Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (13/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 8. 19:12

Hát én nem bírtam magammal...és megnéztem a köv. két részt... :)) phűűű kiváncsi vagyok hány ember zsebében nyílik ki a bicska, de türelmes ember lévén /időnként persze nem.../ gondoltam még kivárok hátha.És bejött...többet nem mondok...mindenki nézze meg!
Dj. izmait én is tetszetősnek találtam, mert nem az a túlságosan kigyúrt, hanem olyan egészségesen férfias Ez nagyon tetszik! Itt is mindenkinek Kellemes Hétvégét! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (13/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 7:12

Szép reggelt Mindenkinek (nálunk épp dörög, és feketeség van)!

Készen lettem a befejező részekkel, és úgy határoztam, hogy ki is teszem mind a négy
epizódot. Azért döntöttem így, mert a 14.-15. részben olyan dolgok történnek, hogy nem
lehet nem tovább nézni a történetet. Akkor meg már nézzük magyarul!

Nagyon örülök, hogy egy ilyen aranyos, humoros, jókedvű régebbi sorozatot találtam, és
lefordíthattam. Tetszett, hogy a szereplők és a készítők végig fenntartották a kezdeti
színvonalat. Nem esett vissza, nem ült le történet, sőt jó kis csavarokra is tellett a végére.
A befejezés külön öröm számomra. Ahogy írtam korábban, ritka, hogy egy teljes epizódon
keresztül örülhessünk a szereplők sorsának alakulásának. És ami még ritka, hogy minden
téren elvarrták a szálakat. Sehol nem hagytak kétséget bennünk.

Köszönöm, hogy velem tartottatok! Hozzászólásaitokkal színesítettétek a fórumot, és újabb
lendületet adtatok a fordítói kedvemnek!

Kriszti munka mellett két sorozatot is fordít, sajnos nem tudja tovább vállalni az én felirataim
átnézését, időzítését is. Nagyon köszönöm az eddigi segítségét!

Jó szórakozást a befejező részekhez!


Kép
Kép

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 9. 7:23

HUHÚÚÚÚÚ...! De szeretem az ilyen meglepetéseket! Szép reggelt mindenkinek! Tegnap kicsit állítgatni kellett a gépen, és eltűnt a háttérképem. Most sikerült rátennem az alapból valamit.
Gondoltam ha már ilyen korán bekapcsoltam beköszönök erre ekkora meglepetés! Köszönöm Rita! Nem biztos, hogy a házimunka lesz az első amit megcsinálok :)) :)) de majd erőt veszek magamon! :))
Még egyszer köszönöm Neked ezt a nagyszerű sorozatot, aranyos volt és felüdítő! @};- :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 9. 7:29

Kedves Kriszti, köszönöm az eddigi munkáidat! @};- .Sajnálom, hogy ilyen hirtelen így alakultak a dolgok, de a nap 24 órából áll és nem lehet többet beletenni...Annak meg örülni kell, hogy van munkája az embernek! Kellemes hétvégét és nyarat.
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. július 9. 7:37

...Kedves Rita ,Koszonom,koszonom,koszonom ...egyenlore csak ennyi telik belolem a meglepetés orométol.. :) ...Ez igen igy szombat reggelre ;) gondoltam mielott készulodnék munkába még benézek hozzátok....és micsoda meglepetés hatalmas olelés mindketotoknek és koszonet :ymhug: :) :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: :movingflower: ... :-*
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. július 9. 7:44

Azt a mindenit! Rita Kedves! 4-részt egyszerre! Tényleg Te vagy a legjobb! Nagyon szépen köszönöm, menek gyorsan letölteni és elkezdem. Köszönöm szépen a teljes sorozat fordítását és a munkádat. Üdv.szeretettel: Ildikó :-bd :-h :)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. július 9. 9:38

Szia Rita! Ismét egy befejzett történethez értünk. ^:)^ :-bd Köszönöm neked és Krisztinek ezt a kedves sorozatot és a munkátokat. Itt ugyan búcsúzunk Krisztitől, de máshol még találkozunk vele. :x :-h De jó ötlet volt kitenni végig a részeket, így a végére a feszültségek feloldódtak és ritka igazi happyend lett a vége. :flower1: :movingflower: :flower1:
Nálunk szép idő van, remélem délután is csak napernyőre lesz szükség az unokám szülinapi buliján. :movingflower: :movingflower: :movingflower:

Kép
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2016. július 9. 11:05

Kedves Rita és Kriszti!

Köszönöm szépen a munkátokat! :-bd A feliratok begyűjtve - már "csak" a filmnek kell helyet csinálnom! ;)
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. július 9. 11:35

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm ezt a meglepetést az új részekkel. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: Szépen összegyüjtögettem, hogy majd egyben nézem meg (így is lesz). A sok ürömbe végre lesz egy kis örömöm. Két hét múlva 23-án nősül a fiam, arra kellene készülnöm,de tegnapelőtt rosszul léptem, így megint ágyhoz vagyok szögezve inszalag szakadás miatt min. 3 hét. :-bd
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: szeva » 2016. július 9. 11:36

Kedves Rita! Ekkora meglepetés! Még az előző részeket sem volt időm megköszönni,sajnos!
Most egyben köszönöm meg ennek a csodálatos kis sorozatnak a fordítását! Tényleg Te vagy a legjobb! :-bd :littlehearth:
Megnézni majd csak este tudom. Hálás köszönet Kriszti munkájáért is! :) Szép hétvégét ! :movingflower:
feberzs
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:14

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: feberzs » 2016. július 9. 11:36

Nagyon köszönöm a feliratokat. Sokunknak szereztetek örömet. Indulhat a maraton. @};-
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2016. július 9. 11:38

Kedves Rita és Kriszti!


Köszönöm a gyors és nagyszerű munkátokat! Eddig nagyon élveztem a sorozat lefordított részeit!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1104
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. július 9. 11:40

Azt a lebazárját, ekkora meglepetést??!!
Köszönöm szépen Rita a 4 rész feliratot.
Ma meg kell néznem, nálam nem történt kukucskálás most az egyszer, az előbbiekben bizony megtettem.

Jó pihenést kívánok, és jó utazást majd, kellemes együttlétet a gyermekeiddel.

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Eugenia
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:19

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Eugenia » 2016. július 9. 12:06

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az összes rész feliratát.
Üdv: Eugenia
Polaris

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2016. július 9. 12:25

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását! :) :ymapplause:
Üdv : polaris
bearbear

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2016. július 9. 12:36

Köszönöm :flower1:
picike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:28

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: picike » 2016. július 9. 13:01

Rita!
Te hihetetlen gyors vagy. Köszönöm a befejező részeket. Én is örülök, hogy ezt a sorozatot választottad. Nagyon aranyos kis történet volt. Még egyszer köszi.Picike
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2016. július 9. 13:27

Kedves Rita!Te vagy a legjobb egy szuperhős :) :) nagyon szépen köszönöm a feliratokat meg van a du program és utànna kezdem elöről!Alig vàrom a következö választásodat biztos hogy nem fogunk csalódni ^:)^ :-bd :littlehearth:
Avatar
Mamka44
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. március 1. 15:29

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Mamka44 » 2016. július 9. 13:53

Kedves Rita és Kriszti! :littlehearth: :movingflower:
Nagyon gyorsak vagytok, ez egy óriási meglepetés, hálás köszönet érte!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13518
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 14:56

Kedves Kata, Anna, Ildikó, Gabi, erkad, Erika, Éva, Erzsébet,
leo-leo, (N.)Ildikó, Eugénia, Polaris, bearbear, picike, Edit
és Mamka!


Nagyon örülök, hogy eljöttetek, és vittétek a feliratokat, videókat! Remélem, Ti is
meg lesztek elégedve a sztori alakulásával. Bár a 15. részben erős kényszert fogtok
érezni, hogy egyeseket jól elagyabugyáljatok. Ekkor fogjátok igazán megérteni, hogy
nagyon nehezen lehetett volna a 16. rész nélkül kibírni a történetet. A 17.-ben pedig
minden szépen a helyére kerül, és vigyoroghatunk a jobbnál-jobb jeleneteken.

Nagyon szívesen a fordítást! Jó szórakozást kívánok!

(Szaladok a fodrászhoz, 5 felé folytatom!)

Szegény Dong Jie-nek ennyi maradt. Cipelheti a hátán Fu Ant:

Kép
schwiegel
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:41
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: schwiegel » 2016. július 9. 14:59

Köszönöm szépen! Micsoda meglepetés! :ymapplause:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016. július 9. 15:42

Köszönöm szépen az utcsó 4 részt :)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. július 9. 15:52

Kedves Rita és Kriszti!
Köszönöm az utolsó részeket.Nagyon gyorsak voltatok és nagy örömet okoztatok,hogy a végéig nézhetem maratonban az egészet magyarul.Nem számítottam rá,így külön öröm volt ez számomra.Nálunk hol esik,hol fúj,hol pedig süt a nap.Igazi doramanézős idő van. :D

Kedves Kriszti!
Köszönöm az eddigi munkádat,sok örömet szereztél számomra. <3

További kellemes hétvégét kívánok. :D
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7240
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 9. 16:59

Kedves Rita! így volt jó ahogy csináltad...hogy egyszerre a 4 részt! Nagyon feszült volt a 15. rész..még azzal együtt hogy azt láttam, bizony izgatottan néztem újra a te feliratoddal. :x Kellemes pihenés majd lányoddal és jó utat...és hazaérkezést! Addig míg hazaérsz, lesz mit megnézni és újranézni.! Kíváncsi leszek a következő Áldozatra, vajon melyik sorozat érkezik majd. Választékban nincs hiány...végre folytatódik az ügyvédes sorozatom is, ami a tanulmányi hajsza miatt hosszabb pihenőt tartott a NEW LEaf! azon kívűl minimum 5 sorozat van folyamatban...de nem is lehet ezt az iramot bírni...van ami egyenlőre csak gyűjtögetve van...több sorozat meg most folytatódik a nyár miatt..és persze indultak újak is mint pl a Doctors...és a féktelen szerető...úgyhogy ha akarnék sem tudnék unatkozni.... Mellette begyűjtöttem 5 könyvet olvasni is..Ez utóbbira csak akkor van időm, ha már ágyban vagyunk... :D
Mellette meg én szeretek többször nézni sorozatokat!
Kellemes hétvégét és nyarat! @};- :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2016. július 9. 17:41

Szia Rita!
Nagyon köszönöm a fordítást. Lehet kezdeni a maratonozást. :ympeace:
Szép hétvégét!
ildi

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég