Félbehagyott sorozatok

Moderátor: Wu Xing

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 13. 10:49

Kata58 írta:
Wu Xing írta:Binky ma még egy jó hírt hozott. Az "OH MY GEUM-BI" fordítása itt található.

A fordítónak azonban van egy kérése. Bemásolom ide, kérlek benneteket
tartsátok tiszteletben!
"Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Így add tovább! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.
Az oldalon található feliratok ingyenesek, otthoni használatra készülnek. A feliratok videóba égetésével és online videómegosztó oldalakon történő közzétételével nem foglalkozom. A feliratok videóba égetése és/vagy közzététele online videómegosztó oldalakon teljes egészében a feltöltők felelőssége."

És már meg is érkezett a 4. rész ott is...Úgyhogy biztosan be lesz fejezve ez a fájdalmasan szép sorozat is! Tábornokunkat meg meg lehet zabálni ahogy megtanulja az apaságot... :)) :(( :)) :(( :)) :)) :))

Már kint van a 6. rész! :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. július 15. 12:10

DoramaLove írta:Kellett nekem is barangolni az oldalon! Kedves Wu Xing :D , mert belestem a "félbehagyott sorozatok" címszó alá..... Nos van nekem is egy sorim, amit hónapok óta várok Kata58 is írta / Hundred Year Inheritance.... Én voltam a hibás, hogy bele kezdtem , mielőtt befejezte volna a fordító :( Tudom, hogy rengeteg munkátokat simán meg lehet nézni, csak sajnálom ha, több mint a felénél abbamarad . Köszönöm, hogy kiírhattam magamból.


Kedves Zsuzsi,
örülök, hogy erre is körülnéztél és remélem a szokásoddá válik :) Érdemes, mert ki tudja, melyik témát megnyitva,
melyik a témán belüli fórum kelti fel a figyelmedet, vagy találsz valami hasznos infót vagy segítséget, ha valamivel esetleg zűröd lenne.

Hundred Year...
Hááát, fordítóként kevés esélyt látok arra, hogy egy 2013-as, 50 részes, dobott sorozatot valaki továbbfolytasson.
De nem kizárt, mert elképzelhető, hogy valakinek annyira megtetszik, hogy befejezi. Talán....

Írj nyugodtan, amiről csak akarsz! A hölgyeknek van külön csevegője,
ahol bármiről lehet írni, fényképeket megosztani.
Amint láttad Ritának még recept fóruma is van.
Nálam az (ázsiai) sorozatokról, filmekről, zenékről, ázsiai utazásokról.

Üdv
Wu Xing
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 15. 16:10

Szerintem lesz folytatva...még egy kis idő..mert a többi hobbysorozat mellé ez nagyon kívánkozik..mint a Jang Bori vagy a Szabászsorozat a Wolgyesi ami nem rég lett befejezve...éppen újrázom...vagy a tjavani nekünk találkoznunk kellett Rita fordításában...stb... :D
moncsi40
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. május 29. 19:20

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: moncsi40 » 2020. szeptember 25. 18:06

szep napot.erdeklodnek hogy a perfect match sorozatot megtudom valahol online nezni?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 1. 8:21

Kata58 írta:
Kata58 írta:
Wu Xing írta:Binky ma még egy jó hírt hozott. Az "OH MY GEUM-BI" fordítása itt található.

A fordítónak azonban van egy kérése. Bemásolom ide, kérlek benneteket
tartsátok tiszteletben!
"Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Így add tovább! 2.5 Magyarország Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.
Az oldalon található feliratok ingyenesek, otthoni használatra készülnek. A feliratok videóba égetésével és online videómegosztó oldalakon történő közzétételével nem foglalkozom. A feliratok videóba égetése és/vagy közzététele online videómegosztó oldalakon teljes egészében a feltöltők felelőssége."

És már meg is érkezett a 4. rész ott is...Úgyhogy biztosan be lesz fejezve ez a fájdalmasan szép sorozat is! Tábornokunkat meg meg lehet zabálni ahogy megtanulja az apaságot... :)) :(( :)) :(( :)) :)) :))

Már kint van a 6. rész! :littlehearth: :littlehearth:

A teljes sorozat lefordításra került! Köszönet itt is a fordítónak! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 13. 19:27

Van egy új jó hírem, Itemen folytatja a
Hundred Year Inheritance c koreai sorozatot, pár hét múlva, amint a mostani sorozatával végez!
Fantasztikusan jó szereplőgárdával, jó történettel, egy tésztakészítő 1oo éves családi hagyomány története! Lehet addig is minimaratonozni, az ázsia ékkövén kint vannak az eddig lefordított részek!
Itt is hálás köszönet! A Jang Bori méltó párja lesz! :flower1: :-bd :ymapplause:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. október 13. 19:27

moncsi40 írta:szep napot.erdeklodnek hogy a perfect match sorozatot megtudom valahol online nezni?

Egyenlőre sehol...marad ilyenkor a letöltés! :-bd
Avatar
Ān délǐ yǎ
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020. május 28. 16:35

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Ān délǐ yǎ » 2020. október 24. 12:04

Ma találtam egy sorit ami úgy látom a 3. rész után nem fordították tovább. A címe " Heirs from another star" . Nem tudja valaki, hogy folytatta egyáltalán a fordítást esetleg másvalaki ??
Köszi a választ előre is !
hahocii
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. október 16. 13:53

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: hahocii » 2020. november 6. 23:27

Én értem, hogy nagy meló a fordítás ..de miert kell abbahagyni azt,amit elkezd valaki? Bozmrzalnas nézni egxbfilmet majd utana 7 résszel később szembesülni vele hogy nincs befejezbe. Szomorú ...pff
Avatar
Barbi
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2017. május 18. 11:24

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Barbi » 2020. november 14. 11:41

Sajnos Betti nagyon sokba belekezdett és félbehagyta őket többek közt ezt is. :(
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. november 14. 21:23

Ān délǐ yǎ
Nem hallottam erről a sorozatról, most utánanéztem, ha azt találtam meg
amire te gondolsz, akkor az egy 10x 15 perces, 2014-es sorozat.
Ha 3 le van fordítva, akkor a maradék 7 rész ideális lenne egy kezdő fordítónak, szerintem...

Hahocii
valóban nagy munka, és valóban nem kellene félbehagyni.
De ki tudja mi történt, miért hagyta abba?

Barbi
Nem tudok mást mondani neked sem,
fogalmam sincs mi történhetett,
de -szerintem- valaminek (rossznak) történnie kellett, hogy minden sorozatát abbahagyta.....
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. november 14. 22:41

Sajnos ezért is nem jó, ha nem tudjuk néha legalább admin szinten egymás telefonját legalább egy sms erejéig.

De az biztos hogy nagyon nagy baj történhetett, mert csak úgy a semmiért nem vállal be az ember ennyi mindent!
S a Baj sajnos nem válogat! :((
Amúgy mi is pl. privátban szoktunk beszélgetni, és nagyon váratlanul ért ez a se kép se hang, mert egyáltalán nem jellemző rá, nem az a habitus. x_x :flower1:
fannuskata
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. január 21. 9:20

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: fannuskata » 2021. április 2. 16:06

Nice to meet you (2019) Kína 53/?...Remélem rajtam kívül másnak is tetszene,ha le lenne fordítva.
Avatar
Kirtan47
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. március 5. 9:41

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kirtan47 » 2021. április 12. 20:22

Én az Attention, Love! (2017) Tajvan sorozatot nézném meg szívesen magyar felirattal.
Sajnálom, hogy nem lett befejezve.. (bár mondtam a lányomnak, hogy fogjunk bele :), de amíg suli van, addig bőven elég neki az iskolai tananyag...)
edfruzs
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021. április 10. 18:08

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: edfruzs » 2021. május 19. 11:17

Evolett kezdte fordítani a Plus Nine Boys (2014) sorozatot, 4 rész feliratát lehet megtalálni. Én most épp ezt sajnálom nagyon, hogy félbemaradt.. Kim Young Kwang-maratonom van és ez nagyon hiányzik belőle...
Tényleg, nincs senki, aki megcsinálná?
(Még mielőtt lekiabáltok: tudom.. időhiány.. és más futó munkák.. és több az ajánláns, mint a fordító.. stb. ezt mind értem.. nem is nagyon szoktam reklamálni, örülök, hogy lehetőségem van egyáltalán feliratokkal nézni ezeket a filmeket, hálás is vagyok minden fordításért. Ez most csak előugrott nekem, mert ennek a színésznek az összes fordított/elérhető sorozatát megnézném..).
Köszönöm, ha valaki visszajelez!
Fruzsina
sanona
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. november 26. 18:47

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: sanona » 2021. június 9. 17:53

fannuskata írta:Nice to meet you (2019) Kína 53/?...Remélem rajtam kívül másnak is tetszene,ha le lenne fordítva.


Vikin 14 részhez van felirat, most néztem meg. A fordító jelezte, tavaly szeptemberben, hogy amint a többi futó sorozatát befejezi, akkor fogja fordítani (ja igen, 3 gyerek mellett, akikkel nem lehetett egyszerű az online oktatás miatt, gondolom én). Nekem 13 részhez volt eddig a felirat letöltve, most láttam hogy a 14. is kész van, úgyhogy türelem, úgy látom lesz feliratunk :)
sanona
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. november 26. 18:47

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: sanona » 2021. június 9. 18:02

Kirtan47 írta:Én az Attention, Love! (2017) Tajvan sorozatot nézném meg szívesen magyar felirattal.
Sajnálom, hogy nem lett befejezve.. (bár mondtam a lányomnak, hogy fogjunk bele :), de amíg suli van, addig bőven elég neki az iskolai tananyag...)


Hamarosan nézhetjük szerintem ;) Tervezett fordítás (az oldalukon látom már egy ideje), én is ajánlottam egy kedves fordítónak még tavaly, amint befejezi a most futó tajvani sorozatát (már csak 5 rész), erősen drukkolok, hogy ez legyen a következő :-ss
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. október 28. 8:48

Hundred Year’s Inheritance (2013) Korea 50/27 A teljes sorozat elkészült Itemen jóvóltáből itt is köszönjük!
https://itemensub.blogspot.com/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:
ouwen2021
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021. november 10. 10:46

Re: Félbehagyott sorozatok

HozzászólásSzerző: ouwen2021 » 2021. november 13. 13:19

Sziasztok, Tud esetleg valaki valamit a The Empress of China sorozat fordításáról? Én úgy látom, dijus elkezdte, de elég hosszú ideje megállt a 7. résznél (vagy nem?).

Vissza: “A sorozatok, filmek és zenék között”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég