The King: Eternal Monarch

Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. június 7. 17:24

Köszönöm a 14.részt. :-bd
Riamara
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2019. május 12. 12:44

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Riamara » 2020. június 7. 21:52

Köszönöm, már vittem is. :ymapplause:
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. június 8. 9:01

Hálásan köszönöm az új feliratokat. \:D/
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. június 8. 9:34

Köszönöm szépen a 15. rész fordítását. :) :) @};-
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. június 8. 13:52

Köszönöm szépen a 15. rész fordítását!! Nagyon várom az utolsó részt!
Azt a részt nem értettem, amikor az elnöknő megkérdezte az édesanyjától, hogy mi a vacsora.. Akkor most az anyját is "kicserélték"?
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: chain » 2020. június 8. 14:51

Üdv.
Köszönöm szépen a 15.rész feliratát.
simko54
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. február 13. 21:55

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: simko54 » 2020. június 8. 15:02

Köszönöm !
Avatar
vajandi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. augusztus 14. 20:07
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: vajandi » 2020. június 8. 17:54

Nagyon köszönöm a 14-15. részek fordítását. :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. június 8. 17:59

Vivien07 írta:Köszönöm szépen a 15. rész fordítását!! Nagyon várom az utolsó részt!
Azt a részt nem értettem, amikor az elnöknő megkérdezte az édesanyjától, hogy mi a vacsora.. Akkor most az anyját is "kicserélték"?


Na ezt pont én sem értettem :) Ha valakinek esetleg megvan a megfejtés .... :) Köszi :ymblushing:
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2020. június 8. 18:00

Köszi szépen a 15. részt ..De most hova indultak ??? Multba ??, Teljes a sötétségem ..wow .. :)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:14

pi314 írta:
Vivien07 írta:Köszönöm szépen a 15. rész fordítását!! Nagyon várom az utolsó részt!
Azt a részt nem értettem, amikor az elnöknő megkérdezte az édesanyjától, hogy mi a vacsora.. Akkor most az anyját is "kicserélték"?


Na ezt pont én sem értettem :) Ha valakinek esetleg megvan a megfejtés .... :) Köszi :ymblushing:


A megfejtés:
Spoiler: mutasd
Ha figyeltétek, nem az anyja fogta a telefont. Tehát: valakit már odaküldhetett Lee Lim, hogy bosszút álljon a miniszterelnöknő szófogadatlanságáért. És az anya nyilvánvalóan ezt akarta a lánya tudtára adni, ami sikerült is, mert nem mondta ki azt a jelszót, ami azt jelentette volna, hogy. "minden rendben".

:)
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:18

zsuzsianyu2 írta:Köszi szépen a 15. részt ..De most hova indultak ??? Multba ??, Teljes a sötétségem ..wow .. :)


Ide indultak:

Spoiler: mutasd
Királyunk visszaindult a múltba, hogy megölje az árulót. Mivel az áruló fölborította a két világ rendjét, ha a múltban meghalna, a jelen is normális kerékvágásban lenne. Azzal a kis problémával, hogy akkor szerelmeseink nem találkoztak volna, nem is ismernék egymást, továbbá lehet, hogy a párhuzamos világok egyike szépen eltűnne.
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:19

vajandi írta:Nagyon köszönöm a 14-15. részek fordítását. :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:


Nagyon szívesen. :ymhug:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:20

Kameko írta:Millió puszi a fordításért és az online nézhetőségéért! :-bd :flower1: ^:)^ ^:)^ :ymhug:


:ymhug: :ymhug: :ymhug:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:25

Norisz írta:Köszönöm szépen az új rész fordítását! ^:)^ Nagy kár, hogy ezen a hétvégén csak egy részt láthattunk!

A mostani fordulat nekem nagyon tetszett, de félek, hogy ezzel nem lesz boldog vég a szerelmesek számára. A két idősáv eltávolodik egymástól! Az viszont nem jött be, hogy szinte már mindenkinek van alteregója mindkét világba, és sorban kiderül, hogy a legtöbben ide-oda járkálnak, már régóta, királyunk meg csak most jött rá, mi történik körülötte. Ezt valahogy még nem sikerült magamban helyre tenni, de talán majd legközelebb. :-
o


Remélem, látod, hogy a király már régen rájött, hogy mi történik körülötte. És arra is, hogy végzetes lehet a döntése, amit a körülötte zajló eseményekre fog lépni. De ugye egy királynak első dolga az ország sorsa, akkor is ha a személyes boldogsága forog kockán. Bízzunk benne, hogy mesei lesz a befejezés is és akkor rossz nem lehet. %%- %%- %%-
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. június 8. 18:26

mili56 írta:
Norisz írta:Köszönöm szépen az új rész fordítását! ^:)^ Nagy kár, hogy ezen a hétvégén csak egy részt láthattunk!

A mostani fordulat nekem nagyon tetszett, de félek, hogy ezzel nem lesz boldog vég a szerelmesek számára. A két idősáv eltávolodik egymástól! Az viszont nem jött be, hogy szinte már mindenkinek van alteregója mindkét világba, és sorban kiderül, hogy a legtöbben ide-oda járkálnak, már régóta, királyunk meg csak most jött rá, mi történik körülötte. Ezt valahogy még nem sikerült magamban helyre tenni, de talán majd legközelebb. :-
o


Remélem, látod, hogy a király már régen rájött, hogy mi történik körülötte. És arra is, hogy végzetes lehet a döntése, amit a körülötte zajló eseményekre fog lépni. De ugye egy királynak első dolga az ország sorsa, akkor is, ha a személyes boldogsága forog kockán. Bízzunk benne, hogy mesei lesz a befejezés is és akkor rossz nem lehet. %%- %%- %%-
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2020. június 8. 19:33

Szia!

NAgyon szépen köszönöm a 15. részt :) :D
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2020. június 8. 21:38

Köszönöm Mili56 a gyors fordítást! :movingflower: :movingflower: ^:)^
Annyi szívszorító rész után remélem jó vége lesz! :ympray:
bori
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2017. augusztus 14. 11:39

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: bori » 2020. június 9. 9:47

mili56 írta:
zsuzsianyu2 írta:Köszi szépen a 15. részt ..De most hova indultak ??? Multba ??, Teljes a sötétségem ..wow .. :)


Ide indultak:

Spoiler: mutasd
Királyunk visszaindult a múltba, hogy megölje az árulót. Mivel az áruló fölborította a két világ rendjét, ha a múltban meghalna, a jelen is normális kerékvágásban lenne. Azzal a kis problémával, hogy akkor szerelmeseink nem találkoztak volna, nem is ismernék egymást, továbbá lehet, hogy a párhuzamos világok egyike szépen eltűnne.


Na de egyszer már ez megtörtént, most újra a "0." pont következne? - többször lehetne visszatérni egy bizonyos időpontra a két világ között? Ráadásul az irányok most fordítva vannak, mert a 15. végén pehá a köztársaságba indult....
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. június 9. 10:03

bori írta:
mili56 írta:
zsuzsianyu2 írta:Köszi szépen a 15. részt ..De most hova indultak ??? Multba ??, Teljes a sötétségem ..wow .. :)


Ide indultak:

Spoiler: mutasd
Királyunk visszaindult a múltba, hogy megölje az árulót. Mivel az áruló fölborította a két világ rendjét, ha a múltban meghalna, a jelen is normális kerékvágásban lenne. Azzal a kis problémával, hogy akkor szerelmeseink nem találkoztak volna, nem is ismernék egymást, továbbá lehet, hogy a párhuzamos világok egyike szépen eltűnne.


Na de egyszer már ez megtörtént, most újra a "0." pont következne? - többször lehetne visszatérni egy bizonyos időpontra a két világ között? Ráadásul az irányok most fordítva vannak, mert a 15. végén pehá a köztársaságba indult....


Szerintem nem a köztársaságba indult. Várja, hogy megszólaljon a fuvola, mert akkor lehet az időben utazni. Az árulás éjszakájára indul vissza, csak most másként fogja csinálni.
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. június 9. 10:13

Milinek köszönet a megfejtésért. :)
Húúú, a részenkénti 30. fordulatnál már néha azt hittem leteszem a hajam.
Elképesztő a forgatókönyv, nem sablonokból építkezik, engem mindig meglep.
Az áruló nagybácsi 25 év alatt olyat sakkozott össze, hogy csak néztem.
Tényleg meg kell majd nézni még egyszer, mert amikor már tudod mi a helyzet minden előző kis részlet értelmet nyer (amit esetleg akkor még nem értettem, vagy fel sem tűnt).
Eddig nem értettem a Li Min Ho "jelenséget", ennél a sorozatnál már megértettem. (A Heirsben, a Legend of the Blue Sea-ban és a Personal Taste-ben láttam korábban). Még várunk a hétvégi részekre közben felzárkóztam a Faith-tel, a Boys Oves Flovers-t nézem és már becserkésztem a City Hunter-t is.) :ymblushing: :-* :x
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. június 9. 13:02

mili56 írta:
pi314 írta:
Vivien07 írta:Köszönöm szépen a 15. rész fordítását!! Nagyon várom az utolsó részt!
Azt a részt nem értettem, amikor az elnöknő megkérdezte az édesanyjától, hogy mi a vacsora.. Akkor most az anyját is "kicserélték"?


Na ezt pont én sem értettem :) Ha valakinek esetleg megvan a megfejtés .... :) Köszi :ymblushing:


A megfejtés:
Spoiler: mutasd
Ha figyeltétek, nem az anyja fogta a telefont. Tehát: valakit már odaküldhetett Lee Lim, hogy bosszút álljon a miniszterelnöknő szófogadatlanságáért. És az anya nyilvánvalóan ezt akarta a lánya tudtára adni, ami sikerült is, mert nem mondta ki azt a jelszót, ami azt jelentette volna, hogy. "minden rendben".

:)


Óóó, értem. Köszönöm szépen! :)
Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. június 9. 13:25

Köszönöm a 15. részt. :x
Vissza olvasva a megfejtést, megvilágosultam én is, de azért még vannak sötét foltok. De hétvégén minden kiderül. :-bd x_x
Norisz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2020. április 21. 22:03

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Norisz » 2020. június 9. 21:37

Váááóóó! Nagyon drámaira sikeredtek ezek a részek, különösen a 15. :ymapplause: Az operatőri munka, a zenei aláfestés, a fordulatok, no meg az a két pasi együtt a végén, hát nem semmi! Csak pislogtam! ;;)

Igen, egy királynak az ország érdekeit kell szem előtt tartani, még a saját szerelme feláldozásával is, de el kell érnie, hogy megváltoztassa a múltat és ezzel a jövőt is! Bár még nekem sem tiszta minden, különösebben nem zavar, mert az ilyen agyafúrt sztorikban - szerintem - nem feltétlenül kell mindenben logikát és összefüggést találni, csak hagynunk kell, hogy a történet vigyen bennünket magával és hámozzuk ki magunknak azt, ami ahhoz kell, hogy élvezzük a cselekményt. Az újranézés segíthet, bár szerintem nem biztos, hogy minden kuszának tűnő szálat ki lehet ezzel bogozni. Azért a LMH "jelenség" miatt nem elvetendő időtöltés. ;)

Bízom benne, hogy nem lesz rossz a befejezés! :ympeace: Az áldozat meghozza majd a várt eredményt. :x

Ismét köszönet a fordításért és a kiegészítő magyarázatokért! :movingflower: :flower1: :movingflower: :flower1:
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. június 10. 9:30

pi314 írta:Milinek köszönet a megfejtésért. :)
Húúú, a részenkénti 30. fordulatnál már néha azt hittem leteszem a hajam.
Elképesztő a forgatókönyv, nem sablonokból építkezik, engem mindig meglep.
Az áruló nagybácsi 25 év alatt olyat sakkozott össze, hogy csak néztem.
Tényleg meg kell majd nézni még egyszer, mert amikor már tudod mi a helyzet minden előző kis részlet értelmet nyer (amit esetleg akkor még nem értettem, vagy fel sem tűnt).
Eddig nem értettem a Li Min Ho "jelenséget", ennél a sorozatnál már megértettem. (A Heirsben, a Legend of the Blue Sea-ban és a Personal Taste-ben láttam korábban). Még várunk a hétvégi részekre közben felzárkóztam a Faith-tel, a Boys Oves Flovers-t nézem és már becserkésztem a City Hunter-t is.) :ymblushing: :-* :x



Az összes sorozat, melyben Min Ho szerepel fantasztikus. :littlehearth: Nekem a City Hunter az első doramáim között volt vagy 6x biztos láttam, nagyon meghatározó volt.. Oda is lettem érte, akkor lehettem 12/13 éves, azóta is ő a best színész. :D Kár, hogy nem jöttek össze Park Min Young színésznővel, úgy tudom randiztak néhányszor. :D Remélem elnyeri a tetszésed a sorozat! :) :D ;)

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég