The Princess of Lanling King (online nézhető)

Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. február 22. 21:40

Köszönöm a fordítást a videót és a feliratot is. Érdekesnek ígérkezik.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. február 25. 13:43

Köszönöm a fordítást. Már a célegyenesben járok. A háborúnál tartok. Nekem Yuwen Yong volt az első pillanattól a befutóm. Lehet, hogy LanLingot is megkedveltem volna, ha többet szerepel. Sajnos inkább mellékszereplő volt. Az anyját már rögtön az elején lelepleztem. Viszont rendkívül utálom az ilyen anyákat akik a gyereken keresztül akarnak önmegvalósítani és az egész életét eltervezni és irányítani. Nem érdekli a gyermeke érzései, boldogsága, csak úgy történjen minden ahogyan ő eltervezte, a fiának beleszólása nincs csak az engedelmeskedés van. Végig sajnáltam őt ezért, pedig inkább hős lenne, nem pedig szánalmas. A lány az első részekben nagyon tetszett, briliáns elmével és igen jó személyiséggel. Később viszont teljes hátraarcot csinál, egyre inkább csak hebrencskedik és felindulásból cselekszik. Viszont így a vége felé megint csak használni kezdte az agytekervényeit. Nagyon tetszett még a császár és YuwenYong testvéri kapcsolata. Nagyon ritka az ilyen egymást segítő testvér a császári családokban. Nem is emlékszem olyan sorozatra ahol nem akarták volna megöni egymást a testvérek, mint a Hegylakóban a halhatatlanok: csak 1 maradhat.))) Mostmár izgulok, hogy mi is lesz a vége.
Köszi: Vidéki
jojoluna
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2020. január 21. 6:00

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: jojoluna » 2020. március 11. 23:16

Köszönöm szépen a forditást! Nagyon tetszett a sorozat!
Avatar
Polaris
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. december 14. 19:24

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: Polaris » 2020. március 21. 20:58

Köszönöm a felíratot,jöhet a :ympeace: maraton!!!
Krisztina
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. augusztus 16. 18:45

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: Krisztina » 2020. május 26. 12:48

Üdvözletem az Ezoritu oldalnak! Bocsánatot kérek, ha nem pontos a címzés, de nem vagyok egy számítógépes guru, viszont nagyon szeretem az ázsiai sorozatokat. Valaki ajánlotta , hogy a fordítók oldalán nézzem a sorozatokat. Nagyszerű, hogy már ez is lehetséges, és nagy lelkesen két sorozatba is belefogtam. Letölteni sajnos nem igazán tudok, én on-line nézném, és nálatok van erre is lehetőség. Az egyik az Oh My General, a másik a The Princess of Lan Ling King. Ma próbáltam a következő részt megnézni, de sajnos csak a filmet adja be az on-line lehetőségnél, de nincs magyar felirata egyiknek sem. Esetleg tudnátok segíteni, mi lehet a probléma? Igaz nem járok régóta az oldalra, de mindig van egy kezdet, és abban reménykedem hogy hosszú "barátság" elején tartunk. Szíves segítségeteket előre is köszönöm. Üdvözlettel: Krisztina
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13441
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 26. 18:05

Szia Krisztina!
Átmeneti gondok vannak a Videánál. Azt nem tudni, mikor hárítják el.
Máskor is volt már ilyen, és nem tartott nagyon sokáig. Bizakodjunk! :ympray:
cserfes1
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. május 3. 21:39

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: cserfes1 » 2020. július 15. 23:05

Köszönöm a munkádat, kicsit a végén csalódtam a befejezésbe, mert nem neki ítéltem meg a lányt...
De szerencsére az író meglepett a végével....
vipera1233
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. január 20. 20:03

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: vipera1233 » 2020. július 16. 12:48

szép jó napot megmondanák kérem hogy hol tudnám a magyar feliratot letölteni hozzá csak a részek videója itt találtam kérem szépen segitsenek kösönöm szépen
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2020. július 20. 17:51

vipera1233 írta:szép jó napot megmondanák kérem hogy hol tudnám a magyar feliratot letölteni hozzá csak a részek videója itt találtam kérem szépen segitsenek kösönöm szépen


Szia kedves vipera1233

A feliratot megtalálod az első oldalon, de hogy letudd tölteni, be kell jelentkezned hozzá. :)
Remélem így megtalálod. üdv. Dolores
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2020. december 19. 5:01

Sziasztok Ewilja - Ritám ! ! !

Hálásan köszönöm a sorozat választását és annak feliratait.Szép hétvégét. :-bd :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7196
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: The Princess of Lanling King (online nézhető)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. december 24. 8:35

Áldott békességes szép karácsonyi ünnepeket kívánok! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég