Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 12:08

Kép

Műfaj: Drama special
Részek száma: 1
Vetítette: KBS
Vetítési időszak: 2012. július 17.

Főbb szereplők:
Lee Chun Hee – Han Dong Gyu
Park Sang-wuk – Lee Chang Ho
Choi Yoo-hwa – Oh Yu Ni
Sin Seung-hwan – Park Jeong Min
Seon Woo – Han Yeong Gyo
Ko In-beom – Dong Gyu apja

Történet:

Aki vesztesnek született, az is marad. Han Dong Gyu gyerekként is lúzer volt, és ügyészként is az.
Felmenői több generáción keresztül az igazság szolgálatában álltak. Apja már nyugalomba vonult, bátyja menő ügyvéd. Dong Gyu nem találja közöttük a helyét, túlfejlett kisebbségi komplexusa miatt.
Mígnem egy nap megkapja régi osztálytársa ügyét, akit bankrablással vádolnak. Ez az ügy más irányt ad addigi életének.
Dong Gyu tudja, hogy valaminek kell lennie a háttérben, ha a barátja ilyen súlyos tettre ragadtatja magát, ezért nyomozásba kezd. Szépen fel is göngyölíti a szálakat, és bár ő a vádat képviseli a tárgyaláson, elkezd védőként viselkedni. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha védőnek nem a bátyja lenne kirendelve, aki mélységesen megveti öccsét, és ezt rendszeresen hangoztatja is. Kettejük csatározásának szemtanúja lesz az apjuk is, aki addig csak a rossz híreket hallotta ügyész csemetéjéről, persze a nagyobbik fia tolmácsolásában.
Közben egy másik vonalon is alakulni kezd Dong Gyu élete. Egyre több időt tölt, az apja cipőfényező üzletét megöröklő, szabadelvű, művészlélek lánnyal, Oh Ju Nival, aki mellett ő is szabadnak érzi magát.

Nem szeretem a koreai filmeket. Nagyon sokat kell keresgélnem, hogy egy-egy jó darabra bukkanjak. De ez a film jó! A bizonyíték, hogy egy ültő helyemben végignéztem, egyszer sem álltam fel a helyemről. Limonádénak tituláltam, de azt hozzátenném, hogy a fajsúlyosabb limonádék közül való.

Jó szórakozást kívánok a filmhez!


Videó letöltése:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. március 6. 19:11

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing fordítását. A napokban találtam rá a filmre és már meg is néztem. Tetszett a film és nagyon jó volt Lee Chun Hee ebben a szerepben.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 6. 20:11

Kedves Marika! Nagyon szívesen a fordítást! Én itt ismertem meg Lee Chun Hee-t, és azonnal
a kedvencemmé is vált. Utána a Like a Miracle következett, amiben szintén nagyon klasszul
játszott. Majd jött az Only You sorozat, és annyira idegesített, hogy alig bírtam elviselni. Nem
ő volt rossz, hanem a karaktere. Ha ebben látom meg először (igazából az a legrégebbi), akkor
a két fentebb említett filmet soha nem fordítottam volna le. Szerencsére nem így történt.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. március 7. 15:33

Nem mostanában láttam ezt a filmet, de mindenesetre bennem azért hagyott nyomot a testvéri rivarizálás! Nem tartozott a könnyű műfajhoz, de érdekességnek jó volt látni... :D Közben rátalálni az élet értelmére...
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. március 7. 21:05

Örülök neki, hogy nem az Only You sorozatot láttad Lee Chun Hee-vel elsőnek, mert akkor szegényebbek lennénk két filmfordításoddal. Én is megnéztem korábban és valóban most így visszagondolva abban a szerepben nem igazán tetszett nekem se. A Like A Miracle-t még nem láttam, de most elolvastam róla a leírásodat és nagyon érdekes történetnek tűnik. Tervbe van véve, hogy megnézem hamarosan.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 5:52

Marika58 írta:Örülök neki, hogy nem az Only You sorozatot láttad Lee Chun Hee-vel elsőnek, mert akkor szegényebbek lennénk két filmfordításoddal. Én is megnéztem korábban és valóban most így visszagondolva abban a szerepben nem igazán tetszett nekem se. A Like A Miracle-t még nem láttam, de most elolvastam róla a leírásodat és nagyon érdekes történetnek tűnik. Tervbe van véve, hogy megnézem hamarosan.

Aranyos vagy, Marika! Az Only You-ban egyre erőszakosabb baráttá vált, aki úgy érezte, hogy
jár neki a lány szerelme a sok-sok éven át tartó támogatásért cserébe. Ebből a viselkedésből
lett elegem a végére.

Örülök, hogy tervbe vetted a Like a Miracle-t. Itt megint nagyon klassz alakítást nyújt. Teljesen
mást, mint ebben a filmben. Már nem tudom, honnan szedtem le a felirathoz passzoló videót,
ezért elkezdtem feltölteni a Megára. Mindjárt fenn lesz, és akkor beteszem az ismertetőhöz a
linket.

Jó szórakozást hozzá!

Nam Sang Mi a másik főszereplő:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 8. 6:00

Kata58 írta:Nem mostanában láttam ezt a filmet, de mindenesetre bennem azért hagyott nyomot a testvéri rivarizálás! Nem tartozott a könnyű műfajhoz, de érdekességnek jó volt látni... :D Közben rátalálni az élet értelmére...

Kata! A testvér egy nagy szemét volt. Az apára is haragudtam, mert nem engedte,
hogy a fiai olyan szakmát válasszanak, amihez kedvük van. Szegény srác hogy irigyelte a
cipőtisztító lány szabadságát, hogy azt tehet, amit akar.

Szép napot Nekünk!


Kép
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2016. március 9. 18:33

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a figyelmességed, már töltöm is le megáról a Like a Miracle-t.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. március 9. 20:15

Marika58 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a figyelmességed, már töltöm is le megáról a Like a Miracle-t.

Nagyon szívesen Marika! Hátha így más is nagyobb kedvet kap ehhez a nagyon
kedves filmhez!


Kép
Cseppke
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. május 2. 11:42

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Cseppke » 2016. június 7. 22:44

Kedves Rita!

A Like a Miracle után muszáj volt ezt a filmet is megnéznem Lee Cheon Hee miatt. Tetszett az alakítása és a film története is. Milyen jó lenne, ha mindenki ilyen lelkiismeretesen végezné a munkáját.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 8. 18:20

Cseppke írta:Kedves Rita!

A Like a Miracle után muszáj volt ezt a filmet is megnéznem Lee Cheon Hee miatt. Tetszett az alakítása és a film története is. Milyen jó lenne, ha mindenki ilyen lelkiismeretesen végezné a munkáját.

Kedves Cseppke! Én fordítva voltam vele. Ezt láttam először, és bele is szerettem
Lee Cheon Hee-ba. Aztán jött a Like a Miracle, és tovább mélyedt a szerelmem
iránta. Majd ezután fordítottam az Only You koreai sorozatot, és ott majdnem
kiszerettem belőle. De eszembe jutott, hogy az egy 2005-ös sori, ahol még nagyon
fiatal volt, a többi meg jóval későbbi, szóval jó nagy fejlődést mutatott a drága.
Ennek kell örülni. Örülök is neki!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: ququcs » 2016. június 18. 14:03

Szia Rita, olvasgatva a fórumot megláttam ezt a filmajánlódat, gyorsan rá is csaptam, köszönöm és viszem is. @};-
Fordítás már lent van, az avi majd éjszaka, mert nálam a Mega nappal mindig vacakol. Egy ideig letölt aztán megáll és nincs tovább. Éjjel semmi gond vele!!
Szép hétvégét kívánok jó időt jósolnak!! :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. június 18. 20:50

ququcs írta:Szia Rita, olvasgatva a fórumot megláttam ezt a filmajánlódat, gyorsan rá is csaptam, köszönöm és viszem is. @};-
Fordítás már lent van, az avi majd éjszaka, mert nálam a Mega nappal mindig vacakol. Egy ideig letölt aztán megáll és nincs tovább. Éjjel semmi gond vele!!
Szép hétvégét kívánok jó időt jósolnak!! :movingflower:

Szia Éva! Hát ezen az éjszakai műszakos megán jót nevettem! Tényleg nem
problémamentes, de csak oda lehet ingyen 50 GB-ot feltölteni, és soha nem
teszik ki a szűrödet, mint mondjuk a Datáról, ahol ha nincs mozgás, három
hónap után mehetsz. Azonkívül nagyon gyorsan megy a feltöltés. Nekem, mint
nagy feltöltőnek, ez nagyon fontos.

Akkor az Easy Fortune 8.-9. részét is töltsd le, ha még nincs a gépeden, mert
holnap reggel teszem ki a feliratokat.

Aranyos film, nagyon tetszett nekem. Jól teszed, hogy megnézed!

Jó szórakozást! Neked is szép hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2016. november 3. 16:49

Köszönöm a felíratott és a film linket
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Do I Look Like A Push Over? / You’re Amusing

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 3. 17:40

Erzsike54 írta:Köszönöm a felíratott és a film linket

Mindkettőt nagyon szívesen!

%%- @};- %%- :D %%- @};- %%-

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég