Momikeshite Fuyu 10/10

Avatar
bazsa
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. szeptember 3. 10:20

Re: Momikeshite Fuyu 9/10

HozzászólásSzerző: bazsa » 2018. április 20. 18:00

Már 11.-én is azt írták, hogy készen van maga a fordítás, úgyhogy szerintem ne :)
Avatar
varganiki
Fordító
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2018. február 24. 19:58

Re: Momikeshite Fuyu 9/10

HozzászólásSzerző: varganiki » 2018. április 20. 18:02

Na jó, úgy döntöttem, nem fogok heteket várni arra, hogy kijöjjön az utolsó rész felirata, most meghirdetem a kvízt amit korábban ígértem. 9+1 kérdés lesz, az utolsónál a kreativitás fogom figyelembe venni :D Minden kérdés egy részhez fog kapcsolódni, pl 1.kérdés az első részhez és így tovább. Természetesen nyeremények is lesznek. 3 helyezett, plusz egy bónusz helyzett lesz.
1. Helyezett egy általa választott Japán dolgot(Film, koncert show műsor stb) választhat, kivéve sorozatot
2. Helyezett egy Japán filmet, amit lefordítok
3. és a bónusz nyertes pedig a tervezett projektjeim közül, amit majd elküldök választhat 1-1 dolgot :)
Tehát a kérdések
1. Milyen néven vált ismerté a Kitazawa család a világ számára?
2. Hogy hívták a kutyát, amit Hirofumi elvesztett?
3. Ki főzte végül a Curryt amitől Shusaku-nak mindig sírnia kell?
4. Hol csókolta meg Chiaki Kusunoki-t?
5. Mit kapott Shusaku Satoko-tól ajándékba Valentin napra?
6. Miért került Taizo kórházba?
7. Hány pontot ért Ozeki csókja Chiaki számára?
8. Ki vette el Satoko cipőjét és miért?
9. Hogy hívta Shusaku az epizód végén az anyját?
+1 Hogyan fejeznéd be a történetet(Itt a kreativitás számít, a bónusz nyertes majd így kerül ki)
Mindenkinek jó játékot és az első 3 helyesen válaszoló nyer :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momikeshite Fuyu 9/10

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 20. 20:36

Niki olyan jó kérdéseket tettél fel, hogy újranézhetem az egészet, hogy válaszolni tudjak :)) de ügyesen megcsináltad! :ymapplause: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
varganiki
Fordító
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2018. február 24. 19:58

Re: Momikeshite Fuyu 9/10

HozzászólásSzerző: varganiki » 2018. április 20. 20:43

Hát remélem hogy sikerül a nyeremények szerintem egész jók, sajnos mást nem nagyon tudtam kitalálni :D
Avatar
varganiki
Fordító
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2018. február 24. 19:58

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: varganiki » 2018. április 22. 20:44

Kép
Sziasztok, hát elérkezett ez a pillanat is, hivatalosan véget ért a sorozat fordítása, vagyis meghoztam az utolsó részt. Remélem mindenki egy kellemes élménnyel lett gazdagabb ezáltal a sorozat által. A történetben persze mindenki megkapja a maga befejezését, néhol picit keserédes de ugyanolyan szerethető maradt, mint az elején. Ja és képzeljétek, Ryosuke megkapta Platont ajándékba, így a kis hörcsög már Ryosuke házában éli mindennapjait :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. április 22. 21:34

Szia Niki, nálad is begyűjtve a 1o. rész is. Úgy látszik ma olyan napom van, hogy több sorozat is éppen befejeződött. Úgyhogy több helyen is begyűjtöttem a még lemaradt letöltéseimet. Újranézem majd a tiedet is, mert azt hiszem a kutyás kalandnál nem jutottam tovább. Jó éjszakát és kellemes hetet neked is. :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 3. 16:31

szia Niki, eljutottam odáig, amikor kiderül,k hogy a báty csak azért csinálta az álrandevút, hogy az öcsköst bátorítsa, motiválja a harcra...xddd.
szóval lassan de haladok! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
varganiki
Fordító
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2018. február 24. 19:58

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: varganiki » 2018. május 5. 18:53

Remélem mindenki meg tudta nézni, aki meg akarta. Nagyon sajnálom, hogy az én sorozataimat nem lehet úgy kibeszélni mint a koreaiakat, de ez van. Talán legközelebb inkább egybe rakom fel a sorozatot vagy nem tudom mi lehetne a megoldás :(( :(( :((
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2018. május 21. 20:19

Na végre ma sikerült befejeznem ezt a sorozatot!Kedvenc jelenetem amikor kiderül a csere a születéskörül, és mindenki kipróbálhatja magát a másik oldalon. viszont a befejező rész is tetszett, bár a bünyténycsavarra nem számítottam. :-o .
Kicsit érdekes volt a személyiségek megformálása, a komornyik volt a másik kedvencem, aki bár tudott a titokról, hűségesen hallgatott, és a rossz passzban is helytállt . Az apa is végre jó útra tért, belátta hogy mindennek a mozgatórugója ő maga volt, és tudott változtatni!
A növérke is aranyosan változott, milyen helyes volt amikor kivillantotta az igazi természetét. csak kifelé volt süni... :D .
Kikapcsolódásnak jó volt, igaz a hangulata nekem szokatlan volt, pedig van vagy 3o japán sori és film a hátam mögött... :D
Köszönöm hogy láthattam.
Azért Niki ne keseredj el, nem veled van a baj, van amikor nehezebben mennek bizonyos történések feldolgozása. Ritának sem láttam minden soriját, mert volt amit elvből nem néztem meg, pedig a szereposztás nagyon tetszett volna! És pl. senki kedvéért nem fogok pl. vámpíros filmet nézni még ha Junki is van benne akkor sem. A megnézés szabadságát nem lehet és nem is szabad feladni. mert a nézőnek is és a fordítónak is fontos az egyenesség. Azért is olyan otthonos ez a fórum.
Talán majd egy más alkalommal! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
varganiki
Fordító
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2018. február 24. 19:58

Re: Momikeshite Fuyu 10/10

HozzászólásSzerző: varganiki » 2018. május 21. 20:49

Másik alkalom sose lesz, de nem érdekel ha az emberek nem tudnak kierőszakolni magukból egy rövidke vélemémyt, mint most te sajnos hiába erőlködök, szóval gondolkodok erősen hogy csak filmeket fogok megosztani a soeozat fordításaimat pedig nem.

Vissza: “Japán”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég