Untouchable Lovers 2018

bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 1. 12:21

Gyakorlatilag addig nem ölik meg, amíg hasznuk van belőle. Szerintem. Talán rong zhi és a testőre, egy-ket szolga aki megkímélné. Még a császár sem fogja kímélni, mert ő csak egy eszköz, nem pedig ember.
Az oké hogy a Pavilon mestere a börtönben van, de hogy mászkál ki-be? Kinek a segítségével?ott én nem ismertem fel egyáltalán, de megfigyelem később újra majd.
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 2. 9:42

Szia Nelli és Cicus

bearbear írta:
Az oké hogy a Pavilon mestere a börtönben van, de hogy mászkál ki-be? Kinek a segítségével?ott én nem ismertem fel egyáltalán, de megfigyelem később újra majd.


Az ominózus eset a 23. rész végén van a 41:49 -nél látható, amikor fekvő helyzetből felül.


Spoiler: mutasd
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=942vlcsnap_2018_06_02_09h.png]Kép

Őróla gondolom, hogy a Pavilon mestere, persze lehet hogy tévedek.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
cicus
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. június 2. 10:04

Szia Dolores :)
Igen én is így látom,csak nem akartam lelőni a poént,mert van
aki nem szereti. ;) Talán ha berakjuk spoilerbe nem olyan feltünő ;;)
Gyönyörű hétvégét :x
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 2. 22:12

Tényleg hasonlít. Ma fordítás közben szintén lekaptam róla egy fotót. Nem volt energiám körbevágni, így berakom csak natúr...
Spoiler: mutasd
Kép

Tényleg hasonlít. már csak meg kellene szólalnia ...de hogy mászkál ki-be a börtönből? Hogy nem veszi észre a többi rab?
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 2. 22:22

Találtam pár jó fotót a szereplőkről a neten:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 2. 22:23

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 2. 22:43

bearbear írta:Tényleg hasonlít. már csak meg kellene szólalnia ...de hogy mászkál ki-be a börtönből? Hogy nem veszi észre a többi rab?


Szia Nelli

Szerintem szó sincs róla, hogy ki-be mászkálna a börtönből. [-x Csak volt egy "razzia" ami miatt Ő
is börtönbe került. De majd csak kiderül az igazság. A tábornoknő is érdeklődött a rabok miatt,
hogy miért vannak olyan sokan.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 2. 23:26

Értem. A razziáig én még nem jutottam el. Azt hittem protekciós a börtönben. Vagy így álcáza magát.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 5. 0:12

24. rész kész.
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: mara55 » 2018. június 5. 9:12

Kedves Nelli ! :movingflower:
Köszönöm szépen !
Az eddigi részeket és a 24. részt is ! :-h
Mara
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 5. 9:46

Köszönöm Nelli @};- , már vittem is a 24.részt.
Majd jövök az élménybeszámolóval.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 5. 10:13

Elég sok minden történt a 24. részben. Meglepődtem azon is, hogy hirtelen három ágyasa is lett Kang hercegnek. Valami eszembe jutott. Ugye az eredeti címe a regénynek a Két főnix meséje, vagy története. A két főnik ez esetben a hercegnő és a tábornok lenne? Biztosan ikertestvére az a másik nő, mert teljesen egyformák (aki Kang herceg ágyasa lett) Nem tudom még összekötni a szálakat teljesen. Viszont it tláok némi összefüggést. A 25. részben remélem továbbiak is kiderülnek. Kang herceg nem tudom most mit tervez, vagy most, tényleg szereti az ágyast vagy csak a tábornokot látja benne? Kicsit összezavarodtam.
A Pavilon mestere... már biztos vagyok benne, hogy ő az a rab, d emég mindig nem tudom hová rakni. Egyáltalán milyen méltóság ő és melyik császárság méltósága? :-ss :-??
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 5. 14:01

bearbear írta:Elég sok minden történt a 24. részben. Meglepődtem azon is, hogy hirtelen három ágyasa is lett Kang hercegnek. Valami eszembe jutott. Ugye az eredeti címe a regénynek a Két főnix meséje, vagy története. A két főnik ez esetben a hercegnő és a tábornok lenne? Biztosan ikertestvére az a másik nő, mert teljesen egyformák (aki Kang herceg ágyasa lett) Nem tudom még összekötni a szálakat teljesen. Viszont it tláok némi összefüggést. A 25. részben remélem továbbiak is kiderülnek. Kang herceg nem tudom most mit tervez, vagy most, tényleg szereti az ágyast vagy csak a tábornokot látja benne? Kicsit összezavarodtam.
A Pavilon mestere... már biztos vagyok benne, hogy ő az a rab, d emég mindig nem tudom hová rakni. Egyáltalán milyen méltóság ő és melyik császárság méltósága? :-ss :-??



Szia Nelli

Megnézve az újabb részt, ez is nagyon izgalmas lett. :)
Spoiler: mutasd
Huo tábornokról nem is feltételeztem, hogy ilyen vérszomjas is tud lenni. ( Mondjuk elég keménykezű volt eddig is.)
Ahogy írtál a főnixről : én úgy gondolom hogy az a régensherceg két felesége lehetne?! De ez csak találgatás a részemről.
Szivesen ábrázolják a főnixet hajdísz formájában és azt csak magasrangú hölgyek viselhetik. :-*
Kang herceg új ágyasa a hasonmás nagyon hajaz Huo tábornokra. Ki se néztem belőle azt a vehemenciát, amivel cafatokra
szaggatta a selymeket. :-o
Én sem tudtam eldönteni a herceg szerelmes az új nőbe vagy csak Huo tábornokot véli látni. :littlehearth:
Mindenesetre nagy a szerelem. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Kang herceg nem fog lemondani arról a lehetőségről, hogy a koronaherceg legyen. Minden tette Rhong Zhi ellen irányul.
Nekem a Pavilon mestere a sorozat kerékkötöje, és mestere nemcsak a Pavilonnak de a kavarásnak is.
Kíváncsi vagyok mikor derül ki, hogyan jutott a börtönbe.


Köszönöm még egyszer a fordítását. @};- @};- @};-
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2018. június 5. 20:08

Kedves Nelli!!
Köszönöm szépen hogy fordítod ezt az első olvasatra,és látásra szép,mutatós Kínai kosztümös sorozatot !!
Imádom a kosztümös sorozatokat!!
:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Máris begyűjtöm az eddigieket!!!!
Még egyszer nagyon köszönöm!!!
Avatar
chain
Hozzászólások: 623
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: chain » 2018. június 5. 21:54

Üdv.
Köszönöm szépen a 21-24. részek feliratait.
enik
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. május 14. 13:48

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: enik » 2018. június 5. 21:59

Nagyon köszönöm Nelli az újabb részt, hát kezd egyre izgalmasabban alakulni. :YMDAYDREAM: Minden rész után ott marad, hogy na akkor ki kivel is van? Azt már most tudom, hogyha már meg lesz az összes rész, akkor én bizony maratonban újra végig fogom nézni.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 5. 22:01

Nagyon szívesen mindenkinek. Úgy számolom ha minden jól megy július végére be is tudom fejezni ebben a tempóban haladva. Körülbelül.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. június 5. 22:30

Nagyon szépen köszönöm a 24.részt.
Már nézem is online :x
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 5. 22:35

nagyon szívesen kedves cicus, örülök neki, hogy tetszik a sorozat. :flower1:
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2018. június 6. 17:38

Kedves Nelli!
Köszönöm a 21-24 részek fordítását.
bearbear

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. június 9. 0:38

A 25. rész elkészült.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7216
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. június 9. 7:54

sziasztok! Én ugyan csak bele bele kukkantottam a sorozatba, és olvasgatlak benneteket, de látom egyre izgalmasabb, és mintha sehogy sem akarna a titok kiderülni. szó ami szó még így is látom mekkora kavarások vannak benne!Nelli, olyan vihartempóban fordítasz, hogy csak. Köszönet az eddigiekért, gyűjtögetek! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: ~o)
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2018. június 9. 10:55

Kedves Nelli

Köszönöm a 25.részt, vittem, nézem, @};- és majd jövök.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: virag1 » 2018. június 9. 12:13

Köszi az újabb rész forditását a fordulatok az utolsó részben is lesz. Tulajdonképpen már Rong Zi elmondott egy két dolgot de akkor nem értettem.
Továbbra is kedvelem és most rendes felirattal ujranézve még jobb.
Kang herceg ujabb ágyasa aki ugy néz ki mint a tábornok , ez azért van mert ugyanaz a szinésznő játsza,, nekem kissé zavaró volt nagyon kellett filgyelni most kiről is van szó, mert tábornokunk is tud nőnek öltözni.
Spng Weilong számomra azért is érdekes mert 19 éves létére sokkal idősebbnek néz ki. Játszott már a Demon girl 2. évadában ami 2016-ban készült hát ott is szuperul néz ki benne.
Köszi mégegyszer a forditást. :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Untouchable Lovers 2018

HozzászólásSzerző: cicus » 2018. június 9. 14:05

Szia Nelli!
Nagyon szépen köszönöm a 25.részt,már nagyon vártam,mert tényleg
szeretem ezt a sorozatot,egyre jobb és érdekesebb lett szerintem mint
a legelején,de valahogy éreztem.Én is meglepődtem,hogy a Rhong Zhi-t
alakító színész még csak 19 éves és ehhez képest milyen jól játszik,hiszen
annyi mindent még nem tapasztalt az életben,hogy át tudja adni azokat
az érzéseket,de vérbeli színész az biztos nemcsak szuper jól néz ki :)
Gyönyörű hétvégét és jó pihenést.


Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég