YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 4. 14:04

Máris itt egy cuki érdekesség! Amerikától Koreának:



Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. augusztus 4. 14:18

Rita írta:Máris itt egy cuki érdekesség! Amerikától Koreának:





Aranyos kis szusszanásnyi rajzfilm, jót mosolyogtam rajta.... :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 4. 16:17

Kedves Rita !

Köszi a filmet letöltöm és megnézem de mintha hasonlót láttam volna tőlük de nem vagyok biztos. ( Lehet, hogy a KKK-ban vetitették)
Na majd..............irok.

Köszi a sok sok élménybeszámolót Angliából nagyon jó képeket raktál fel.
A sorozatok meg megvárnak előbb a rendrakás a fontos.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 4. 17:53

Ir-csi írta:Sziasztok!
Rita, a szerelmes vers búcsúztatóként való felolvasása :)) tényleg oltári jó volt. Egyeltalán Song Kang Ho feje, a tekintete, ááá. Hogy bírta ki röhögés nélkül. :-? Amikor találkozott a daruval =)) ! Fetrengtem a kanapén.

Rita, mindennemű filmfélére nyitott vok ;;) bár hétfőtől már csak csökkentett üzemmódban mehet a mozi, mert lejár a nagy nyári szabim, jönnek a szürke dolgos hétköznapok :((

Ir-csi! Song Kang-ho olyan nagyszerűen hozta ezt a szerepet! Jámbor, jó lelkű, kicsit naiv,
de a szíve és az esze a helyén volt. Aranyos volt, ahogy hüledezett, és hitetlenkedett az
Eiffel-torony magasságán. Amikor rákérdezett Daehyunnál, és ő is azonnal tudta, hogy az
Eiffel-toronyról van szó, egy világ omlott össze benne. Hitt ő a lánynak, de elképzelni sem
tudta, hogy lehet valamit olyan magasra építeni. Így viszont már biztos volt benne. Érezte,
hogy sokkal többet tud nála a világlátott lány.

Még holnap biztosan jövök a koreai rövidfilmmel!

Olyan sok kis aranyos részlet volt. Még egy utolsót(?). Nagyon tetszett, amikor a film elején
össze-vissza rugdosta a labdát a misszionáriusok lakhelyén, hogy legyen oka szétnézni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 4. 18:15

virag1 írta:Kedves Rita !

Köszi a filmet letöltöm és megnézem de mintha hasonlót láttam volna tőlük de nem vagyok biztos. ( Lehet, hogy a KKK-ban vetitették)
Na majd..............irok.

Köszi a sok sok élménybeszámolót Angliából nagyon jó képeket raktál fel.
A sorozatok meg megvárnak előbb a rendrakás a fontos.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág!

Nem nagyon ismerem az ázsiai filmeket, csak amit fordítottam, de Zsu is említette fentebb,
hogy készül egy másik baseballos filmnek is a fordítása, amiben Jo Seung Woo a főszereplő.
Lehet, hogy azt láttad esetleg.

Igyekeztem szép fotókat csinálni. Nem csak azért, mert kikerül, és nézzen ki valahogy, hanem
azért is, mert odavagyok a (számomra) szép fotókért.

Várom........... mi lesz a véleményed! Nagyon szívesen!

Az első vereség lelombozta a csapatot:

Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. augusztus 5. 16:46

Kedves Rita !

Ezt a filmet nem láttam. Az amire emlékeztem az is ilyen első csapat koreáben de nem a baseballról szólt.
A film érdekes, szórkoztató és közben a politikai szinezete miatt elgondolkodtató volt. Mert megint a japánok.!!!!!!!!!! Mint már annyiszor úgy néz ki ázsiában Ők voltak a angol, francia, hollandok után az ujabb gyarmatosítok.
Ami még érdekes volt számomra a filmben látni a régi Szöult. Micsoda " elmaradottság " volt ott, ha összehasonlítjuk az akkori Pesttel. Ezért lehet az hogy sokkal kevesebb idő alatt kellett nekik a technikai fejlódést megélni. Ennek vannak a jelenben még mindig hátrányai. ( pl modják hogy a koreaiak nagyon rosz autóvezetők)
Köszönet mégegyszer.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 7. 18:04

virag1 írta:Kedves Rita !

Ezt a filmet nem láttam. Az amire emlékeztem az is ilyen első csapat koreáben de nem a baseballról szólt.
A film érdekes, szórkoztató és közben a politikai szinezete miatt elgondolkodtató volt. Mert megint a japánok.!!!!!!!!!! Mint már annyiszor úgy néz ki ázsiában Ők voltak a angol, francia, hollandok után az ujabb gyarmatosítok.
Ami még érdekes volt számomra a filmben látni a régi Szöult. Micsoda " elmaradottság " volt ott, ha összehasonlítjuk az akkori Pesttel. Ezért lehet az hogy sokkal kevesebb idő alatt kellett nekik a technikai fejlódést megélni. Ennek vannak a jelenben még mindig hátrányai. ( pl modják hogy a koreaiak nagyon rosz autóvezetők)
Köszönet mégegyszer.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:

Kedves Virág!

Írtam neked egy jó kis választ, már csak képet kerestem a végére, erre véletlenül kiikszeltem
az oldalt. Megüt a guta! Kicsit rövidebb lesz a második válaszom.

Szóval engem is meglepett a század eleji Szöul képe. Nem sokban különbözött a több száz évvel
ezelőtt játszódó történelmi drámák városaitól.
Hirtelen, és rettentő gyorsan fejlődtek, ami a technikát illeti, de bizony nagy az elmaradás még
bizonyos területeken, például a gondolkodásmódjukban.

Az ázsiai nemzetek közül, eddig a japán az egyetlen, amit nem tudtam megszokni, megkedvelni.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 8. 12:24

Szia Rita!

Hát nem hiszem el,de csak most vettem észre,hogy fordítottál nekünk egy filmet,pedig
minden nap benézek :( De a lényeg,hogy mégis véletlenül elém jött,így gyorsan le is töltöm.
Van egy kérdésem,mert ilyet még nem csináltam,hogy lehet megoldanihgy 4 film van és egy felirat?
Vagy az automatikusan megtörténik ha elindítom a filmeket? Elnézést,hogy ilyennel terhellek és
nagyon szépen köszönöm a fordítást :x
Tényleg egyre jobban tetszenek a kínai sorozatok,amíg nem voltál elkezdtem a Good Times-t ami
38 részes és nagyon tetszik,sajnos még csak 22 rész van fordítva de remélem befejezi aki elkezdte.
Gyönyörű napot és örülök,hogy újra itt vagy :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 8. 12:50

Szia Cicus! Most csak gyorsan válaszolok, mert el kell mennem itthonról.

A szétvágott videórészeket össze kell illeszteni. Ehhez többféle program is van, én a
Total Commandert használom, de annak kicsit bonyolult a leírása. Többen a Hj Split-tel
szokták elvégezni:



Itt egy segédlet hozzá. Csak elsőre tűnik bonyolultnak, egyébként nem az.



Már nem kell sokáig várni a My Sunshine-ra sem. Délután megcsinálom a topikját,
kiteszem az ismertetőjét, és a letöltési lehetőségeket is.

Jó szórakozást a filmhez!

Bükkszentlászló:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 8. 15:02

Drága Rita!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Ehhez majd Péter fiam segítségét fogom kérni ;;)
Aztán már fog menni nekem is,legalábbis így szokott történni.
Nagyon örülök,hogy a My Sunshine elkezdőik,ezt már alig vártam,előre is nagyon ,nagyon
köszönöm Neked.
A fénykép pedig csodálatosan gyönyörű és tudtad,hogy csak a Bükkben és a Pilisben van 3 falu
ugyanazzal a névvel? Szentkereszt,Szentlászló és Szentlélek,valamikor megnéztem a térképen és
mind a két helyen egy egyenlőszárú háromszöget zárnak be aminek a csúcsa Bükk és Pilisszentlélek
és mind a két helyen Pálos romok találhatóak,a háromszög alsó két szöge is ugyanaz a helység és
ugyanaz a sorrend.Hát nem érdekesek ezek a véletlenek ? :) És én Bükkszentléleken találkoztam
először a férjemmel...csak úgy a véletlenekről,amik ugye nem léteznek,mert a teremtésben rend van ;)
Puszi és további szép napot :movingflower:

Ez pedig Pilisszentlélek.
Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. augusztus 9. 13:37

Kedves Rita!
Valamennyi kedves fórumozó!Megnéztem a filmet,nekem is nagyon tetszett.Sokkal több mindent észre vettetek,mint én.Talán a szöveggel voltam elfoglalva.Őkelmét elrakom és amikor lesz két órahossza időm és kedvem újra megnézem.Annak nagyon örültem,hogy a csúnya háború a háttérben maradt.
Song Kang-ho akkor hozta a döntést,hogy az apja mellé vissza megy tanítani,amikor meg kapta a bátyja véres ruháit és egyéb dolgait.Azt hiszem arra gondolhatott,hogy az emberi élet milyen semmi lehet.Az apjáé is,aki már idős és kérte vegye át a gyerekeket. Üdv. Nagyi :ymapplause:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 9. 20:09

cicus írta:Drága Rita!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Ehhez majd Péter fiam segítségét fogom kérni ;;)
Aztán már fog menni nekem is,legalábbis így szokott történni.
Nagyon örülök,hogy a My Sunshine elkezdőik,ezt már alig vártam,előre is nagyon ,nagyon
köszönöm Neked.
A fénykép pedig csodálatosan gyönyörű és tudtad,hogy csak a Bükkben és a Pilisben van 3 falu
ugyanazzal a névvel? Szentkereszt,Szentlászló és Szentlélek,valamikor megnéztem a térképen és
mind a két helyen egy egyenlőszárú háromszöget zárnak be aminek a csúcsa Bükk és Pilisszentlélek
és mind a két helyen Pálos romok találhatóak,a háromszög alsó két szöge is ugyanaz a helység és
ugyanaz a sorrend.Hát nem érdekesek ezek a véletlenek ? :) És én Bükkszentléleken találkoztam
először a férjemmel...csak úgy a véletlenekről,amik ugye nem léteznek,mert a teremtésben rend van ;)
Puszi és további szép napot :movingflower:

Szia Cicus! Ezt nem is tudtam, jó, hogy megírtad! A képet a bükki fotóstól, Attistól csentem. Ha a saját
oldaláról lett volna, belinkeltem volna a forrást, de ez csak úgy ott volt a neten közkincsként. Ha nem
lájkolgatod szorgalmasan a fotóit, nem is tudnám, hogy ki ő.

Én is a kisebbemre támaszkodom, mert ő mindig tud segíteni. A fiataloktól nincs jobb segítség. Jó lesz,
ha te is megtanulod az összeillesztést, mert ha 1GB-nál nagyobb méretű egy film, mindig fel szoktam darabolni.
Azért muszáj, mert vannak, akik egy gigánál többet nem tudnak egyszerre letölteni a megáról.

Nem hiszem, hogy sokáig várok még a Sunshine-nal, legfeljebb néha nem három, hanem csak egy vagy két
részt fogok tudni kitenni a héten.

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 9. 20:19

Magdimama írta:Kedves Rita!
Valamennyi kedves fórumozó!Megnéztem a filmet,nekem is nagyon tetszett.Sokkal több mindent észre vettetek,mint én.Talán a szöveggel voltam elfoglalva.Őkelmét elrakom és amikor lesz két órahossza időm és kedvem újra megnézem.Annak nagyon örültem,hogy a csúnya háború a háttérben maradt.
Song Kang-ho akkor hozta a döntést,hogy az apja mellé vissza megy tanítani,amikor meg kapta a bátyja véres ruháit és egyéb dolgait.Azt hiszem arra gondolhatott,hogy az emberi élet milyen semmi lehet.Az apjáé is,aki már idős és kérte vegye át a gyerekeket. Üdv. Nagyi :ymapplause:

Kedves Nagyi! Nagyon örülök, hogy erre a filmre is időt szakítottál, és annak is, hogy tetszett.
Annak még jobban, hogy lehet, hogy újra megnézed
. Ahogy írtam fentebb, a jó filmekkel úgy
vagyok, hogy minél többet nézem, annál többet mutat meg magából. Hát ezzel is így voltam.

Egyetértek azzal, amit írtál, csak azt nem tudom, hogy meddig fog megmaradni tanárnak. Az
apja is, és ő is tudták, hogy a tanítás nem neki való, nem teszi boldoggá, míg a baseballban
megcsillogtathatta tehetségét. A apja maga adta az újságot a kezébe, amikor arról olvasott,
hogy újra egyesül a csapat a japánok elleni visszavágó miatt.

Szép estét kívánok!

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 9. 23:21

Drága Rita!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Ehhez majd Péter fiam segítségét fogom kérni ;;)
Aztán már fog menni nekem is,legalábbis így szokott történni.
Nagyon örülök,hogy a My Sunshine elkezdőik,ezt már alig vártam,előre is nagyon ,nagyon
köszönöm Neked.
A fénykép pedig csodálatosan gyönyörű és tudtad,hogy csak a Bükkben és a Pilisben van 3 falu
ugyanazzal a névvel? Szentkereszt,Szentlászló és Szentlélek,valamikor megnéztem a térképen és
mind a két helyen egy egyenlőszárú háromszöget zárnak be aminek a csúcsa Bükk és Pilisszentlélek
és mind a két helyen Pálos romok találhatóak,a háromszög alsó két szöge is ugyanaz a helység és
ugyanaz a sorrend.Hát nem érdekesek ezek a véletlenek ? :) És én Bükkszentléleken találkoztam
először a férjemmel...csak úgy a véletlenekről,amik ugye nem léteznek,mert a teremtésben rend van ;)
Puszi és további szép napot :movingflower:
[/quote]
Szia Cicus! Ezt nem is tudtam, jó, hogy megírtad! A képet a bükki fotóstól, Attistól csentem. Ha a saját
oldaláról lett volna, belinkeltem volna a forrást, de ez csak úgy ott volt a neten közkincsként. Ha nem
lájkolgatod szorgalmasan a fotóit, nem is tudnám, hogy ki ő.

Én is a kisebbemre támaszkodom, mert ő mindig tud segíteni. A fiataloktól nincs jobb segítség. Jó lesz,
ha te is megtanulod az összeillesztést, mert ha 1GB-nál nagyobb méretű egy film, mindig fel szoktam darabolni.
Azért muszáj, mert vannak, akik egy gigánál többet nem tudnak egyszerre letölteni a megáról.

Nem hiszem, hogy sokáig várok még a Sunshine-nal, legfeljebb néha nem három, hanem csak egy vagy két
részt fogok tudni kitenni a héten.

Szép estét kívánok!

Kép[/quote]
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. augusztus 9. 23:50

Rita írta:
A képet a bükki fotóstól, Attistól csentem. Ha a saját
oldaláról lett volna, belinkeltem volna a forrást, de ez csak úgy ott volt a neten közkincsként.
Ha nem lájkolgatod szorgalmasan a fotóit, nem is tudnám, hogy ki ő.


Szeretem a képeit,talán a sógornőm aki Miskolcon lakik talált rá és így én is.
Jó,hogy abból a régióból is láthatok gyönyörű fotókat,hiszen rengeteget
kirándultunk a Bükkben,imádjuk a hegyeket az egész család a szűktől a
tágabbig,mindenki.Ebben nőttünk fel és hála,a gyerekek is szeretik a
természetet.Most láttam,hogy van libegő Lillafüreden és eszembe jutott
hányszor mentünk fel Jávorhegyre ,egyszer még nagy hóban is csúszkáltunk
20 évesen,jól kifáradtunk és majd megfagytunk,de szerencsére a menedékházban
volt forralt bor és jó meleg is :)
Örülök,hogy annyi minden épül mostanában az egész országban.

A másik pedig,hogy lesz olyan hét,amikor nem 3 csak két rész lesz kirakva a
Sunshine-ból nem probléma, a lényeg,hogy végre érteni is fogom :)
Már letöltöttem 10 részt,szerencsére gyorsan jön,nekem nincs gond a Megával,
szeretem is. Köszönöm a gyönyörű képet is @};-

Jó éjszakát szép álmokat O:-)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. augusztus 11. 19:56

Szia Rita!

Amikor a film témája a koreai-japán témát dolgozza fel valamilyen formában , mindig várok valami elrettentőt benne. Általában a filmeknél azért nem köszön vissza szerencsére. Itt is a kard lebegett, de olyan szépen meg volt csinálva a film, hogy igazán nem is vette az ember zokon tőlük, mivel mindig kikerült valahogy Korea a szoritásból.
Az apró humorokon lehetett mosolyogni, belemerülni a sport rejtelmeibe. Bár nekem azért nem sikerült. :-) A labdajátékokat meghagyom másnak, legyen az amerika, vagy bármilyen nemzeté.
Azt a nagy kesztyűt viszont mindig csodáltam, bár bennem az a kép jelent meg ha láttam, hogy na ezzel aztán ha lekevernek egy nyaklevest, annak ott marad a nyoma. :-) Itt is látszik, hogy totál át vagyok szellemülve sportilag . :-)
Amikor a daru madár megjelent nálam mindig nyomott egy jelentősségteljest a történetben. Aki kitalálta, hogy benne legyen, jól tette.

Tettszett ez a jelenet, amiben látszott a régi korea és a japán hatás, valamint a modernizáció.

Kép

Itt pedig Yusin jutott eszembe, ahogy a sziklába ütögette a fadurungot, vagy micsodát. - rég volt. :-) -
Ott is megvolt az oka, itt is.

Kép

Köszönöm Rita a forditást! :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. augusztus 14. 6:47

Szia Ági! Bocsánat, de annyira magával ragad a My Sunshine fordítása, hogy nem látok, nem hallok.
Láttam, hogy írtál, sőt el is olvastam, gondoltam, ha befejeztem a fordítást válaszolok, aztán mégsem
így lett, elsodortak az események.

Én is azt mondom, amit te, hogy szerencse, hogy csak egy kis ízelítőt kaptunk a háborús hangulatból.
Látszik, hogy ha nem 1905-ben alakul meg a csapat, eszük ágában sem lett volna a készítőknek a
japánokkal foglalkozniuk, de így muszáj volt egy kicsit.
Már az A Gentleman's Dignityben megütött a guta, hogy a főhősöknek pont a baseballért kellett odáig
lenniük, izgulhattam, hogy minden szakszót le tudok-e pontosan fordítani. Ott át kellett tanulmányoznom
az egész szabályzatot, hogy minden a helyére kerüljön, szerencsére itt nem volt rá szükség.

Nagyon szívesen a fordítást! Szép napot kívánok!

Kép
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Darinka » 2017. augusztus 16. 13:18

Köszönöm szépen.:)
Avatar
kikyou88
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. november 5. 13:27

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: kikyou88 » 2018. július 4. 19:15

Üdv!

Nagyon szépen köszönöm a feliratot és valamint a videó letöltési lehetőséget is :-bd Érdekes és egyben szórakoztató volt ez a film még egyszer köszönöm szépen :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 5. 6:40

Darinka írta:Köszönöm szépen.:)

Nagyon szívesen!

@};- %%- @};- :D @};- %%- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: YMCA Baseball Team / YMCA Baseballcsapat

HozzászólásSzerző: Rita » 2018. július 5. 6:43

kikyou88 írta:Üdv!

Nagyon szépen köszönöm a feliratot és valamint a videó letöltési lehetőséget is :-bd Érdekes és egyben szórakoztató volt ez a film még egyszer köszönöm szépen :)

Szia! Mindent nagyon szívesen! Örülök, hogy megnézted a filmet, és megírtad a véleményedet!
Egyetértek veled, érdekes és egyben szórakoztató is volt.

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég