Easy Fortune, Happy Life (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 21:26

verony73 írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen a sorozat befejező részeit.
Vera

Szia Vera! Nagyon szívesen a heti négyest!

Sk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 21:28

csip írta:Nagyon széepn köszönöm az utolsó 4.rész fordítását!

Nagyon szívesen a befejező részeket is!

Sk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 21:34

mirabee írta:Nagyon szépen köszönöm ennek a doramának is a fordítását! Igazán élvezetes volt nézni, alig várom, hogy a befejező epizódokat is láthassam! :ymapplause:

Kedves mirabee! Szeretettel köszöntelek az első hozzászólásod
alkalmából!


Már biztosan megnézted a befejező epizódokat! Remélem, azokat
is ugyanolyan élvezetes volt nézni, mint az előzőeket!

Nagyon szívesen a fordítást!

Örülök, hogy Yang Yang is párra lelt a végére:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 9. 21:41

erika001 írta:Kedves Rita!Nagyon köszönöm a sorozat befejező részeinek fordítását ma biztos maratonozni fogok.Krisztának is köszönöm.Sok pihenést és kellemes nyaralást kívánok Nektek!Erika

Kedves Erika! Amíg ideértem, addigra már biztosan te is túl vagy a maratonon.
Remélem, te is azt érezted a végén, amit én: megelégedettséget és örömöt.
Jó kis sorozat volt!

Nagyon szívesen a feliratokat!

Köszönöm szépen! Neked is legyen szép a nyarad!

Dong Jie-ra is rámosolygott a szerencse. Ezt a gyógynövényes gyakornok lányt,
pont neki küldte Fu An nagymamája az unokája helyett:

Kép
Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. július 9. 21:57

Kedves Rita!
Sokan lekoroztek az utolso reszek forditasainak "elviteleben",de most fejeztem be a Gunshi Kanbee-t,bar drama volt,de nagyon megfogott.
Nagyszeru szineszi alakitasokat vonultattak fel benne.Tegnap egesznap ezt neztem(ezert fejezhettem be ilyen gyorsan),mivel elozo ejszaka "ramszakadt" egy kis betegseg.Most nagyon jo gyogyszer lesz szamomra az utolso negy resze az Easy-nek. :)
Koszonom a gyors es nagyszeru munkadat es Krisztinek is a korrekciokat.
Kuldok egy privit is Neked. ;)
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. július 9. 22:12

Kedves Rita, most is, mint mindig kellemes meglepetést okoztál! :littlehearth: Erre nem is gondoltam volna, hogy ma 4 feliratot hozol. :ymapplause: Nagyon köszönöm Krisztinek is az eddigi munkáját! @};-
Kép

Gabóci, én is még nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánok a kis unokádnak a Szerettei körében! :ymparty: Kép
Kép
KépKépKép
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. július 9. 22:52

Szia Rita! Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, gratulálok a befejezéshez :-bd Krisztinek is nagyon köszönöm a segítségét, sajnálom, hogy már nem tud Neked segíteni, de öröm, hogy ő is fordít. :) Meg is fogom nézni a befejezést én is, nagyon szeretem a happy end-eket :))
Jó pihenést Neked, remélem, nemsokára találkozunk a következő fordításodnál ;)
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. július 9. 23:42

Sziasztok!

Rita még engem is meglepett, hogy ma tette ki az utolsó 4 feliratot. Örömmel voltam a "jobb keze" ezalatt a pár hónap alatt. De most tényleg sok lett egyszerre minden, ezért kénytelen voltam meghozni ezt a döntést egy hónappal ezelőtt. Két folyamatban lévő fordításom van, amit szívvel-lélekkel szeretnék csinálni, akárcsak Rita az övéit. Fura lesz mostantól csak külsősként látogatni az oldalt, de azért örökre nem búcsúzunk el egymástól.

Gabóci jól írta, máshol még találkozunk. :) :littlehearth:

Kép

Kép
mamoca13
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:15

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: mamoca13 » 2016. július 10. 5:41

Szia Rita!!
Köszönöm szépen a befejezó részeket :) :flower1:
Kíváncsian várom a következő sorit, vagy filmet :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 10. 7:38

boszorkany írta:Kedves Rita!
Sokan lekoroztek az utolso reszek forditasainak "elviteleben",de most fejeztem be a Gunshi Kanbee-t,bar drama volt,de nagyon megfogott.
Nagyszeru szineszi alakitasokat vonultattak fel benne.Tegnap egesznap ezt neztem(ezert fejezhettem be ilyen gyorsan),mivel elozo ejszaka "ramszakadt" egy kis betegseg.Most nagyon jo gyogyszer lesz szamomra az utolso negy resze az Easy-nek. :)
Koszonom a gyors es nagyszeru munkadat es Krisztinek is a korrekciokat.
Kuldok egy privit is Neked. ;)

Kedves Éva! El is felejtettem, hogy a Gunshit nézed, azt hittem a lovacska hímzése tartott
vissza. Tényleg jó lehetett a sori, ha ilyen gyorsan végeztél az ötven résszel! Jó, hogy írtál
róla, hátha mást is érdekel, ez a japán történelmi dráma.

El sem tudom képzelni, milyen betegség ért el éjszaka, de a gyógyulásban biztosan segíteni
fog a Ba Bao Tang pirula! A végén jót röhögtem. Még Pi Danról is elneveztek gyógyszert.
A külvárosban élő szegényebb gyerekeknek készült, gondolom erősítő, vagy táplálékkiegészítő
lehet, és azért nevezték el Pi Danről, mert remélik, hogy a soványka gyerekek a gyógyszer
beszedése után olyan szép kerekek lesznek, mint a névadó.

Mihamarabbi jobbulást kívánok!

Válaszoltam a PM-re!

Nagyon szívesen a fordítást! Köszönöm a dicséretet!


Itt már legszívesebben fejbe kólintottam volna DF-et:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 10. 7:51

nb76 írta:Szia Rita! Nagyon szépen köszönöm a sorozat fordítását, gratulálok a befejezéshez :-bd Krisztinek is nagyon köszönöm a segítségét, sajnálom, hogy már nem tud Neked segíteni, de öröm, hogy ő is fordít. :) Meg is fogom nézni a befejezést én is, nagyon szeretem a happy end-eket :))
Jó pihenést Neked, remélem, nemsokára találkozunk a következő fordításodnál ;)

Szia Brigi! Köszönöm szépen a gratulációdat! Nagyon szívesen a sorozatot! Gondban vagyok,
ugyanis a jövő hétre szánt két feliratot is kitettem, az meg nem lehet, hogy úgy múljon el
hét, hogy nem teszek ki semmit! Ilyen még nem volt a négyéves pályafutásom alatt! Úgyhogy
ki kell találnom valamit.

Így van, ahogy mondod! Öröm, hogy Kriszti is ennyire aktív fordító. Én még ennyit sem tudtam
volna mással foglalkozni, mint ő.

Neked is szép nyarat kívánok!

Da Feng újabb lánykérése. Izgultam, hogy sikeres lesz-e. Szerencsére az volt!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 10. 8:03

Kriszti007 írta:Sziasztok!

Rita még engem is meglepett, hogy ma tette ki az utolsó 4 feliratot. Örömmel voltam a "jobb keze" ezalatt a pár hónap alatt. De most tényleg sok lett egyszerre minden, ezért kénytelen voltam meghozni ezt a döntést egy hónappal ezelőtt. Két folyamatban lévő fordításom van, amit szívvel-lélekkel szeretnék csinálni, akárcsak Rita az övéit. Fura lesz mostantól csak külsősként látogatni az oldalt, de azért örökre nem búcsúzunk el egymástól.

Gabóci jól írta, máshol még találkozunk. :) :littlehearth:

Kedves Kriszti! Még egyszer nagyon köszönöm, az eddigi segítségedet! Amint írtam
Briginek, én még ennyit sem tudtam volna mással foglalkozni, mint te. Ha fordítok,
semmi nem tántoríthat el tőle. Ezért maximálisan megértem a döntésedet!

Jó munkát, jó fordítást kívánok!


Sk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 10. 8:09

mamoca13 írta:Szia Rita!!
Köszönöm szépen a befejezó részeket :) :flower1:
Kíváncsian várom a következő sorit, vagy filmet :movingflower:

Szia Mamoca!

Mindent nagyon szívesen! Én is köszönöm a fb-os gondoskodásodat!


Mint írtam, én is kíváncsi vagyok, mi lesz a következő sorim. De az
is előfordulhat, hogy a jövő héten egy filmmel jelentkezem. Elfogyott
a kitenni valóm!

Sk:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. július 10. 8:38

Unni2011 írta:Kedves Rita, most is, mint mindig kellemes meglepetést okoztál! :littlehearth: Erre nem is gondoltam volna, hogy ma 4 feliratot hozol. :ymapplause: Nagyon köszönöm Krisztinek is az eddigi munkáját! @};-

Kedves Unni! Nagyon szívesen a meglepetést és a fordítást is!

Jó szórakozást a befejező részekhez!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. július 10. 8:55

Unni2011 írta:
Gabóci, én is még nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánok a kis unokádnak a Szerettei körében! :ymparty: Kép


Köszönjük Unni a jókívánságot a már nem is olyan kicsi unokám nevében is, 14 éves lett! :x :flower1: :x :flower1: :x
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. július 10. 10:33

Kedves Rita!

Wau ezt a meglepetést egyszerrre 4 rész. Hát !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Majd este csemegézek végignézem.
Utána majd irok kommentet.

Köszönet a forditásért, jó hétvégét.
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. július 10. 11:13

Üdv.
Köszönöm szépen a befejező részek fordítását. Kellemes vasárnapot kívánok Mindenkinek.
Avatar
Carmi
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:05

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Carmi » 2016. július 10. 11:58

Ritám, nagyon köszönöm a meglepetés-befejezést!!! :x Igazad van, szorosan egybefonódik az utolsó négy rész, egyben élvezni a legjobb történet lezárását. Megyek is, és megnézem magyarul is. Hála neked... :movingflower:
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. július 10. 12:12

Kedves Rita!
Hálás köszönetem a befejező négyekért.Még tegnap délután,este megnéztem az egészet.Nagyon izgalmasra sikeredett a fekete gazdaság lefülelése :-o Majdnem elhittem én is Da Fengnek,hogy a hírolvasó lányt el veszi feleségül,de csak a nyulat ugratta ki a bokorból.Minden jó,ha a vége jó. :-bd Megnyugtatóan zárult a sorozat.A nagyapa lánya,veje is jobb ember lett.Párok találtak egymásra.Köszönöm,hogy Te pedig erre a filmre találtál.Sok ilyen élményra van szükségünk. :-h
Remélem most elmegy a Hsz-om.Olyan gyenge erre az internet,hogy csak forog,forog. :((
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. július 10. 12:31

Rita, hogy én mennyit keresgéltem, hogy egy császárfa virágjának a fotóját tudjam neked megírni.
Mindenhol csak tölcsérszerű virágot találtam, fehér, ill. lilás színekben.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Cs%C3%A1sz%C3%A1rfa
Amit végül is megírtam neked az egy jázminfajta, de leginkább ez hasonlított a filmben látotthoz.
Eszembe jutott, hogy amikor a trópusokon jártam (Seychelle-szigetek), akkor nagyon rácsodálkoztam, hogy a nálunk aránylag kis szobanövényekként ismert Filodendron, Rododendron, ott hatalmas méretű fákká nőnek. ;;)
Mivel Tajvanon is trópusi -, ill. szubtrópusi éghajlat van, ezért elképzelhető, hogy a jázmin is ilyen hatalmas fa lehet ott.
Most jutottam el odáig, hogy Dong Jie miért is ökölődik, öklendezik a beosztottjával együtt. :)) Valóban egy kirívó jelenség az a lány (akit egy fiú alakít, legalábbis én így látom), de én biztosan nem ökölődnék tőle, mert annyira azért nem csúnya, max. ha "túl szagos" lenne.
Mindenesetre nagyon komikus, hogy ennyire túlteng benne az önbizalom, és magát oly szépnek látva, mindenhová a saját képét plakátolta ki. :))

Kriszti, igen biztosan találkozunk, jól írta Gabóci. :) Én is nagyon várom Song Il-gook sorozatát, Jang Young Shil híres tudós, feltaláló életének a bemutatását. ;;) Az is hívogató, hogy SIG a fiaival is játszhat benne. :x

Gabóci, hogy szalad az idő! ;;) Már 14 elmúlt ?! :x :ymhug: Hát igen, lassan már mi is több mint öt éve ismerjük egymást a fórumokról. :)
Kép
KépKépKép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. július 10. 12:42

Gabóci5 írta:
Unni2011 írta:
Gabóci, én is még nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánok a kis unokádnak a Szerettei körében! :ymparty: Kép


Köszönjük Unni a jókívánságot a már nem is olyan kicsi unokám nevében is, 14 éves lett! :x :flower1: :x :flower1: :x
Kedves Gaboczi,boldog szulinapot kivanok az unokadnak! :ymparty:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. július 10. 13:17

Rita írta:Kedves Éva! El is felejtettem, hogy a Gunshit nézed, azt hittem a lovacska hímzése tartott
vissza. Tényleg jó lehetett a sori, ha ilyen gyorsan végeztél az ötven résszel! Jó, hogy írtál
róla, hátha mást is érdekel, ez a japán történelmi dráma.

El sem tudom képzelni, milyen betegség ért el éjszaka, de a gyógyulásban biztosan segíteni
fog a Ba Bao Tang pirula! A végén jót röhögtem. Még Pi Danról is elneveztek gyógyszert.
A külvárosban élő szegényebb gyerekeknek készült, gondolom erősítő, vagy táplálékkiegészítő
lehet, és azért nevezték el Pi Danről, mert remélik, hogy a soványka gyerekek a gyógyszer
beszedése után olyan szép kerekek lesznek, mint a névadó.

Mihamarabbi jobbulást kívánok!

Válaszoltam a PM-re!

Nagyon szívesen a fordítást! Köszönöm a dicséretet!


Itt már legszívesebben fejbe kólintottam volna DF-et:

Szia Rita!
Himezek is azert,csak tegnap pihenot adtam magamnak a "nyavalyam" miatt.Rettentoen fajt a gyomrom ejjel,vettem be gyogyszert ra,de meg reggel is megkinzott.Viszont ma mar jol vagyok :)(foleg,hogy hajnali haromnegyed negyig neztem az utolso 4 reszt) :)) hasznalt a Ba Bao Tang pirulad,koszonom. :)
Jol tippeltem,hogy Yan Yang vegul megszeliditi ZZ-t. :D Sejtettem azt is,hogy DF valahogy csobe fogja huzni ZZ-t,meg is erdemelte.
Kovetkeztettem ezt abbol,hogy igazan megszerette FA-t,ezt vartam tole.Viszont abban egyetertek Veled,hogy en is jokora pofont lekentem volna neki,amikor sebesulten fekudt es varta az "utallak" szot. :)) vegul csak megkaptuk a Happy End-et. ;)
Egyebkent nagyon szeretem a tortenelmi sorozatokat,filmeket is.Nezem a Reign-t,a Szulejmant(bar ez inkabb bulvarosra sikerult kicsit)elkezdem majd a Carlos-t is.Most inkabb filmeket fogok nezni,hogy a himzessel haladni tudjak.Vittem mar Toled a Travalles & Magicians-t,ma az lesz soron,este meg az EB donto. :D
Kuldok egy kepet email-ben.
keri
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. május 14. 10:09

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: keri » 2016. július 10. 13:22

Kedves Ezoritu nagyon szépen köszönőm ezt a sorit,kiváló a munkád mint mindig.Szépnapot kivánok.Keri
Erika45
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. május 29. 10:19

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: Erika45 » 2016. július 10. 15:04

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Easy Fortune, Happy Life (17/17)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. július 10. 15:07

Szia Rita! Tegnap este néztem meg az utolsó részt! Jól sikerült a befejezés. Szerettem a sorozatot.
Köszönöm a munkádat! Érezd jól magad a családoddal, pihenj sokat.
Várom az újabb fordításodat!

Vissza: “Tajvan”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég