The King: Eternal Monarch

Norisz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2020. április 21. 22:03

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Norisz » 2020. április 22. 23:29

mili56 írta:
Norisz írta:Kedves Fordítók! Köszönöm a lehetőséget, hogy csatlakozni tudtam a nézői csapathoz. Már vártam nagyon ezt a sztorit, no meg Lee Min Hot ;), kíváncsi vagyon a visszatérésére! Olvastam a kommenteket itt, és más oldalakon is, hát, nagyon vegyes! Majd meglátjuk! Ízlések és pofonok......Mindenesetre hálás köszönet a fordításért és a munkátokért! Üdv, Norisz :ymapplause:


Kedves Norisz,
nézd nyugodtan, nem fogsz csalódni, ha a következők megfelelnek Neked:
1. Ez a történet egy mese, divatosabb kifejezéssel:fantasy.
2. Nem vársz itt többet, mint egy jól kitalált szappanoperát.
3. Képes vagy csodálni a gyönyörű fényképezést.
4. Nem zavar, ha van néhány elragadó szépségű férfiszereplő. :D
5. Hajlandó vagy mozaikokból felépíteni egy történetet.
6. Elismered a gigászi munkát, ami ebben a sorozatban van.

Kívánom, hogy jól szórakozz a sorozaton, üdv., a fordító.
:flower1: :flower1: :flower1:

Köszönöm! ^:)^ A fenti 6 pontot olvasva, azt hiszem: maradok! :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. április 23. 20:22

Köszönöm szépen a 2.rész feliratát is :x Én is kicsit megijedtem
az első részt nézve,nem győztem a fejem kapkodni,de tudtam majd
alakul és így is lett.A forgatókönyv író minden művét láttam és imádtam
őket egytől egyig,tehát biztos vagyok benne,hogy jó lesz a sorozat,mert
az már látszik is.Úgy hogy alig várom a folytatást ;;)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 23. 21:09

cicus írta:Köszönöm szépen a 2.rész feliratát is :x Én is kicsit megijedtem
az első részt nézve,nem győztem a fejem kapkodni,de tudtam majd
alakul és így is lett.A forgatókönyv író minden művét láttam és imádtam
őket egytől egyig,tehát biztos vagyok benne,hogy jó lesz a sorozat,mert
az már látszik is.Úgy hogy alig várom a folytatást ;;)


Örülök, hogy nem adtad föl... és én is alig várom a folytatást! :-w
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 23. 21:10

Norisz írta:
mili56 írta:
Norisz írta:Kedves Fordítók! Köszönöm a lehetőséget, hogy csatlakozni tudtam a nézői csapathoz. Már vártam nagyon ezt a sztorit, no meg Lee Min Hot ;), kíváncsi vagyon a visszatérésére! Olvastam a kommenteket itt, és más oldalakon is, hát, nagyon vegyes! Majd meglátjuk! Ízlések és pofonok......Mindenesetre hálás köszönet a fordításért és a munkátokért! Üdv, Norisz :ymapplause:


Kedves Norisz,
nézd nyugodtan, nem fogsz csalódni, ha a következők megfelelnek Neked:
1. Ez a történet egy mese, divatosabb kifejezéssel:fantasy.
2. Nem vársz itt többet, mint egy jól kitalált szappanoperát.
3. Képes vagy csodálni a gyönyörű fényképezést.
4. Nem zavar, ha van néhány elragadó szépségű férfiszereplő. :D
5. Hajlandó vagy mozaikokból felépíteni egy történetet.
6. Elismered a gigászi munkát, ami ebben a sorozatban van.

Kívánom, hogy jól szórakozz a sorozaton, üdv., a fordító.
:flower1: :flower1: :flower1:

Köszönöm! ^:)^ A fenti 6 pontot olvasva, azt hiszem: maradok! :)


:ymhug: :ymhug: :ymhug: :flower1:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 23. 21:28

vajandi írta:Köszönöm a 2. rész fordítását és az online feltöltést. :) Hű, micsoda zárójelenet! Ifjú királyunk nem bonyolítja túl a dolgokat. :movingflower: :-BD :movingflower:


Nagyon szívesen.
Őfelségének azért most a meseíró helyében egy barackot nyomnék a buksijára a hencegős lánykérés miatt. Mondjuk annyira fájjon, hogy a két lábbal a földön álló rendőrkisasszony jutalmazza ezért egy vaskos kacajjal. Mit gondolsz? Holnap megtudjuk. /04.23./ :D ~o) *-:)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 23. 21:37

onna írta:Köszönöm a 2. rész fordítását. @};- @};- @};- @};- Megmondom őszintén, az 1. rész annyira zavaros volt, hogy átmenet nélkül kavarodtak benne a világok, hogy az már szinte ciki volt. =)) =)) A 2. rész már jobban sikerült. A fényképezése tökéletes. :movingflower: :-bd :movingflower: :-bd Meg Lee Min Hoo is tökéletesen Lee Min Hoo - a fehér lovon, mint az északi vezér. Hogy őszinte legyek, én sem vagyok oda a színészi játékáért, de abban igazat adok, hogy őt nézni kell mint egyfajta szimbólumot. x_x A testőrt alakító ügyes és sármos Woo Do-Hwan-nak még fel kell nőnie, hogy olyan klasszis legyen, mint Yoo Ah-in. Majd meglátjuk, mennyire képes rá. :ymhug: Kim Go-Eun-t a forgatókönyvíró a Goblinból magával hozta rendőr nyomozónak. A rendezővel is volt már közös munkája, a Descendants of the sun. Ebből is látni, hogy a forgatókönyvírónő nem kispályás, hiszen az ő nevéhez több olyan nagy sikerű mű kötődik, mint pl Descendants of the Sun (KBS2 / 2016),The Heirs (SBS / 2013), Gentleman's Dignity (SBS / 2012), Secret Garden (SBS / 2010),The City Hall (SBS / 2009),On Air (SBS / 2008),Lovers (SBS / 2006),Lovers in Prague (SBS / 2005),Lovers in Paris,vagy a forgatókönyvért díjesőt kapó Dokkaebi-Goblin. Ezért is csodálkoztam, miért indul olyan körülményesen az 1. rész. :ymdaydream:


Kedves Onna,
Majdnem minden szavaddal egyetértek. A meseszerkezet mozaikszerűsége nekem kimondottan tetszett, nagyon sok szálból szövi az író a szövetét. Szeretem, mikor ad egy kis agymunkát akkor is, ha mese a történet.
Woo Do-hwannak természetesen jár a várakozási idő ahhoz, hogy nagy színész legyen. De ugyanígy figyeltem a még induló Yoo Ah-int és ugyanezt a művészi kisugárzást láttam benne is, mint ebben az ifjú titánban. A szépséges királyt már az első részben leiskolázta. /Hű ez csúnya volt tőlem, ugyanis nem győzöm bámulni őt és a lovát. :D /
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 23. 21:42

mirtill11 írta:Kedves mili56!

Köszönöm a fordítást! Minden munkádat megnézem, és mikor végzek az Éjféltájt sorozattal, ez következik.
Nagyon szeretem a fantasy sorozatokat, főleg a Koreaiakat!

Puszi :x :x :x


Nagyon-nagyon-nagyon szívesen! Az ilyen üzenet megszázszorozza fordítói ambícióimat. ^:)^
Norisz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2020. április 21. 22:03

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Norisz » 2020. április 24. 11:18

mili56 írta:
onna írta:Köszönöm a 2. rész fordítását. @};- @};- @};- @};- Megmondom őszintén, az 1. rész annyira zavaros volt, hogy átmenet nélkül kavarodtak benne a világok, hogy az már szinte ciki volt. =)) =)) A 2. rész már jobban sikerült. A fényképezése tökéletes. :movingflower: :-bd :movingflower: :-bd Meg Lee Min Hoo is tökéletesen Lee Min Hoo - a fehér lovon, mint az északi vezér. Hogy őszinte legyek, én sem vagyok oda a színészi játékáért, de abban igazat adok, hogy őt nézni kell mint egyfajta szimbólumot. x_x A testőrt alakító ügyes és sármos Woo Do-Hwan-nak még fel kell nőnie, hogy olyan klasszis legyen, mint Yoo Ah-in. Majd meglátjuk, mennyire képes rá. :ymhug: Kim Go-Eun-t a forgatókönyvíró a Goblinból magával hozta rendőr nyomozónak. A rendezővel is volt már közös munkája, a Descendants of the sun. Ebből is látni, hogy a forgatókönyvírónő nem kispályás, hiszen az ő nevéhez több olyan nagy sikerű mű kötődik, mint pl Descendants of the Sun (KBS2 / 2016),The Heirs (SBS / 2013), Gentleman's Dignity (SBS / 2012), Secret Garden (SBS / 2010),The City Hall (SBS / 2009),On Air (SBS / 2008),Lovers (SBS / 2006),Lovers in Prague (SBS / 2005),Lovers in Paris,vagy a forgatókönyvért díjesőt kapó Dokkaebi-Goblin. Ezért is csodálkoztam, miért indul olyan körülményesen az 1. rész. :ymdaydream:


Kedves Onna,
Majdnem minden szavaddal egyetértek. A meseszerkezet mozaikszerűsége nekem kimondottan tetszett, nagyon sok szálból szövi az író a szövetét. Szeretem, mikor ad egy kis agymunkát akkor is, ha mese a történet.
Woo Do-hwannak természetesen jár a várakozási idő ahhoz, hogy nagy színész legyen. De ugyanígy figyeltem a még induló Yoo Ah-int és ugyanezt a művészi kisugárzást láttam benne is, mint ebben az ifjú titánban. A szépséges királyt már az első részben leiskolázta. /Hű ez csúnya volt tőlem, ugyanis nem győzöm bámulni őt és a lovát. :D /

Hát igen, de Lee Min Hoot nem is a színészi képességeiért szeretjük! ;) Sok-sok jóképű sztárt dobnak piacra Dél-Koreában, de neki minden adottsága megvan, hogy a legszebb legyen, hogy a legjobb, az már más kérdés. Nem is kell mindenkinek megváltani a doromák és a mozi világát. Oda csak kevesen érnek fel. Jo Ah In-t - szerintem - Woo Do-Hwan nem fogja túlszárnyalni, bár tehetséges. Joo Ah In ma az egyik legnagyobb koreai tehetség, minden szerepet kiválóan hoz! :ymapplause: Lee Min Hoonak jól áll ez a szerep, és - egyetértek, hogy - ezt nem játssza rosszul. Kell ez a két univerzum és a sok idő-dimenzió közi ugrálás a nézőnek is, kifejezetten jó! Nem szokványos megoldás, ezért végre valami új, valami más, mint a megszokottak. Izgatottan várom a folytatást. :-h
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: onna » 2020. április 24. 21:20

Kedves Norisz,
Yo Ah Im nekem is a nagy-nagy felülmúlhatatlan kedvencem. Egyszerűen zseniális. :-bd :-bd :-bd Nehéz őt lekoppintani, ahogy Jang Hyuk-ot sem lehet. ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
Lee Min Ho ahogy délcegen ül a fehér lován - szobornak is beillene, mint az egyfajta férfi szépség megtestesítője és mint bálvány. Nagyon jól fotózták, az operatőri munka :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: tökéletes.
Woo Do-Hwan-t még sok filmben nem láttam,- leszámítva a My Country: The New Age-beli szerepén kívül másban nem - így a látottak alapján még korai lenne őt az egekig magasztalnom- bár meglehet, hogy e sorozat végén már más lesz a véleményem, ki tudja.
Kim Go-Eun-ot, a női főszereplőt már a Goblenben való alakításáért megszerettük, kíváncsian várom az alakítását itt is. :ymdaydream: :ymdaydream:
Szerintem nem vagyok egyedül, hogy nagyon várom a folytatást, mert a látvány, a mese magáért beszél, nehéz lenne elrontani, ha már az 1. részt túléltük.
Kirari
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 18. 19:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kirari » 2020. április 24. 21:26

Köszönöm szépen az újabb rész feliratát! :)
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. április 24. 23:04

Köszönöm szépen a fordítást, a feltöltést és az online nézhetőséget is.

Kicsit félve ültem neki a kommentek után, de nagyon jól szórakoztam.
Nekem az első rész sem volt zavaró, bár lehet a kommentek felkészítettek arra, hogy az időben csapong az a rész, így figyelmesebben néztem.

Maratonozni szoktam, de nem tudtam kihagyni. Most meg alig várom a folytatást.
Tényleg nagyon jó a képvilága, profin fotózták a filmet, na meg a főszereplők is nagyon helyesek.
Remélem a végét sem fogják elrontani és egy jó élménnyel gazdagodunk a sorozat által.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2020. április 25. 18:01

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok, de a 3.ik részhez online nincs felirat, mivel én csak online tudom nézni ezért érdeklődöm.
Köszönöm.
hfannus
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. június 10. 12:13

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: hfannus » 2020. április 25. 19:15

Sziasztok:)
Én sem találtam feliratot. :) (Nem türelmetlenségből írok)
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. április 25. 22:19

Most már rákerült a felirat. Nézhetitek.

Köszönöm szépen a gyors munkád mili56.
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 25. 22:29

Kedves hfannus és AmyRebecca,
már megvan a felirata 3. résznek, ez azt jelenti, hogy w-doksiban kb. 130 oldalnyi fordítást készítettem el egy nap alatt.
Korábban számomra lehetetlen, hogy elkészüljön és a továbbiakban 2-3 napnál előbb nem is leszek készen a feliratokkal, nem hajt bennünket a tatár. Igaz?
:ymhug: :ymhug: :ymhug:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: chain » 2020. április 25. 22:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 3.rész feliratát.
szlazsu71
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 18. 19:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szlazsu71 » 2020. április 25. 23:37

Köszönöm a feliratokat.
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. április 25. 23:42

Köszönöm az új feliratot :ymparty: \:D/
Avatar
vajandi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. augusztus 14. 20:07
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: vajandi » 2020. április 26. 3:01

Köszönöm a 3. rész fordítását. @};- :littlehearth: :movingflower: Továbbra is tetszik, egyre izgalmasabb. :-BD
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. április 26. 10:12

Most sikerült végig néznem a 3. részt. Csatlakozom azokhoz, akiknek tetszik ez a sorozat.
A sorozat többi részét türelmetlenül várom, a fordítást majd türelmesen. :) ;)) :ympray:
Köszönöm mili56, hogy bevállaltad a sorozat fordítását.
Jó hétvégét! :movingflower: :littlehearth:
Kirari
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 18. 19:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kirari » 2020. április 26. 10:31

Köszönöm szépen a 3. rész feliratát! :)
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: onna » 2020. április 26. 10:52

Köszönet az eszméletlen gyors fordításért! Szuper vagy! :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
holden24
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017. június 15. 0:04

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: holden24 » 2020. április 26. 11:00

Köszönöm szépen a feliratot! Nagyon gyorsak voltatok! :movingflower: :ymapplause:
nonixa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. április 21. 15:09

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: nonixa » 2020. április 26. 11:29

Nagyon köszönöm a 3. részt is, kezd izgalmas lenni, nagyon szeretem a 2 főszereplőt:)))
hfannus
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. június 10. 12:13

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: hfannus » 2020. április 26. 11:34

mili56 írta:Kedves hfannus és AmyRebecca,
már megvan a felirata 3. résznek, ez azt jelenti, hogy w-doksiban kb. 130 oldalnyi fordítást készítettem el egy nap alatt.
Korábban számomra lehetetlen, hogy elkészüljön és a továbbiakban 2-3 napnál előbb nem is leszek készen a feliratokkal, nem hajt bennünket a tatár. Igaz?
:ymhug: :ymhug: :ymhug:


Persze nem bántásból akartam írni :) hiszen nagyon-nagyon gyorsan elkészülnek a feliratok a részekhez.:)
Viszont ha megbántottalak ne haragudj :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég