The King: Eternal Monarch

Angéla78
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2020. február 21. 17:08

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Angéla78 » 2020. május 3. 17:56

Köszönöm ♡♡♡
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2020. május 3. 18:07

Kedves Mili56!
Jól esik néha egy ilyen sorozat is, ahol úgy telik el az idő, hogy észre sem veszi az ember. Szépen megkomponált képsorok, szép emberek, szép zene :littlehearth:
Köszönöm a gyors fordítást és feltöltést! :movingflower: Várom a folytatást!
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. május 3. 20:00

mili56 írta:
Riamara írta:Köszönöm szépen a feliratokat. A gyorsaságtól pedig le vagyok nyűgözve.
Az első rész teljesen megfogott, aztán a második, harmadiknál, kis kétségeim támadtak. Viszont mostanra teljesen beszippantott a történet. Egyre izgalmasabbak a rejtélyek. És amint egyre fény derül, azonnal ott van helyette két másik. És most bepillantást nyerhettünk a gyilkos módszerébe is. Milyen érdekes.
Az is nagyon tetszik, hogy szinte minden mellékszereplőnek érdekes a háttér története, legalább az egyik világban.
Szerintetek biztos, hogy a király alteregója a másik világban halott? Végül is nem mutatták, ahogy meghalt.


Igen, valóban jól szövődik a történet. Mindig kibomlik egy szál, aztán másik szövődik bele. És szerintem a király él a másik univerzumban, találkoztunk is vele egy villanásra, ha visszagondolsz. ;)

Hű, ezt sajnos nem vettem észre. Segítenél merre volt? :) Köszi
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. május 3. 20:13

Kedves Mili! Köszönöm az 5. rész feliratát. Egyszerűen imádom a sorozat humorát. :)
Spoiler: mutasd
Például amikor hazaérkezik Királyunk és nagy büszkeséggel mutogatja a személyes rezidenciáját és hirtelen meglátja Főudvarhölgyét, szuper Li Min Ho reakciója, vagy amikor megkapja a beosztását Tőle és megjegyzi, hogy mindössze 10 perc 50 másodpercig tartott míg a lány elhitte, hogy Ő az uralkodó. Imádtam :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 3. 20:39

pi314 írta:Kedves Mili! Köszönöm az 5. rész feliratát. Egyszerűen imádom a sorozat humorát. :)
Spoiler: mutasd
Például amikor hazaérkezik Királyunk és nagy büszkeséggel mutogatja a személyes rezidenciáját és hirtelen meglátja Főudvarhölgyét, szuper Li Min Ho reakciója, vagy amikor megkapja a beosztását Tőle és megjegyzi, hogy mindössze 10 perc 50 másodpercig tartott míg a lány elhitte, hogy Ő az uralkodó. Imádtam :)


Pontosan azon izgultam, hogy vajon észreveszi-e valaki a finom humort! Amit említesz, az volt ebben a részben az egyik kedvencem. De van itt még néhány: :D
Spoiler: mutasd
De pl. "Olajat lelt a kertjében?"
Meg hogy kiírta a kapura, hogy: NINCS ITT A LÓ.
És a sok "lefejező" duma.
A matematikusoknak: legalább 30 percre hagyják ott a labort, mert takarítani is kell.
Amikor legazemberezi a lány királyt és a szolgáló félreérti.
Ahogy a király kineveti, mikor ujjlenyomatot adott és megkérdezi, hogy földet vett-e.
És még rengeteg van. Imádom ezeket.
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2020. május 3. 20:45

Szia.
Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket :) :D :D
Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. május 3. 22:02

Kedves Mili! Köszönöm az 5. részt, és a dalokat is. :-*
szlazsu71
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. április 18. 19:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szlazsu71 » 2020. május 3. 22:26

Köszönöm a feliratokat. Tényleg jó a humor, én is kedvelem a poénokat.
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. május 4. 10:59

pi314 írta:
mili56 írta:
Riamara írta:Köszönöm szépen a feliratokat. A gyorsaságtól pedig le vagyok nyűgözve.
Az első rész teljesen megfogott, aztán a második, harmadiknál, kis kétségeim támadtak. Viszont mostanra teljesen beszippantott a történet. Egyre izgalmasabbak a rejtélyek. És amint egyre fény derül, azonnal ott van helyette két másik. És most bepillantást nyerhettünk a gyilkos módszerébe is. Milyen érdekes.
Az is nagyon tetszik, hogy szinte minden mellékszereplőnek érdekes a háttér története, legalább az egyik világban.
Szerintetek biztos, hogy a király alteregója a másik világban halott? Végül is nem mutatták, ahogy meghalt.


Igen, valóban jól szövődik a történet. Mindig kibomlik egy szál, aztán másik szövődik bele. És szerintem a király él a másik univerzumban, találkoztunk is vele egy villanásra, ha visszagondolsz. ;)

Hű, ezt sajnos nem vettem észre. Segítenél merre volt? :) Köszi


Ezen én is átsiklottam, pedig a szemeim a sorozatnál Minhon időznek. Ilike melyik részben láttad ezt?
raduli
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. október 14. 10:41

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: raduli » 2020. május 4. 11:27

Hálásan köszönöm a feliratokat!
Tofalár
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2020. május 1. 0:11

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Tofalár » 2020. május 4. 14:54

:D Jópofa sorozat.Köszike a fordításokért!
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. május 4. 18:04

Köszönöm a 6. rész fordítását itt is. :x :littlehearth: :movingflower:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 4. 18:13

drkjucus írta:
pi314 írta:
mili56 írta:
Igen, valóban jól szövődik a történet. Mindig kibomlik egy szál, aztán másik szövődik bele. És szerintem a király él a másik univerzumban, találkoztunk is vele egy villanásra, ha visszagondolsz. ;)

Hű, ezt sajnos nem vettem észre. Segítenél merre volt? :) Köszi


Ezen én is átsiklottam, pedig a szemeim a sorozatnál Minhon időznek. Ilike melyik részben láttad ezt?


:D 4. rész, 42:46, a biciklis jelenet. :D Ha tévedek, bocs. De az http://asianwiki.com/ szerint is jelenése van a 4. részben :ymdaydream:
Nicky87
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2019. december 6. 18:04

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Nicky87 » 2020. május 4. 18:34

Köszönöm szépen az 5. és 6. rész feliratát :)
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. május 4. 18:35

Hálásan köszönöm az újabb feliratokat. \:D/
minidici
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019. augusztus 10. 15:25

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: minidici » 2020. május 4. 18:36

Köszi! Folytatom a gyűjtögetést!
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: chain » 2020. május 4. 18:43

Üdv.
Köszönöm szépen a 6. rész feliratát.
perecke
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020. április 18. 22:18

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: perecke » 2020. május 4. 18:45

Hú! Köszönöm!
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2020. május 4. 18:49

Köszönöm az 1-6 rész feliratait! :)
Angéla78
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2020. február 21. 17:08

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Angéla78 » 2020. május 4. 19:05

Köszönöm ♡♡♡
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. május 4. 19:07

mili56 írta: :D 4. rész, 42:46, a biciklis jelenet. :D Ha tévedek, bocs. De az http://asianwiki.com/ szerint is jelenése van a 4. részben :ymdaydream:


Elvesztettem a fonalat. :ymblushing: :-t
Mert ugyebár a király és a nyomozónő felnőttek most mikor játszódik a sorozat. Vagyis mikor gyerekként megszerzi a király a lány kártyáját a lány is kislány még. Parhuzamos világ, vagyis más életkörülmények, de az életkor ugyanaz, akkor a király itt a jelenben hogy lehet kisfiú? Plusz a "fehérfülű nyúlra" mondták, hogy a másik világban az a nyomozónő.
Most akkor mi van? :-??
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2020. május 4. 19:57

Kedves mili56 :flower1:
Nagyon szépen köszönöm a 6. rész feliratát! :littlehearth:
Lee Min Ho :x
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 4. 19:59

drkjucus írta:
mili56 írta: :D 4. rész, 42:46, a biciklis jelenet. :D Ha tévedek, bocs. De az http://asianwiki.com/ szerint is jelenése van a 4. részben :ymdaydream:


Elvesztettem a fonalat. :ymblushing: :-t
Mert ugyebár a király és a nyomozónő felnőttek most mikor játszódik a sorozat. Vagyis mikor gyerekként megszerzi a király a lány kártyáját a lány is kislány még. Parhuzamos világ, vagyis más életkörülmények, de az életkor ugyanaz, akkor a király itt a jelenben hogy lehet kisfiú? Plusz a "fehérfülű nyúlra" mondták, hogy a másik világban az a nyomozónő.
Most akkor mi van? :-??


Igen, az idővel zavarban vagyunk, de az tudható pl., hogy az áruló herceg egyáltalán nem öregszik. Tehát ha neki lehet az időt megberhelni, akkor másnak is lehessen. Úgy igazságos. :D És ha erre az igazságra hivatkozunk, miért ne lehetne gyerek itt az, aki odaát felnőtt? Amúgy az idő-probléma a nyomozólánynak is gondot okoz, mondta is élete királyának, de mivel 1000 másik dolgot sem ért, hagyta ezt a fenébe. "Meglátjuk!" - mint a vak mondta. :-? :-? :-?
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2020. május 4. 20:15

Mili56.
Most én is megnéztem a 4. rész biciglis jelenetét, meg az első rész 7.48 percét a két kisfiú egy és ugyan az, akkor mind
két világban gyerekként találkozik a rendőrnővel,ha nem tévedek.
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: onna » 2020. május 4. 21:09

Köszönöm a 6. rész fordítását. Amit korábban írtatok, a biciklizésről, a gyerekekről, meg hogy amikor királyunkat gyerekként megmenti, rendőrnőnk már felnőtt, de még akkor nem járt a másik dimenzióban gyerekként, hanem felnőttként. Szóval nem szabad belegondolni a részletekbe, mert nagyon skizofrén a történet. Vegyük úgy, mint egy mesét, amiben a történet - mintha mesélnék - csapódik ide és oda - ahogy a mesélő mondja. :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-??

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég