Caution, Hazardous Wife

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. június 15. 13:32

Köszönöm a 9. rész feliratát és a letölthetőséget! szép hetet... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 18. 21:08

Naptárlány 2019
Kép
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 18. 21:09

Naotárlány 2020
Kép
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 18. 21:12

Gyönyörű eberek élnek a gyönyörű országban.
Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. június 18. 21:18

Szia Wu Xing!
Nagyon hálásan köszönöm neked a 8-9. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Spoiler: mutasd
Lemaradtam egy picit, így egybe néztem a meg a két részt. Sok kérdés van még amit meg kellene tudnunk az utolsó részben.Sikerül-e ezt az undorító bandát leleplezni, illetve a Nami san férje esetleg végig tudta, hogy ki Ő?

Köszönöm szépen gyomar :)
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. június 18. 21:25

Hihetetlenül szép és kifinomult nő Haruka Ayase.
Kép
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 18. 21:48

gyomar írta:Szia Wu Xing!
Nagyon hálásan köszönöm neked a 8-9. részek feliratainak a fordítását. ^:)^ ^:)^
Spoiler: mutasd
Lemaradtam egy picit, így egybe néztem a meg a két részt. Sok kérdés van még amit meg kellene tudnunk az utolsó részben.Sikerül-e ezt az undorító bandát leleplezni, illetve a Nami san férje esetleg végig tudta, hogy ki Ő?

Köszönöm szépen gyomar :)


Szívesen,

vasárnap minden kérdésre választ fogsz kapni.
:)

Üdv
Wu Xing
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 18. 21:55

gyomar írta:Hihetetlenül szép és kifinomult nő Haruka Ayase.
Kép



Az bizony.....

Ha javasolhatom,
ne menj messzire, mert ha minden a terveim szerint alakul
szeretném ha te is, és természetesen mindenki más is velem tartana Kínába.
Sajnos egyelőre túl sok a "HA" de legyünk bizakodóak.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. június 19. 14:38

Köszönöm és köszönöm.
Örömmel tartok veled Kínába ha most még virtuálisan, de nagyon az első helyek között szerepel Kína meglátogatása, a Bakancslistámon.
Valamikor nagyon régen Korea volt a nagyon nagy vágyam, de mióta ( a munkahelyemen találkoztam Koreai diákokkal, szülőkkel, diplomatákkal, de nagyon kiszerelmesedtem Koreából és főleg a Koreai emberekből,azért mert olyan lekezelőek, mindenki fölött állónak mutatják magukat, hogy nekem ezek a találkozások elegek voltak. De bezzeg a Japánok és persze a Kínaiak édesek, aranyosak, udvariasak.)
Szép hétvégét kívánok.gyomar :-)
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 21. 14:21

gyomar írta:Köszönöm és köszönöm.
Örömmel tartok veled Kínába ha most még virtuálisan, de nagyon az első helyek között szerepel Kína meglátogatása, a Bakancslistámon.
Valamikor nagyon régen Korea volt a nagyon nagy vágyam, de mióta ( a munkahelyemen találkoztam Koreai diákokkal, szülőkkel, diplomatákkal, de nagyon kiszerelmesedtem Koreából és főleg a Koreai emberekből,azért mert olyan lekezelőek, mindenki fölött állónak mutatják magukat, hogy nekem ezek a találkozások elegek voltak. De bezzeg a Japánok és persze a Kínaiak édesek, aranyosak, udvariasak.)
Szép hétvégét kívánok.gyomar :-)


Van koreai munkatársam, nem kell őket bemutatni nekem. Kíváncsi vagyok, ha a nézők megismernék az igazi énjüket, akkor is ennyire kedveltek lennének-e?
A hong kongiakban, tajvaniakban eddig még nem csalódtam. Kínaiakban igen, de ők sem voltak soha felsőbbrendűek, csak buták.
A kedvenceim (nagyon sok van!) a filippinek. Ők szépek és kedvesek.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. június 21. 17:27

Köszönöm szépen az utolsó rész feliratát.Nagyon jó sorozat volt,
imádtam a történetet és a szereplőket is.Jó lenne sok hasonlót
látni és bízom benne,hogy teljesül ez a vágyam is.
Szép vasárnap délutánt!


Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. június 21. 17:29

Szia Wu Xing!
Hálásan köszönöm neked az utolsó, befejező rész feliratának a fordítását. ^:)^ ^:)^
Nagyon jót és jól szórakoztam neked köszönhetően.Érdekes volt ez a kis kitérő Japán felé. Rendkívül élvezetes, időnként vidám, de közben nagyon komoly témákkal foglalkozó sorozat volt.
Gratulálok neked az új befejezett sorozatodhoz. gyomar :)
Kép
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2020. június 21. 17:40

Köszönöm a befejező rész feliratát! Nagyon tetszett a sorozat! :) :ymhug:
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2020. június 22. 10:54

Kedves Wu Xing! Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad ezt a remek sorozatot, és közelebb hoztad hozzánk a japán drámavilágot. Én is, mint jópáran a drámakedvelők közül nagyon kevés japán sorozatot néztem, idegen, furcsa világ ez. Azt mondják reálisabb, életszagúbb a koreai, a kínai és a thai mesevilágnál. Ez így is van, de én megvallom, inkább sötétnek, és idegennek érzem. Sőt -és bocsánat a kifejezésért, nem tudok rá jobb szót- perverznek, persze nem a szó eredeti jelentése okán, ha érted, mire gondolok. Erre az érzésemre ráerősít a japán nyelv keménysége, pattogó hangzása. Mintha kicsit mindig dühösek lennének.
Azért írtam ezt a sok 'rosszat, hogy lásd, milyen ellenérzéseim, előítéleteim vannak-voltak, annak az egypár sorozatnak köszönhetően, amit az elmúlt években láttam. Talán szerencsétlen kézzel nyúltam bele, de ez ideig nem sikerült olyan japán sorozatot találnom, ami igazán tetszett.
Ezért is köszönöm, hogy ilyen remekül választottál. Nagyon-nagyon tetszett, annyira, hogy egyvégtében befaltam. Talán ez még nem örök szerelem a japán sorozatok, és közöttem, de komoly románc kezdete lehet. Jó volt, érdekes volt, izgalmas volt egészen a végéig, aztán......

Spoiler: mutasd
az utolsó jelenet :-o nemár..... ilyen nyitott véggel aztán hogyan lehet ezt lezárni. :( most rághatom a körmöm, :-ss és aggódhatok a film miatt, ami remélem szépen kerekké teszi a történetet :ympray:


Köszönöm még egyszer, hogy láthattam. és....várom a filmet. :)
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 22. 12:37

Nagyon szívesen mindenkinek.
A 2020-as mozifilmmel fogjuk folyatni és remélhetőleg lezárni a sorozatot, amint erre lehetőség lesz.
Örülök ah csak néhányan is, de félretettétek az érthető ellenérzéseket a japán sorozatokkal szemben.
Véleményem szerint a készítők is kezdenek rájönni, hogy a nemzetközi "stílus" kicsit más, mint az övék.
De Japán nagyon sajátságos ország, sajátos gondolkozással. Neki több időbe telik a váltás.

Két japán sorozatot szeretnék nektek ajánlani, amik szerintem tényleg jók.
Az egyik félbehagyott, azaz van hozzá néhány magyar felirat: We Married as a Job (Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu).


A másik a 2020-as Tokyo Love Story, ez szerintem egy nagyon jó sorozat, sajnos nincs hozzá magyar felirat.
Marcsi
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018. szeptember 13. 23:53

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Marcsi » 2020. június 23. 8:41

Szia Wu Xing!
Köszönöm ezt a remek sorozatot. Ez volt az első japán sorozatom, de nagyon tetszett. Nem is tudom miért nem néztem eddig, de Te meghoztad a kedvem. :x
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 24. 13:08

Nagyon szívesen mindenkinek :)
Tényleg örülök, ha néhányotok ezután ad egy esélyt a japán sorozatoknak is.

Üdv mindenkinek
Wu Xing
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: chain » 2020. június 24. 22:29

Üdv.
Köszönöm szépen a 8-10.részek feliratát.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. június 25. 17:14

Kedves Wu Xing! Nagyon köszönöm a fordítást, feltöltést, "onlányt". Szerintem is rendkívül jó sorozat volt. Elég sok japán sorozatot néztem régebben. Főleg a moderneket, mert a kosztümösökben nem tetszett a férfiak haja. Ezért nem is kezdtem bele. Lehet, hogy a történet maga jó lett volna. Japán sorozatokat a Hana Yori Dangókkal kezdtem. Aztán persze már kerestem az Oguri Sun, Matsumoto Jun sorozatait. Onnan a Gokusen sorozatokat és Yamashita Tomohisa, Kamenashi Kazuya sorozatait, filmjeit néztem amihez találtam fordítást. Sajnos nem beszélek nyelveket. Ők nem csak kinézetre szépek, de nagyon jól játszanak is. Nők közül Horikita Maki, Inoue Mao és Fuji Mina a kedvenceim.

Koreai sorozatok világába szintén csak A palota ékköve vezetett, mint sok másokat is. A férjem talált rá lapozgatás közben. Valamelyik ismétlésbe futottunk bele. De ő 3 műszakban dolgozik és, hogy tudja nézni, így letöltötte. Én tartósan itt ragadtam. Viszont most már nem is nézem szinkronosan a sorozatokat, mert zavar.

Köszönöm szépen, a filmet is majd szeretném nézni.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:16

VidékiÉva írta:Kedves Wu Xing! Nagyon köszönöm a fordítást, feltöltést, "onlányt". Szerintem is rendkívül jó sorozat volt. Elég sok japán sorozatot néztem régebben. Főleg a moderneket, mert a kosztümösökben nem tetszett a férfiak haja. Ezért nem is kezdtem bele. Lehet, hogy a történet maga jó lett volna. Japán sorozatokat a Hana Yori Dangókkal kezdtem. Aztán persze már kerestem az Oguri Sun, Matsumoto Jun sorozatait. Onnan a Gokusen sorozatokat és Yamashita Tomohisa, Kamenashi Kazuya sorozatait, filmjeit néztem amihez találtam fordítást. Sajnos nem beszélek nyelveket. Ők nem csak kinézetre szépek, de nagyon jól játszanak is. Nők közül Horikita Maki, Inoue Mao és Fuji Mina a kedvenceim.

Koreai sorozatok világába szintén csak A palota ékköve vezetett, mint sok másokat is. A férjem talált rá lapozgatás közben. Valamelyik ismétlésbe futottunk bele. De ő 3 műszakban dolgozik és, hogy tudja nézni, így letöltötte. Én tartósan itt ragadtam. Viszont most már nem is nézem szinkronosan a sorozatokat, mert zavar.

Köszönöm szépen, a filmet is majd szeretném nézni.


Kedves Éva,
szívesen. Chain, neked is.

Ritától tudom, hogy régebben a nézők sokkal nyitottabbak voltak az összes sorozatra. Nem igazán számított, hogy melyik országban készült.
Oguri Shun szerepelni fog 2021-ben a Kong vs. Godzilla moziban, ami a festői Hollywoodban készül. Elnézést, de én nem fogom megnézni.

A Caution, Hazardous Wife filmbemutatójáról változatlanul semmi hír.
Addig keresek valami mást, csak ez mostanság nagyon-nagyon nem egyszerű.

Üdv
Wu Xing
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:18

Kép
Itt hagytuk abba.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:19

Kép
És itt folytatjuk.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:21

Kép
Ugye nem főzni tanulni megy? Mert ami nem megy, azt ne erőltessük.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:23

Kép
Ha nem ő főz, akkor rendben.
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: Caution, Hazardous Wife

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. június 25. 19:24

Kép
Munkában

Vissza: “Japán”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég