Wanted (2016)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 3. 14:19

bazsa írta:Kata!

Az Art in Love sorozathoz van teljes felirat itt:
Spoiler: mutasd
https://magicofasianseries.blog.hu/2019/01/26/azsiai_sorozatok_feliratok_711


A Jang Bori pedig fordítás alatt áll itt:
Spoiler: mutasd
https://itemensub.blogspot.com

Hálás köszönet a jó hírért! :ymhug: :x :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 4. 16:18

Kedves baza itt írok neked köszönöm, már lenn is van az összes felirat az Art Love-hoz, meg is néztem az első két részt azon melegében...Hát nem semmi az a profnő.. :D ....

A Wanted két utolsó részét meg rongyosra lehet nézni annyira izgalmas ahogy elvarródnak a szálak, milyen jó hogy megcsinálták a "10". részt is...Jusin megint remekelt..és hogy megszerették a kollégái is a végére!!!!Még a nyomozók is mennyi változáson mentek át...lehetetlen volt nem észrevenni és élvezni a pozitív fejleményeket.
azoknak írom ezt bátorításul, akik esetleg az első két résztől egy kicsit meghátrálnának...kár abbahagyni..egy gyöngyszem, ezt a sorozat..és Zita is kitett magáért! Ezúton is újra köszönöm hogy felvállaltad és befejezted ezt a történetet!!!! :ymhug: :x :ymhug: \:D/ \:D/ :littlehearth:
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Danna » 2019. augusztus 4. 17:32

Kedves Zita,

őszintén gratulálok a munkádhoz a teljes sorozat fordításához! :)
Jó pihenést, és a további fordításaidhoz szép sikereket kívánok!! :-h

Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2019. augusztus 4. 19:01

Szerbusztok!


Nagyon szépen köszönöm a Wanted teljes fordítását és a munkátokat. Szeretnék egy észrevételt tenni (nem kritika) elég sok angol felirat maradt benne, különösen a 3. részben ami egy kicsit zavaró, mert egymás után nem is egy mondat van benne. Ismétlem nem kritika, (hiszen az én csak magyar tudásommal, nagyon hálás vagyok nektek fordítóknak). Üdv.szeretettel: csabamama2 %%- ^:)^ :-bd
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 5. 14:39

csabamama2 írta:Szerbusztok!


Nagyon szépen köszönöm a Wanted teljes fordítását és a munkátokat. Szeretnék egy észrevételt tenni (nem kritika) elég sok angol felirat maradt benne, különösen a 3. részben ami egy kicsit zavaró, mert egymás után nem is egy mondat van benne. Ismétlem nem kritika, (hiszen az én csak magyar tudásommal, nagyon hálás vagyok nektek fordítóknak). Üdv.szeretettel: csabamama2 %%- ^:)^ :-bd

Drága Csabamama, úgy tűnik van valami gubanc, a vikis feliratban valóban maradtak német mondtok, azonban, ha a NEXT-est töltöd le abban minden mondat már le van fordítva. Orvosolom, és köszönöm, hogy szóltál.
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 5. 14:57

kedves Csabamama, megírnád, hogy melyik részeknél találkoztál még német felirattal, keresem, de eddig csak a 3. részben találtam. Sokat segítene, ha tudnám melyik részeket tettem fel rosszul.
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2019. augusztus 5. 19:16

Zita Kedves!

Nagyon aranyos vagy, hogy foglalkozol vele, már nem emlékszem, hogy melyikben voltak, de konkrétan a 3.-ban arra igen, de, ha azt tanácsolod, akkor a 3. részt majd a Next-tel töltöm le és nem a vikiről. Azért ne nézd végig, mert valószínűleg nem voltak olyan nagy hibák, ha nem jegyeztem meg csak a 3. részt, nem akarom, hogy újból dolgozzál vele. Köszönöm szépen, hogy törődtél velem. Üdv.szeretettel: csabamama2 :-h %%- :littlehearth:
terezke4545
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018. május 23. 13:28

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: terezke4545 » 2019. augusztus 5. 19:47

Megnéztem maratonba két nap alatt a Wantedet. Érdemes volt várni rá. Izgalmas krimi és amit szerettem benne hogy nem voltak részeg nők,, akiket a férfiak a hátukon kellett haza cipeljenek, Nem a háton való cipeléssel van a problémám hanem a részegséggel.Köszönöm a fordítást és az online feltevést. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 5. 20:31

@};- 9
csabamama2 írta:Zita Kedves!

Nagyon aranyos vagy, hogy foglalkozol vele, már nem emlékszem, hogy melyikben voltak, de konkrétan a 3.-ban arra igen, de, ha azt tanácsolod, akkor a 3. részt majd a Next-tel töltöm le és nem a vikiről. Azért ne nézd végig, mert valószínűleg nem voltak olyan nagy hibák, ha nem jegyeztem meg csak a 3. részt, nem akarom, hogy újból dolgozzál vele. Köszönöm szépen, hogy törődtél velem. Üdv.szeretettel: csabamama2 :-h %%- :littlehearth:

Már javította Nelli, felkerült a jó. Köszönöm, hogy szóltál, egy munkapéldány került fel, véletlen. Ha van még olyan azt javítjuk. Nem jó, ha hibás a felirat.
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 8. 15:36

Danna írta:Kedves Zita,

őszintén gratulálok a munkádhoz a teljes sorozat fordításához! :)
Jó pihenést, és a további fordításaidhoz szép sikereket kívánok!! :-h

Kép

Kedves Danna, nagyon köszönöm. Most egy kis pihenés, egy kis munka, egy kis nyaralás, aztán majd meglátjuk melyik sorozat talál meg. Neked is jó pihenést szép nyarat.
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 8. 15:39

terezke4545 írta:Megnéztem maratonba két nap alatt a Wantedet. Érdemes volt várni rá. Izgalmas krimi és amit szerettem benne hogy nem voltak részeg nők,, akiket a férfiak a hátukon kellett haza cipeljenek, Nem a háton való cipeléssel van a problémám hanem a részegséggel.Köszönöm a fordítást és az online feltevést. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Terézke, örülök, hogy tetszik a sorozat. Valóban itt nem volt sem részeg nő sem hátoncipelés. Csak izgalom. Nagyon szívesen, remélem a következő sorozat - ami megtalál majd - szintén a kedvedre való lesz.
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Danna » 2019. augusztus 8. 21:55

Zita írta:
Kedves Danna, nagyon köszönöm. Most egy kis pihenés, egy kis munka, egy kis nyaralás, aztán majd meglátjuk melyik sorozat talál meg. Neked is jó pihenést szép nyarat.


Kedves Zita, szintúgy nagyon köszönöm a jókívánságaidat, ugyanakkor remélem, hogy mind a három kívánságod valóra válik, sok örömmel, felüdüléssel..... :)
Még nem volt időm elkezdeni a Wanted-et, de ez pont az a sorozat lesz, amit darálni fogok.. \:D/

Biztos vagyok benne, hogy a következő munkád is jó választás lesz, bármelyik is talál meg.. ;)

Kép

Spoiler: mutasd
Érdekes politikai thriller​nek tűnik az Everyone’s Lies/The Lies Within​ (OCN) ... természetesen ez egy tipp.. valójában egy kérés.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 9. 10:23

Nem tudom ki tud Krisztyről, de se kép se hang, viszont a Wanted után jó lenne végre ezt a sorit is befejezni, a címe TIME. Elképesztően jó történet, bár kicsit szomorú a vége, de mégis elégtételt érez az ember, hogy a bűnösök megbünhődnek! Végre szintén egy jó befejezés, nem elvarratlan szálak. Esetleg lehetne ott folytatni ahol abbahagyta, azzal jelezve, hogy az eddigiek az ő munkái, s akkor tényleg csak befejezni kellene ezt a pár részt ami még hiányzik.
Egyébként nagyon aggódom érte, mert annyira várta a nyarat, hogy aztán a függőben levő sorozatait befejezhesse, nagyon nem tetszik ez a csend. :((
Nincs meg valakinek a telefonszáma, vagy email címe? Valaki aki közelebbről ismeri, és megkérdezni, hogy van, tudunk e a távolból valamiben segíteni...nagyon aggódom.... :(( :(( :(( :flower1: :littlehearth:
Avatar
Szilvia333
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2016. szeptember 21. 18:25

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Szilvia333 » 2019. augusztus 9. 21:55

Kedves Zita!!
Főnököm,és én hálásan köszönjük a Wanted részeinek fordítását!!
^:)^ ^:)^
Avatar
Zita6462
Fordító
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 12:15

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Zita6462 » 2019. augusztus 10. 16:49

Szilvia333 írta:Kedves Zita!!
Főnököm,és én hálásan köszönjük a Wanted részeinek fordítását!!
^:)^ ^:)^

Kedves Szilvi, nagyon szívesen, neked és a Főnöknek is. :flower1:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2019. augusztus 28. 14:41

Kedves Zita!
Nagyon igazad volt,amikor azt mondtad,hogy nem lehet otthagyni a sorozatot. :) Koszonom ujfent a forditoi munkadat vele.Eddig halogattam a megnezeset,vartam arra,hogy mindent felre tudjak tenni es csak ezt nezzem,egyben.
Elegedett vagyok vele,sok ismeros szineszt is talaltam benne,bar a foszereplo szinesznot meg nzm lattam mastban.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2019. augusztus 28. 16:54

Éva, hozok egy kis listát...
Graceful Family / Love to the End / Jugglers / ezt most fogom elkezdeni megnézni../ / Save the Family / / Healer!!!!!/

Doctor Stranger!!!!! :x :ymhug: :movingflower: :littlehearth: :-bd
Menyus
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. január 6. 19:52

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: Menyus » 2019. november 3. 21:29

Kedves Zita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását, hálás vagyok érte! :flower1:
szimpi
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. december 25. 13:54

Re: Wanted (2016)

HozzászólásSzerző: szimpi » 2020. augusztus 16. 12:32

Nagyon köszönöm a fordítást.

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég