Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2020. január 4. 19:28

Üdv.
Köszönöm szépen a 25-27.részek feliratát.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 4. 20:40

Nagyon szívesen. Vihetitek a 28- részt is :flower1: :-t
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 4. 22:24

Szia Nelli!
Igen jól kezdődik ez az év,hiszen itt van az újabb felirat,amit
köszönök szépen :x Most egyben nézem meg a 3 részt :ymblushing:
Szép hétvégét!
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 4. 22:30

Érdekes részek lesznek. Kellemes szórakozást.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 5. 17:33

Gyorsan elhoztam a 29. részt is, mert most nem lehet leállni a történettel. Ha minden jól megy, kedden jön a 30. rész, mert holnap nem sok időm lesz. :-t
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 5. 19:30

Szia Nelli!
Hú, viszem én is nagy köszönettel a három részt! :-)
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 5. 19:43

Nagyon szívesen.
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2020. január 5. 21:14

... nem lehet más szavakat találni a 28-29. részre, minthogy gyönyörű!
Köszönöm szépen a folytatást, nem várt meglepetés volt ma estére! :movingflower: :)
Szép hetet kívánok! :-bd
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 6. 21:24

Szia Nelli!

A Shanling törzs hercegnőjét össze lehetne kötni Ling Xi féltestvérével.
Jól gondolom ugye, hogy a nagymama csak nem hagyta annyiban és a fiának talált egy második feleséget?
Houdout sajnáltam a történtek miatt. Viszont azt hiányoltam, hogy nem mondta el, miért is támadta az üstöt.
Tetszik a Háború Istene tesvérének szerelmi élete alakulása. :-) Viszont ha kiderült volna a kásafőzés titka, megint nagy bajban lett volna :-)
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 7. 16:11

Igen, amikor kiderült, hogy nem hall a lány, a nagymama azt mondta, lesz.meg egy felesége. Aztán már nem említik, hanem.csak a két lányt mutatják.
Houdou azért kezdte el szétverni az Üstöt, mert ki akart jutni, és csak akkor juthat ki, ha nem tartja őket kordában az üst. Mivel feltüzelte az a némber a hazugsàgokkal, ki akart menni, megkeresni a tűz istenét.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 7. 17:01

Szia Nelli!

Houdouval kapcsolatban arra gondoltam, hogy azt nem mondta el, vagyis nem mutatták, hogy az a boszorkány bujtotta fel az üst támadására. Igaz, a minden lében kanál kis szörny mondta, nem tudom a Háború Istene később kezd-e majd ezzel az infóval valamit
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 7. 22:38

Szia Nelli!
Köszönöm az újabb 2 részt,már alig vártam olyan izgalmas itt a halandók közötti
létben,ahol azért megjelennek a halhatatlanok és az istenek is ;) Úgy látszik most
itt folytatódik a történet.Na és persze az undok második feleség,anyós és fél testvér.
Pedig de jó lenne az élet nélkülük ;;) Azért háborgok itt magamban,hogy az a menny
mennyire a földi élet mintájára működik.A jókat megsemmisítik és új próbák elé állítják,
a gonoszok meg kicsit ücsörögnek a barlangban és jó nagy felfordulást csinálnak aztán
véget is ért a nagy megpróbáltatásuk.Olyan déja vu érzésem van #:-s
macilaci46
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016. március 7. 13:17

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: macilaci46 » 2020. január 8. 10:24

Nagyon szépen köszönöm az új részeket (30-31).
SPOILER
Nem bírtam megállni, végigpörgettem a történetet, mert azt hittem most jön a boldog egymásratalálás. Hát nem. A másik háború istene 60. részében volt egy ölelés, ebben egy óvodáspuszi a vége felé és az 58. részben valami komolyabb, de.. Nem értem én ezt..
A másik: képtelen vagyok eligazodni a sok nő közt (halhatatlanok): nekem annyira egyformák, hogy képtelen vagyok megkülönböztetni őket. A gyönyörű főszereplő az, akit persze mindig megismerek. No, bocsánat, kipöfögtem magam.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 9. 15:13

Nem minden sorozat jön be mindenkinek. Keress másikat. Rengetegnek van folyamatban a fordítása, azokat végig tudod pörgetni, esetleg googleval megnézed, vagy kivárod, amíg befejezik őket.
Én nem nézem meg előre a sorozatokat, amiket fordítok, mert arra már nincs időm. Azt sem tudom garantálni, hogy a választásom mindenkinek tetszik majd. Van ilyen is. Keresni kell mást.
Avatar
Zsazsi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. november 21. 17:36

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Zsazsi » 2020. január 9. 16:51

Én anyukámmal együtt nézem a sorozatot. Nem akarja kimutatni, hogy mennyire érdekli - mint mondja, megvan ő a sorozat nélkül is -, de mellékesen minden nap megkérdezi, hogy van-e már új rész. Hehe. Ez az első közös kínai sorozatunk, előtte csak néhány (4-5) koreai minit néztünk. Igazából azért kezdtem el ezt, mert ajánlották, hogy jó, amíg várok a Pillow Book vetítésére, de abszolút nem bántam meg, hogy adtam egy esélyt ennek, anyukám meg csak leült mellém nézni, aztán ott ragadt. :))
Nekem eleinte a tábornokok megkülönböztetése okozott gondot, hogy melyik kettő van a Háború istene és melyik kettő a Mennydörgés istene oldalán^.^" De már mindenkit felismerek :"D
Gyönyörű a látványvilág és külön élvezem a dalok szövegeit. Köszönöm, hogy azt is fordítjátok! :)
macilaci46
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2016. március 7. 13:17

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: macilaci46 » 2020. január 9. 18:17

Jaj, nem a nemtetszésem kifejezése volt a zohorálásom! Nagyon is élvezem! Csak azért nyüsszögtem, mert az a szegény háború istene hány ezer évet vár erre a lányra, kölcsönösen mennyi szenvedésen mennek keresztül, és akkor a forgatókönyv írói elintézik őket ennyivel! - A karakterek (földiek) nagyon is valósak: a banyák és a testvér magatartásától kirázza a hideg az embert. Még olyan, mint ebben a sorozatban, hogy hosszabban együtt vannak halandók és halhatatlanok nem nagyon volt. A gyógyító lány remélhetőleg visszakapja az elvesztett szerelmét. Gondolom, ezután jönnek a gonoszkodó égiek ( a pörgetésem a szerelmi szálra vonatkozott csak, mert olyan igazságtalannak tartottam). Ha ilyen jó fordítással nézhetem, sose nézném googleval (meg egyébként se, akkor kihagyom). Szóval bocsánat a korábbi bejegyzésemért, a világért se akartalak megbántani! ^:)^ :littlehearth: @};-


bearbear írta:Nem minden sorozat jön be mindenkinek. Keress másikat. Rengetegnek van folyamatban a fordítása, azokat végig tudod pörgetni, esetleg googleval megnézed, vagy kivárod, amíg befejezik őket.
Én nem nézem meg előre a sorozatokat, amiket fordítok, mert arra már nincs időm. Azt sem tudom garantálni, hogy a választásom mindenkinek tetszik majd. Van ilyen is. Keresni kell mást.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 9. 20:07

Zsazsi írta:Én anyukámmal együtt nézem a sorozatot. Nem akarja kimutatni, hogy mennyire érdekli - mint mondja, megvan ő a sorozat nélkül is -, de mellékesen minden nap megkérdezi, hogy van-e már új rész. Hehe. Ez az első közös kínai sorozatunk, előtte csak néhány (4-5) koreai minit néztünk. Igazából azért kezdtem el ezt, mert ajánlották, hogy jó, amíg várok a Pillow Book vetítésére, de abszolút nem bántam meg, hogy adtam egy esélyt ennek, anyukám meg csak leült mellém nézni, aztán ott ragadt. :))
Nekem eleinte a tábornokok megkülönböztetése okozott gondot, hogy melyik kettő van a Háború istene és melyik kettő a Mennydörgés istene oldalán^.^" De már mindenkit felismerek :"D
Gyönyörű a látványvilág és külön élvezem a dalok szövegeit. Köszönöm, hogy azt is fordítjátok! :)


Azt a négy tábornokot nekem is nehéz megkülönböztetni egymástól.
Ajánlom nézésre most a Lanling hercegnőjét.
Hamarosan befejezi Ewilja a teljes fordítását a sorozatnak.
Nagyon jó. Nekem tetszik.
https://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=247&t=293

Kellemes szórakozást a 32. részhez.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 10. 15:04

Szia Nelli!
Nagyon köszönöm az új részt :x Már nézem is :)
Hála Istennek,hogy az első próbatételen már sikeresen túl
vagyunk.Kíváncsi vagyok miket kell még kiállni szegénykének ;;)
A Lanling hercegnője is nagyon jó kis sorozat,szerintem is.
Nagyon el vagyunk itt kényeztetve,éppen most láttam,hogy
jön egy új sorozat,ahol megint egy kedvencem játszik,akinek
eddig minden sorozata tetszett pedig jó néhányat megnéztem.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 10. 18:50

Igen, nemsokára jön a Touch című koreai sorozat, amit mili56 fog fordítani, http://asianwiki.com/Touch_(Korean_Drama)?fbclid=IwAR1mAzc45VFWDKqMPObFunYxg_0KN7yeFRyEodYppFr5S_EOArzbCkodruM az Oh My General, amit ewilja fordít https://mydramalist.com/20114-oh-my-general és a Romance of Hua Rong, amit én fogok majd... https://mydramalist.com/49959-one-night-bride

Romance of Hua Rong:


Oh, My General:


Touch:
Avatar
Zsazsi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. november 21. 17:36

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Zsazsi » 2020. január 11. 8:42

bearbear írta:Ajánlom nézésre most a Lanling hercegnőjét.
Hamarosan befejezi Ewilja a teljes fordítását a sorozatnak.


Köszönöm az ajánlást, ha ezzel a sorozattal végzek, belefogok a Langling hercegnőjébe. :)
Köszönöm a 32. részt. Néhány színésznek - számomra - kicsit furán áll a hosszú haj, még szoknom kell, de a Tanácsosnak határozottan jól áll szerintem ^.^" Bár a Shangling törzs tetoválásai nagyon tetszenek. (Meg még az egyik kedvenc "kiegészítőm", hogy minden törzs máshogy köszön. Az emberekét volt a legnehezebb utánozni. Az elején nem értettem, hogy állnak az ujjak. Annyira kíváncsi voltam, hogy végül megállítottam egynél a videót, hogy jól megnézhessem. :3 )
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 11. 18:46

A 33. rész elég mozgalmas lesz. A 34. rész az majd, reményeim szerint, hétfőn érkezik. ~o)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 11. 18:59

Szia Nelli!
Szívből köszönöm az új részt,nekem egyre jobban tetszik,ahogy haladunk :)
A Romance of Hua Rong c. sorit nézegettem és nagyon aranyos szerintem,
úgy hogy biztos nagy sikere lesz ha fordítod.Nem is olyan szörnyen hosszú
és én jobban is szeretem a max 30-35. részeseket.Biztos,hogy nézni fogom
és haladok a fordításoddal majd :x A Love and Destiny főszereolőjét ismerem
itt láttam Ritáná és tetszett.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 13. 10:33

Sok szép sorozat vár még ránk idén is :D A terveim között van a Song Wei Long új sorozata: https://mydramalist.com/34415-in-a-class-of-her-own
erre már egy éve várok, hogy elkezdjék.... de sehol.
Meg a Hua Rong románca. Az nagyon aranyos, kedves, vidám történet.
Tulajdonképpen Song Wei Long új sorozatára várok, azért nem merek a Love and Destiny után egy hosszabb sorozatba belekezdeni, mert az fél év...
Az In a Class of Her Own az a koreai Sungkyunkwan Scandal kínai adaptációja.
A Koreai sorozatban nagyon tetszett Vadló. Éppen érdekel, itt milyen lesz.
Több mint egy éve készülök erre a sorozatra.
:-t
Kezdjék már el!
Csak ígérgetik.



Még egy rendes trailer sincs kint youtubeon.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 14. 15:00

Szia Nelli!
Végre utolértelek Benneteket. Mennyi minden történt!
Ling Xi földi apja valahogy furfangosabb lehetett volna lánya elrejtésében. De legalább mindenki megtudott mindent.
Tetszik ahogy a kukacos pasival egymásra találtak. Jól gondolom, hogy már lát ugye? Bár ha lát akkor az emlékezete hol van, hogy nem ismeri fel a lányt? Elvileg csak a szeme világa és az ereje lett oda.
A Háború Istenében csalódtam volna, ha annyiban hagyja a Shanling törzsnél történteket. Lesz még itt barátság azt hiszem, meg csihi puhi is.
A Menny császára eddig is szimpatikus volt, de most ahogy segit Ling Xinek még jobban az lett. A kis cseles.
Viszont olyan jól esett, hogy a jelek szerint a volt negyedik tábornok totál közütálatnak örvend.
Köszönöm szépen a forditást, valamint a leendő új forditások ismertetését is! :-)
Avatar
chain
Hozzászólások: 624
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2020. január 15. 22:34

Üdv.
Köszönöm szépen a 28-33.részek feliratát.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég