Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 7:31

f.ági írta:Szia Rita!

Nagyon eltüntem, meg sem merem nézni mikor voltam aktiv bárhol is.
Egy datás link bekavart a gépemnél, a fiamnak a mai napig nem volt még ideje kijavitani a rendszert. Apuval is gondok voltak, műtétek..., nem igazán volt kedvem emiatt filmezni.
Ma próbálkozom először a letöltéssel ennek ellenére, remélem engedi nézni.
Gratulálok Rita a befejezéshez, köszönöm szépen a feliratokat, azonnal lent van, kezdek is hozzá. Most igazán rám fér egy kis kikapcsolódás már.
Láttam a kész filmeid is, majd szép sorjában nézem azokat is.

Szia Ági! De jó, hogy megérkeztél! Már hiányoltalak magamban. Tudtam, hogy
lennie kell valaminek a háttérben, hogy nem köszöntél be időnként. De most
itt vagy, nagyon örülök neki!

Nem volt jó olvasni a soraidat, főleg amit édesapádról írtál. De jól választottál!
Ez a sori, ki fogja tudni kapcsolni az agyadat, amíg nézed, el tudod felejteni a
gondjaidat.

Édesapádnak jobbulást kívánok!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást!


Sk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 7:33

Nita1987 írta:Kedves Rita!!

Nagyon szépen köszönöm a fordítást :ymblushing: :flower1:
Juhhéé megint lehet maratonozni \:D/
További szép nyarat
:)

Kedves Nita! Örülök, hogy neked is örömet
tudtam szerezni!

Nagyon szívesen! Jó maratonozást!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 11. 8:38

Olyan jó volt olvasni az új hozzászólásokat! :D És mindig tanulunk is :D ..Valóban nagyon kellett ez a pihentető sorozat az előző szintén nagyon jó sorozat után, hiszen az elég kemény volt! Kíváncsi leszek a következő áldozatra :)) ..de addig is kellemes nyarat, utazást, pihenést...kinek mi az éppen aktuális sorrend!
Nem utolsó sorban jó lesz újramaratonozni a kedvenc sorozatokat! :)) :movingflower: :littlehearth:
Hetti
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:51

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Hetti » 2016. július 11. 8:40

Kedves Rita! Úgy tűnik megint jó kis sorozatot választottál, köszönöm mindkettőtök munkáját! :)
Kezdődhet a maraton.
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. július 11. 10:36

Kedves Rita!
Köszönöm a befejező részeket is, most fogok nekiállni, nagyon jó véleményeket olvastam, jó kis kikapcsolódás lesz.
bearbear

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2016. július 11. 12:11

Elkezdtem nézni életem első tajvani sorozatát. Nem lehet abbahagyni. Sokkal több humor van benne, mint a legtöbb koreai sorozatban. Az éjjel alig tudtam aludni, hajnali fél négyig néztem, most próbálok még dolgozni, aztán van egy olyan érzésem, hogy estére is nézni fogom, ha elaludt a gyerek. :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. július 11. 16:19

Kedves Rita !

Köszi mégegyszer az egész sorozatot forditását.
Tegnap maratonoztam és megnéztem az utolsó négy részt egyszerre.
Nagyon jó volt tele meglepetéssel Da Feng nagyon ügyesen visszavágott a ZZnek, megérdemelte. Bármilyen is volt a gyerekkora mindenki maga dönti el, hogy melyik uton halad a jón vagy a rosszon.
Tettszett a befejezés is és hogy egy pár ével meghosszabították a történetet.
Ami nem a kedvencem, mikor egy családon belül a fiúk mintaha csak egy lányt látnának a világból. Ez olyan belterjes dolog
Igen ..........tudom, sok ilyen történt és törénik.
Nem hiszem, hogy nem lehetett volna valami új lányt behozni a sorozatba az unokatesó számára is.

De összességében nagyon élvezhető jó kis sorozat nálam eléri a többször nézhetőt.
Olvastam, hogy van aki most néz először kinai sorozatot az nem fog csalódni.
A nyelvet meg már " szoktatták velünk " mivel ha kimegy az ember egy kinai piacra vagy boltba ott hallani ilyen nyelvet.

Mégegyszer köszönöm a forditást.

Biztsos a következő választásod is jó lessz.
Addig is jó nyarat.


Virág :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 16:55

Kata58 írta:Olyan jó volt olvasni az új hozzászólásokat! :D És mindig tanulunk is :D ..Valóban nagyon kellett ez a pihentető sorozat az előző szintén nagyon jó sorozat után, hiszen az elég kemény volt! Kíváncsi leszek a következő áldozatra :)) ..de addig is kellemes nyarat, utazást, pihenést...kinek mi az éppen aktuális sorrend!
Nem utolsó sorban jó lesz újramaratonozni a kedvenc sorozatokat! :)) :movingflower: :littlehearth:

Kata, én meg azon nevetek (kínomban), amikor azt mondjátok, hogy kíváncsian várjátok
a következő áldozatot. Ilyenkor az jut eszembe, hogy a Kiss Me után, amit szintén nagyon
vártunk, csak nem jött az újabb tervezett áldozat, erre belekezdtem karácsonykor a
Love Me, If You Dare
-be, aztán jött a...
The Present
Loving, Never Forgetting
Masha and the Bear
Dragon Nest: Warrior's Dawn
Insight on Asia: Noodle Road
Doggy Poo
The Arti: The Adventure Begins
Little Note
Easy Fortune, Happy Life
The Majestic Plastic Bag
Baghdad Messi
Two & Two


Folyamatban van a Masha and the Bear, és egy film fordítása, miközben én még mindig azt
várom, hogy történjen már valami.

Látszik, hogy a múltban nem velem készíttették az öt éves terveket!

Köszönöm a jókívánságaidat! Bármi jöhet én jól fogom érezni magam, az tuti!

Azt már biztosan tudom, hogy Chesterbe el fogunk látogatni:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 17:00

Hetti írta:Kedves Rita! Úgy tűnik megint jó kis sorozatot választottál, köszönöm mindkettőtök munkáját! :)
Kezdődhet a maraton.

[b]Kedves Hetti! Szerencsére így történt! nagyon szerettük az Easy Fortune-t is!

Nagyon szívesen a feliratokat! Sok szabadidőt a maratonhoz!
[/b]

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 17:05

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a befejező részeket is, most fogok nekiállni, nagyon jó véleményeket olvastam, jó kis kikapcsolódás lesz.

Kedves Ancsa! Hála istennek olyan volt a sori, amire számítottunk. Laza,
kikapcsolós, szórakoztató! Nem hiányzott a romantika, sem a vidámság
belőle. Jó kis sorozat volt!

Jó maratonozást kívánok! Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 17:17

bearbear írta:Elkezdtem nézni életem első tajvani sorozatát. Nem lehet abbahagyni. Sokkal több humor van benne, mint a legtöbb koreai sorozatban. Az éjjel alig tudtam aludni, hajnali fél négyig néztem, most próbálok még dolgozni, aztán van egy olyan érzésem, hogy estére is nézni fogom, ha elaludt a gyerek. :D


Kedves bearbear! Akkor te úgy jártál, mint én, amikor belekóstoltam életem első nem
koreai sorozatába, és nem tudtam hová lenni a meglepődéstől. Sokáig az ember azt
hiszi, hogy a koreai sorozatoktól nincs jobb, pedig...

Mondjuk, amikor átnyergeltem a kínai, tajvani, thai sorozatokra, akkor már ott tartottam,
hogy alig tudtam kedvemre való koreai sorozatot találni, amit lefordíthatnék. Azóta is csak
ritkán látogatok Koreába, aztán gyorsan jövök vissza!

Most jókat mosolygok rajtad, mert én tudom, de te még nem, hogy mi vár rád. Elindultál
a lejtőn, egyik sori hozza majd magával a másikat. Ne állj meg a tajvaniaknál! Én az összes
kínai sorimat is imádom! Nagyon-nagyon! És akkor a thai Full House-ról még nem is beszéltem!

Kívánom, hogy gyorsan aludjon el a lurkó, hogy minél hamarabb elmerülhess a sztoriba!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 11. 17:33

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi mégegyszer az egész sorozatot forditását.
Tegnap maratonoztam és megnéztem az utolsó négy részt egyszerre.
Nagyon jó volt tele meglepetéssel Da Feng nagyon ügyesen visszavágott a ZZnek, megérdemelte. Bármilyen is volt a gyerekkora mindenki maga dönti el, hogy melyik uton halad a jón vagy a rosszon.
Tettszett a befejezés is és hogy egy pár ével meghosszabították a történetet.
Ami nem a kedvencem, mikor egy családon belül a fiúk mintaha csak egy lányt látnának a világból. Ez olyan belterjes dolog
Igen ..........tudom, sok ilyen történt és törénik.
Nem hiszem, hogy nem lehetett volna valami új lányt behozni a sorozatba az unokatesó számára is.

De összességében nagyon élvezhető jó kis sorozat nálam eléri a többször nézhetőt.
Olvastam, hogy van aki most néz először kinai sorozatot az nem fog csalódni.
A nyelvet meg már " szoktatták velünk " mivel ha kimegy az ember egy kinai piacra vagy boltba ott hallani ilyen nyelvet.
Mégegyszer köszönöm a forditást.
Biztsos a következő választásod is jó lessz.
Addig is jó nyarat.
Virág :littlehearth:

Kedves Virág! Vigyorgok a megfigyeléseden. A sorikban tényleg úgy szokott lenni,
hogy mindenkinek ugyanaz a lány kell. Ebből adódnak a legnagyobb konfliktusok.

A tetszésnek egy magas fokozata, ha többször nézősre ítéltetik egy sori! Nagyon
örülök neki, hogy az Easy Fortune is megkapta ezt a címet!

Az utolsó négy rész jól kiegészítette egymást. Amennyi rossz volt benne, annyi jó is.
Jól tetted, hogy te is egyben nézted meg! Én is szerettem, hogy belepillantattunk
a szereplők jövőjébe is. Jó volt látni, hogy DF-ből klassz férj, Dong Jie-ből még jobb
barát lett, és hogy a két fiú is jól kijön egymással, sőt üzleti partnerek lettek.
Feng Fengből isteni elnök lett, a férjéből pedig jó elnökimitátor.

Még egyszer nagyon szívesen a sorozatot! Neked is jó nyarat kívánok!

Kép
feberzs
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:14

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: feberzs » 2016. július 12. 17:12

Kedves Rita !
A végére értem ennek a kedves többször nézős sorozatnak. Sok kellemes, izgalmas, és tanulságos órát szereztél vele. Lan Cheng Long sármos színész.
Sajnos még eddig nem találkoztunk Vele. Köszönöm a munkádat, idődet, türelmedet. Kellemes pihenést kívánok. @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 12. 18:35

feberzs írta:Kedves Rita !
A végére értem ennek a kedves többször nézős sorozatnak. Sok kellemes, izgalmas, és tanulságos órát szereztél vele. Lan Cheng Long sármos színész.
Sajnos még eddig nem találkoztunk Vele. Köszönöm a munkádat, idődet, türelmedet. Kellemes pihenést kívánok. @};-

Kedves Erzsébet! Örülök, hogy megérte kivárni a részeket! Gyors voltál, ebből is
látszik, hogy kedvedre való volt az Easy Fortune! Nagyon jó olvasni, hogy nálad is
a többször nézősök közé került!
Én sem ismertem Lan Chen Longot (Blue Lan), és először nem is voltam elájulva
tőle, de aztán egyre jobban megkedveltem őt is.

Nagyon szívesen a fordítást! Neked is kellemes nyarat kívánok!


Kép
Cuclicica
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. május 28. 20:40

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Cuclicica » 2016. július 12. 19:59

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a sori fordítását, imádtam. :D Pár éve láttam először a sorit, aztán letöltöttem - igaz angol felirattal - hála neked most már magyar felirat is van hozzá. Örök hála érte, mert az egyik kedvencem. :x
Kellemes nyaralást :-bd
Üdv: Cuclicica
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 12. 21:43

Cuclicica írta:Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a sori fordítását, imádtam. :D Pár éve láttam először a sorit, aztán letöltöttem - igaz angol felirattal - hála neked most már magyar felirat is van hozzá. Örök hála érte, mert az egyik kedvencem. :x
Kellemes nyaralást :-bd
Üdv: Cuclicica

Kedves Adri! Boldogan olvasom, hogy imádtad az Easy Fortune-t! A fordítása csak annak
köszönhető, hogy nem tudtam a tervezetekbe belekezdeni, ezért keresgélni kezdtem.
Ha nem Chen Qiao En játssza a főszerepet, biztos, hogy nem akadt volna meg rajta a
szemem, de szerencsére megakadt, így ennek a 7 éves sorinak is lett magyar felirata.
Én is örülök nagyon, hogy lefordítottam.

Nagyon szívesen a feliratokat! Neked is szép nyarat kívánok!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 13. 7:23

Látom Rita, hangulatilag nagyon készülsz a nyaralásra...xdddd :))
Jó maratonozást az úgy szerető fórumozóknak! :D :)) :-h @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 13. 7:45

Szia Kata! Készülök, de most még csak az itthoni együttlétre. Majd jövő vasárnaptól
a kintire. Hajnalban fogunk repülni. Az ott tartózkodásom alatt csinálok sok fotót,
amit a "Van képem hozzá"-ban fogok kitenni, de előtte meg kell ismerkednem az új
laptopommal, de még inkább a win 10-zel. A fiam minden progit, amit megszoktam,
szeretek, és nagyon kell a fordításhoz feltelepít majd, és akkor használatba vehetem.
Biztosan kell majd két nap, mire először jelentkezem. Már most tudom, mennyire
fogtok hiányozni!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 13. 11:49

Tündéri ez a Maci!Nagyon kíváncsi leszek a programokra, hogy minden meglegyen! Már én is izgatott vagyok! Érezzétek jól magatokat! :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Bria
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. március 2. 21:43

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Bria » 2016. július 13. 17:39

Kedves Rita!

Köszönöm szépen az újabb nagyszerű munkát, amit megosztottál velünk. :) :flower1:
Édes, vicces, megható kis sorozat volt, annyira belemerültem, hogy hajnali fél ötig néztem.
Utána, szó szerint beestem az ágyba. i-) A történet eléggé valószerűtlen, de nagyon romantikus.
A főszereplő színésznőt nagyon megkedveltem, a színészt kevésbé.
A nagymamát alakító színésznőt annyi sorozatban láttam már, hogy már úgy érzem, csak ő lehet a nagymama a sorikban.
Mint sok esetben, most is jobban drukkoltam a hoppon maradt hősszerelmes srácnak, aranyosabb és szimpibb volt nekem.
Roy Qiu, Dong Jie szerepében, azzal a frizurával és borostával, egyszerre emlékeztetett kicsit Jang Hyuk-ra (Chuno) és Mike He-re (Devil Beside You). :littlehearth:
A vége felé, miután komoly fordulatot vettek a dolgok, még a remény is feléledt bennem, hogy talán mégis ő lesz a befutó, de hát...
Jó pihenést és kellemes kikapcsolódás kívánok a nyárra, használd ki a meleget amíg lehet.
Én még itthon medencézek, aztán augusztusban irány a nyaralás. \:D/ :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 13. 19:50

Kata58 írta:Tündéri ez a Maci!Nagyon kíváncsi leszek a programokra, hogy minden meglegyen! Már én is izgatott vagyok! Érezzétek jól magatokat! :movingflower: :flower1: :littlehearth:


:flower1: :ymhug: :littlehearth: :D :flower1: :-bd :littlehearth: \:D/
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 13. 20:08

Bria írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen az újabb nagyszerű munkát, amit megosztottál velünk. :) :flower1:
Édes, vicces, megható kis sorozat volt, annyira belemerültem, hogy hajnali fél ötig néztem.
Utána, szó szerint beestem az ágyba. i-) A történet eléggé valószerűtlen, de nagyon romantikus.
A főszereplő színésznőt nagyon megkedveltem, a színészt kevésbé.
A nagymamát alakító színésznőt annyi sorozatban láttam már, hogy már úgy érzem, csak ő lehet a nagymama a sorikban.
Mint sok esetben, most is jobban drukkoltam a hoppon maradt hősszerelmes srácnak, aranyosabb és szimpibb volt nekem.
Roy Qiu, Dong Jie szerepében, azzal a frizurával és borostával, egyszerre emlékeztetett kicsit Jang Hyuk-ra (Chuno) és Mike He-re (Devil Beside You). :littlehearth:
A vége felé, miután komoly fordulatot vettek a dolgok, még a remény is feléledt bennem, hogy talán mégis ő lesz a befutó, de hát...
Jó pihenést és kellemes kikapcsolódás kívánok a nyárra, használd ki a meleget amíg lehet.
Én még itthon medencézek, aztán augusztusban irány a nyaralás. \:D/ :)

Kedves Bria! A "többször nézős" mellett a "hajnalig nézős", "édes-vicces-megható" cimke
is a sori "jóságát" bizonyítja. Ja, meg a "kukucskálós-előrenézős" is. Én, aki nem szoktam
előre szaladni, bizony a 15. rész után nem tudtam parancsolni magamnak, és bűnbe estem.

Bria, nem akarom elhinni, hogy még nem láttad Chen Qiao Ent semmiben! Én a magam
fordította The Queen of SOP-ban ismertem meg, és azonnal nagyon-nagy kedvencemmé
vált.
A Da Fenget alakító színésszel megbarátkoztam a végére, de nem tartom nagy színésznek,
mint ahogy a nagyon szép Roy Qiut sem, de hagyom magam meggyőzni. Adok esélyt nekik,
hogy meggyőzzenek.

Köszönöm a jókívánságaidat! Neked is szép nyarat, kellemes, pihentető nyaralást kívánok!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Sk:

Kép
Avatar
Bria
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. március 2. 21:43

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Bria » 2016. július 13. 23:23

Rita írta:
Bria, nem akarom elhinni, hogy még nem láttad Chen Qiao Ent semmiben! Én a magam
fordította The Queen of SOP-ban ismertem meg, és azonnal nagyon-nagy kedvencemmé
vált.


Természetesen láttam, már ott is szimpatikus volt. De nem csak onnan ismerős, hiszen a magyar nyelvre lefordított Fated to Love You, Our Times-ban is játszik, illetve a készülő Cruel Romance-ben is. Most a Destined to Love You-ra vagyok különösen ráizgulva az egyenruha miatt, :ymblushing:
bár elég hosszú, és nincs magyar fordítása. Még gondolkodom rajta, megnézzem-e.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 14. 7:22

Bria, én is úgy emlékeztem, hogy láttad a TQoS-ban.
Tudom, hogy az általad említett sorikban is ő szerepel, de azokat, mivel más fordította,
nem láttam.

Ne is mondd a Destined to Love You-t!!! Ahogy elkezdték vetíteni, azonnal beterveztem.
Nem csak Chen Qiao En miatt, hanem a korszak miatt is. Imádom a '20-'30-as éveket!
Agatha Christie rajongó lévén, az ő krimijei szerettették meg velem. A ruhák, a díszletek,
de legfőképpen a hangulat az, ami elvarázsol. Emiatt fordítottam le a Silver Spoont is.

Sajnos nem látok rá reményt, hogy valaha is meg tudom csinálni, mert a vikin lassan egy
éve áll a fordítás. A 21. részig majdnem minden rész 100%-ban készen van, de a további
20 nincs befejezve. A fordító csapat már szét is széledt. Egy nagyszerű sorozatról kell
lemondanunk!

Korábban ezt nézegettem helyette, csak ne lenne 46 részes! Nehezen tűröm a monotóniát.

http://myasiantv.se/drama/lady-and-the-liar/

Kép
bearbear

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: bearbear » 2016. július 15. 13:26

Megnéztem, köszönöm még egyszer. Nagyon jó sorozat. Már a The Queen Of SOP című sorozatot nézem és biztos ami biztos, elkezdtem leszedni a Love Me If You Dare című sorozatot is. Azt hiszem végem van 8-|

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég