Fate, 2008, koreai film

bearbear

Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. április 12. 11:03

Fate, 2008, koreai film
220px-Fate_film_poster.jpg


Bemutató:


Angol cím: Fate
Hangul: 숙명
Rendezte: Kim Hae-Gon
Írta: Kim Hae-Gon
Producer: Kang Min, Oh Jung-Hyun
Cinematographer: Choi Ji-Yeol
Kiadás dátuma: 2008.05.20.
Műfaj: Akció, gengszter
Forgalmazza: CJ Entertainment
Ország: Dél-Korea
Nyelv: koreai

Szereplők:
Song Seung-Heon
Kwon Sang-Woo
Kim In-Kwon
Park Han-Byul
Ahn Nae-Sang
Ji Sung

Egy gengsztercsapaton belüli nézeteltérésről szól a film. Van aki magára vállal mindent, van aki változtatni akar, és van aki nem bízza a sorsra magát és persze van aki nem hisz már semmiben sem. Van akit csak a bosszú éltet, és aki belenyugszik mindenbe. Olyan is akad aki beleőrül és magával ránt másokat. Az alvilág életéről szól ez a film, cseppet sem romantikus, nem elbűvölő, persze a szereplők szépek, Ji Sung is szerepel benne, aki még akkor pelyhesállú volt. Érdemes megnézni, sokat lehet belőle tanulni. Persze 2008-as és nem annyira látványos, mint a tíz évvel későbbi filmek, de azért elég dinamikus, magával visz a történet is, a színészek kiválóak, a történet is megérintő.



Szereplők, történet, angol nyelvű link:

Mega link:



Online:




Felirat:
Spoiler: mutasd
Fate.zip
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: szokola » 2018. április 15. 13:18

Kedves Nelliblue!

Nagyon köszönöm a film fordítását, és a letöltési lehetőséget is. Song Seung-Heon nagy kedvencem, minden vele kapcsolatos új feliratnak nagyon örülök.
Avatar
kikyou88
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. november 5. 13:27

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: kikyou88 » 2018. július 4. 18:58

Nagyon szépen köszönöm a feliratokat és a videó letöltési lehetőséget is! :-bd
Plusz öröm számomra hogy ebben a filmben három kedvenc színészem is benne van mint :littlehearth: Song Seung-Heon, Kwon Sang-Woo és Ji Sung :littlehearth:
bearbear

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. július 4. 21:28

Nem tudtam rendesen felrakni a feliratot Ázsia ékköve oldalra, ezért aki keresi, itt megtalálhatja, amíg ki nem javítják az oldalon a funkciót.
bearbear

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: bearbear » 2018. július 4. 22:03

Észrevettem, hogy csúszik a felirat, ezért javítottam.
merien
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. február 23. 12:30

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: merien » 2018. július 17. 10:20

Kedves bearbear! Köszönöm szépen a feltöltést! ^:)^ Szép napot kívánok! :flower1:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: chain » 2018. augusztus 21. 20:46

Üdv.
Köszönöm szépen a feliratot, valamint a letöltési lehetőséget.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. augusztus 22. 7:35

Kedves Nelli, én is köszönöm ezt a filmet és a feliratot, valamint a feltöltést! Mindhárom szereplőnket nagyon szeretem, Kíváncsi leszek az akkori nagyon fiatal szerepeikre is. A Man Called is ilyesmiről szól, nemrég töltöttem le. Egyenlőre még megnézem az itt futó krimiket, és majd után kezdek bele ebbe a sorozatba. De egy egy film könnyebben belefér most az időmbe.! :D
Jövő héten nem lesz gépem, mert az egyik egyterás részt ami tele van kicseréltetem 3 terásra, és így nyerek 2 tera helyet. De innentől ha az megtelik ez a gép totál tele lesz. Pedig azért törölgette egy két sorozatot hogy az igazán kiválók maradhassanak. És pont mosolyogtam egyet magamon, hogy van egy film részem, ami úgy van feliratozva, hogy látott filmek, de egyenlőre még csak a másik szaporodik, pedig sok filmet láttam már. Hihetetlen micsoda mennyiség van már, szinte tobzódik az ember, dúskál benne!
Remélem kellemesen telik mindenkinek ez a hét... :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
gumiho
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. november 24. 10:55

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: gumiho » 2018. október 13. 10:46

Köszönöm szépen a feliratot. :)
bearbear

Re: Fate, 2008, koreai film

HozzászólásSzerző: bearbear » 2019. február 13. 16:31

Nagyon szívesen mindenkinek.

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég