Untouchable Lovers 2018

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 23. 21:01

és milyen illatos...Samu úgy húzott el mellőle hogy menjünk már... :))
LauraL
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018. április 8. 12:23

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: LauraL » 2018. április 24. 8:14

Köszönöm a tizenkettediket is. Egyre kíváncsibb vagyok mi lesz itt még. :)
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 24. 9:50

Most kezd eldurvulni igazán a dolog. Van egy olyan érzésem, ha új császár lesz, semmi sem fog változni... Elég szemét pár ember a történetben. Gyakorlatilag a Pavilon mesterét sem tudom hová besorolni. Először azt hittem jó... vagy jobb, mint a többi, de belegondolba, kislányokat képez ki és használ fel, majd gyilkossá teszi őket. Emberek százait rángat madzagon. Egyre rosszabb pozíciót foglal el nálam. Talán az egyetlen igaz ember a történetben Huan Yuan. Őt még nem láttam merényletet elkövetni, csak lázad a rendszer ellen. Eddig számomra ő a legszimpatikusabb.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 24. 9:53

Illetve még Hua Cuo az akit őszint érzelmek vezérelnek. Hűséges, kitartó és mindig tartja magát az elveihez. A hercegnőben látok némi fejlődést, már lehet ezt karakterfejlődésnek nevezni. Rong Zhi, bár szép és tehetséges, szintén ármányt sző. Hiába tetszik a kinézete a lelke annyira már nem. Habár ő az egyik főszereplő, és biztosan fejlődni fog, de én a végén sem fogom neki feledni, azt, hogy már az elején ellenszenves volt.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: f.ági » 2018. április 24. 22:57

Kedves Nelli!
Köszönöm az utóbbi kettőt, be is értelek Benneteket.
Hát mit ne mondjak, tényleg kezd durvulni a helyzet.
A császár a csontokból és hajból készitett babákkal kiverte a biztositékot nálam. Viszont változatlanul tetszik, ahogy játsza a szerepét. El is hiszem neki, hogy ilyen agyament. Az eunuchjáról viszont még nem döntöttem el, hogy az is kicsit zizzent, vagy jobbnak látja annak lenni. :-)
A csillagász és a testőr is csalódás volt. Nem is tudom melyik jobban. Úgy gondoltam a hercegnő pártján állnak.
Azt hittem megoldottam a Pavilon mesterének kilétét a fogai miatt. A jobb oldalán lenn kicsit ferdén áll az egyik. Utána rá kellett jönnöm, hogy sajnos más is szorulna fogszabályzásra, igy a császári hitvest kilőttem a sorból.
Miylen kis nyuszika volt és hogy kinyilt a szeme annak is.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 24. 23:26

13. rész elkészült. Nos ha eddig azt hittétek csak a császárral van baj, akkor most rá fogtok jönni, hogy gyakorlatilag az egész banda gyagyás. itt már famíliáris az őrület. Rong Zhi-t egyre jobban nem tudom elviselni, az sem zavarna ha soha többé nem látnám, hanem inkább Huan Yuan legyenaz, aki majd a hercegnő szerelme lesz. A testőr valóban nagy csalódás, pedig benne bíztam nagyon. :-o Lesz sok meglepetés a 13. részben.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 25. 8:03

Annyi itt is az adok kapok hogy úgy látszik minden várakozást felülmúl ez a történet...Nem tudom mikor fogom elkezdeni...de az újabb részekért azért akkor is köszönet!
Legyen mindenkinek szép napja... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :x
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 25. 8:44

Kata, lényegében ez a történet egy uralkodói családról, és egy birodalom alkonyáról szól. Gyakorlatilag mindenkinek hiányzik egy kereke. Ezek a személyek a valóságban is láteztek, anny, hogy ez a bizonyos hercegnő a történelmi leírások szerint 18-19 éves korában meghalt, itt viszont még életben a orozat szerint. Szóval sok a fikció is benne. Így is elég mély betekintést enged a császári udvarba, valamit ezeknek az uralkodóknak az életébe. vannak benne szép dolgok is, viszont nem kendőzik a kor leírását. Az egy egészen más világ volt, mint a mai. Ráadásul egészen más kultúra is. érdemes megnézni, mert sokat lehet belőle tanulni. Annyira nem véres, szóval nem mutatják direkt a véres jeleneteket.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: chain » 2018. április 25. 11:57

Üdv.
Köszönöm szépen a 8-13. részek feliratait, valamint a 9-14.részek videó letöltési lehetőségét.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 25. 16:03

Szívesen. Többi részét is felrakom majd megára, csak nem egyszerre.
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2018. április 25. 17:45

Köszönöm a 11.-13. részek feliratát!
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. április 25. 23:10

Köszönöm szépen az eddigi feliratokat.
[spoiler]Én már a vikiról amit lehet töltömle és nézem, ilyen lesz végig. A királyi családok ármánykodása a hatalomért. Ettől függetlenül összességében még mindig tetszik a történet mert fordulatos./spoiler]
:flower1: :littlehearth:
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 26. 21:19

Akkor még biztos megtununk pár érdekes dolgot. Nem néztem végig, mindig azt a részt nézem, amit fordítok, nem ismerem a végét én sem. Sőt a következő részt sem nézem előre. Még mindig tartom azt, hogy ez a Rong Zhi nem szimpatikus, nekem valahogy... Biztos van oka, hog ymiért ilyen, de akkor sem őt képzelem el egy nagy szerelemnek....
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 27. 19:21

A 14. részben említik a nyolc szimbólumot, a Ba gua-t, azok ezek: Berakom ide előzetesen, hogy aki tudja elolvashassa. Ezek segítségével jósolja meg a csillagás a Hét-halál, vesztes katona és egy kapzsi farkascsillag átkot.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. április 28. 14:17

Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket.Egyre érdekesebb
és alig várom a következő részt,ami gyorsan jön és nagyon
hálás vagyok érte :x
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 29. 0:57

Vasárnap este jön a 14. rész, kicsit belemerültem most az idei Summers Desire maratonba. :))
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 29. 19:28

14. rész kész. Pont a legromantikusabb pillanatban üt be a baj! x_x
Pmarcsi
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. április 21. 17:01

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Pmarcsi » 2018. május 1. 15:21

köszönöm a video és a felirat linkeket a megas feltöltést folytatod majd a 20 részt leszedtem :)
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 2. 21:55

Igen, végig fel fogom rakni a megára is.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. május 2. 22:00

Kedves Nelli!
Üdvözöllek a honlapon.
Köszönöm a sorozat eddigi részeinek a fordítását.Amikor frissen vetítették bele-belekukkantottam a sorozatba.Jónak tűnt.Örülök,hogy rá esett a választásod és elkezdted fordítani.
További kellemes estét kívánok.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: chain » 2018. május 2. 23:10

Üdv.
Köszönöm szépen a 14-15.részek feliratait, valamint a 15-20. részek videó letöltési lehetőségét.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. május 4. 11:47

Köszönöm szépen a 14-15.részek fordítását
és a feliratokat.
Csodás napot ma is :movingflower:
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 5. 20:29

A sorozat 16. ármánykodós, cseslzövéses, tragikus, fordulatos része a fórumon.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. május 5. 20:31

Ezzel eljutottunk ahhoz a ponthoz, ami egy új fejezetet nyit a történetben, és az lekövetkeződben, van egy olyan érzésem, nagy szerepe lesz a sorsnak. Már várom, hogy valaki kiebrudalja ezt a második császárt is. Tényleg létezik, hogy ebben a családban senki se normális? Wei császári családja sem tűnik sokkal könyörületesebbnek.
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. május 5. 21:01

Kedves Nelli

Köszönöm az eddigi részek feliratát. :) Éppen ma néztem meg az 5. részt és most került látótérbe az
a bizonyos Pavilon mestere. Még mindig nem tudom mivé alakul a történet, pedig a bevezető
képek szerint még nagyon sok szereplőt nem ismerünk.
Mivel Rita sorozatát befejeztem, most már remélem tudok haladni a sorozattal. @};-
:littlehearth: :flower1: :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég