Romantic Doctor 2

Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 16. 11:39

Nagyon szívesen mindenkinek.
Hétvégén folytatjuk :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 16. 12:40

Köszönöm szépen, megleptél az újabb két résszel, és nagy örömöt is szereztél . Most majd duplázhatok az élményekben...bár néha igencsak kinyílik a bicska a zsebemben. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: ququcs » 2020. március 16. 16:58

^:)^ :-bd Köszönet a friss fordításokért!!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 16. 19:44

Élesedik a helyzet rendesen..de örültem a sikeres műtéteknek.! :D
Hát azt a csapatot már igencsak kesztyűbe kellene dudálni.. :-ss :-ss :-w
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: onna » 2020. március 16. 21:17

Song dokira nem emlékszem az 1. évadból, de itt egy jellemtelen törekvő figura, aki tudja, hogy kinek kell smúzolni és a parancsait teljesíteni, ha az érdeke úgy kívánja. :-ss :-w :-ss :-w :-ss :-w Nekem nem szimpatikus. Utálom az ilyen figurákat. Az, hogy milyen orvos, itt nem derül ki. (%) Tetszett ifjú titánunk győzelme a két vakbélműtét áthárításával már vissza is került a helyére. :ympeace: :ympeace: :ympeace: :ympeace: :ympeace: A pénzbehajtókat már illene megregulázni. :-t :-t :-t :-t
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 18. 1:46

Nagyon szívesen.

Befog gyorsulni a karakterfejlődés, ami -szerintem,- előre viszi, érdekessé teszi a sorozatokat,
bár van aki azt szereti, ha nem lepik meg és pontosan azt kapja amire számít. Én azt is megértem.

Song doktor hol felbukkan, hol nem... én nem értem, majd megbeszéljük. Ne spoilerezzünk !

Kedves nildikó: Én mostanában rengeteg sorozaton sírtam, sírok. De nem a meghatottságtól, vagy ilyesmi,
hanem azért mert annyira szarok. Inkább hagyjuk.
Így jártam 2 filmmel is a kínai Warriors of the Nation-al, illetve a koreai Hitman: Agent Jun-al. Még a filmek feléig sem bírtam.

Az egyik rezidensünk a buszról, az akibe beleállt az esernyő :( ha jól emlékszem.

A Do Yoon Wan elnököt megszemélyesítő színész Choi Jin Ho az egyik kedvenc koreai férfiszínészem. Kevesebb, mint öt ilyen van.
De aggodalomra semmi ok! :) Kiegyenlítem ezt a számot a színésznőkkel, azokból több, mint ötöt kedvelek.


Hétvégén!
Üdv mindenkinek
Wu Xing
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 18. 10:30

Én is nagyon izgulok az alakuló helyzet miatt, úgyhogy igencsak szurkolok hőseinknek hogy sikerrel legyenek túl a nehézségeken.
Annyira meginditó kis dr.nőnk helytállása, hogy nem kedvez a bátyja hibájának! Mi lesz még ebből...a köv. részbe bekukkantottam..atyaég felköthetjük a gatyánkat..és irtóra izgulok, és várok....várok....szép hetet mindenkinek..Még filmezve sem könnyű bezárva lenni... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Edit
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. június 12. 11:06

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Edit » 2020. március 18. 11:25

Köszönöm szépen !
Nagyon jó a sorozat.Szerintem jobb mint az első évad.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. március 18. 13:45

Szia Wu Xing!
Köszönöm neked 12-13. részek feliratait is. ^:)^
gyomar :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. március 19. 18:15

Nagyon szépen köszönöm a 11-12.rész feliratát :x
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 19. 19:41

Nagyon szívesen :)
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 19. 20:08

A 14. rész 72 perces lesz aminek gondolom, ti örültök, én meg a kardomba dőlök.

A rész végére érve szerintem a legjobb cím a NÉZÉSEK lett volna, mert ahogy a karakterek -az összes- egymásra néznek, az valami elképesztő.
Kivételesen -és nem azért mert én fordítom- meg vagyok elégedve a film készítőivel. Ha van rá időtök a rész nézése közben, ezt külön figyeljétek.

Egy fontos dolog amit nem árt tudni, talán a profi koreai sorozatnézők sem haragszanak meg érte,
O igent; a △ nemet jelent. Ismétlem, ez fontos lesz.

A rész vége felé olyasmit láttam, amit még soha. A színészek, nem a karakterek, a színészek elröhögik a a jelenetet!
Kíváncsi vagyok, ti 1. észreveszitek? 2. Szerintetek is, vagy csak én értettem félre?



Figyelem, szolgálati közlemény!
Le kellett írnom az O betűs szót!
Köszönöm már aránylag jól vagyok, csak az ujjaim még nagyon fájnak és erősen szédülök.
Igyekszem mihamarabb magamhoz térni.
Megyek is.

Üdv mindenkinek
Wu Xing
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 20. 16:48

Wu xing, köszönöm az infókat, és további gyógyulást kívánok neked...akkor voltam így mikor hatalmasat estem a 7o szélben kint, fel sem tudtam állni, ketten húztak fel. Persze nem tudtam kórházba vagy orvoshoz menni, nem is totál oké a csuklóm meg egész a kisujjamig, de ráér meggyógyulni..
További szép napsütéses időt, itt szinte nyár van.22 fok.. :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
onna
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2016. július 20. 21:36

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: onna » 2020. március 20. 20:04

Kedves Wu Xing,
Mit jelent, hogy le kellett írnod az O betűt? Baleseted volt? Jaj, vigyázz magadra és ha szédülsz, járj utána, hogy mi okozza? Nyaknál becsípődés, fejsérülés eséstől vagy orvosság mellékhatása? Időnként én is beszédülök előrehajlásnál vagy toroköblögetésnél, amikor hátra hajtom a fejem. Nagyon kellemetlen tud lenni. Jobbulást!
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 20. 22:40

onna írta:Kedves Wu Xing,
Mit jelent, hogy le kellett írnod az O betűt? Baleseted volt? Jaj, vigyázz magadra és ha szédülsz, járj utána, hogy mi okozza? Nyaknál becsípődés, fejsérülés eséstől vagy orvosság mellékhatása? Időnként én is beszédülök előrehajlásnál vagy toroköblögetésnél, amikor hátra hajtom a fejem. Nagyon kellemetlen tud lenni. Jobbulást!


Le kellett írnom az O betűs szót, miközben fordítottam a 14. részt.
A szó leírásától betegedtem meg.
Eddig el tudtam kerülni, de most nem volt menekvés :)
ITT MEGTALÁLJÁTOK, HA MINDENÁRON TUDNI AKARJÁTOK

Csak vicceltem :)
Kinga115
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. szeptember 16. 11:09

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kinga115 » 2020. március 21. 10:29

Köszönöm szépen a fordítást! Az első évad is nagyon tetszett,ez talán egy picivel még jobban.Két nap alatt kivégeztem a 13 részt,mert nem tudtam abbahagyni.Han Suk Kyu remek színész,egyik nagy kedvencem.Nagyon várom a 14.részt! :) :flower1: Kedves Wu Xing,jobbulást neked! Pihenjél,ne hajtsd túl magad,mi tudunk várni,az egészséged az első! :movingflower: :littlehearth: :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. március 21. 18:17

Köszönöm, hogy ilyen betegen is megcsináltad a 14-es részt. Minden O betűnél gondolok rád, mennyit szenvedhettél miatta. /még nem láttam mi fog történni, ezért csak feltételezéseim vannak.
Gyógyulást kívánok. :flower1:
Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: ququcs » 2020. március 21. 18:48

Köszönet a 14.-ért is :littlehearth: ^:)^
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. március 21. 20:32

Hát ez csoda, éppen ki akartam kapcsolni a gépet, mondom lefekszem bár ma már aludtam délután is bő két órát, de alig tudok ébren lenni, kávét meg nem akarok dönteni magamba, így is majdnem frászt kapok a gyomorsavtól.
Mindenesetre most feladtad a leckét nagy örömömre, hogy most nézzem meg vagy holnap legyen megnézve...Hálás köszönettel vittem is a feliratot! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Amúgy hideg lett és esik az eső.
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2020. március 21. 21:12

Kedves Wu Xing, Köszönöm a 14. részt fordítását nagyon tetszett . Végre a Cha Eun-Jae dokinó felemelte a hangját és beolvasott a szemeteknek ..juj nagyon jó volt . :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. március 21. 21:25

Kedves Wu Xing!
Nagyon szépen köszönöm a 14.rész feliratát :x Hűha jó hosszú lesz,de én persze
nagyon örülök ennek :ymblushing:
Szép hétvégét és jó pihenést :-h
Mei
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018. szeptember 17. 19:14

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Mei » 2020. március 21. 22:12

Kedves Wu Xing, nagyon köszönöm a 14. rész feliratát is ^:)^ :ymhug: Akár csak az első széria, ez is egy kimagasló gyöngyszem, egy pillanatra sem unalmas! Az egyetlen negatívum amit említeni tudok, hogy hamarosan vége.. :( Viszont addig még van két rész, kíváncsian várom és még egyszer köszönöm a munkádat! Jó hétvégét, vigyázz magadra és pihenj sokat ;) :-*
Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. március 21. 22:21

Köszönöm a 14. részt!! :-* ^:)^ :-bd :-bd
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. március 21. 22:46

Nagyon tetszett a 14. rész.Köszönöm. DE legjobban a doktornő tette, a nagy fejbekólintás tetszett benne. Rendeződni látszanak a dolgok.
Várom az elnök felébredését, mit szól hozzá, hogy megszegték az adott utasítást?
A sok izgalom után kicsit megnyugodtam a pozitív változások láttán. Mondjuk a haláleset kicsit megrázott.
Kim doki mindig szenzációs, a mosolya, a szeme..... stb. Sajnálom, hogy vége lesz. 3. évadot már nem hiszem, hogy lehet csinálni.
Jó éjt.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Romantic Doctor 2

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. március 22. 0:15

Nagyon szívesen mindenkinek :)

JAJ, CSAK VICCELTEM!--KATT IDE--
Ezekben a napokban, amikor nem túl sok okunk van a vidámságra, gondoltam feldoblak benneteket egy kicsit,
de úgy látom fordítva sült el a dolog.
És csalánba a ménkű egyébként sem üt ;)

Igen a 14. elég változatosra sikerült, sok minden történt és sok mindent előre is vetít az évad lezárásához.
De, még nincs vége. A 15 gondolom már világos, hogy miről fog szólni, de azért tartogat meglepetéseket is.

Csak vicceltem! Semmi bajom :)

Holnap folytatjuk
Üdv mindenkinek
Wu Xing

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég