Summer's Desire (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 5. 18:29

boszorkany írta:Szia Rita!
Ez is a "nemlehetabbahagyni" kategoriaba tartozik nalam. :D
Talan felreertheto voltam,kinn elek immar 14 eve,de nem Kanadaban,hanem Belgiumban. ;)
A website kanadai,eloszor csak tag voltam(a kezimunka vonzott oda),aztan az admin felkert moderatornak,ennek mar 5 eve.
Nagyon jo kozosseg alakult ki,szeretek ott lenni.
Meg mi is futunk,mert legutobb is remek jo ido volt,aztan jott majdnem egy hetes hideg,jegesovel. :(
Koszonom ezt az ujabb remek sorozatot,majd a vegen "kritizalok". :lol:

Szia Éva! Ezt tényleg nem szabad úgy nézni, hogy nincs elég szabadidőd!
Örülök, hogy magával ragadott! Nagyon szívesen a feliratokat!


Írod a jó közösséget, és hogy szeretsz ott lenni. Én sem gondoltam volna négy
évvel ezelőtt, hogy így fogom élvezni a fórumozást, a virtuális ismerkedést,
és a barátkozást.

Türelmesen várom, mi lesz az utolsó részek után a véleményed!

Szép estét kívánok!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 6. 17:03

Szia Rita!
Na megegyszer "nekifutok" az irasnak.Ugyanis az elobb mellekalapaltam es eltuntettem az egeszet. :evil:
Nagyon tetszett,jol jatszottak a foszereplok,jol dolgozott a forgatokonyviro is.Igaz ,neha hezitaltam melyik fiu melle alljak.
Egyikojuknek sem volt jo elete,a lanynak sem,akar volt szulojuk,akar nem.
Sok ilyet lattam anno iskolaskoromban,aztan kesobb munkam soran is,ugyhogy teljesen egyutt tudtam erezni veluk.
A forumozasban akkor regi motoros vagyok Hozzad kepest,2000-ben kezdtem egy amerikai magyarok oldalan. ;)
Sajnos,a tulaj "bedobta a torulkozot" egy ido utan,de sok baratot szereztem ott.Kozuluk kettovel meg ma is tartjuk a kapcsolatot,negyojukkel meg szemelyesen is tudtunk talalkozni Debrecenben.
Tegnap este a SD letoltese kozben neztem par reszt a Masha-bol(nagyon cuki)erre ma reggel latom a TV-ben az egyik francia adon adtak belole 2 epizodot.Kar,hogy ok mindent szinkronizaltak,meg a Masha eneket is,mert az eredeti hangja sokkal jobb. :)
Kovetkezo "tanya-helyem " pedig a May Quenn lesz,legnkabb a Kim Yoo Jung inspiral benne,sok sorozatban lattam mar,nagyon jo gyerekszereplo. 8-)
Jo pihenest kivanok a munka utan. :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. május 6. 18:26

Szia Boszorkány a May Queen is nagyon a szívedhez fog nőni ahogy nekem is...örök kedvenc maradt! Jó szórakozást hozzá!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 6. 19:17

Szia Éva! Nagyon örülök, hogy ez a sori is tetszett! Biztos voltam benne, hogy így lesz,
mint ahogy azt is biztosan tudom, hogy a May Queen is oda fog szögezni a képernyő elé.
38 részen keresztül egy percre sem veszít az intenzitásából, izgalmas, érdekfeszítő.
Jó lesz nagyon! Szeretni fogod!


Akkor neked már 16 éves fórumos múltad van! Az nagyon sok év! Vajon nekem lesz-e
ennyi itt? Ahhoz az kell, hogy folyamatosan fordítsak, mert ez a fórum a fordításaimhoz
kötődik. Na, mindegy, nem gondolkodom rajta. Majd meglátjuk!

Itt is szinkronizálva van a Masha. Egy részt néztem meg, de így van, ahogy mondod, az
eredeti hanggal sokkal jobb az egész. A nyári szünetben megcsinálom a második évadot is.
Már alig várom!

Jó szórakozást a May Queenhez!

Szép estét mindannyiunknak!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 7. 8:40

Rita írta:Szia Éva! Nagyon örülök, hogy ez a sori is tetszett! Biztos voltam benne, hogy így lesz,
mint ahogy azt is biztosan tudom, hogy a May Queen is oda fog szögezni a képernyő elé.
38 részen keresztül egy percre sem veszít az intenzitásából, izgalmas, érdekfeszítő.
Jó lesz nagyon! Szeretni fogod!


Akkor neked már 16 éves fórumos múltad van! Az nagyon sok év! Vajon nekem lesz-e
ennyi itt? Ahhoz az kell, hogy folyamatosan fordítsak, mert ez a fórum a fordításaimhoz
kötődik. Na, mindegy, nem gondolkodom rajta. Majd meglátjuk!

Itt is szinkronizálva van a Masha. Egy részt néztem meg, de így van, ahogy mondod, az
eredeti hanggal sokkal jobb az egész. A nyári szünetben megcsinálom a második évadot is.
Már alig várom!

Jó szórakozást a May Queenhez!

Szép estét mindannyiunknak!


Kép

Szia Rita!
Az elonyom az a forumozasban(kivetel a canadahun),hogy csak csevegni jartam oda,viszont Te dolgozol nekunk,ertunk,nagy kulonbseg!

Kiforogja majd magat az is,hogy mennyi idod lesz itt,szerintem nem keves. :)
A Masha a franciaknal nem feliratozott szinkron,hanem hanggal,de en jobb szeretem kozben hallani az eredetit. ;)
Annyira tetszik,mikor joizuen kacag a kis huncut,megha rosszalkodik is. :D
Jo idot es jo pihenest is kivanok.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 7. 13:02

Szia Éva! Nagyon szeretném, hogy még sokáig ilyen nagy kedvem legyen a fordításhoz!
Imádom csinálni! Inkább a szenvedélyemnek tartom, mint hobbinak. Most meg, hogy
saját oldalam és fórumom is lett, így már főleg nem szívesen hagynám abba.

Itt is kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 8. 1:24

Kata58 írta:Szia Boszorkány a May Queen is nagyon a szívedhez fog nőni ahogy nekem is...örök kedvenc maradt! Jó szórakozást hozzá!

Szia Kata es koszonom.:)Igazad van,mar 7 epizodot lattam belole. :D
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. május 9. 9:04

Rita írta:Szia Éva! Nagyon szeretném, hogy még sokáig ilyen nagy kedvem legyen a fordításhoz!
Imádom csinálni! Inkább a szenvedélyemnek tartom, mint hobbinak. Most meg, hogy
saját oldalam és fórumom is lett, így már főleg nem szívesen hagynám abba.

Itt is kellemes hétvégét kívánok!


Kép

En nem aggodok amiatt,hogy elmenne a kedved tole,foleg,hogy lelkes tagok gyultek kored es ez meg bovulhet is. ;)
Avatar
Kameko
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. május 15. 19:15

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Kameko » 2016. május 15. 20:14

Peter Ho minden filmjét szeretem, számomra Ő a tökéletes! <3 A Li Jun Kai-val kezdtem, szerelem volt első látásra, a Summer's Desire-t úgy gondoltam könnyű szórakozás lesz, de tévedtem, aztán már tudatosan kerestem a filmjeit és a dalait!
"El fogom rejteni a szívemnek azt részét, ami sírni és sikítani akar."

Matsuri Hino

japán képregényíró
Vampire Knight
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 15. 22:19

Kameko írta:Peter Ho minden filmjét szeretem, számomra Ő a tökéletes! <3 A Li Jun Kai-val kezdtem, szerelem volt első látásra, a Summer's Desire-t úgy gondoltam könnyű szórakozás lesz, de tévedtem, aztán már tudatosan kerestem a filmjeit és a dalait!

Kedves Kameko! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Érezd jól magad itt nálam!

Én is azt az utat jártam be, mint te, csak hamarabb megálltam. A Le Jun Kai-ban egy életre
beleszerettem Peter Ho-ba. A Summer's Desire-be miatta néztem bele, és döntöttem a
fordítása mellett. Aztán keresgéltem még a sorozatai és a filmjei között, de vagy le volt
fordítva, vagy nem keltette fel az érdeklődésemet, vagy nem volt hozzá felirat. De végül
is nem bánkódom, mert közben annyi más szuper színésszel ismerkedtem meg. Például a
legutóbbi sorozatomban Jerry Yannal.

Jó nézelődést, keresgélést, töltögetést kívánok itt a fórumban! Remélem találsz kedvedre
való sorozatokat!

Jó éjszakát kívánok!


Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. május 23. 0:46

Kedves Rita ! Véletlenül cseppentem ebbe a sorozatba ..hátt a lélegzetem is itt-ott elállt ..szép volt nagyon szép ..de voltak részek a fel is dühitettek egyben .. Köszönöm szépen a sorozat fordítását .. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. május 23. 6:15

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Véletlenül cseppentem ebbe a sorozatba ..hátt a lélegzetem is itt-ott elállt ..szép volt nagyon szép ..de voltak részek a fel is dühitettek egyben .. Köszönöm szépen a sorozat fordítását .. :)

Kedves Zsuzsi! Igen, ez a sorozat ilyen volt! Sokféle, és mély érzelmeket
vált ki belőlünk, én emiatt szerettem annyira. Van, amikor ilyenre van
szükségem, és van, amikor olyanra, mint a mostani sorozatom, az Easy
Fortune, Happy Life, ahol nyugodtan hátradőlve lehet nézni a részeket,
nem szakad meg közben a szívem.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Edit
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. június 12. 11:06

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Edit » 2016. augusztus 2. 16:33

:flower1: Kedves Rita!
Segítséget szeretnék kérni a sorozat letöltéséhez.A megáról többszöri próbálkozás után sem sikerült,valamiért mindig megszakad a letöltés.
A letöltő oldalakon viszont 14 rész van fent,az Avistazon is.Tudnál olyan oldalt mondani,ahol mind a 24 rész fent van?Előre is nagyon köszönöm.
Edit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 2. 19:32

Edit írta::flower1: Kedves Rita!
Segítséget szeretnék kérni a sorozat letöltéséhez.A megáról többszöri próbálkozás után sem sikerült,valamiért mindig megszakad a letöltés.
A letöltő oldalakon viszont 14 rész van fent,az Avistazon is.Tudnál olyan oldalt mondani,ahol mind a 24 rész fent van?Előre is nagyon köszönöm.
Edit

Kedves Edit! Az avistazon is fenn van, csak én még a régi AT-s linket tettem be a spoiler alá
annak idején. Most kicseréltem, így már le is tudod tölteni. Ide is beteszem. Aranycsillagos,
nem kerül semmibe:



Csak ez az egy feltöltés van, ami nem hardsubos. Én is innen szedtem le, és töltöttem fel a
megára, tehát jó hozzá a felirat.

Ez egy nagyon klassz sori, ami nagyon sok érzelmet megmozgatott bennünk. Rengeteg hsz.-t
írtunk hozzá. Ki ennek drukkolt, ki annak, aztán a végére szinte mindegyikünk ugyanazt a
fiút favorizálta. Kíváncsi leszek, neked ki lesz a szimpatikusabb, és hogy a végéig kitartasz-e
mellette.

Jó szórakozást hozzá!

Kép
Kép
Edit
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. június 12. 11:06

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Edit » 2016. augusztus 3. 18:40

Kedves Rita !
Köszönöm szépen!Nagyon várom,hogy nézhessem.Biztos maraton lesz .Edit
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 3. 18:54

Edit írta:Kedves Rita !
Köszönöm szépen!Nagyon várom,hogy nézhessem.Biztos maraton lesz .Edit


:) @};- :D @};- :-ss @};- x_x @};- :-h
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. augusztus 17. 20:44

Drága Rita!
Ennyire jó tajvani drámát még nem láttam.
Lassú folyása, szomorkás hangulata ellenére nem találtam egy percnyi üresjáratot sem, nem éreztem rá késztetést, hogy beletekerjek.
Éles az ellentét a két fiú elementáris, önpusztító érzelmei, illetve a lány csendes, békés, élet-igenlő viselkedése között, amit ridegségnek, hideg-szívűségnek mondtak. A veszteség, a gyász megmutatta, hogy milyen mély érzelmei vannak.
Sokat hibázott mindenki, de hát az élet ilyen. Önzőek, birtoklóak vagyunk, félreértjük egymást, hogy perzselő szenvedéllyel, hol felszínesen, hol nyugodt, mély szeretettel szeretünk. Sokszor nem is tudjuk, mit érzünk, kit szeretünk igazán. Sérelmeket, sebeket gyűjtünk, aztán vagy dédelgetjük, egy elengedjük gyógyulni őket.

Hálás vagyok, köszönöm, hogy megnézhettem. :littlehearth:
Ezen felbuzdulva a Loving, Never Forgettiggel, illetve a Love Me, If You Dare drámákkal szemezgetek. :-?
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 17. 21:24

Kedves Gyöngyi!

Miközben olvastam a hozzászólásodat, elkezdtem libabőrözni. Nagyon szépen írsz a sorozatról.
Szavaidból, mondataidból látszik, hogy milyen mély nyomot hagyott benned a Summer's Desire.
De aki kicsit is érző lélek, nem is tud szó nélkül elmenni e nagyszerű sorozat mellett.

Emlékszem, amikor fordítottam, a velem együtt haladókra is milyen nagy hatással volt a sori.
Ki kellett beszélnünk a bennünk keltett indulatokat, amit legtöbbször a két fiú váltott ki a
viselkedésükkel, Xia Mo-hoz való viszonyukkal. Akkor is, és most is nagyon boldog vagyok, hogy
lefordíthattam. ezt a remekművet.

Nagyon örülök, hogy te is átélhetted ezt az élményt, amit a Summer's Desire, és a fantasztikus
szereplők hagytak a szívünkben, és a lelkünkben.

Ha javasolhatok valamit, ezt a három nagyágyút (Loving, Never Forgetting, Love Me, If You Dare)
ne nézd meg egymás után. Csorbítani fogják egymás nagyságát. Óhatatlanul is hasonlítgatni fogod
egyiket a másikhoz, és ez rontani fog az élményen. Válassz valami mást, és ha már csitulni érzed
a Summer's Desire utáni vágyad, és halványulni kezdenek az emlékek, csak akkor kezdj bele a
másik kettő közül valamelyikbe. Ez így lesz jó, hidd el!

Nagyon szívesen az élményt!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. augusztus 18. 9:35

viewtopic.php?f=9&t=10 Kedves Gyöngyi...nagyon sok aranyos, vidám, mégis elgondolkodtató sorozat is van az oldalon, egyetértek Ritával, a kiválasztott sorozatok valóban fantasztikusak...de nem igazán jó egymás után megnézni őket, "mert érzelmileg túl tömény lenne. ezért javaslom a fent belinkelt, szintén jókedvet ugyanakkor elgondolkodtató sorozatot..és hátha a többire is kíváncsi vagy....további jó szórakozást!
Rita! Lehet, hogy ki kellene gyűjteni külön a kimondottan vígjáték filmeket, sorozatokat, hogy ellensúlyozni tudjuk ezeknek a hatalmas sorozatoknak a hatását....csak egy ötlet....de most megyek meghallgatom az Ostjait....kellett nekem idejönni...megint elcsábultam :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
és olyan szuper, hogy így kint vannak a főszereplők képei... :ymblushing:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. augusztus 18. 16:01

Kedves Rita, és Kata!
Megfogadom a tanácsotokat, mert úgy lesz az jó. Valami vicceset nézek, és türelmesen félreteszem a nehéz, fájdalmas műveket.
Kata! Köszönöm a linket. :flower1: Lementem a gépemre, és barátkozom vele. Őszintén én még japán sorozatot nem láttam. Egy-kettőbe belenéztem, de a sötét, fura világ elriasztott. Talán rosszul választottam. Nálam a koreaiak a favoritok, de egyre jobban kezdek beleszeretni a tajvani, illetve kínai drámákba. Most szaladok a Go, Princess Go folytatásához. :-h Már előre vigyorgok. ;))
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 17:05

szilagyongyi írta:Kedves Rita, és Kata!
Megfogadom a tanácsotokat, mert úgy lesz az jó. Valami vicceset nézek, és türelmesen félreteszem a nehéz, fájdalmas műveket.
Kata! Köszönöm a linket. :flower1: Lementem a gépemre, és barátkozom vele. Őszintén én még japán sorozatot nem láttam. Egy-kettőbe belenéztem, de a sötét, fura világ elriasztott. Talán rosszul választottam. Nálam a koreaiak a favoritok, de egyre jobban kezdek beleszeretni a tajvani, illetve kínai drámákba. Most szaladok a Go, Princess Go folytatásához. :-h Már előre vigyorgok. ;))

Kedves Gyöngyi!
Megértelek! A japán sorik még mindig nem tudtak, és nem is fognak közel kerülni a
szívemhez, pedig nagyon akartam, de nem sikerült! Amiket lefordítottam, azokat
viszont kedveltem, főleg az animációs filmeket, azok nagyon klasszak!
De nemcsak a sorozatok nem tudnak megérinteni, hanem az emberek, és a színészi
játék sem, de még a nyelvük sem. Hát ez van!

Egyszer, nagy sokára, viszont megéri a GTO-t megnézni. Az első részek fura, "direkt
a szádba rágom a tanulságot" érzete után, azt veszed észre, hogy imádod az őrült
Onizukát, a botcsinálta osztályfőnököt, és ha mást nem is, de azt nagyon várod, hogy
ő színre lépjen, és elmondja az aznapi "szent beszédét", ami az ember szíve legmélyére
hatol. A folytatása a "GTO in Taiwan, a legnagyobb, legfinomabb hab a tortán (csak
négyszer 20 perc).

Én az összes tajvani, kínai és thai sorozatomat ajánlom meleg szívvel! Kivétel nélkül
mindet imádom!


Kép
Lulubel.la
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. június 9. 16:59

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Lulubel.la » 2016. augusztus 23. 23:24

Kedves Rita,elöszőr is köszönöm szépen a feliratot :ymblushing: Másodszor ,az a gondom akadt,hogy a videó letöltéséhez való linkeknél a megás az fájlokba van és én tableten nem tudom összeilleszteni őket,az aviztás lehetőségnél..nem nagyon értek a torrentes letöltésekhez ,még kell is hozzá valami meghívó vagy nem tudom mi..? :-?? Szóval az lenne a kérésem/kérdésem,hogy valahonnan máshonnan nem tudnám beszerezni a felirathoz passzoló videót? :( :-ss A sorozat nagyon megtetszett,felkeltette a kíváncsiságomat,nagyon megszeretném nézni és csak a tablet jöhet szóba,más eszközöm jelenleg nincs..ezért is válaszodat előre köszönöm :x :flower1: O:-) üdv.Bella
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 18:38

Kedves Bella! Először is köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából!

Sajnos ez a sorozat sehol máshol nem található meg, csak az Avistazon, ezért is töltöttem fel
a megára, hogy aki nem torrentezik is le tudja tölteni és megnézhesse. Még fel is daraboltam
a videókat, mert sokan nem tudnak 1GB-nál nagyobb fájlt letölteni.

Neked meg pont egyben kéne? De minden egyes videó 1,3 GB méretű. Nem baj? Rá tudsz ekkora
videókat tenni a tabletedre? Bocs, ha értetlenkedem, de én még nem csináltam ilyet.

Egy részt feltettem a megára, próbáld meg, hogy így jó lesz-e. Ha igen, akkor csak annyira teszem
fel a részeket, amíg letöltöd, mert nincs helyem. Légy szíves azt is írd meg, hogy hány videót tudsz
egyszerre leszedni a tabletre, mert akkor annyit fogok mindig feltenni:

https://mega.nz/#!XdYlDRSR!jOjgkHsgoohS ... MQraB0xZGw

Remélem, sikerülni fog! Ettől többet nem tudok tenni.

Kép
Lulubel.la
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. június 9. 16:59

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Lulubel.la » 2016. augusztus 24. 21:19

Jajj nagyon hálás vagyok :ymhug: mivel elég nagy a tárhelyem egyszerre akár 6-7 videót is letölthetek... nagyon köszönöm a segítségedet @};- :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Summer's Desire

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 21:47

Kedves Bella! Akkor holnap felteszek neked még 5 videót az első mellé. Ha letöltötted,
akkor szólsz, és újabb hatot teszek fel, de úgy, hogy az előzőeket letörlöm. Jó lesz így?

Jó éjszakát kívánok!


Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég