Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 16. 8:28

Nagyon szívesen mindenkinek.
Ma rakom ki a 34. Részt. Tegnap már nem volt erőm javítani.
Szerintem a kukacos pasas még nem làt, de nagyon furcsàn viselkedik. Vagy tényleg amnézia gyötri...
pomona7
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. január 6. 13:34

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: pomona7 » 2020. január 16. 17:13

Kedves bearbear! Köszönjük a fordítást, alig várom a következőt! :x :ymhug: :x Lassan sűrűsődnek az események.... :ymdaydream:
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 17. 16:09

pomona7 írta:Kedves bearbear! Köszönjük a fordítást, alig várom a következőt! :x :ymhug: :x Lassan sűrűsődnek az események.... :ymdaydream:

Nagyon szívesen.
Igen, sőt, a 35. részben már sunyít a Tanácsos nagyon. Mi lesz még a 36. részben? Hajjaj.... :-ss ~o)
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: kormika » 2020. január 17. 16:14

Nagyon szépen köszönöm az új részeket, ^:)^ szép hétvégét kívánok. :-h
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 17. 17:06

Szia Nelli!
Éppen el akartam kezdeni a 34.részt és látom már itt a 35.is :) köszönöm szépen!
Most megint élvezhetem mert azért minél hosszabb annál jobb,persze az idő
gyorsan repül,annyira nem lehet halmozni ;)
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 17. 17:08

Már túljutottunk a sorozat felén :D
Közben rájöttem.
Hévégén még érkezik legalább egy rész.
Nem tudom a Főisten mikor jut már le a halandók közé, mert már lassan mindenki eszik a barackból, csak A'Mo (Ling Xi) nem. :-ss
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 17. 21:03

Szia Nelli!
Reggel azzal kezdtem, hogy az elalvásom pótoltam, újra néztem a 34. részt! Most meg látom, hogy itt a következő is. Ujjjééé! Nem esz meg akkor az avas a kiváncsiságtól.
Nagyon birom a volt vizitündér temperamentumát. :-) Egy kis botozás meg sem kottyan neki. Inkább, mint hogy befogja a száját, mikor igaza van :))
Na nézem a folytatást.... Köszönöm azt is. :-)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2020. január 19. 0:58

Kedves Nelli és Mindenki,aki segített!
Nagyon szépen köszönöm az eddigi részeket. :littlehearth:
Eleinte számomra lassan indult el a sorozat,de már gőzerővel halad.Nagyon tetszik.Nagyon szeretem a két főszereplőt és a "kutyájukat" a szörnyecskét.Ez a sorozat is bizonyítja,attól,hogy halhatatlan istenség valaki,nem feltétlen fehér a lelke és makulátlan.Mindegyik a maga érdekeit nézi.Mennydörgés istene és segítői gyakran kihúzzák nálam a gyufát.Legdémonibb pedig Yuan Tong. Néha egy vaslapáttal megegyengetném, ő megérdemli,hogy kivégezzék,Ling Xivel ellentétben,aki démoni aurával egy angyal.
A kukacos pasival jól egymásra találtak.Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.A nagymamát nagyon nem szerettem.Ha ő nem különbözteti meg ennyire az unokáit és erőlteti a fiát, másképp is alakulhatott volna a történet.Az örökbe fogadott fiút is nagyon utálom.Kedvenceim a Háború istenének testvére és gyógyító párja .Si Mingen szoktam még jókat derülni.
A Rókát alakító színész a Hua Rong főszereplője,mintha nem is ugyanaz a színész lenne.Aranyos kis sorozat már előre várom,hogy fordítsd.
További kellemes hétvégét kívánok.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 19. 11:16

Hát én beleszerettem a rókába, pont ezért választottam a Hua Rongot. Ebből örök szerelem lesz. :-t :D Nem is értem miért. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 19. 12:24

Ugyanolyan szerelem, mint amikor Xu Kait megláttam az Untouchable Lovers sorozatban, akkor már tudtam, hogy nekem KELL egy olyan sorozat, amiben főszerepet játszik.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. január 20. 17:03

Sziasztok!
Hálásan köszönöm nektek a 29-30-31-32-33-34-35. részek feliratainak a fordítását. :-bd ^:)^ :-h
gyomar :)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 20. 20:17

Jajj de jó! Köszönöm Nelli a 36. részt! :-)

Per pillanat nem enged a megáról letölteni...., remélem megjavul.... Na, nem fog ki rajtam, nézem online.
Köszönöm a sok-sok ide való feltöltésed!
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 20. 20:31

Tegnap velünk is vacakolt a mega valamiért. Biztos most a mega agybajos. Néha a videa... nem baj, legyenek agybajosak, csak ne egyszerre =))

Kellemes szórakozást a 36. részhez. Yuan Tong ismét remekel. Remélem már eltávolítja valaki onnan azt a cafkát. :-t Idegekkel nem bírom a féltékeny, álnok, számító, beképzelt pofáját.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 20. 20:35

bearbear írta:Biztos most a mega agybajos. Néha a videa... nem baj, legyenek agybajosak, csak ne egyszerre =))


Igy ahogy irod! =))

Na megyek és nézem is. :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 20. 20:39

Szia Nelli!
Köszönöm szépen az új részt :x Én is rögtön felismertem a
rókánkat :) a Hua Rong-ban is nagyon jó fej azért is örülök,
hogy fordítod majd ;;)
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 21. 11:31

Azonnal szedjétek le megáról a részeket, mert valamiért folyamatosan letilt. Majd orvoslom a helyzetet nemsokára, vagyis megpróbálom... valaki jelentette a linkeket...
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 21. 14:52

Szia Nelli!
GYors szedem is, köszönöm, hogy szóltál. Tegnap már a videát sem engedte tv-n nézni, csak a gépen, vgy kis méretben a tv-n, de hát úgy meg nem ért semmit.
Most is csak egyenként engedi tölteni lefelé. Na 51-nél már szórakozik megint, de nem adom fel. Mondjuk máshol is bejön a limit és nem enged letölteni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 21. 15:24

Köszönöm,hogy szóltál,le is szedtem még ami hátra volt
és sikerült is :ymblushing: Igaz nézhetném online is,de így jobban szeretem.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 21. 16:57

Szétszedtem most két másik tárra... hátha megmarad... de jobb, ha leszeditek ezentúl mindig, amint kirakjuk... sose lehet tudni. :-q
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 21. 16:58

Más...
Beleszerettem egy sorozatba, elkezdem párhuzamosan fordítani a Love and Destinyvel együtt. Nem fogja érinteni a Love and Destiny betervezett heti részeinek számát...
:-t
ilona1959
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. január 14. 17:58

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: ilona1959 » 2020. január 21. 22:20

Sziasztok ezt a filmet hogy tudom megnézni itt vagy máshol. Köszönöm ha segítene valaki
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 22. 9:11

ilona1959 írta:Sziasztok ezt a filmet hogy tudom megnézni itt vagy máshol. Köszönöm ha segítene valaki


Az Online szót keresd meg, alatta írja, hogy mutasd, azt kellene megnyomni, a mutasd szót. Alatta vannak a videa linkek.

Kép
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 22. 14:53

A 37. részből kiderül, mennyit ér a Tanácsos "szerelme." Szerintem nem szerelmes a lányba, csak azért kell neki, hogy kinyithassa az Alvilág-szakadékát.
Szerintetek? Szerelmes bele? :-ss Néha olyan pillantásokat vet rá.. aztán pedig mást mond.
pomona7
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. január 6. 13:34

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: pomona7 » 2020. január 23. 15:26

bearbear írta:A 37. részből kiderül, mennyit ér a Tanácsos "szerelme." Szerintem nem szerelmes a lányba, csak azért kell neki, hogy kinyithassa az Alvilág-szakadékát.
Szerintetek? Szerelmes bele? :-ss Néha olyan pillantásokat vet rá.. aztán pedig mást mond.


Szia Bearbear, Köszönöm az új részeket! Imádom ezt a sorozatot!! :ymblushing: :x :) :ymhug:
A kérdésed jó, ez "szerelem" de nem a szó szerinti értelemben, hanem az Ő értelmezésében, tudatalattijában... Ő csak így tud "szeretni". Sajnos ez a klasszikus iskolapéldája a kisajátitó, domináns. másik felett uralkodni akaró "szerelemnek".... :-?? Sokszor megvan a romantikus pillantás nála, de a múltjában bekövetkező sérülések miatt sosem lesz képes igazi, egymást kölcsönösen tisztelő, a másiknak is szabadságot adó szerelemre, érzelmi kötődésre.... :(
A mostani helyzetében (a halandó világban változtathatna még a sorsán) még "megmenthetné valaki", de nincs olyan női karakter a történetben, aki erre képes lenne.... #:-s sajnos... :( és még akkor is "kettőn állna a vásár", mert nem biztos, hogy lemondana a bosszúról... stb. ~o) 8-|
Avatar
Zsazsi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. november 21. 17:36

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Zsazsi » 2020. január 23. 16:52

Köszönöm az újabb részeket! A legutóbbin jó nagyokat nevettünk. Nagyon vicces kettejük rivalizálása. Mondjuk azon meglepődtem ,hogy nem ismerték fel egymás elsőre.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég