, cizellálatlan, egy csepp túlzás sincs benne. Ez a sorozat maga az élet. Bármikor, bárki kerülhet hasonló helyzetbe. Ilyen após, ilyen anyós, ilyen férj, feleség, jó barát mindenütt van. Ugyanezek a szituációk bárkivel megeshetnek. Jól kidolgozott, nagyon klassz sorozat!”

Mindenkinek jó szórakozást kívánok a sorozathoz!


Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi
Online feltöltés: bearbear

Online nézhetőség:
Spoiler: mutasd

Videók letöltése:
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. március 23. 21:27

..Kedves Ezoritu....ma elkezdtem letolteno a Good Wife sorozatot,az ismertetot olvasva,bár azota szemezek ezzel a sorival miota a forditások felkerultek. A szinészek ugyan nem ismerosek de jo a téma és jo a felvezetés ...:)....igaz jol megdolgoztat a Mega ennyit nem kinlodtam letoltésel csak a Summers Desirénél abban látam eloszor Peter Ho-t és Huang Xiao Miungot is ..és azota keresem kutatom a sorijaikat, besorakoztak a kedvenc tajvani szinészeim kozé..kitorolhetetlenul...:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 23. 21:48

Kedves annamama! Majdnem biztos vagyok benne, hogy ez a sorozat
is nagyon fog neked tetszeni. Én sokáig hezitáltam a két férfi között,
mire el tudtam dönteni, melyiknek drukkoljak, mert végig meg tudtam
érteni mindkettőt, bele tudtam képzelni magamat az ő és a feleség,
Yi Zhen helyébe is. Azért volt ennyire klassz ez a sori, mert nem tudtam
senkit utálni a főszereplők közül. Akkor is elégedett lettem volna, ha
YZ a férjét választja, és akkor is, ha a barátját. A vége pedig úgy van
megcsinálva, ahogy be kell fejezni egy klassz sorit! Sok forgatókönyvíró
jöhet tanulni hozzájuk!

Peter Ho-tól én is nagyon szeretnék egy jó kis sorozatot! Hátha!!!

Ha a mega szemtelen, hagyd holnap reggelre a letöltést! Kezes bárány lesz!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 24. 7:18

Ez a sorozat megint egy gyöngyszem.

Spoiler: mutasd
Így ráérezni a valóságra, és megtanulni, hogyan engedje el a másikat szépen, miközben küzködik annak felelősségével, hogy saját gyengesége hozta ilyen helyzetbe a feleségét! De az , ahogy a sarkára áll még szülei akarata ellenére is. és ahogy megtalálta megoldást oly szép oly megrendítő, hogy nem is tudok anélkül erre a sorira gondolni, hogy ne lábadjon könnybe a szemem. :D
A biztos, hogy ezt is tanítani kellene./Ha már muszáj válni.../.

Az anyóst a végén már bírtam, hogy a menye tanítása által megtanult a sarkára állni :lol: :lol: :lol:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 24. 7:28

egy kis műhelytitok.. :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 24. 15:46

Kata! Spoilerbe tettem a hozzászólásodnak azt a részét, amit sokat elárul
a sorozat végkimeneteléről. Aki megnézi, hadd izgulja végig a történetet.

A videó nagyon jópofa, pedig ebben a részben volt a legnagyobb mélypont
a házaspár kapcsolatában. Még jó, hogy nem akkor láttam, amikor fordítottam.
A forgatásról szóló videók nagyon illúziórombolók tudnak lenni, ha nem jókor
nézi meg őket az ember.

A mondat, ami végigkíséri a sorozatot: Szökjünk el!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 24. 16:58

Köszönöm Rita! egy kicsit én is aggódtam, hogy talán többet írtam a kelletténél :lol: :lol: :lol: de ez a plakát meg mindent visz...tényleg egy életindító lett. :lol:
De ahogy rágondolok a sorozatra, mély sóhajok jönnek fel bennem.... :D
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 8. 18:20

..Kedves Rita...elkezdtem nézzni a Good Wife sorozatot..és milyen igazad lett :)...az elso 10 percben megérintett,megfogott ,a 25 perc korul lenyugozott de nagyon...:)...és az elso rész végére rabja lettem.....:)...most fejeztem be a második részt és ugy érzem nem nagyon lesz alvás éjszaka ....Nem is tudom miért vártam ezzel a sorozatal eddig...Kozben szorgalmasan toltogetem a SSSS részeit is..nekem is ez a sori lesz az elso honkongi sorozatom már bele kukkucskáltam az elso részbe...jo lesz az is de miért is csodálkozok mikor minden sori és film amit a Dorama Forever oldalárol letoltotem és megnéztem kivétel nélkul mind jo volt......egytol- egyig...a Good Wife-bol az anyost már most megtudtam volna rázni ugy rendesem a légkondi szerelo apuka imádnivalo....remélem még sokat fog szerepeni a sorozatban...:)...a két pasi ...Oooo :)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 8. 18:57

Kedves Annamama! Egyáltalán nem lepődtem meg azon, amit írtál! Én is ezeken a fázisokon
estem át, aztán a végéig "úgymaradtam". Nagyon izgalmas, szép történet, csodaszép véggel.
De jó, hogy te is részese lehetsz!


Az anyós, olyan, amilyen, de majd meglátod, hogy neki sincs sok választása. Ha valami nem
úgy alakul a család körül ahogy kell, akkor a férj, mint családfő, őt veszi elő. Ugyanis a nő,
a feleség a felelős a családi békéért, boldogságért, gyereknevelésért. Ezért van otthon, hogy
maradéktalanul el tudja látni ezt a feladatát. Szóval, ha a meny renitens, nem illeszkedik be
a családba, azért is ő kap, mert anyósként meg az a feladata, hogy a fia feleségéből kiváló
menyt neveljen.

Majd meglátod, hogy az SSSS-ben ugyanez lesz az első feleség, Sum-lan dolga. Mindig mindent
rajta fog számon kérni a férje. De az ő feladata még azzal is nehezül, hogy két másik felséget
is ráncba kell szednie. Rettentő jól csinálja a dolgát, majd meglátod. Szava, tekintélye van
mindenki előtt, de úgy, hogy egy csepp durvaság sincs benne. Nagyon jó lesz az is!

Jó szórakozást!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 11. 15:42

...Kedves Rita...ilyen szépséges filmet ami ennyire megérintett,ami ilyen nagy hatással lett volna rám mint ez a sorozat eddig még nem láttam .Hiába kutatok az emlékeimben a megnézett filmek kozott....nemtalálok !De ennek a témának a feldolgozását sem ..egyszeruen csodálatos sodor magával a cselekmény..és én imádom....a három foszereplot egyformán. Fogalmam nincs kit fog választani még a 11 rész végénél sem...bár itt a konyvárus psychologusra tippelek de .....Egyetlen akitol a falra tudnék mászni a férj asszisztense...a hugica jol megfogalmazta helyetem is.........a ravasz noszemély akinek nem hervad le az arcárol a mumosoly egyetlen pillanatra sem..... :D A szinészek nagyon jok ,nekem ismeretlenek voltak eddig de nagyon szivesen nézznék toluk uj sorikat .Most kicsi szempihi van nálam de aztán folytatom mert egyszeruen nem tudom abbahagyni....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 6:03

annamama írta:...Kedves Rita...ilyen szépséges filmet ami ennyire megérintett,ami ilyen nagy hatással lett volna rám mint ez a sorozat eddig még nem láttam .Hiába kutatok az emlékeimben a megnézett filmek kozott....nemtalálok !De ennek a témának a feldolgozását sem ..egyszeruen csodálatos sodor magával a cselekmény..és én imádom....a három foszereplot egyformán. Fogalmam nincs kit fog választani még a 11 rész végénél sem...bár itt a konyvárus psychologusra tippelek de .....Egyetlen akitol a falra tudnék mászni a férj asszisztense...a hugica jol megfogalmazta helyetem is.........a ravasz noszemély akinek nem hervad le az arcárol a mumosoly egyetlen pillanatra sem..... :D A szinészek nagyon jok ,nekem ismeretlenek voltak eddig de nagyon szivesen nézznék toluk uj sorikat .Most kicsi szempihi van nálam de aztán folytatom mert egyszeruen nem tudom abbahagyni....:)...

Kedves annamama! Ittam szavaidat, és közben újra átéltem azt, amit számomra is
nyújtott ez a csodálatos sorozat! Ugyanazt tudnám leírni, amit Te, ezt éreztem én is
amikor fordítottam.

Pedig népszerűségben elmaradt a többitől, nem sokan töltötték le, de arra emlékszem,
hogy aki velem nézte, annak is nagyon tetszett.

Én sem ismertem eddig ezeket a színészeket, csak aki az apóst, és a húgicát játszotta.
Az após a Hayate The Combat Butlerben, a Húgi a Love Aroundban szerepelt.

Boldog vagyok, hogy ilyen nagyszerű élményben tudtalak részesíteni! Remélem, találsz
még hasonlót a fordításaim között!

Egyet ajánlanék is, ha még nem nézted meg: az indiai Ustad Hotel lenne az. Semennyire
sem hasonlít az A Good Wife-hoz, de szintén katartikus élményt tud nyújtani. Nagyon
szeretnéd.


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=20&t=55

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 12. 14:46

..Kedves Ezoritu.....Befejeztem nehéz szavakba onteni és leirni azt az élményt azt az érzést amit most érzek a sorozat befejezése után !Ha osztályozni kéne én a tizes skálán 10x10 pontot adnék ennek a sorinak,a szinészeknek,a rendezonek,a forgatokonyv ironak pedig még tobbet! Az biztos most pár napig nem lesz filmezés ...még a Lovingnak is várnia kell...mert egyszeruen egyik nézzet sorim sem kozeliti meg még messzirol sem a Good Wifét !A koreai forgatokonyv iroknak kotelezové tenném megnézzni és ujbol megnézzni ezt a sorit ....hogy lássák igy is lehet megirni és befejezni egy sorozatot....Nem vagyok az a konnyen konnyezo fajta de itt bizony egyutt potyogtak a konnyeim a férjel egy- egy mondat orokre bevésodott nálam...pl a kicsi lány kérdo mondata """kire is utottem én ugyan???"""....feledhetetlen gyonyoru befejezés a sorozatnak az utolso jelenetek és az utolso jotanácsa a feleségnek...de az egész film egy gyonyoru kerek egész volt és feledhetetlen imádom kategoria !!!Remélem sokan megnézzik mert ezt kihagyni vétek !
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 12. 14:51

...az Ustad Hotelt probáltam letolteni de a megá nem engedte vagy én vagyok nagyon béna hozzá.Fentvan még a Uloz to-n is ez egy cseh letolto oldal nagyon jo de ott is kint van a piros háromszogben a felkiálto jel es azt irja ki probáljam késobb ujra...hát probáltam már nem is egyszer de nem engedi...:(...ugyan az a két és felorás film....de nem adom fel....
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 17:48

annamama írta:..Kedves Ezoritu.....Befejeztem nehéz szavakba onteni és leirni azt az élményt azt az érzést amit most érzek a sorozat befejezése után !Ha osztályozni kéne én a tizes skálán 10x10 pontot adnék ennek a sorinak,a szinészeknek,a rendezonek,a forgatokonyv ironak pedig még tobbet! Az biztos most pár napig nem lesz filmezés ...még a Lovingnak is várnia kell...mert egyszeruen egyik nézzet sorim sem kozeliti meg még messzirol sem a Good Wifét !A koreai forgatokonyv iroknak kotelezové tenném megnézzni és ujbol megnézzni ezt a sorit ....hogy lássák igy is lehet megirni és befejezni egy sorozatot....Nem vagyok az a konnyen konnyezo fajta de itt bizony egyutt potyogtak a konnyeim a férjel egy- egy mondat orokre bevésodott nálam...pl a kicsi lány kérdo mondata """kire is utottem én ugyan???"""....feledhetetlen gyonyoru befejezés a sorozatnak az utolso jelenetek és az utolso jotanácsa a feleségnek...de az egész film egy gyonyoru kerek egész volt és feledhetetlen imádom kategoria !!!Remélem sokan megnézzik mert ezt kihagyni vétek !

Kedves annamama! De jó lenne, ha sokan elolvasnák a véleményeinket, akkor biztosan
többen adnának neki egy esélyt. Megérdemelné! Pedig ahogy az ismerettőben írtam,
semmi rendkívüli nincs benne. Az alapsztori bármelyik házaspárral megtörténhet. Mégis
a tálalás, a körítés, a színészi játék, a kimondott és kimondatlan mondatok mind nagyon
mélyre hatoltak, és mélyen hatottak a szívünkben és a lelkünkben.

Boldog vagyok, hogy egészen az utolsó percéig ekkora élményt szerzett a sori! Csak ez
a nagy űr ne lenne, amit hagyott maga után. Megértelek, én is átestem ezen az érzésen.


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 13. 6:18

annamama írta:...az Ustad Hotelt probáltam letolteni de a megá nem engedte vagy én vagyok nagyon béna hozzá.Fentvan még a Uloz to-n is ez egy cseh letolto oldal nagyon jo de ott is kint van a piros háromszogben a felkiálto jel es azt irja ki probáljam késobb ujra...hát probáltam már nem is egyszer de nem engedi...:(...ugyan az a két és felorás film....de nem adom fel....

Annamama, most vettem észre, hogy erre elfelejtettem neked válaszolni.

Remélem, hogy azóta már sikerült leszedned a filmet! Egy perce próbáltam ki,
simán elkezdődött a letöltés.

Ha nem jártál sikerrel, akkor ha hazajöttem, próbálok valami más oldalt keresni,
ahonnan leszedhetnéd.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 13. 10:50

...Kedves Rita .....már tolti innen.....http://ulozto.net/hledej?q=Ustad+Hotel.... mega megmakacsolta magát csak forog-forog...és valami uj letoltést kér a gépre de én ahoz nem értek igy egyedul...remélem az Uloz to rol lejon szépen és kisebb méretben van fent.Sokmindent innen toltok jo ez a cseh oldal....Udv Anna.....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 13. 17:55

Kedves Anna! Sikerült? Úgy izgulok! Nagyon szeretném, ha meg tudnád nézni az Ustad Hotelt!!
Szerintem azért nem tudod leszedni a videót, mert 1 GB-nál nagyobb. Ha kettévágnám a filmet
és úgy tölteném fel, akkor össze tudnád illeszteni?

Szólj, kitalálunk valamit!

Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 13. 18:45

..Igen sikerult lent van a film és passzol hozzá a felirat....én is gondoltam hogy tul nagyméret a film azért nem tudom letolteni de az Uloz to általában segiteni szokott rajtam.....:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 13. 20:30

annamama írta:..Igen sikerult lent van a film és passzol hozzá a felirat....én is gondoltam hogy tul nagyméret a film azért nem tudom letolteni de az Uloz to általában segiteni szokott rajtam.....:)...

Hála istennek! Akkor jó szórakozást kívánok az Ustad Hotelhez!
Nem fogod megbánni, hogy megnézted! A honlapot elmentettem.
Köszi az ajánlást!


Kép
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. április 14. 17:20

..Kedves Ezoritu.........megnézztem az Ustad Hotelt és most ujbol csak ulok és pergetem vissza a film jeleneteit....most már konnyek nélkul....két és fél ora ,gondoltam az elején jo hosszu lesz aztán csak nézztem... egyszer nézzek a lejátszott idore és már tobb mint egy ora eltelt......szinte észrevétlenul mert sodort magával a cselekmény. En igazábol inkább sorozatokat nézzek talán ha 5-6 filmet láttam de itt hol jokat mosolyogtam ,csodáltam a szereploket a nagyapat a az hoteljét a cicust....hogy fájt a szivem érte a film vége felé,a bemutatott jovendo mennyaszonyát és mikor éppen egy zenekaral énekelt atyavilág de szép volt...tundériek voltak kulonosen a burkás jelenetben ..és ugy általában a kozos jelenetekben....aztán az a nagy drukkk mikor kiáltak a hotelért es egy csodás gyongyszemet varázsoltak belole....na itt már kezdtem félni.....félteni oket a nagyapát..és 2 ora 7 perckor beutott a ménku....volt aztán konnyek kozt nézzés ujbol...mint a GW ben és ujbol...és ujbol mikor a gyerekek jelbeszédel megkoszonték az ételt neki és mert a romantika akkor igazi ha a végére is jut belole egy iciri-piciri hát jutott....ja és ki ne hagyjam a dervisek táncát szájtátva nézztem...nekem réges régen India volt az álmom....ugy- ahogy ez meg is maradt csak most már tovább álmodom hozzá az egész Távol Keletet .Koszonom az ajánlatot és a feliratot és az élmény amit ez a film nyujtott...Udv Anna...:)...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 14. 20:02

Anna! Átviszem a hsz.-dat az Ustad Hotel témájába, hogy ott is olvassák ezt a nagyszerű
véleményt a filmről, és ott is válaszolok neked:


Kedves Anna! Úgy örülök, hogy bejött a számításom, és téged is ugyanazzal a csodás
élménnyel ajándékozott meg az Ustad, mint engem, és még sok társunkat, akik szintén
nagyon pozitív véleményt írtak róla a régi topikjában.


Én sem érzékeltem az idő múlását, meg is írtam annak idején. Minden percét élveztem.
Díjazom, hogy úgy tudtak hatást elérni, hogy semmit sem vittek túlzásba, nem akartak
könnyet kicsikarni a szemünkből, vagy erőltetett mosolyra húzni a szánkat. Klassz film!

Nem akarok szemtelenkedni, de ha szereted a gyönyörűséges dalokat, akkor a másik
indiai filmemet is melegen ajánlom. Azok a dalok feledhetetlenek! És nem csak egy,
legalább 9 van benne! A film fordítása után nagyon sokáig csak azokat hallgattam. A
dalok mellett a film is nagyon szép. Aashiqui 2 a címe.

Természetesen nem kötelező, csak ha kedved van!

Élményt, ajánlást, feliratot, mindent nagyon szívesen!

Így kezdődik az Aashiqui 2! Ki bír egy ilyen dalnak ellenállni? Ő R.J a férfi főszereplő.



Ugyanaz a dal a női főszereplő előadásában:

vereta40
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018. január 20. 20:05

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: vereta40 » 2018. május 31. 9:34

Szia Rita.
Köszönöm a felíratot, és a letöltési lehetőséget. Remélem, boldogulok a felirattal is.Valamikor régen, már elmagyaráztad, de az már kiesett, a szitán.
Ha nem jön össze, jöhetek tanácsért?
Edit.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 1. 16:31

Kedves Edit! Nagyon szívesen! Ha nem sikerül, természetesen segítek, csak szólj!

Jó szórakozást kívánok!


Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2018. június 19. 23:01

Kedves Rita ! köszönöm szépen e szép sorozatnak a fordítását ..csoda szép fájdalmas emberi tett volt Li Shao Wen lemondása a kislánya és Shen Yi Zhen jövőjéért . Megrígattak ! :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: A Good Wife (2013)

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. június 20. 16:33

Kedves Zsuzsi! Nagyon szívesen az élményt!

Nekem is ugyanaz a végéről a véleményem mint neked, nem is értettem, amikor a fb-on
valaki azt írta, hogy neki egyáltalán nem tetszett. Ez így volt tökéletes befejezés, ha már
együtt nem maradhattak.

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég