The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. február 24. 20:48

A 4. részben /ami a 7-8. félóra egyben,/ bestiális bűntények borzasztanak bennünket, amiket főleg kedvenc főhősünk látnoki képességei idéznek elénk. A történetmesélés jellemzője, hogy a titkokról a befejezésben libben föl a fátyol. Ennek a sorozatnak a sodró története megengedheti magának, hogy már a 4. részben tálcán kínál nekünk tettest.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. február 25. 11:17

Köszönettel vittem az újabb feliratot. :ymhug: :x :littlehearth:
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2020. február 26. 10:10

Milli Kedves! Köszönöm szépen ennek az izgalmas doramának a feliratát és a munkádat. Meg szeretném kérdezni, hogy jól látom, hogy nem látom a 3-4. rész feliratát? Üdv: csabamama2 ^:)^ :littlehearth: @};-
Nicky87
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2019. december 6. 18:04

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Nicky87 » 2020. február 29. 16:37

Köszönöm szépen az újabb részeket!:)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 2. 21:25

Mivel az 5-6-7. részek /a 9-10., 11-12., 13-14. félórák/ és felirataik, online elérhetőségük most egyszerre kerültek a helyükre, ismertetőül csak annyit, hogy példátlan magabiztosság az alkotók részéről, hogy a történet derekán szinte a teljes bűnügy ismeretében vagyunk. Ez azt jelenti, hogy más módját találják majd a meghökkentésünknek. Mert hogy még lesz, amin égnek álljon a hajunk, az biztos!
Erika45
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. május 29. 10:19

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Erika45 » 2020. március 2. 21:33

Köszönöm szépen a 9-14 részek feliratát!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 3. 7:42

Köszönet a 9-14. részig való feliratokat! Esik és fúj a szél..remek lehetőség videózásra, ha éppen itthon tud lenni az ember... :ymhug: :x :littlehearth:
bearbear

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. március 3. 11:57

Véletlenül a 9-10 részre másik feliratot raktam. Javítottam.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 3. 15:33

:D :D :D :x :ymhug:
Avatar
Süki
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018. augusztus 25. 16:21

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Süki » 2020. március 4. 17:58

Köszönöm a fordítást! :ymhug: :flower1:
Itt is van olyan,hogy SPOILER jelzése? Mert akkor megtörtént...
A 12. részig bezárólag az a véleményem,hogy úgy néz ki, a társadalom teszi gyilkossá az embereket. Jó, aki felnőtt már tud függetlenedni . De egy kisgyerek, akinek még a szülei a minden, nehezen tudja elfogadni,hogy az apja egy sorozatgyilkos, különösen, ha otthon egyáltalán nem feltételezték róla ezt... Aztán az üldöztetés, a szokásos emberi ítélet,hogy szinte a halálba kergetik a "gyilkos családját", a rokonok, akik nem akarják a nyakukba venni a gyilkos rokon családját. A lelépő anya-mért nem vitte magával a fiút?!! :O Az árvaház. Kaphatunk pár jelenetet abból,hogy a kisfiú még mindig jóhíszemű, vidáman tesz-vesz. Jön a riporter, a hiénák hiénája, az érzéketlenség csúcsa, akivel szemben mindig más a hibás, ő soha.
Aztán a halált látó fiú közlésével a gyilkos fia végleg magára marad az árvaházban, és ott ébred rá,hogy a sorsa elkerülhetetlen.
Felnőttként, ugye még nem láttuk pontosan,hogy mit követett el. De azt a látó férfitől megtudjuk,hogy a rendőrnő életét is veszélyezteti. Ezt azért emelem ki, mert úgy éreztem,hogy a "gyilkos fiának" szívében mintha együttérzés támadna az elárvult rendőrlány iránt. Szépen elsímulna a történet. De akkor jön a mellékszál, a média nyomozás eredménye, amit a megölt lány anyja a férje kezéből kikapott telefonkagylón keresztól kihallgat...(Ebben több furcsaság is van... A férfi talán a lánya halálától elgyengült, mert amúgy túl sokat nem figyelt a feleségére, szinte levegőnek nézte- mért engedte,hogy kikapja a telefont? Mért nem kiáltott a kollégának,hogy ne beszéljen?), és így generálódott egy újabb gyilkosság...De látszik,hogy a lánya halálától megbénult nő csak megy a tervei szerint, (ezek szerint a férjét nem zavarta,mert ennyire felkavart lelkiállapotban vissza is tarthatta volna....), szóval a nő csak megy, megy a kórházba. Nem látja meg,hogy milyen rozzant állapotban van a "gyilkos", vért köhög...Csak megy, megy, a rendőr mellett,és a sánta nő úgy megszúrja a halálos beteg férfit, hogy meghal. És itt a vége a fiában a kegyelem és együttérzés érzetének.
Szóval fura. És azért elgondolkodtam,hogy a mi életünkben is mért történnek úgy dolgok, ahogy,és mennyire befolyásol a környezet....?!
Nagyon érdekes ez a krimi, a furcsaságok ellenére..., várom a folytatást, illetve nézem a 7. részt.
@};- @};- @};-
Süki :-h
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. március 4. 18:10

Köszönöm szépen az 5-7. részek feliratát. Nagyon izgalmas, érdekes a sorozat. :) :) :)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: chain » 2020. március 5. 21:42

Üdv.
Köszönöm szépen a 9-14.részhez a feliratokat.
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 6. 15:41

Süki írta:Köszönöm a fordítást! :ymhug: :flower1:
Itt is van olyan,hogy SPOILER jelzése? Mert akkor megtörtént...
A 12. részig bezárólag az a véleményem,hogy úgy néz ki, a társadalom teszi gyilkossá az embereket. Jó, aki felnőtt már tud függetlenedni . De egy kisgyerek, akinek még a szülei a minden, nehezen tudja elfogadni,hogy az apja egy sorozatgyilkos, különösen, ha otthon egyáltalán nem feltételezték róla ezt... Aztán az üldöztetés, a szokásos emberi ítélet,hogy szinte a halálba kergetik a "gyilkos családját", a rokonok, akik nem akarják a nyakukba venni a gyilkos rokon családját. A lelépő anya-mért nem vitte magával a fiút?!! :O Az árvaház. Kaphatunk pár jelenetet abból,hogy a kisfiú még mindig jóhíszemű, vidáman tesz-vesz. Jön a riporter, a hiénák hiénája, az érzéketlenség csúcsa, akivel szemben mindig más a hibás, ő soha.
Aztán a halált látó fiú közlésével a gyilkos fia végleg magára marad az árvaházban, és ott ébred rá,hogy a sorsa elkerülhetetlen.
Felnőttként, ugye még nem láttuk pontosan,hogy mit követett el. De azt a látó férfitől megtudjuk,hogy a rendőrnő életét is veszélyezteti. Ezt azért emelem ki, mert úgy éreztem,hogy a "gyilkos fiának" szívében mintha együttérzés támadna az elárvult rendőrlány iránt. Szépen elsímulna a történet. De akkor jön a mellékszál, a média nyomozás eredménye, amit a megölt lány anyja a férje kezéből kikapott telefonkagylón keresztól kihallgat...(Ebben több furcsaság is van... A férfi talán a lánya halálától elgyengült, mert amúgy túl sokat nem figyelt a feleségére, szinte levegőnek nézte- mért engedte,hogy kikapja a telefont? Mért nem kiáltott a kollégának,hogy ne beszéljen?), és így generálódott egy újabb gyilkosság...De látszik,hogy a lánya halálától megbénult nő csak megy a tervei szerint, (ezek szerint a férjét nem zavarta,mert ennyire felkavart lelkiállapotban vissza is tarthatta volna....), szóval a nő csak megy, megy a kórházba. Nem látja meg,hogy milyen rozzant állapotban van a "gyilkos", vért köhög...Csak megy, megy, a rendőr mellett,és a sánta nő úgy megszúrja a halálos beteg férfit, hogy meghal. És itt a vége a fiában a kegyelem és együttérzés érzetének.
Szóval fura. És azért elgondolkodtam,hogy a mi életünkben is mért történnek úgy dolgok, ahogy,és mennyire befolyásol a környezet....?!
Nagyon érdekes ez a krimi, a furcsaságok ellenére..., várom a folytatást, illetve nézem a 7. részt.
@};- @};- @};-


Kedves Süki!

Nagyon örülök a soraidnak. A sorozat műfaji jegyein messze túlmutat az a mondanivaló, amit ez az alkotás produkál. A gondolataiddal megfogalmaztad ezt, és most azt hiszem, nem vagyok egyedül, aki mélységes szánalommal tekint a gyilkossá vált fiúra, már-már úgy érzem, ő lett a főszereplő és amikor a törvény ítélkezni fog fölötte, mindannyian részesülünk ebből az ítéletből, mert biztosan voltunk már valaha közömbösek, előítéletesek, kirekesztőek, álhíreknek dőltünk be, rosszabb esetekben még terjesztettük is azokat... A karakterek filmbeli ábrázolására egyenesen fölnézek, hiszen rendkívül következetesen kidolgozottak, hús-vér emberek, fejlődni és visszafejlődni képesek. Valaki a közösségi oldalon azt írta a történetről, hogy ellaposodik, mert a felénél már minden kiderült. Nincs igaza. Üdv. és várom, mit szólsz majd a végéhez.
:ymhug:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: chain » 2020. március 6. 21:24

Üdv.
Köszönöm szépen a 15-24.részek feliratát.
Mucikám
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. január 8. 6:01

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Mucikám » 2020. március 7. 19:55

Kedves Mili56! Köszönöm szépen ennek a sorozatnak a fordítását, most kezdtem el nézni, nagyon tetszik. Viszont nem találom a 3-4 rész fordítását, ehhez kérnék segítséget! Köszönöm!
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. március 7. 20:00

Köszönöm szépen a 15-24. részeket. :) :)
Mucikám
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. január 8. 6:01

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Mucikám » 2020. március 7. 20:18

Kedves Mili56! Megtaláltam a 3-4. rész fordítását, az 1-2-be volt becsomagolva, köszönöm szépen! ^:)^
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 7. 23:24

Mucikám írta:Kedves Mili56! Megtaláltam a 3-4. rész fordítását, az 1-2-be volt becsomagolva, köszönöm szépen! ^:)^


Így van. Örülök, hogy megtaláltad. Üdv. :ymhug:
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. március 8. 14:10

Köszönöm a sorozat fordítását!
Nagyon izgalmas, csak bele akartam nézni, de onnantól már nem bírtam kivárni, hogy egyszerre nézzem meg. :ymblushing:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 8. 15:18

Köszönöm a sori fordítását, úgy voltam vele, hogy érdemes talán megvárni a végéig a fordítást, mert szédületes tempóban hoztad ezt is
Úgyhogy jövő hét hétvége felé már bele is kezdek, addig megint végzet kb két sorival . Ezt megint csak este tudom megnézni amikor csemetém nem lebzsel a hátam mögött.
Jövök majd referálni a benyomásaimról. lehet már menet közben is... ;) :D
szép hétvégét mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 8. 19:21

Kata58 írta:Köszönöm a sori fordítását, úgy voltam vele, hogy érdemes talán megvárni a végéig a fordítást, mert szédületes tempóban hoztad ezt is
Úgyhogy jövő hét hétvége felé már bele is kezdek, addig megint végzet kb két sorival . Ezt megint csak este tudom megnézni amikor csemetém nem lebzsel a hátam mögött.
Jövök majd referálni a benyomásaimról. lehet már menet közben is... ;) :D
szép hétvégét mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:


Várlak, kedves Kata58!
Avatar
Süki
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2018. augusztus 25. 16:21

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: Süki » 2020. március 9. 2:03

mili56 írta:
Süki írta:Köszönöm a fordítást! :ymhug: :flower1:
Itt is van olyan,hogy SPOILER jelzése? Mert akkor megtörtént...
A 12. részig bezárólag az a véleményem,hogy úgy néz ki, a társadalom teszi gyilkossá az embereket. Jó, aki felnőtt már tud függetlenedni . De egy kisgyerek, akinek még a szülei a minden, nehezen tudja elfogadni,hogy az apja egy sorozatgyilkos, különösen, ha otthon egyáltalán nem feltételezték róla ezt... Aztán az üldöztetés, a szokásos emberi ítélet,hogy szinte a halálba kergetik a "gyilkos családját", a rokonok, akik nem akarják a nyakukba venni a gyilkos rokon családját. A lelépő anya-mért nem vitte magával a fiút?!! :O Az árvaház. Kaphatunk pár jelenetet abból,hogy a kisfiú még mindig jóhíszemű, vidáman tesz-vesz. Jön a riporter, a hiénák hiénája, az érzéketlenség csúcsa, akivel szemben mindig más a hibás, ő soha.
Aztán a halált látó fiú közlésével a gyilkos fia végleg magára marad az árvaházban, és ott ébred rá,hogy a sorsa elkerülhetetlen.
Felnőttként, ugye még nem láttuk pontosan,hogy mit követett el. De azt a látó férfitől megtudjuk,hogy a rendőrnő életét is veszélyezteti. Ezt azért emelem ki, mert úgy éreztem,hogy a "gyilkos fiának" szívében mintha együttérzés támadna az elárvult rendőrlány iránt. Szépen elsímulna a történet. De akkor jön a mellékszál, a média nyomozás eredménye, amit a megölt lány anyja a férje kezéből kikapott telefonkagylón keresztól kihallgat...(Ebben több furcsaság is van... A férfi talán a lánya halálától elgyengült, mert amúgy túl sokat nem figyelt a feleségére, szinte levegőnek nézte- mért engedte,hogy kikapja a telefont? Mért nem kiáltott a kollégának,hogy ne beszéljen?), és így generálódott egy újabb gyilkosság...De látszik,hogy a lánya halálától megbénult nő csak megy a tervei szerint, (ezek szerint a férjét nem zavarta,mert ennyire felkavart lelkiállapotban vissza is tarthatta volna....), szóval a nő csak megy, megy a kórházba. Nem látja meg,hogy milyen rozzant állapotban van a "gyilkos", vért köhög...Csak megy, megy, a rendőr mellett,és a sánta nő úgy megszúrja a halálos beteg férfit, hogy meghal. És itt a vége a fiában a kegyelem és együttérzés érzetének.
Szóval fura. És azért elgondolkodtam,hogy a mi életünkben is mért történnek úgy dolgok, ahogy,és mennyire befolyásol a környezet....?!
Nagyon érdekes ez a krimi, a furcsaságok ellenére..., várom a folytatást, illetve nézem a 7. részt.
@};- @};- @};-


Kedves Süki!

Nagyon örülök a soraidnak. A sorozat műfaji jegyein messze túlmutat az a mondanivaló, amit ez az alkotás produkál. A gondolataiddal megfogalmaztad ezt, és most azt hiszem, nem vagyok egyedül, aki mélységes szánalommal tekint a gyilkossá vált fiúra, már-már úgy érzem, ő lett a főszereplő és amikor a törvény ítélkezni fog fölötte, mindannyian részesülünk ebből az ítéletből, mert biztosan voltunk már valaha közömbösek, előítéletesek, kirekesztőek, álhíreknek dőltünk be, rosszabb esetekben még terjesztettük is azokat... A karakterek filmbeli ábrázolására egyenesen fölnézek, hiszen rendkívül következetesen kidolgozottak, hús-vér emberek, fejlődni és visszafejlődni képesek. Valaki a közösségi oldalon azt írta a történetről, hogy ellaposodik, mert a felénél már minden kiderült. Nincs igaza. Üdv. és várom, mit szólsz majd a végéhez.
:ymhug:


Kedves Mili56!
Igen, mélységesen megrendített, ahogy belesodródott egy ártatlan gyerek egy ilyen szerepbe, egy gyilkoséba... De, ahogy telnek, múlnak a részek, egyre inkább már magának keresi a helyzeteket. És azért felnőtt embernél- aki még tanult is ráadásul- nem teljesen oké, az önmaga örökös felmentése, és az sem,hogy a gyilkosságait mindig valakinek címzi,hogy te vagy az oka, ha meghal, vagy egy másik, vagy egy harmadik. Mintha a gyilkosságokat a többiek kényszerítenék ki belőle, mert amúgy ő...
És részemről ez az együttérzésből sokat levon...
Már leginkább kedves fiatal párnak drukkolok,hogy ússzák meg, és éljenek boldogul, mert az ő gyerekkoruk is nagyon csak problémás volt, mégis egy teljesen más úton indultak el... Hát, akkor hajrá , utolsó 4 rész! Nagyon kíváncsi vagyok milyen végkifejletet szántak a forgatókönyv írói és a rendező ennek a sorozatnak!!
A fordítás nagyon szuper! :ymapplause: ^:)^ :flower1:
Süki :-h
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: onna » 2020. március 10. 10:15

Kedves Milli56,
Nagyon gyorsan haladsz a fordítással! :-bd :-bd :-bd Még nem kezdtem el nézni, gyűjtögetem, de úgy tűnik, hamarosan én is nézni fogom már. :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h
Érdekesek a kommentek. :ymdaydream: Köszönöm, hogy a sorozat részesévé fogsz tenni! :!! :!! :!! :!! :!!
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. március 10. 10:24

A 13. és 14. részekben /a 25-26. és 27-28. félórában/ kissé kizökkent bennünket a bűnös iránt érzett sajnálatunkból a figyelmeztetés: „Ne tégy úgy, mintha az életed az én jóslatom miatt heverne romokban.” De megnyugtató, vagy éppen kérdéseket felvető végkifejletnek még halvány előjele sincs. Viszont úgy tűnik, elérkeztünk a dráma tetőpontjához.

:-ss :-? :-ss
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The Game: Towards Zero - A játék: Éjféltájt

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. március 10. 15:13

Köszönöm az újabb részek feliratát.
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat!
Remélem a végét nem rontják el.

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég