Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
Anyecska
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016. február 29. 20:53

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Anyecska » 2016. július 15. 17:55

Kedves Rita!
Ennek a sorozatnak, az együtt nézéséből jól kimaradtam. Még a fórumba sem igazán tudtam belekukucskálni, így alakult. Remélem, most pótolni tudom.
Köszönöm szépen a fordítást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 15. 18:06

bearbear írta:Megnéztem, köszönöm még egyszer. Nagyon jó sorozat. Már a The Queen Of SOP című sorozatot nézem és biztos ami biztos, elkezdtem leszedni a Love Me If You Dare című sorozatot is. Azt hiszem végem van 8-|

Kedves bearbear! Igen, véged! Amit az Easy Fortune megalapozott, azt a The Queen of SOP
és a Love Me, If You Dare csak fokozni fogja. A TQoS-tól már eltudtam, a LMIYD-től még most
próbálok elszakadni. Mind a kettő a szívem csücske!

Jó szórakozást mindkét fantasztikus sorihoz! Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép
Avatar
Bria
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. március 2. 21:43

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Bria » 2016. július 15. 19:01

Rita írta:Ne is mondd a Destined to Love You-t!!! Ahogy elkezdték vetíteni, azonnal beterveztem.

Sajnos nem látok rá reményt, hogy valaha is meg tudom csinálni, mert a vikin lassan egy
éve áll a fordítás. A 21. részig majdnem minden rész 100%-ban készen van, de a további
20 nincs befejezve. A fordító csapat már szét is széledt. Egy nagyszerű sorozatról kell
lemondanunk!

Korábban ezt nézegettem helyette, csak ne lenne 46 részes! Nehezen tűröm a monotóniát.

http://myasiantv.se/drama/lady-and-the-liar/

Kép


Kedves Rita!

Örülök, hogy te is felfigyeltél rá, sajnos én is pont ezért nem mertem eddig megnézni, mert ha hiányos is az angol fordítás,
egy koreai sorozatnál nem zavarna, de a kínait egyáltalán nem értem. :(
Viszont az se rossz, amit nézegettél. Érdekesnek ígérkezik, bár a hossza tényleg riasztó, de a világért sem beszélnélek rá, vagy le róla. :)
Ezt csak te tudhatod, mennyi kedvet érzel rá fordítani, de annyit mondhatok, hálás nézője leszek, ha végül belevágsz. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 15. 20:40

Anyecska írta:Kedves Rita!
Ennek a sorozatnak, az együtt nézéséből jól kimaradtam. Még a fórumba sem igazán tudtam belekukucskálni, így alakult. Remélem, most pótolni tudom.
Köszönöm szépen a fordítást!

Kedves Anyecska! Sose bánd! vannak fontosabb dolgok is, mint a sorozatok.
Remélem, a legközelebbi sorit együtt nézhetjük!

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 15. 21:12

Hűha..most nézem, hogy ez az oldal is átlépte a 3o-as számot! És még milyen sokan nem fedezték fel...de lesz ez még majd több is olyan üdítő, kellemes csalódás volt ez a sorozat! :ymparty: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 15. 21:24

Bria írta:Kedves Rita!

Örülök, hogy te is felfigyeltél rá, sajnos én is pont ezért nem mertem eddig megnézni, mert ha hiányos is az angol fordítás,
egy koreai sorozatnál nem zavarna, de a kínait egyáltalán nem értem. :(
Viszont az se rossz, amit nézegettél. Érdekesnek ígérkezik, bár a hossza tényleg riasztó, de a világért sem beszélnélek rá, vagy le róla. :)
Ezt csak te tudhatod, mennyi kedvet érzel rá fordítani, de annyit mondhatok, hálás nézője leszek, ha végül belevágsz. :)

Kedves Bria!

Aranyos vagy! Leginkább az tart vissza a 46 résztől, hogy most már tényleg jönni fognak
azok a sorik, amiket nagyon régóta várok/unk. Mindegyikre nagyon kíváncsi vagyok,
ezért azoké az elsőbbség. Szerintem téged is érdekelnek majd.


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. július 16. 21:49

Szia Rita! Bekukkantottam és nagy meglepetés ért. Látom hogy készen van az egész fordítás. Nagyon köszönöm. Vittem a feliratot. Nemsokára megnézem és jövök az észrevételeimmel. :movingflower:
Köszönöm szépen: Vidéki Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 17. 9:10

VidékiÉva írta:Szia Rita! Bekukkantottam és nagy meglepetés ért. Látom hogy készen van az egész fordítás. Nagyon köszönöm. Vittem a feliratot. Nemsokára megnézem és jövök az észrevételeimmel. :movingflower:
Köszönöm szépen: Vidéki Éva

Szia Éva! Tényleg! A Tésztaút óta nem találkoztunk! Jól tetted, hogy beugrottál,
és azt is, hogy vitted az Easy Fortune-t! Jó szórakozást hozzá!

Nagyon szívesen a fordítást! Várom, mi lesz a véleményed!

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. július 17. 19:35

Szia Rita!
Hát nem olyan gyorsan, mint szerettem volna, de itt vagyok. :-) Na nem a történet nemtetszése miatt, hanem, mert mostani szokás szerint csak este tudtam nekikezdeni, hiába akartam napközben elcsipni pár órát rá. Ráadásul szombaton hajnaltól késő estig nem volt net és mivel kevés a helyem próbáltam nem egészben letölteni. Na ennek az lett az eredménye, hogy elfogyott a néznivaló és ott álltam, ültem, hogy akkor most mi lesz. A megérzésem csak bejött megint. A meglévő utolsó részem utolsó 10 percében megjött az internet, én meg vetettem rá magam a letöltendőkre. Ilyet sem csinálok még egyszer, hogy nem töltök le egyben egy sorozatot.
Ez volt a bevezető :-)
Rita! A tajvani sorozataid mind jók!! :-)
Közben amig néztem a részeket, zakatolt az agyam, nagyon sok mindenről eszembe jutott sok minden. Kicsit még szétszórt vagyok az otthoni dolgaim miatt, igy ezek el is szálltak az éterbe.
Első pillanattól kedvencem volt Dong Jie. Először egy modern kalóz jutott eszembe róla, aztán pedig Jang Geun Suk :-) Nem hiszem, hogy Fu Annak nem esett le, hogy szerelmes belé. A legvégén az a kisfiús szégyenlősség is nagyon jól állt neki, ahogy bemutatták neki a lányt, akivel dolgozni fog.
Szerettem, ahogy ette a fagyit, ahogy a társával civódtak, ahogy elfogadta végül a nagyapját...
Sok poén volt a történetbe, de azt hiszem öregszem és igy utólag nem jutnak eszembe, de nagyon jót szórakoztam akkor rajtuk.
Talán mégis egy: Amikor a polgármester telefonba azt mondta Fu Annak, hogy jön a cunami, összegyülnek a falu lakói és rémtörténeteket mesélnek. Hááát, vihogtam rajta magamban. :-)
Jöjjön a másik férfi kedvenc: Yan Yang. Gyanús volt az elején a mássága. :-) Viszont tetszett az öltözéke, az, hogy magas ivben letojja a családtagok egymás közti harcát. Olyan volt, mint aki kivülről szemléli az eseményeket és jót vidul magában. Azért nem bántam amikor kiderült, hogy mégsem a pasikat szereti :-) Kitartó volt Zhen Zhennel, gondoltam, hogy a végére csak lesz ott valami.
Zhen Zhenben az tetszett, hogy nagyon jól tudta játszani a szerepét. Hihetetlen jó volt a szájállása amiket produkált bizonyos szituációkban. Amikor Yan Yanggal volt érződött rajta a vivódás, miszerint tudna ő más lenni, aranyos, szerény - talán :-) - , szeretnivaló, de a kiskori trauma csak kihozta belőle a pénzsóvár énjét.
Da Feng : Hát ő volt nekem a kakukktojás, vagyis hol szerettem, hol nem. :-) Nagyon jó jeleneteik voltak együtt Fu Annal. Pl. amikor besüllyedtek a sárba.
Kedvenc volt még Anthony. :-) Pl. gyógyszerbeadás Da Feng közreműködésével, gyűrű lenyelése. Nagyon birtam a kis hátizsákját, amikor meneteltek valahova.
Két szó a végére: jó volt! Vagyis nagyon jó volt! :-)
Köszönöm Rita a forditást, Krisztinek pedig a segitséget!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 18. 8:04

Szia Ági! Sajnállak a megpróbáltatásaid miatt. Az internet nélküliségtől csak egy nagyobb
csapás van, a számítógép nélküliség. Függő vagyok, ezért addig vettem egy új laptopot,
amíg ez, a négy éves is jól működik. Legyen kettő, biztos, ami biztos! A tabletemen meg
előfizetéses internet van, biztos, ami biztos. Nem szeretek net nélkül sem lenni. TV helyett
a laptopot bámulom, fordítok, a gyerekeimmel beszélek, vagy fórumozok, és ezeket
akadály nélkül szeretném csinálni.

Köszönöm a szokásos bőséges hozzászólásodat!

Szerintem Fu An tudta, hogy Dong Jie szerelmes belé. Ha máskor nem, akkor leesett neki a
tantusz, amikor átadta neki az esküvői meghívót, DJ pedig - számomra kissé szánalmasan -
elkezdett arról beszélni, hogy bár FA nem lehet az ő menyasszonya, mégis elmegy, hogy
megnézze fehér ruhában, hogy így emlékezzen rá. Rám ez olyan hatást tett, mintha azért
akarná megnézni FA-t menyasszonyi ruhában, hogy magát képzelhesse DF helyére. Fu An is
csak nézett, aztán gyorsan elbúcsúzott és elment.

A sori végéig nem tudtam 100%-ig megbarátkozni a Yang Yangot alakító színésszel. Nem a
karakterrel volt bajom, hanem ahogy a színész elénk tálalta.

Igazad van ZZ-nel kapcsolatban. Az a színésznő nagyon jól játszotta a szerepét. Jobban is
tetszett a "rossz" ZZ, mint a jó.

Persze a legjobban Chen Qiao Ennel voltam megelégedve. Ő annyira kiváló színésznő, hogy
nem tud hibázni. Számomra az volt a csúcs jelenete, amikor ülnek Dong Jie-vel egy étteremben,
és húst grilleznek. Fu An épp arról beszél DJ-nek, hogy aláírta a válási papírokat, és hol sír,
hol nevet. Fantasztikus volt! Eszembe jutott a The Queen of SOP, ahol Tang Junnal sütögettek
épp így (két ilyen jelenet is van a soriban), azokat a részeket is mennyire szerettem!

Nagyon örülök, hogy szívesen nézted az Easy Fortune-t! Jól kikapcsoltak egy időre a gondokból.
Mindent nagyon szívesen!

Találkozunk a Masha and the Bearnél! A második évad 26 részét három részletben fogom kitenni,
hogy akkor is kerüljön ki valami, amikor már nem leszek itthon.


A második évad első részében, azaz a 27. részben Mása lefesti a barátait. Mivel a valóság kevésbé
színes, mint az ő festménye, ezért a modelleket hozzáigazítja a képéhez. Jókat nevettem az
eddig lefordított részeken:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 21. 12:06

Pech vagy sem megint magával ragadott a SOP! :D :))
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 21. 18:47

jókat derülök Másán, már most előre csak a képek láttán! Hát még ha majd fordítással is nézhetjük! Olyan jó hogy felnőttként időnként újra gyerekek lehetünk! =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 22. 8:03

Kata58 írta:Pech vagy sem megint magával ragadott a SOP! :D :))


Csak emlegetni kellett, igaz? Én most a thai Full House-t fogom újranézni, aztán lehet, hogy megint
a The Queen of SOP jön.

Kata58 írta:jókat derülök Másán, már most előre csak a képek láttán! Hát még ha majd fordítással is nézhetjük! Olyan jó hogy felnőttként időnként újra gyerekek lehetünk! =))


Nagyon aranyosak a második évad részei is! Holnap délelőtt kiteszek 10-et belőlük!

Mása hozza a szokásos formáját:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 23. 6:57

Meg lehet enni ezt az aranyos kislányt! :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Köszönöm az új évadot! :)) :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 23. 7:03

Kata58 írta:Meg lehet enni ezt az aranyos kislányt! :)) :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Köszönöm az új évadot! :)) :movingflower: :littlehearth:

Nagyon szívesen, Kata! Itt megtalálod a második évadot!

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=42&t=97

:) :littlehearth: :D :littlehearth: :)) :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. július 23. 7:13

Köszönöm, már jön lefelé! :D :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2016. július 23. 23:44

Szia Rita.
Megint egy kedvemre való sorozatot találtál. Köszönöm szépen. Tetszett. A lány nagy kedvencem. Még minden sorozatában nagyon jó volt, ebben is. Nagymamát is sok sorozatban láttam és szintén kedvenc. Meg az öreg nagyapa lányát is láttam már. Az első részekben nem tetszettek a fiúk. Egyik sem jött be. Az áttörés talán a negyedik részben jött el, mikor is megborotválkozott Dong Jie vagyis Roy Qiu. Na onnantól már igazán tetszett. Tudtam, hogy Da Fenggel fog összejönni, de én akkor is neki drukkoltam. Azért az elején igazán szörnyű volt a család, de a végére rendesen helyrejöttek. A vége nekem kicsit túl meseszerűen alakult. Igaz, hogy én szeretem a meséket, így meg voltam elégedve a befejezéssel. Én a kisfiút nem szerettem, talán pár szerethető jelenete volt. Engem inkább idegesített, túl buta volt. A másik a bemondónő volt akit nagyon nem szerettem, de ugye szinte az első mondata már unszimpatikus volt és árulkodott a jelleméről. Egy cseppet sem változott és személyes sértésnek vettem, hogy a ruhatervező unokaöccs mégis beleszeretett sőt megbocsájtott neki. Én valahogy nem tudok megbékélni az ilyen kívülről szép és belülről romlott emberekkel. A szépségüket használva mindenkit sikerül az újuk köré csavarni, no egy darabig. De itt például sikerült megkaparintani a másik kedvenc fiúmat a sorozatból. Ő végig nagyszerű volt a játéka a jelleme. Nagy kedvencem lett. Da Feng is jól hozta a szerepét, sokat is változott. A 14. rész körül majdnem be is dőltem neki, hogy bánatában visszamegy a bemondóhoz. Viszont a sajtótájékoztató nagyot ütött, osztatlan sikere volt nálam. A nagyapát nem szerettem meg a végére sem. Én nem hiszek benne, hogy egyik percről a másikra ekkorát változzanak az emberek. 60 éven keresztül lopott csalt hazudott, tönkretette a családja életét majd felkelt a kórházi ágyból és kisangyalka lett. Na ne! Szintúgy a másik elnökkel, akivel egész életükben harcoltak a végére micsoda barátok lettek. Na ezek voltak nekem a meseszerű dolgok, túlzások benne. Nekem az elején hiába hogy nem tetszett, mint férfi de rögtön szimpatikus lett Dong Jie, ahogy az adóssal viselkedett, behajtóként. Később meg még szimpatikusabb lett amikor levette, hogy a lány nem őt hanem Da Fenget választotta és simán félreállt, átengedte és nem keménykedett. Na innentől végképp megfőzött engem.
Kissé sok voltam most is. Elnézést. Mégegyszer köszönöm a munkátokat Krisztivel.
Köszi: Vidéki Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 25. 16:19

Szia Éva! Elnézést a késői válaszért! Nem szoktam ilyet csinálni, szeretek minél hamarabb válaszolni
mindenkinek, aki megtisztel, hogy ír a fórumba, de az elmúlt napok olyan zsúfoltak voltak, hogy csak
most jut idő rá.

Mindig elnézést kérsz a bőséges hozzászólásodért, pedig senki nem haragszik érte, sőt! Hálás vagyok,
hogy van kedved hosszan megírni a véleményedet a látottakról. Nehogy változtass ezen a jó szokásodon!


Én is úgy voltam vele, hogy először nem hozott lázba egyik férfi szereplő sem, de nem is másztam tőlük
a falra, és mivel jól szórakoztam az első pár részen, amit megnéztem, nem volt akadálya a fordításnak.

Aztán Roy Qiu és Blue Lang kivált a hármasból, őket egyre jobban megkedveltem, de a Yang Yangot alakító
színészt a végéig nem sikerült teljesen elfogadnom. Én végig Yang Da Fengnek drukkoltam. Fu An őt
választotta, és ő is szívből szerette a lányt, és a végére olyan sokat változott, hogy igazán megérdemelte,
hogy egy pár legyenek.

Ez egy romantikus komédia volt, amibe belefért a meseszerű befejezés. Nem rontották el a végét,
megkaptuk a happy endünket és ez a lényeg!

Igazad van! Pi Dan karakterét nem írták meg jól. Sok túlzás volt a jeleneteiben, ami nekem sem tetszett.
Többször beszólt Yang Yangnak, egy felnőttnek, akit riválisának tekintett. A tanáráért ácsingózó szerelmes
megnyilvánulásaitól meg kirázott a hideg. Mennyivel aranyosabb gyermekszerep volt Tong Tongé a Lovingban.

Én sem kedveltem meg, és nem is bocsátottam meg a nagyapának. Én sem hiszek a nagy változásban.

Nagyon örülök, hogy te is jó választásnak tartottad az Easy Fortune-t! Chen Qiao En nekem is örök kedvenc
marad. Köszi a bőséges hozzászólást! Mindent nagyon szívesen! Remélem a legközelebbi sori is közös lesz!

Szép hetet kívánok!


Azt írod, innen még jobban tetszett Roy Qiu:

Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. augusztus 1. 15:10

Kedves Rita ! köszönöm szépen a sorozat fordítását ..igen tetszett a történet --alig vártam hogy Roy Qiu legyen a képernyőn ..azok a szemek azok a szenvedő arckifejezések ..hát én teljesen oda voltam érte ..de minden szerettem a sorozatba csak a gyermek idétlenségén néha morogtam .. :) ( és ha lehet havazást akarok hogy Veletek tartsak ..mert itt maga a pokol van ;) )
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 1. 21:33

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! köszönöm szépen a sorozat fordítását ..igen tetszett a történet --alig vártam hogy Roy Qiu legyen a képernyőn ..azok a szemek azok a szenvedő arckifejezések ..hát én teljesen oda voltam érte ..de minden szerettem a sorozatba csak a gyermek idétlenségén néha morogtam .. :) ( és ha lehet havazást akarok hogy Veletek tartsak ..mert itt maga a pokol van ;) )


Kedves Zsuzsi! Annyira örülök, hogy Te is szívesen nézted az Easy Fortune Happy Life-ot!

Ha olvastad a hozzászólásokat, a Roy Qiu rajongók voltak többségben. Tény, hogy ő volt
a leghelyesebb a három fiú közül. Nekem a játékuk egyformán átlagos volt. szerintem
Chen Qiao En (Fu An) vitte a prímet. Nagyon bírom azt a színésznőt. Mellesleg kortalan.
Semmit nem öregszik!! Pi Dan karakterével szerintem is elvetették időnként a sulykot.

Nagyon szívesen a sorozatot!

Amióta itt vagyok Angliában, azóta egyszer esett egész nap, ma pedig délután öt óra felé
kezdett rá. Egyébként szeles, de sokszor napos idő volt. De csak akkor tudtam levenni
a mellényemet (vagy a vékony dzsekimet), ha sütött a nap. Itt egyébként reggel nagyon
hűvös tud lenni, majd fokozatos melegedés után délután, és kora este a legkellemesebb
az idő.

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 4. 15:35

Szia Rita

Először is üdvözöllek, hogy újra a körünkben vagy :littlehearth: :littlehearth:
Végre sikerült befejeznem az utolsó három részt. Nekem nem volt meglepetés
a befejezés, ennek így kellett történnie. :)
Mindenki megkapta a magáét, ha megérdemelte akkor azért, ha meg nem akkor azért. ;)
Egyedül talán Dong Jie-ért fájt egy picit a szívem, de hát nem én voltam a döntnök.
Kíváncsi vagyok az új választásodra, csak nem egy történelmi lesz?
Köszönöm a fordítását ennek a sorozatnak is. :flower1: :movingflower: :flower1: :movingflower:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 4. 16:27

Szia dolores! De jó újra itt látni! Köszönöm, aranyos vagy!

Jó volt az egész, nekem sem volt hiányérzetem, még Dong Jie esetében sem.
Az a kis talpraesett gyakornok lányka, pont jó lesz neki! Máris égett a vágytól,
hogy mindenben segítségére legyen a főnöknek!

Ha ilyen jól haladok a fordítással, akkor már hétfőn ki tudom tenni az első öt
részt az új kis kínaimból! Csak 20-25 percesek a részek, azért tudok ilyen gyorsan
haladni, meg persze ki voltam már éhezve, csak úgy verem a billentyűket! Még
nem árulok el többet, de hamarosan!

Spoiler: mutasd
Mindenki erről a soriról beszél Kínában. Hatalmas rajongótábort
növesztett magának.


A régi laptopomon homorúra ki voltak kopva a billentyűk! De szó szerint értendő!
A gyerekeim jókat nevettek rajta. Mondtam nekik, hogy nehéz lenne kiszámolni,
hányszor nyomtam le őket.

Mindent nagyon szívesen!

További szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. augusztus 4. 17:48

Sziasztok! Rita! Huncut vagy...elhúzod a mézesmadzagot az orrunk előtt! :)) :)) :)) de nem baj, juszt is várjuk a hétfőt! \:D/ :movingflower: :flower1:
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. augusztus 5. 18:25

Kedves Rita!

Bocsánat, hogy csak most értem ide, de végig néztük a sorozatot! Anyunak is tetszett - ezért is haladtunk lassan, mert össze kellett egyeztetnünk az időnket, most a gépem hülyült meg. B-)
... de a lényeg, a lényeg.
Reménykedtem, hogy a végére újra megjavul a "rosszfiú" - igaza volt a nagypapinak, a lány és az öcsikéje, mint egy kis élesztő, megváltoztatta a családot!
Bevallom, a férfi szereplők közül a divattervező volt a kedvencem! ;;)
Köszönöm a sok-sok munkát és szép nyarat kívánok (még)!

Majd jövök még! :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 5. 18:39

Kata58 írta:Sziasztok! Rita! Huncut vagy...elhúzod a mézesmadzagot az orrunk előtt! :)) :)) :)) de nem baj, juszt is várjuk a hétfőt! \:D/ :movingflower: :flower1:


Kata! Máris megnézhető a "mézesmadzag" egy része, de a feliratok is jönnek
nemsokára!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=10&t=98

Már várom, mit szóltok hozzá!

Főszereplők:

Kép

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég