All About My Wife

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

All About My Wife

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. február 27. 12:10

Kép

Műfaj: Romantikus komédia
Részek száma: 1
Premier: 2012. május 17.
Ország: Korea

Főbb szereplők:
Lim Soo-Jung – Jung-In
Lee Sun-Kyun – Doo-Hyun
Ryoo Seung-Ryong – Sung-Ki

Történet:

Jung In és Doo Hyun, két koreai fiatal, Japánban egy földrengés alkalmával ismerkednek meg. Egymásba szeretnek, összeházasodnak.
Hét év házasság után, Jung In még mindig, szexi, vonzó háziasszony, remekül főz, de örökös panaszkodásával, nyafogásával férje agyára megy.
Doo Hyun a válást fontolgatja, de meg sem meri említeni, mert fél felesége félelmetes nyelvétől.
Egy évre vidékre helyezteti magát, azt gondolván, hogy erre az időre szabad ember lesz. Persze Jung In meglepetést akar szerezni a férjének, és leköltözik hozzá a vidéki házba. Ott folytatódik minden, ahol abbahagyták.
Doo Hyun végső elkeseredésében, felbéreli a szomszéd Casanovát, hogy csavarja el a felesége fejét.
Közben Jung In dolgozni kezd a helyi rádiónál, ahol egyre sikeresebb lesz a műsora, és a Casanovával is egyre jobban megértik egymást. Doo Hyun dörzsöli a tenyerét.
Ám kezdeti örömébe egy kis üröm vegyül, amikor felfedezi, hogy felesége a munkája és a szoknyapecér hatására kezd a hét évvel ezelőtti Jung In-ra hasonlítani, akit ő annyira szeretett.

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, aki könnyed, szórakoztató, de mégis tanulságos néznivalóra vágyik. Lim Soo Jung /Jung In/ alakítását sosem fogom elfelejteni.


Fordította: ezoritu
Formázta, időzítette, javította: vandi


Videó letöltése:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: All About My Wife

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2016. december 12. 18:33

Kedves Rita!
Köszönöm szépen ezt a filmet, nagyon tetszett másodszorra is. Úgy 90 percig vígjátékszerű, aztán nagy mélységet mutató dráma. Nem tudom, hogyan csinálják, hogy ennyire jól adagolják a dolgokat. Az egyik pillanatban a nevetéstől, a másikban a sírástól folyhat az ember könnye. Mindhárom színészől eddig csak jó alakítást láttam, bármiben is játszottak. A forgatókönyv, zene bingó. A párkapcsolat csúcsát és alját közvetlenül, a maga nyers valójában mutatta meg...
A férj mit meg nem tesz, hogy szabaduljon élete párjától, aztán mit meg nem tesz, hogy az ne tudja elhagyni =))
Jól bemutatták azt is milyen egy kapcsolatban magányosnak, kétségbeesettnek lenni... :(
Nagyon tanulságos és nagyon szórakoztató.
Köszönöm szépen az élményt!
^:)^ ^:)^ ^:)^
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: All About My Wife

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. december 15. 18:35

Kedves Ir-csi! Ezt a filmet az I'll Teach You to Love után fordítottam. Épp az előbb írtam
neked oda választ, és azon elmélkedtem, hogy az első filmem volt-e. Ha igen, akkor ez
a második volt.

Úgy ahogy volt imádtam! Nagyon hosszú volt a felirata, de jó szövegeket adtak a színészek
szájába, öröm volt fordítani.

Egyetértek a hozzászólásoddal! Bár a Lim Soo-Jung színésznő által megformált embertípust
egyáltalán nem kedvelem, mégis közel hozta hozzám az alakításával. Csodálatos színésznő!

Nagyon szívesen az élményt!

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég