Doggy Poo (2003)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 10. 16:23

:lol: :lol: :lol: :lol: ..micsoda nap! jó és rossz értelemben egyaránt! Köszönöm ezt a kis filmet és a feliratot, nekem most egyszerre lejött!De nekem a megás engedett, a másik nem. a lényeg hogy lent van! Ahogy megláttam a gyurmaalakot, egyből rájöttem, hogy én ezt már láttam, és megkönnyeztem a mondanivalóját, pedig akkor még felirat sem volt ,mégis úgy megérintett.! Viszont előfordult, hogy nem akart valami letöltődni...és újraindítottam a gépet...mindent kikapcsoltam és úgy sikerült. :lol: :lol: "velünk akarnak kiszúrni?!" :lol: :lol: Csak megtaláljuk a módját hogy jó legyen.!
Nekem a tésztaút 2. részét kell majd újra leszednem mert a kickacos rosszul adta nekem oda...de addig próbálom míg nem sikerül...bár lehetséges, hogy meg kell kérjelek, hogy csak a 2. részt nem tennéd e ki külön megában....de majd írok, ha megint nem sikerülne ott jelzem újra, hogy a helyzet változatlan.../de inkább ne legyen változatlan/ Kicsit eltértem a tárgytól..köszönöm a fordítást a kisfilmhez.... :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 16:32

mikaz írta:Rita, már vittem a javított feliratokat. Hamarosan meg is nézem. Köszönöm,hogy nem neheztelsz az idegen film ajánlatáért, de ezt tényleg érdemes megnézni.
Nagyon jó lesz ez a sokféle "történelmi út", szerintem is hatásosabb így a történelem. Majd meglátom a sorozat részei után,hogy használhatom-e valahol töri órákon. Látatlanban is sejtem,hogy igen.

Szép vasárnap délutánt! Zsu


Zsu! Ahogy elolvastam az írásodat, azon gondolkodtam, hogy miért tudnék neheztelni
rátok, nézőkre, hozzászólókra, virtuális barátaimra. Csak egy dolog jutott eszembe.
Az nagyon rosszul esne, ha valaki elkezdene pocskondiázni. De egyébként nem tudom
elképzelni, hogy valakit kitiltsak, vagy kizárjak, vagy töröljem a hozzászólását (erre
azért sor kerülhet, de annak nagyon durva tartalmúnak kellene lennie).

Már írtam többször, hogy csak azt nézem, amit fordítok, csak Kriszti és Ulbi két
fordításával tettem kivételt, mert ennyivel tartoztam nekik, szóval én nem tudok
ajánlani semmit, így szívesen veszem, ha más megteszi helyettem. Csak bátran,
bármit, bárkitől!

Neked is szép vasárnap délutánt kívánok! Hagylak filmet nézni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 16:48

dolores953 írta:Köszönöm Rita, hogy ennyit dolgoztál . Végre sikerült a Shared-ről letölteni. :D
Csodálatos volt a mondanivalója, akár még ismeretterjesztő filmnek is elmehetne.
Megnyugodtam, hogy a bársonyvirág mellett a pitypang is nemzetközi ismertségű. :D

Hurrá! Hurrá! Hurrá! Mondtam, hogy hamarabb kel felkelniük, ha ki akarnak tolni velem!
Nagyon örülök, hogy tetszett!
Aki kitalálta, az nagyon jól szőtte a szálakat, mert el tudta
érni, hogy elfelejtsem, hogy itt egy kakiról van szó. Minden találkozása emlékezetes,
tanulságos, elgondolkodtató. A tyúkanyó büszke anyaságán jót nevettem. Pont jól jött
ki, hogy vele találkozott utolsó előttinek Doggy Poo, mert így, teljesen megalázva, még
hatásosabb volt a pitypanggal való megismerkedése.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Kép

A pitypang még a büdöskénél is igénytelenebb, biztos, hogy mindenütt van a világon.
Csak nehogy elkezdjem azt is figyelni! Képes vagyok rá!

A Loving holnapi egyik részben, felfedeztem egy virágtartónyi büdöskét, és petúniát:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 17:06

Kata58 írta::lol: :lol: :lol: :lol: ..micsoda nap! jó és rossz értelemben egyaránt! Köszönöm ezt a kis filmet és a feliratot, nekem most egyszerre lejött!De nekem a megás engedett, a másik nem. a lényeg hogy lent van! Ahogy megláttam a gyurmaalakot, egyből rájöttem, hogy én ezt már láttam, és megkönnyeztem a mondanivalóját, pedig akkor még felirat sem volt ,mégis úgy megérintett.! Viszont előfordult, hogy nem akart valami letöltődni...és újraindítottam a gépet...mindent kikapcsoltam és úgy sikerült. :lol: :lol: "velünk akarnak kiszúrni?!" :lol: :lol: Csak megtaláljuk a módját hogy jó legyen.!
Nekem a tésztaút 2. részét kell majd újra leszednem mert a kickacos rosszul adta nekem oda...de addig próbálom míg nem sikerül...bár lehetséges, hogy meg kell kérjelek, hogy csak a 2. részt nem tennéd e ki külön megában....de majd írok, ha megint nem sikerülne ott jelzem újra, hogy a helyzet változatlan.../de inkább ne legyen változatlan/ Kicsit eltértem a tárgytól..köszönöm a fordítást a kisfilmhez.... :lol: :lol:

Kata! Hol tudtad ezt a filmet megnézni? Mivel 13 éves, nagyon nehezen jutottam hozzá.
Annyi helyről próbáltam letölteni egyszerre, hogy már nem is emlékszem rá, végül is
honnan sikerült. Lehet, hogy a Kickass volt. Sok mindent onnan szedek le.

Szólj, ha valami nem sikerül! Bár most nem nagyon tudom, hogy tudnék segíteni, mert
nekem is ugyanaz a videó van meg, mint amit a Kickassról letöltöttem, és megára feltettem.
Nincs más. A második részt a thepiratebay-ről szereztem meg, a Kickasson nincs fenn, de
a megára azt is feltettem a többivel együtt. Tehát a megán ott a teljes sorozat!

Igazad van! Nagyon sokszor megoldás a bajokra, ha újraindítjuk a gépet!


Akár a középkorban is játszódhatna a Doggy Poo. A falu tisztára olyan, mint a történelmi
sorozatokban:

Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. április 10. 17:21

Zsu! Cho Seung-Woo-nak a Marathon volt az első munkája amit láttam tőle. Teljesen elvarászsolt engem is a tehetsége. :D
De nem csak prózában , hanem musicalekben is sokat játszik, nálam ez + pont.

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 10. 17:24

Kedves Rita! Megnéztem, aranyos történet. Valószínűleg gyerekeknek készült, s ilyen szempontból nagyon jó. Kicsiknek mesél az évszakokról, az egyszerű földi dolgokról, a körforgásról, a tiszteletről, az értékesről, s megláttatja a szépségeket is.Gondolom, mi felnőttek a legtöbben bosszankodunk,ha a pitypang szétszórja a magjait, de kicsi gyerekként mindannyiunknak élmény volt szétfújni a levegőben. Nem volt ez olyan rossz minőségű film! Sőt a stáblistában örömmel fedeztem fel, hogy Yiruma, a világhírű zongorista játszotta a kísérőzenét.

Épp a napokban volt itt a két és féléves unokám, akivel kb. ilyen szinten tanulmányoztuk a világot. Követtük a kertben a hangyákat, s ha elbújtak, akkor leemeltünk egy kis rögöt, hátha előkerülnek alóla. Virágokat és apró csigákat gyűjtöttünk. De ilyen egyszerű kis mesékkel is milyen közel hozható a természet! A narrátorok nagyon szép kiejtéssel beszéltek, nyilván ez is nevelő célzatú, ahogy a gyerekdal is. Tetszett!
Köszönöm!
KépKép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 10. 17:41

Hű, Gabóci 5!! Egyszerre írtunk, de muszáj visszajönnöm!
Nagyon hasonló az ízlésünk! Tudom,hogy Lee Seung Gi neked is szíved csücske, s most még Cho Seung Woo is! Nagyon köszönöm,hogy írtál ide is! Nem mertem Ritát terhelni még egy linkkel, de most így bátorkodom. Szóval a Jekyll és Hyde 2005-ös musical felvételét megtaláltam, az SBS készített filmet belőle. Egy 60 perces keresztmetszet. Többször végignéztem, s mostanában a leggyakrabban az általad is idézett dalt hallgatom. Ezt a filmet is feltettem megára, hogy megoszthassam másokkal.
Itt megtalálod!
S amit igazán élvezettel hallgatok,hogy az angol nyelvű musical milyen gyönyörűen hangzik koreaiul! Akár a fentebb említett meseszövegben, szinte a nyelv miatt is érdemes hallgatni. Minden szót tisztán lehet érteni az énekekben is!
De jó,hogy találkozunk ebben a virtuális világban! :D
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 17:45

Gabóci5 írta:Zsu! Cho Seung-Woo-nak a Marathon volt az első munkája amit láttam tőle. Teljesen elvarászsolt engem is a tehetsége. :D
De nem csak prózában , hanem musicalekben is sokat játszik, nálam ez + pont.

Gabi! Hogy ti miket tudtok! Én még soha nem láttam ezt a színészt,
ezért megnéztem, miben játszott eddig. Akkor láttam, hogy leginkább
musicalekben szerepel.
Szép a hangja!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 18:03

mikaz írta:Kedves Rita! Megnéztem, aranyos történet. Valószínűleg gyerekeknek készült, s ilyen szempontból nagyon jó. Kicsiknek mesél az évszakokról, az egyszerű földi dolgokról, a körforgásról, a tiszteletről, az értékesről, s megláttatja a szépségeket is.Gondolom, mi felnőttek a legtöbben bosszankodunk,ha a pitypang szétszórja a magjait, de kicsi gyerekként mindannyiunknak élmény volt szétfújni a levegőben. Nem volt ez olyan rossz minőségű film! Sőt a stáblistában örömmel fedeztem fel, hogy Yiruma, a világhírű zongorista játszotta a kísérőzenét.

Épp a napokban volt itt a két és féléves unokám, akivel kb. ilyen szinten tanulmányoztuk a világot. Követtük a kertben a hangyákat, s ha elbújtak, akkor leemeltünk egy kis rögöt, hátha előkerülnek alóla. Virágokat és apró csigákat gyűjtöttünk. De ilyen egyszerű kis mesékkel is milyen közel hozható a természet! A narrátorok nagyon szép kiejtéssel beszéltek, nyilván ez is nevelő célzatú, ahogy a gyerekdal is. Tetszett!
Köszönöm!

Kedves Zsu! Nagyon szívesen a történetet! Milyen érdekes, hogy amikor elkezdjük nézni
ezt a kis félórás filmet, még tudatában vagyunk, hogy egy kutyagumi a főszereplő, de
30 perc elég hozzá, hogy ezt a tényt gyorsan el is felejtsük, annyira szép ez a kis rövid
történet. Ha nem így lenne, biztosan mindenki megemlítené, hogy annak ellenére, hogy
egy kutyagumiról szól a mese....

Igazad van, jó a fülnek hallgatni a színészek kiművelt hangját.

Azért gondolom, hogy felnőtteknek is jó szórakozás, mert egy gyerek biztosan nem fog
könnyezni a végén úgy, mint ahogy én tettem. Még a giftől is fátyolos lett a szemem.

Megint mondom, hogy irigyellek a kis unokáid miatt. Én is akarok már egyet!

Kép
Kép
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. április 10. 18:03

Kedves Rita ! Köszönöm ennek a kis érdekes animációnak a fordítását ...hát karba tett kézzel néztem végig és rögtön ön kritikát is gyakoroltam ..mert mikor a tyúk kakit lapátolom össze és vasvillázom ki és ásom be a fáim köré ...hát a derekam is bele sajdul .és akkor mindenféle Szent szokott ott állni sorban ....(de legjobban a tök hálálja meg ..) de bevallom dobtam egy hátast a Pitypangtól ..mert az idén annyira elszaporodott hogy örökké szedni kell a veteményről ..biztos hogy a sok tyúk kakitól . :D ..de édes volt a kotlós .. :lol: ( enyém is ül egy hete japánka ..11 tojáson ) Köszönöm szépen .. :)
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. április 10. 18:08

Kedves Rita ! kérlek enged meg hogy itt köszönjem meg a MARATHON c.film fordítását és letölthetöséget .MIKAZ-nak .igen szerettem volna megnézni ...de nem találtam ..úgy hogy Köszönöm szépen .. :D .
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 18:10

Zsu! Rájöttem, hogy te ugyanazt csinálod, mint én... kutakodsz, keresel, nyomozol,
megtalálod, letöltöd, feltöltöd, megosztod, és örülsz, hogy adhattál, és másoknak
örömet okozhattál. Csak a fordítás marad ki az egészből, a többi ugyanaz! Klassz!


Kép
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. április 10. 18:17

Hát igen, én is nagyon jól szórakoztam felnőttként is. Csak most kicsit nagyanyó szemmel is néztem. De Zsuzsianyuval is egyetértek. Át kell értékelnünk a pitypang iránti fóbiánkat, na meg a tyúk és egyéb kakik értékét is.
Rita, a beidézett képek is alátámasztják,hogy az igényes szöveged nagyban hozzájárult a film élvezetéhez! Ismételten köszi!

Közben belenéztem a Tésztaútba! Kíváncsi voltam,hogy elindul-e a 2. rész. Kickassos letöltés,nálam rendben van.
Hát ezt hamarosan be kell iktatnom, mert roppant érdekes! Alig tudtam kilépni belőle.

Igazad van Rita, én is épp erre gondoltam,hogy ez a "vadászösztön" hasonló bennünk, s bizony adni, megosztani is nagyon-nagyon jó érzés! :D

Zsuzsianyu, tudom,hogy nehéz megtalálni ezt a filmet! Örülök,hogy így Te is meg tudod nézni! Szívesen!

Üdv mindenkinek! Zsu
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 18:26

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm ennek a kis érdekes animációnak a fordítását ...hát karba tett kézzel néztem végig és rögtön ön kritikát is gyakoroltam ..mert mikor a tyúk kakit lapátolom össze és vasvillázom ki és ásom be a fáim köré ...hát a derekam is bele sajdul .és akkor mindenféle Szent szokott ott állni sorban ....(de legjobban a tök hálálja meg ..) de bevallom dobtam egy hátast a Pitypangtól ..mert az idén annyira elszaporodott hogy örökké szedni kell a veteményről ..biztos hogy a sok tyúk kakitól . :D ..de édes volt a kotlós .. :lol: ( enyém is ül egy hete japánka ..11 tojáson ) Köszönöm szépen .. :)

Kedves Zsuzsi! Annyit, de annyit nevettem a hozzászólásodon! Kétszer is elolvastam,
és csak vihogtam jó hangosan! Te képviseled a másik nézőpontot, aki ugyan értékeli
a kakit, de meg is dolgozik vele, a sok hajlongást a derekad bánja, és a pitypang sem
annyira cuki, amikor eluralja a kertet. Így a mese sem olyan kis édes, mint nekünk.
Bár amikor a pitypang elhajlik a fűnyíró alatt, és ha sikerül is levágni, három nap múlva
rövidebb szárral ugyan, de már hozza a bimbóját, az én számat sem dicsérő szavak
hagyják el.

De a kotlós tetszett! Nekem is. Szerettem, hogy büszkélkedett a gyerekeivel. Japán kis
csibéket még nem is láttam. Jó lenne egy kép majd róluk!

Nagyon szívesen a fordítást!

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 18:38

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! kérlek enged meg hogy itt köszönjem meg a MARATHON c.film fordítását és letölthetöséget .MIKAZ-nak .igen szerettem volna megnézni ...de nem találtam ..úgy hogy Köszönöm szépen .. :D .


Kedves Zsuzsi! Nem én fordítottam le a filmet. Az előbb a Zsu által megadott linkről
letöltöttem a feliratokat, azért, hogy megemlíthessem, flake készítette a feliratot,
és Falatka javította.
Milyen jó lenne, ha tudnák, hogy újabb nézőknek okoztak örömet a munkájukkal!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 10. 19:04

mikaz írta:Rita, a beidézett képek is alátámasztják,hogy az igényes szöveged nagyban hozzájárult a film élvezetéhez! Ismételten köszi!

Köszönöm szépen! Nagyon jólesik a dicséret!

mikaz írta:Közben belenéztem a Tésztaútba! Kíváncsi voltam,hogy elindul-e a 2. rész. Kickassos letöltés,nálam rendben van.
Hát ezt hamarosan be kell iktatnom, mert roppant érdekes! Alig tudtam kilépni belőle.

Zsu! Tudtam, hogy neked is nagyon tetszene, és koreai is, a történelemhez is kapcsolódik,
de nem akartam tolakodni. Gondoltam, ha jönnöd kell, úgyis felbukkansz. Igazam lett.

Ennek a sorozatnak azért készül lassan a fordítása, mert nagyos igényes a szövege, tele
körmondatokkal, rafinált megfogalmazásokkal. Fordításkor percekig forgatom a számban
a magyar mondatokat, mire úgy gondolom, hogy nyomdakész, majd ellenőrzéskor képes
vagyok teljesen átírni. Úgy gondolom élvezetes lett végül a felirat. Én nagyon meg vagyok
elégedve.

Most már tényleg hagylak filmezni!

Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. április 10. 21:21

Kedves Rita és Kriszti, köszönettel vittem a feliratot én is. Ki nem hagynám! :lol:
Még nem tudom, hogy miről szól, de mily nagy öröm, ha naponta "megszületik" az a bizonyos végtermék. Az egészséghez hozzátartozik. :D

Nekem konkrétan a kutyakaki a pesti diákéveimet juttatta az eszembe. :lol: 1 évig laktunk a Semmelweis utcában, az V. kerületben, és a vizsganapokon mindig kis kerülővel mentem a Felszabadulás térre (most már Ferenciek tere a neve) a metróhoz... Ilyenkor nem a Kossuth Lajos utcán szaladtam végig, hanem kabalából a kutya sétáltató utcákon, a Vármegye és a Városház utcán.
Szóval ott szökdécseltem végig, persze ügyelve arra, hogy azért nehogy belelépjek, mert azt nem hiszem, hogy a vizsgáztatók díjazták volna azt az extra "parfümillatot".
A kabalám így is bejött. :mrgreen:
Pestre költözésünkkel muszáj volt kabalát váltanom, mert otthon Pécsen mindig a Nagyikám csempészett a táskámba egy szerencsehozó pókocskát. :)
Bár a Nagyikámtól kaptam útravalóul borostyánból egy bross pókot is, de mivel annak csak 3 pár lába volt, nem tekintettem igazi kabalának. :roll: (Még most is megvan egyébként.)
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 11. 6:40

Kedves Unni! Te is jól megnevettettél az írásoddal! Minden bekezdésben volt valami, amin jókat
nyerítettem.


A második mondatod, hogy milyen öröm tud lenni a "végtermék", eszembe juttatta a gyerekeim...

Spoiler: mutasd
bilis korszakát. Már rég a biliben volt a végtermék, de még kotlottak rajta egy ideig. Ha kérdeztem,
hogy készen vannak-e, letagadták, csak hogy birtokolhassák még egy kicsit, vagy hozták-vitték a
bilit és mindenkinek megmutatták a tartalmát. Szóval tényleg tud örömet okozni!


A diákéveid "kabala szökdeléseiből" meg azt a tanulságot vontam le, hogy nem kell feltétlenül belelépni
a kutyagumiba, hogy szerencsét hozzon, elég, ha a lehetőséget megteremtjük rá. Ez jó!

A borostyán pókocska három pár lábáról pedig arra következtettem, hogy nem minden ékszerész volt
ötös biológiából. Különben pont a három lába miatt lehetne jó kabalának. Nyolc lábú pókja mindenkinek
lehet, a hat lábú ritkaság! Egyszer még sokat fog érni! Hihi!

Nagyon szívesen a feliratot! Kíváncsi vagyok, mi lesz a véleményed Doggy Poo-ról, és a történetéről!

Először egy földdarabbal találkozik Doggy Poo, aki jól kineveti, és megalázza, de aztán magába száll:

Kép
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. április 11. 9:16

Sziasztok! Mindenkinek szép reggelt és hetet. :D Jókat derültem a hozzászólásokon. A megnézendőket meg köszönöm mindenképp pótolom... :lol: Én is nagyon szeretem a musiceleket..legfőképp koreai előadásban. Mikaz az jutott eszembe, hogy feltehetnéd az örömhir listához, fórumhoz az általad javasolt megnézendőket...könnyebben meg lehetne találni....Rita is biztosan örülne neki. :lol: :lol: :lol:
Nálunk többen ilyenkor mikor friss, üde minden többen szedegetik a pitypang levelét salátának /nem csak a nyusziknak/ ha megnézed a vegyes salátakeverést a boltban ott is ki van irva hogy tartalmaz pitypangot is. :lol: :lol: Attól is 6oo Ft egy kis adag.
Egyébként ezt a kisfilmecskét anno többször lehetett látni a Minimaxon....akkor nekünk még nem volt netünk.
Ma már kicsit enged a hideg, remélem tényleg tavaszias lesz az idő...tegnap nem esett, de hideg szél fújt nagyon és napot csak sejteni lehetett.
Sziasztok!
Avatar
mkatinka
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:22

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: mkatinka » 2016. április 11. 23:44

Szia Rita!
A Mása után kedvet kaptam az animációs filmekhez, gyorsan viszem is.És az ismertető sem semmi, kiváncsi vagyok rá ,milyen lesz!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 12. 7:00

Már nem értem ide a válaszadással.
Folyt. köv. délután!

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. április 14. 12:31

Kedves Rita!
Én is köszönöm a kutyakaki közkinccsé tételét.Nagyon tetszett.Csak tegnap tudtam megnézni.Érthető,aranyos tanmese.Gratulálok az újabb felfedezettedhez.Na és kíváncsian várom az egyéb kitekintéseidet.
Én egy alig ezer lelkes kis faluban élek mióta nyugdíjas lettem.Mostanában Kb.úgy három hete,"javítgatja""kátyúzza" a szolgáltató a telefonvonalat.Rendszeresen gyenge az internet vonalunk.Én ebben láttam az okát,hogy még csak be sem töltötte az oldalt.A letöltéssel pedig egyáltalán nem foglalkozott.Visszaolvasva,látom más is bajlódik kicsit.Annyi mindent kitárgyaltak a kedves fórumozók,hogy vétek lenne ismételni magamat.Üdv.Nagyi :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 14. 19:00

Kedves Nagyi! Igaz, milyen kis egyszerű, mégis szívet melengető történet? Az ilyeneket
nagyon sokra tudom értékelni.

Nagyon sajnálom, ha néha akadozik a fórum. Lehet, hogy én majd a nyári szünetben
fogom ezt megtapasztalni, amikor többet ülök a gép előtt.

Nagyon szívesen a feliratot, mesét és a felfedezést! Az újabb kitekintésem a kenyér!!
lesz. De előbb a Tésztautat fejezem be. Ha a Lovingnak vége, jön a sütés-főzés!


Kép
Kép
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. április 14. 21:05

Szia Rita!
... majd jövök, de most egy kicsit megcsúsztam mindennel,
Spoiler: mutasd
még a saját fordításommal is

- elnézést kérek! :cry:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Doggy Poo (2003)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. április 14. 21:31

Kedves Blackfield! Jól kitoltam magammal, hogy belenéztem a spoilerbe!
Most hogy fogok elaludni, hogy tudom, hogy fordítasz, de nem tudom,
hogy mit?

Nem adnál egy kis segítséget?

Spoiler: mutasd
Nem vagyok telhetetlen, a címével is beérem.


Ne butáskodj! Miért szabadkozol? Majd jössz, amikor tudsz! Ha filmről,
főleg, hogy animációról van szó, úgyis elmondod a véleményedet.
Türelmesen várom!

Addig is jó fordítást, és jó éjt kívánok!

Kép

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég