Félbehagyott sorozatok

Moderátor: Wu Xing

Kata58
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 13. 10:49

Kata58 írta:
Wu Xing írta:Binky ma még egy jó hírt hozott. Az "OH MY GEUM-BI" fordítása itt található.

A fordítónak azonban van egy kérése. Bemásolom ide, kérlek benneteket
tartsátok tiszteletben!
"Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Így add tovább! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.
Az oldalon található feliratok ingyenesek, otthoni használatra készülnek. A feliratok videóba égetésével és online videómegosztó oldalakon történő közzétételével nem foglalkozom. A feliratok videóba égetése és/vagy közzététele online videómegosztó oldalakon teljes egészében a feltöltők felelőssége."

És már meg is érkezett a 4. rész ott is...Úgyhogy biztosan be lesz fejezve ez a fájdalmasan szép sorozat is! Tábornokunkat meg meg lehet zabálni ahogy megtanulja az apaságot... :)) :(( :)) :(( :)) :)) :))

Már kint van a 6. rész! :littlehearth: :littlehearth:
Wu Xing
Fordító

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. július 15. 12:10

DoramaLove írta:Kellett nekem is barangolni az oldalon! Kedves Wu Xing :D , mert belestem a "félbehagyott sorozatok" címszó alá..... Nos van nekem is egy sorim, amit hónapok óta várok Kata58 is írta / Hundred Year Inheritance.... Én voltam a hibás, hogy bele kezdtem , mielőtt befejezte volna a fordító :( Tudom, hogy rengeteg munkátokat simán meg lehet nézni, csak sajnálom ha, több mint a felénél abbamarad . Köszönöm, hogy kiírhattam magamból.

Kedves Zsuzsi,
örülök, hogy erre is körülnéztél és remélem a szokásoddá válik :) Érdemes, mert ki tudja, melyik témát megnyitva,
melyik a témán belüli fórum kelti fel a figyelmedet, vagy találsz valami hasznos infót vagy segítséget, ha valamivel esetleg zűröd lenne.

Hundred Year...
Hááát, fordítóként kevés esélyt látok arra, hogy egy 2013-as, 50 részes, dobott sorozatot valaki továbbfolytasson.
De nem kizárt, mert elképzelhető, hogy valakinek annyira megtetszik, hogy befejezi. Talán....

Írj nyugodtan, amiről csak akarsz! A hölgyeknek van külön csevegője,
ahol bármiről lehet írni, fényképeket megosztani.
Amint láttad Ritának még recept fóruma is van.
Nálam az (ázsiai) sorozatokról, filmekről, zenékről, ázsiai utazásokról.

Üdv
Wu Xing
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 15. 16:10

Szerintem lesz folytatva...még egy kis idő..mert a többi hobbysorozat mellé ez nagyon kívánkozik..mint a Jang Bori vagy a Szabászsorozat a Wolgyesi ami nem rég lett befejezve...éppen újrázom...vagy a tjavani nekünk találkoznunk kellett Rita fordításában...stb... :D
moncsi40

HozzászólásSzerző: moncsi40 » 2020. szeptember 25. 18:06

szep napot.erdeklodnek hogy a perfect match sorozatot megtudom valahol online nezni?
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 1. 8:21

Kata58 írta:
Kata58 írta:
Wu Xing írta:Binky ma még egy jó hírt hozott. Az "OH MY GEUM-BI" fordítása itt található.

A fordítónak azonban van egy kérése. Bemásolom ide, kérlek benneteket
tartsátok tiszteletben!
"Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Így add tovább! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.
Az oldalon található feliratok ingyenesek, otthoni használatra készülnek. A feliratok videóba égetésével és online videómegosztó oldalakon történő közzétételével nem foglalkozom. A feliratok videóba égetése és/vagy közzététele online videómegosztó oldalakon teljes egészében a feltöltők felelőssége."

És már meg is érkezett a 4. rész ott is...Úgyhogy biztosan be lesz fejezve ez a fájdalmasan szép sorozat is! Tábornokunkat meg meg lehet zabálni ahogy megtanulja az apaságot... :)) :(( :)) :(( :)) :)) :))

Már kint van a 6. rész! :littlehearth: :littlehearth:

A teljes sorozat lefordításra került! Köszönet itt is a fordítónak! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 13. 19:27

Van egy új jó hírem, Itemen folytatja a
Hundred Year Inheritance c koreai sorozatot, pár hét múlva, amint a mostani sorozatával végez!
Fantasztikusan jó szereplőgárdával, jó történettel, egy tésztakészítő 1oo éves családi hagyomány története! Lehet addig is minimaratonozni, az ázsia ékkövén kint vannak az eddig lefordított részek!
Itt is hálás köszönet! A Jang Bori méltó párja lesz! :flower1: :-bd :ymapplause:
Kata58
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 13. 19:27

moncsi40 írta:szep napot.erdeklodnek hogy a perfect match sorozatot megtudom valahol online nezni?

Egyenlőre sehol...marad ilyenkor a letöltés! :-bd

Vissza: “A sorozatok, filmek és zenék között”