AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

annam
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. július 13. 18:34

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: annam » 2022. január 30. 16:40

Barbi03 írta:Szia Rita :) először is köszönöm, hogy itt lehetek :)
Másodszor azt szeretném kérdezni, hogy nagyjából 2 éve van avistaz-om és eddig csak 8 dolgot töltöttem le ( ebből 6 most seedben van ) és de semmi adatot nem töltött vissza csak teljesítve van az előírt seed idő.
Most már azt írja hogy leech felhasználó lettem ,pedig van ami hónapok óta aktív de akkor sem töltött vissza semmit (0 az arány ) és most teljesen kétségbe vagyok esve :((
Mindenhol azt olvastam hogy vagy 0.9 arány vagy seed idő kell de akkor nem értem miért lettem korlátozva.
Bittorrentet használok első perctől kezdve. Ncore-ra pedig sikerült 1es arányig vissza tölteni.
Ha tudsz valami megoldást (esetleg mit csinálok rosszul ) nagyon boldog lennék,előre is köszönöm a válaszod .


Szia,
Szerintem az arányoddal lesz a gond. Küld meg a felhasználó neved és küldök bonus pontokat ami be tudsz váltani 2-250GB feltöltésre.
Annam.
Barbi03
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022. január 5. 23:50

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Barbi03 » 2022. december 20. 12:12

Szia ,köszönöm szépen nagyon kedves vagy :x ^:)^ pár havonta vip tagságot veszek így minden jó és megoldódott :)
Bocsánat a késői válaszért csak teljesen elfelejettem :(
PooPy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. január 30. 16:37

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: PooPy » 2023. január 30. 21:45

Sziasztok.
1 hete sikerült végre regisztrálnom az avistazra.
Töltöttem le pár régebbi filmet, (ugye ami legalább 1 hetes) de ezeket ugye már gyakorlatilag senki nem tölti le. Szinte nem töltöttem fel semmi adatot.
Most hogy eltelt az 1 hét, leech rangot kaptam, amivel nem tudok semmit letölteni, (pedig azt írja heti egyet le lehet) és ugye a feltöltés sem megy.
Bónusz pontom is gyakorlatilag semmi. Pedig Nasról 0-24 ben megy. Fél évig kellene seedelnem mire összejön annyi pont, hogy be tudjam váltani.
Mit csináljak? Valaki tud segíteni? Esetleg bónusz pontot küldeni? Azt nagyon megköszönném.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 31. 6:19

Szia Poopy!

Ha nem tudnak neked pontot küldeni, akkor tudsz magadnak VIP tagságot venni, amivel plusz gigabájtok, meghívók és bónuszpontok
is járnak. Szerintem a második oszlopban lévő ajánlat (tekerj le az oldal aljára) megéri a kicsit több, mint 7000 forintot. Egy hónapig
tart a VIP tagság, de a lejárta után sem leszel már leech státuszban, hiszen nagyot javulhat az arányod ennyi ponttal és gigabájttal.
Az Avistaz megbízható, nem kell félned a visszaélésektől. Sokan csinálják ezt, hogy elkerüljék a büntetést, és kikerüljenek a leech
státuszból.

https://avistaz.to/donate
PooPy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. január 30. 16:37

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: PooPy » 2023. február 15. 20:27

Köszi. Szerencsésen megoldódott a probléma.
Avatar
BlueSeraphim
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. április 26. 19:17

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: BlueSeraphim » 2023. február 20. 17:46

Sziasztok!
Letöltöttem egy sorozat első részét, sajna ezzel is meghaladtam a 10%-ot. 5,45 gigából még vissza is töltöttem 3,67-et, ami még kevés. De máskor két hónap után el szokott tűnni a nagyobb méretű letöltés is a Hit and Runs listából, ez meg nem akar, már három hónapja tartogatom. Mi lehet a gond? Már nem törlődik magától?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 20. 18:49

Szia BlueSeraphim!

Már egy jó ideje megváltozott a szabály a részletes letöltéssel kapcsolatban. Hiába csak egy részt szedtél le,
akkor is az egész sorozatot kell visszatöltened. Magyarul, le kell töltened a teljes sorozatot és a megadott ideig
seedelned is kell.
Avatar
BlueSeraphim
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. április 26. 19:17

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: BlueSeraphim » 2023. február 21. 17:45

Szia Rita!

Köszönöm a választ! Többé nem csinálok ilyet, nincs nekem erre helyem.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. február 21. 18:09

Szívesen! Mióta ez a szabály, én is innen szoktam sori részeket letölteni, ha bele akarok kukkantani.

https://mkvdrama.org/
malors
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023. február 15. 11:31

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: malors » 2023. március 4. 14:05

Sziasztok!

Köszönöm a részletes leírásokat!

Sajnos, az elején kissé elhamarkodottan töltöttem le, így az arányom nem a legjobb (0.78).
Elgondolkodtam, hogy veszek egy havi VIP tagságot ennek javítása érdekében, de kissé visszakozok. Mennyire biztonságos ilyet venni kártyás fizetéssel? Kriptovalutám sajnos nincs, és úgy látom a paypal-os fizetési lehetőséget nem támogatják.

Esetleg, aki vett már: mi volt a tapasztalata?
És persze bármi tippet szívesen fogadnék. :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: Hit-and-run szabályzat (2018)

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. március 5. 7:17

Szia!

Én nem vettem még VIP tagságot, de ismerek olyanokat, akik már vettek, és nem volt semmi probléma.
Ez egy régi, megbízható magán torrent oldal.

Vissza: “AvistaZ”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég