The Legends - Legendák - 2019

bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 13. 22:21

Egzotikus hozzávalókból készít Gu Han Guang orvosságot. Rákerestem :D
Az első összetevő:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Angyalgy%C3%B6k%C3%A9r
Kép

A második a pseudo ginseng
Kép
Kép
Kép

A harmadik pedig a Főnix gyökér, ami a (google szerint) a főnix ginseng.
Kép

De, legalább most nem kígyó epét kell innunk.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. július 14. 13:17

Kedves Nelli!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 11-12. részek feliratainak a fordítását. :)
Nagyon hálás vagyok a sok-sok kiegészítés miatt, lehet, hogy ezek nélkül most nem nagyon boldogulnék, a sok szekta, a sok hegy, ez régen itt volt de most már ott van.Így nagy segítség.
Nagyon édi a szerelmes Li Chen Lan. De ott a titokban szerelmes segédje, aki majd biztosan okoz még egy két kellemetlen pillanatot.
Szép délután kívánok mindenkinek.gyomar :)
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 14. 14:04

Na igen, a segéd... Szerintem kezd ő is rájönni, hogy Zhao Yao valamiféle reinkarnàciójàval állunk szemben. Továbbá, elég valószínű a szerelem is. Remélem nem kezd el àrmànykodni...
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. július 14. 23:53

Szia Nelli!
Köszönöm szépen a 13.részt :x Nagyon szépek ezek a gyógynövények,az első
hasonlít a bodzára és az a piros bogyó is jól néz ki :) Én is kezdtem aggódni,
hogy itt is lesz már egy rivális,de Li Chen miatt nem aggódom,mert számára
csak egy nő létezik ;)
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 15. 19:17

A 14. részben mondanak egy mondókát, angolul a Puzzle rings szavakat emlegetik Erre rákerestem. Fogalmam sincs mi köze a mondókás játékhoz, de elég érdekes:


(a mondókás játékot nem ismered, tehát csak tükörfordításban lefordítottam a szavakat)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 16. 13:42

Szia Nelli!

Végre utolértelek Benneteket! Köszönöm szépen az eddigi részeket!
Hát ezt a gyűrűt szétszedés után jó kis munka mig felrakja az ember az ujjára. :)
Kiváncsi leszek a sejtések mikor igazolódnak be teljesen, vagy azért megmarad kicsit homályosan, hogy izguljunk még kiből mit vált ki a várakozás.
- Zhao Yao alakváltozására értem-
Qin Zhi Yan kisasszony hogy milyen tutyimutyi tud lenni? Oké, hogy halhatatlan, de lehetne benne egy kis keménység is. :-)
Mekkora szivás volt, hogy nem az ő vérét vitte az Északi hegyek ura a kardon felébreszteni az Arany halhatatlant.
A piros pöttyös homlokú Pavilonmester szimpatikus, meg a doki Déli hegyek ura is.
Az angyalgyökeret használom sziv és érrendszerre.
Köszönöm a magyarázatokat és a képeket. Kezdek most már képben lenni ki kicsoda. Bár vannak még homályos foltok. Irtam ezt, mig el nem olvastam a szektákról a tájékoztatót. Huhh, akkor ki merem jelenteni tényleg vannak még homályos részek :-)
A szerelem és gyűlölet jó kis párositás. Kiváncsi leszek melyik is fog győzni, mert ugye a kinai sorozatoknál ez totál nem egyértelmű. Jó sok része lesz még forditva, igy bármi megtörténhet.
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 16. 22:11

f.ági írta:Szia Nelli!

Végre utolértelek Benneteket! Köszönöm szépen az eddigi részeket!
Hát ezt a gyűrűt szétszedés után jó kis munka mig felrakja az ember az ujjára. :)
Kiváncsi leszek a sejtések mikor igazolódnak be teljesen, vagy azért megmarad kicsit homályosan, hogy izguljunk még kiből mit vált ki a várakozás.
- Zhao Yao alakváltozására értem-
Qin Zhi Yan kisasszony hogy milyen tutyimutyi tud lenni? Oké, hogy halhatatlan, de lehetne benne egy kis keménység is. :-)
Mekkora szivás volt, hogy nem az ő vérét vitte az Északi hegyek ura a kardon felébreszteni az Arany halhatatlant.
A piros pöttyös homlokú Pavilonmester szimpatikus, meg a doki Déli hegyek ura is.
Az angyalgyökeret használom sziv és érrendszerre.
Köszönöm a magyarázatokat és a képeket. Kezdek most már képben lenni ki kicsoda. Bár vannak még homályos foltok. Irtam ezt, mig el nem olvastam a szektákról a tájékoztatót. Huhh, akkor ki merem jelenteni tényleg vannak még homályos részek :-)
A szerelem és gyűlölet jó kis párositás. Kiváncsi leszek melyik is fog győzni, mert ugye a kinai sorozatoknál ez totál nem egyértelmű. Jó sok része lesz még forditva, igy bármi megtörténhet.



Ezt az angyalgyökeret lehet itt is kapni? Mi a neve?
Torokra nem tudsz valamit?
:-ss

A Pavilonmester nekem is nagyon tetszik.
A Déli-hegyek Ura is :D csinos. Van azért itt jó pár szép szál legény :D
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 16. 22:42

Szia Nelli!

Az angyalgyökeret ebben a formájában szedem a sziv és érrendszerre:
Spoiler: mutasd
- változókor kezdete miatt egy nap felmegy az amúgy totálisan normális vérnyomásom és senki nem tudott vele kezdeni semmit, mert amúgy meg mindenem rendben van. Ez hozta rendbe, azóta naponta egy kapszulát szedek belőle .-

https://www.vital-max.eu/aranygyoker_sw ... gIvbPD_BwE

Torokra én és bármilyen szájban lévő gyulladásra a diófalevél , cickafark és kamilla 1-1 arányú keverékét - ami egy evőkanál- forrázom le, hagyom negyed órát állni. Ezzel öblögetek naponta többször, sokszor, valamint egy pohárral meg is iszom belőle. Nagyon hatásos. Ha köhögsz, akkor meg a bükki füvesember torokbarát teája. Ütős, de nagyon hatásos. Nekem a fiúk, akiknek muszáj meginni a gyógyteát ha valami bajuk van, maguktól kérik úgy, hogy tudod anya az a köhögésre való borzadály. :-)
Remélem segitettem.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. július 16. 22:44

Jujj de jóóó,itt a 14.rész is,köszönöm szépen :x
Az a gyűrű amit kitettél emlékeztet egy hasonlóra amit sok évvel
ezelőtt láttam és mintha bányász jelvény lett volna az összerakás
után.
Szép estét O:-)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 16. 22:46

Szuper! Köszönöm a két új részt! :-)
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 16. 22:59

f.ági írta:Szia Nelli!

Az angyalgyökeret ebben a formájában szedem a sziv és érrendszerre:
Spoiler: mutasd
- változókor kezdete miatt egy nap felmegy az amúgy totálisan normális vérnyomásom és senki nem tudott vele kezdeni semmit, mert amúgy meg mindenem rendben van. Ez hozta rendbe, azóta naponta egy kapszulát szedek belőle .-

https://www.vital-max.eu/aranygyoker_sw ... gIvbPD_BwE

Torokra én és bármilyen szájban lévő gyulladásra a diófalevél , cickafark és kamilla 1-1 arányú keverékét - ami egy evőkanál- forrázom le, hagyom negyed órát állni. Ezzel öblögetek naponta többször, sokszor, valamint egy pohárral meg is iszom belőle. Nagyon hatásos. Ha köhögsz, akkor meg a bükki füvesember torokbarát teája. Ütős, de nagyon hatásos. Nekem a fiúk, akiknek muszáj meginni a gyógyteát ha valami bajuk van, maguktól kérik úgy, hogy tudod anya az a köhögésre való borzadály. :-)
Remélem segitettem.



Köszönöm, kipróbálom. Nekem a torkom szorul össze néha, úgy érzem :D na majd iszom rá valamit.
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2019. július 17. 0:59

Üdv.
Köszönöm szépen a 11-14.részek feliratait.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 18. 18:44

Szia Nelli!

Nem tudok rájönni, hogy Li Chen Lan látja-e Zhao Yao-t amikor láthatatlan? A női segéd is elkövette élete legnagyobb baklövését, amikor nem sietett a lány megmentésére.
A másik: a szintén nagy hatalommal bíró piros pöttyös homlokú kedvenc hogy a bánatban nem veszi észre a két lány cseréjét?
Még egy kérdés: Akkor most Li Chen Lannak két kardja lesz? Egyik az egyik oldalon, másik a másikon? :-) Mit is tud az új kard? Gondolom behatóbban részletezik, vagy kiderül majd.
Sajnálom szegény Ah Da-t. A végén a két lány miatt totálisan fel fog borulni a bioritmusa. :)) lesz még a női segéd részéről rá is féltékenység szerintem.
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 18. 22:42

f.ági írta:Szia Nelli!

Nem tudok rájönni, hogy Li Chen Lan látja-e Zhao Yao-t amikor láthatatlan? A női segéd is elkövette élete legnagyobb baklövését, amikor nem sietett a lány megmentésére.

Szerintem nem látja, amikor láthatatlan, csak éjjel, de eddig mindig napnyugta után jelent meg neki.

A másik: a szintén nagy hatalommal bíró piros pöttyös homlokú kedvenc hogy a bánatban nem veszi észre a két lány cseréjét?

Szerintem Qin Qian Xian az Ezer Por Pavilonmestere, a pöttyös homlokú, látja őt, de még nem beszélt róla. Egészen másképp néz rá, mint az eredeti unokahúgára. Bár ezt eddig nem említették, csak tippelek. Továbbá, szerintem ő mentette meg Zhao Yaot és ő zárta a labirintusba.
A 15. részben lesz majd egy fontos mondat, amiben leírják, hogy lu Zaho Yao miatt rejtette el a "belső démonát" Qin Qian Xian.
Qin Qian Xian mestere is megjósolta már az elején, hogy a vesztét Lu Zhao Yao okozza (amikor azt mondta, ne menjen el Li Chen Lan kivégzésére)
Szerintem ő találta meg Lu Zhao Yao testét és bezárta a labirintusba, már csak azért is ezt gondolom, mert a labirintusban, amikor kereste az unokahúgát, rögtön odament a jégbarlangoz...

Még egy kérdés: Akkor most Li Chen Lannak két kardja lesz? Egyik az egyik oldalon, másik a másikon? :-) Mit is tud az új kard? Gondolom behatóbban részletezik, vagy kiderül majd.

Az új kardot Lu Zhao Yaonak hozta, mert a 13. részben kért tőle egy csodálatos fegyvert. Ezért ment oda a Liuhe Halhatatlanok Szigetére. A 13. részben a lugasban erről beszélnek.


Lu Zhao Yao:

Ma néztem, ahogyan az őrök gyakorolnak. Félelmetesek voltak. Mindegyiknek van egy különleges fegyvere. Ah Danak kovácsolt kalapácsa van, de Lin Ziyu ostora is nagyon szép. Az északi-hegyek Urának ezüst kék botját is láttam. Azt hallottam, a Déli hegyek Ura akupunktúrás tűket használ,
amikkel nem csak embereket lehet menteni, hanem nyom nélkül megölni is. Viszont nekem nincs fegyverem, amivel megvédhetném magam.

Lu Zhao Yao:

Mester...

Li Chen Lan:
A négy tenger határain belül van olyan fegyver, amit magadnak szeretnél?

Lu Zhao Yao:

Úgy hallottam, a tengerentúlon, a Halhatatlanok szigetén, Liuhen, egy féltve őrzött kard van, melyet a hegycsúcs kövei, a villámok és a fagy edzett nap mint nap, és így vált a világ legértékesebb kardjává. Ez a...

Li Chen Lan:
Liuhe Tianyi Kard.
<i>(Liuhe Tianyi = "egyesítsük együtt a világot")</i>

Li Chen Lan:
Jó ízlésed van.



Sajnálom szegény Ah Da-t. A végén a két lány miatt totálisan fel fog borulni a bioritmusa. :)) lesz még a női segéd részéről rá is féltékenység szerintem.
melinda1984
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:25

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: melinda1984 » 2019. július 19. 23:04

Nagyon szépen köszönöm az újabb rész feliratát :)
Sajnos szeretném jelezni, hogy az első résznél még passzol de most nézem a második részt hogy ott már nem passzol Asiatorrents oldalról lementett The Legends (2019) 1080p DVD ve verzióhoz lementett videóhoz a felírat.
Nagyon teszik egyébként a sorozat
Köszönöm a fordítást :) @};-
babi2377
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. február 29. 6:48

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: babi2377 » 2019. július 20. 15:22

Köszönöm 1-15 részt.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. július 20. 15:51

Szia Nelli!
Nagyon szépen köszönöm a 15.részt is :x
Szép hétvégét :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 20. 18:17

Szia Nelli!
Köszönöm szépen a 15. részt. :-)
A magyarázatokat is. :-) A kardnál ahogy olvastam mit irtál, hát persze, totál kiment a fejemből miért is indult megszerezni. "Ismétlés a tudás anyja" :-)
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 20. 20:45

melinda1984 írta:Nagyon szépen köszönöm az újabb rész feliratát :)
Sajnos szeretném jelezni, hogy az első résznél még passzol de most nézem a második részt hogy ott már nem passzol Asiatorrents oldalról lementett The Legends (2019) 1080p DVD ve verzióhoz lementett videóhoz a felírat.
Nagyon teszik egyébként a sorozat
Köszönöm a fordítást :) @};-


Ahhoz a verzióhoz jó, amit én adtam meg, az összes többihez nem jó.
A leírásban megadtam a pontos elérhetőséget.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2019. július 22. 15:37

Kedves Nelli és Erzsike!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 13-14-15. részek feliratainak a fordítását. :-bd ^:)^ :-h
gyomar :)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2019. július 23. 8:54

Üdv.
Köszönöm szépen a 15.rész feliratát.
bearbear

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. július 25. 20:49

Ah Wu, az Új-hegy Szekta mestere... nos, kiderült, hogy
Spoiler: mutasd
akkor rövid a haja, ha a bábja jelenik meg (hasonló lehet, mint amit a Nyugati-hegyek Ura készített) és ha hosszú a haja, akkor az eredeti Jiang Wu jelenik meg. Továbbá, mint démon, félelemmel és haraggal táplálkozik. Úgy láttam Li Chen Lan is szipatykolja az energiát néha, viszont a Démon királynőtől ezt még nem láttam. 8-X :-S

Ma este jön a 16. rész. Pár napig pihentem, de ismét az eddigi tempóban folytatjuk tovább.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 25. 21:31

Szia Nelli!
Köszönet Neked és Erzsébetnek a 16. részért!
Nemsokára nézem is! :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2019. július 26. 12:00

Szia Nelli!
Nagyon köszönöm a 16.részt :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Legends - Legendák - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2019. július 29. 21:55

Köszönöm szépen a 17. részt! :-)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég