The King: Eternal Monarch

pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. április 27. 21:28

Szóval vessetek rám követ, de nekem nagyon tetszik a sorozat. Rossz nézettség, fanyalgó kritikák a sztorinak és a színészi alakításoknak ide vagy oda. Lee Min Ho-hoz illik a szerep, ahogyan blazírt képpel előadja a mondanivalóját párhuzamos világokról, meg hogy Ő király bármilyen meredeken hangzik is ez a többieknek - egyszerűen imádom. Nemcsak szép, de hihetetlenül elegáns is. A többiek is nagyon jól játszanak. Mili előtt le a kalappal. :) köszönöm a munkád
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 27. 21:47

pi314 írta:Ó tényleg gyönyörű ez a dal. Mintha egy Zeffirelli film aláfestő zenéje lenne. (engem arra emlékeztet) :littlehearth:


Haha, éppen ezt mondtam kb. 5 perce valakinek! Ugye, hogy koppintás? De gyönyörű, és a szerzője YONGZOO, ő írta a dalt, a szövegét és ő is énekli, pontosan olyan hangon, mint a Rómeó és Juliá-ban az énekes. :D
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 27. 21:48

pi314 írta:Szóval vessetek rám követ, de nekem nagyon tetszik a sorozat. Rossz nézettség, fanyalgó kritikák a sztorinak és a színészi alakításoknak ide vagy oda. Lee Min Ho-hoz illik a szerep, ahogyan blazírt képpel előadja a mondanivalóját párhuzamos világokról, meg hogy Ő király bármilyen meredeken hangzik is ez a többieknek - egyszerűen imádom. Nemcsak szép, de hihetetlenül elegáns is. A többiek is nagyon jól játszanak. Mili előtt le a kalappal. :) köszönöm a munkád


:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
vajandi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. augusztus 14. 20:07
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: vajandi » 2020. április 27. 22:39

mili56 írta:
vajandi írta:Nagyon köszönöm a 4. rész fordítását és az online feltöltést. :-bd Most már kedvenc dalom is van, az OST3. Annyira jól passzol ahhoz a jelenethez, amikor a lánnyal együtt átlép a világába! Még hatásosabbá teszi. :) :movingflower:


Szívesen.
A Maze c. dalt? Már ronggyá hallgattam. Valami gyönyörű! És sajnos nem volt az angol feliratban a szövege, de bele fogom tenni utólag a feliratomba. Mert a szöveg is nagyon szép. :flower1:

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=jSE9TObi4rk



Mint említettem, az OST3 tetszik (egyedül azt töltöttem le és azt hallgatom), ez az OST4-es, amit beollóztál. Mindegyik betétdalba belehallgattam, mielőtt letöltöttem, de nekem valahogy a 3-as nyerte el a tetszésem. ;)
Kim Jong Wan (NELL): Gravity
Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. április 28. 2:54

Köszönöm a 4. részt. :x
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. április 28. 13:50

pi314 írta:Szóval vessetek rám követ, de nekem nagyon tetszik a sorozat. Rossz nézettség, fanyalgó kritikák a sztorinak és a színészi alakításoknak ide vagy oda. Lee Min Ho-hoz illik a szerep, ahogyan blazírt képpel előadja a mondanivalóját párhuzamos világokról, meg hogy Ő király bármilyen meredeken hangzik is ez a többieknek - egyszerűen imádom. Nemcsak szép, de hihetetlenül elegáns is. A többiek is nagyon jól játszanak. Mili előtt le a kalappal. :) köszönöm a munkád


Minden szavaddal egyet értek.

Kedves Mili!

Hálásan köszönöm neked a 3-4. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Nekem is tetszik, a történet is alakul, szépen kicsomagolják egyenként, a szálakat.Lee Min Ho-t pedig úgy szeretem ahogy van.
Szép hetet kívánok.gyomar :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. április 28. 18:44

vajandi írta:
mili56 írta:
vajandi írta:Nagyon köszönöm a 4. rész fordítását és az online feltöltést. :-bd Most már kedvenc dalom is van, az OST3. Annyira jól passzol ahhoz a jelenethez, amikor a lánnyal együtt átlép a világába! Még hatásosabbá teszi. :) :movingflower:


Szívesen.
A Maze c. dalt? Már ronggyá hallgattam. Valami gyönyörű! És sajnos nem volt az angol feliratban a szövege, de bele fogom tenni utólag a feliratomba. Mert a szöveg is nagyon szép. :flower1:

Spoiler: mutasd
https://www.youtube.com/watch?v=jSE9TObi4rk



Mint említettem, az OST3 tetszik (egyedül azt töltöttem le és azt hallgatom), ez az OST4-es, amit beollóztál. Mindegyik betétdalba belehallgattam, mielőtt letöltöttem, de nekem valahogy a 3-as nyerte el a tetszésem. ;)
Kim Jong Wan (NELL): Gravity


Igen, utóbb rájöttem, hogy Te a 3-asban levő dalt említetted. Ha érdekel, azt is lefordítottam már, meg a saját kedvencemet is, a négyesből. Megtalálhatóak a fönti képes anyagban. :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Avatar
vajandi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. augusztus 14. 20:07
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: vajandi » 2020. április 29. 15:47

Köszönöm a dalok fordítását is! :) :littlehearth: Bár a Gravity jobban tetszik, a Maze-nek viszont szebb a dalszövege. :-bd :flower1:
Avatar
Zalana
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2020. április 19. 14:43

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Zalana » 2020. április 29. 16:57

Sziasztok!

Köszi a fordítást! Belepörgettem a sorozatba és nagyon de nagyon tetszik. De most szerintem leállítom magam, mert képtelen lennék kivárni hétről hétre a részeket, inkább egyszerre nézem meg. :) Leszedem és majd egy maratont csinálok belőle, már nagyon várom.
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. április 29. 17:19

Köszönöm szépen a negyedik részt. Örülök a sorozatnak, tetszik a történet. :) :) :)
Eraa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. április 19. 16:15

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Eraa » 2020. április 29. 22:38

Köszönöm szépen az eddig elkészült részeket :)
aranka
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 26. 19:27

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: aranka » 2020. április 29. 23:08

Köszönöm szépen a részeket, a 4.-et most néztem meg.Külön hála a zeneszövegekért! Nagyon tetszik a sorozat! :x
szail
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 29. 21:20

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szail » 2020. április 30. 17:42

Köszönöm szépen a fordítást és a munkádat, tetszik a sorozat, követni fogom a részeit. :ymapplause:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. május 1. 11:18

Köszönöm szépen az eddigi részeket, kellemes hosszú hétvégét kívánok mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :-bd :littlehearth:
Melanii
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 27. 0:40

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Melanii » 2020. május 2. 23:39

Naaaaagyon szépen köszönöm az 5. rész fordítását és feltöltését is! :x
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: chain » 2020. május 2. 23:44

Üdv.
Köszönöm szépen az 5.rész feliratát.
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2020. május 3. 7:15

Jó reggelt Mindenkinek!
Nagyon szépen köszönöm az 5. rész feliratát!
Szivből köszöntök az oldalon minden édesanyát és nagymamát Anyák napja alkalmából :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
bearbear

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. május 3. 7:43

Mester! Boldog anyàknapjàt!
:flower1: :movingflower: :littlehearth:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 3. 9:06

bearbear írta:Mester! Boldog anyàknapjàt!
:flower1: :movingflower: :littlehearth:


Neked is, drága Mester!
Ezen a napon túl pedig illatos-virágos tavaszt, kényes-fényes nyarat, számtalan jó fordítást, türelmet és jó barátokat. És egészséget, de az csak természetes!

~o) ~o) ~o) %%-
Riamara
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2019. május 12. 12:44

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Riamara » 2020. május 3. 9:14

Köszönöm szépen a feliratokat. A gyorsaságtól pedig le vagyok nyűgözve.
Az első rész teljesen megfogott, aztán a második, harmadiknál, kis kétségeim támadtak. Viszont mostanra teljesen beszippantott a történet. Egyre izgalmasabbak a rejtélyek. És amint egyre fény derül, azonnal ott van helyette két másik. És most bepillantást nyerhettünk a gyilkos módszerébe is. Milyen érdekes.
Az is nagyon tetszik, hogy szinte minden mellékszereplőnek érdekes a háttér története, legalább az egyik világban.
Szerintetek biztos, hogy a király alteregója a másik világban halott? Végül is nem mutatták, ahogy meghalt.
Kirari
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 18. 19:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kirari » 2020. május 3. 9:40

Köszönöm szépen az 5. rész feliratát! :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 3. 10:47

Riamara írta:Köszönöm szépen a feliratokat. A gyorsaságtól pedig le vagyok nyűgözve.
Az első rész teljesen megfogott, aztán a második, harmadiknál, kis kétségeim támadtak. Viszont mostanra teljesen beszippantott a történet. Egyre izgalmasabbak a rejtélyek. És amint egyre fény derül, azonnal ott van helyette két másik. És most bepillantást nyerhettünk a gyilkos módszerébe is. Milyen érdekes.
Az is nagyon tetszik, hogy szinte minden mellékszereplőnek érdekes a háttér története, legalább az egyik világban.
Szerintetek biztos, hogy a király alteregója a másik világban halott? Végül is nem mutatták, ahogy meghalt.


Igen, valóban jól szövődik a történet. Mindig kibomlik egy szál, aztán másik szövődik bele. És szerintem a király él a másik univerzumban, találkoztunk is vele egy villanásra, ha visszagondolsz. ;)
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. május 3. 11:58

Köszönöm szépen az ötödik rész feliratát. :) :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. május 3. 16:35

Köszönöm szépen az 5.rész feliratát is :x
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. május 3. 17:51

:littlehearth: Itt is köszönöm a feliratot! :littlehearth:

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég