The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

Nicky87
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2019. december 6. 18:04

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Nicky87 » 2020. március 20. 19:12

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 21. 18:04

Nicky87 írta:Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :)


Nagyon szívesen. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Csillagvirág
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. március 8. 19:48

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Csillagvirág » 2020. március 27. 15:31

Nagyon szépen köszönöm a " The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt" c. sori teljes fordítását! :movingflower: :x
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 27. 18:01

Mindenkinek nagyon szívesen!
Avatar
jakabkne
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2017. augusztus 27. 12:08

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: jakabkne » 2020. április 17. 15:52

Köszönöm szépen a sorozat fordítását.Izgalmas volt a téma és a sorozat is.Jó színészi játék,remek fordítás. :-bd
Mrsgigi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. február 8. 23:50

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Mrsgigi » 2020. április 18. 22:44

Azt hiszem életem legjobb krimijét láttam. Nem Agatha Christie adaptáció, de a hangulat, emóció, a végig fenntartott feszültség Agatha történeteire emlékeztet. Ahogy a novelláit vagy regényeit nem lehet letenni, úgy ezt a sorozatot is szinte egyszerre kellett megnézni. Izgalmas, remek 16 óra volt. A fordítás, gondolom külön élvezet volt. Köszönöm. :movingflower:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 21. 20:06

Mrsgigi írta:Azt hiszem életem legjobb krimijét láttam. Nem Agatha Christie adaptáció, de a hangulat, emóció, a végig fenntartott feszültség Agatha történeteire emlékeztet. Ahogy a novelláit vagy regényeit nem lehet letenni, úgy ezt a sorozatot is szinte egyszerre kellett megnézni. Izgalmas, remek 16 óra volt. A fordítás, gondolom külön élvezet volt. Köszönöm. :movingflower:


Örülök, hogy tetszett. Nagyon szerettem fordítani, annak ellenére, hogy szinte a vetítéssel együtt fordítottam és nem volt rálátásom a teljes történetre. Minden várakozásomnak megfelelt, ezért a méltatásod minden szavával egyetértek. Köszönöm, hogy a munkámmal nézted.
Üdv. :-h
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 18. 0:46

Sziasztok!
Nagyon meg szeretném nézni ezt a sorozatot, de nincs avistaz fiókom..:( Több sorozatnál is így járok... Esetleg tud valaki meghívót küldeni? Nagyon szépen köszönöm! :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 18. 7:34

Vivien07 írta:Sziasztok!
Nagyon meg szeretném nézni ezt a sorozatot, de nincs avistaz fiókom..:( Több sorozatnál is így járok... Esetleg tud valaki meghívót küldeni? Nagyon szépen köszönöm! :)


Kedves Vivien,
ugyanitt meg tudod nézni online is, sőt, le is tudod tölteni! Menj az első oldalra, ahol a torrent feliratot megtaláltad, ugyanott van online elérhetőség és letöltési lehetőség is.
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 19. 21:56

Köszönöm szépen! :)
Ido11
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. március 1. 18:47

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Ido11 » 2020. május 21. 6:47

Kedves Mili!
Köszönöm a fordítást.
sagitta
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 27. 21:56

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: sagitta » 2020. május 24. 23:12

Szia!

Megnéztem! Köszönöm szépen a filmet, meg a feliratot! :)
buborek
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. október 9. 18:55

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: buborek » 2020. június 11. 13:07

Köszönöm a fordításod és az online lehetőséget .. és a főszereplő választását :littlehearth:
peterfilip
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. december 5. 19:37

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: peterfilip » 2020. december 10. 19:24

Elnézést kérek. Először vagyok itt az oldalon és The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt sorozathoz szerettem volna feliratot találni. Olvasva a hozzászólásokat látom sok látogatónak a felírat rendelkezésre áll. Tudnátok segíteni?
peterfilip
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. december 5. 19:37

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: peterfilip » 2020. december 10. 19:27

Elnézést kérek. Közben a felirat linkek működtek és így letudtam tölteni.
zoll1985
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019. június 16. 3:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: zoll1985 » 2020. december 18. 5:50

The Game: Towards Zero
(A Játék: Éjféltájt/Éjfél Körül)

Dél-Koreai, 2020-as, 16 részes (32 részből összevágva), kb. 60 perces epizódok, romantikus, dráma, akció, thriller, krimi, misztikus sorozat.

Nekem a sorozat elsőfele kb. a közepéig nagyon tetszett, érdekes, izgalmas és jól felépített történettel. A második felét a sorozatnak-történetnek már csak közepesnek mondanám, már nem volt olyan jó a történet vezetése.
Ok TaecYeon kedvelőknek és rajongóknak kötelező darab.
A romantikus részek mindig nagyon szépen felvett-kitalált-sikerült jelenetek voltak (jók voltak a helyszínek, kamera beállítások, színezete a sorozatnak-jelenetnek, amitől széppé vált nem csak a színészek benne, hanem az éppen körülötük lévő helyszín is). Pl.: Csókjelenet vagy amikor egy olyan helyen voltak, ahol sokszor víz alatt van a bejárható talaj, ami egy tök kopár, saras és szürke helyszín, mégis a jelenetben a beállítások miatt széppé-gyönyörű jelenetté és helyszíné vált.

Történetről:
Három fő karakter van, akiknek a múltjuk-gyermekkorúk összeköti őket és egy árvaházban találkoznak majd előszőr. Egy férfi aki, ha valakinek a szemébe néz látja az utolsó perceit a halála előtt. Egy férfi akinek gyerekkorában az apját egy sorozatgyilkossággal vádolnak, börtönbe is zárják és ezután gyerekkorában megjósolják a halálát, hogy öngyilkos lesz felnőtt korában. Egy nyomozólány akinek egy sorozatgyolkossággal vádolt ember gyerekkorában megölte a szintén annó nyomozóként dolgozó apját.
A sorozat bevezető részeiben egy riporter lányát élve eltemetik egy kopórsóba egy telefonnal együtt, akit éjfélig van idejük megmenteni. Több mint 20 évvel ezelőtt is már volt egy sorozatgyilkos, aki lányokat temetett el élve kopórsóba.

Szerintem túl hamar rátértek a történet fő sztorijára - fő gonoszára, előtte szerintem valamit még ki kellett volna találniuk és nem ezt végig húzni, mert ez volt az egyik oka amiért nem volt olyan jó a másodikfele a sorozatnak-történetnek.
Amásik oka számomra az volt, hogy a negatív-gonosz karakternek a végefele túl könnyen sikerültek dolgok már-már néha valóságtalan volt (pl.: a sorozat második felében simán bemegy a kórházba, úgy hogy senki nem őrzi a beteget vagy amikor a riporter simán kimehet-elhagyhatja a rendőrséget és ő rá sem vigyázot senki) a másodikfelében a sorozatnak-történetnek túl egyszerűen történtek meg a dolgok és érte el a céljait a negatív-gonosz karakter, olyan-egy kicsit valóságtalan volt, de ettől függetlenül izgamas volt az utolsó két része.
A lezáró romantikus jelenet nagyon szépen megvolt csinálva és nagyon jó volt, egy-két sorozat tanulhatna ebből a lezáró jelenetből, hogy hogyan kell szépen lezárni a romantikus vonal részt.

Szereplők:
-Ok TaecYeon (Save Me, Seven First Kisses, House Of The Disappeared, Bring It On, Ghost).
-Lee Yeon-Hee (Hwajung) -Lim Ju-Hwan
-Jang So-Yeon (akivel már nagyon sok sorozatban vagy filmben találkoztam vele, de mindig csak mellékszerepben játszott-láttam).
-Van sok-több olyan színész is benne, hogyha már több-sok Dél-Koreai sorozatot-filmet láttatok ismerős arc lesz.

Magyar felirattal online és felirat letöltés: Ezoritusubs oldalon (mili56 fordításai menüpontban: online-videa linkek).
Videó letöltése pl.: Ezoritusubs oldalon: Videa (külső letöltőtő oldallal) vagy Torrent (Avistaz), Dramaday, Dramacool, KissAsian, Smallencode, YouTube (némelyik oldalon angol felirattal online is).
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 24. 8:33

Áldott, békességes szép karácsonyi ünnepeket kívánok! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kép
Jojosi
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. november 13. 1:55

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Jojosi » 2021. április 26. 9:42

Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2021. május 5. 10:18

Jojosi írta:Köszönöm szépen a sorozat fordítását! :)


Nagyon szívesen. Néz szét a Netratton is, ott vannak az újabb munkáim. Üdv.

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég