The World of the Married (Házasélet)

Moderátor: kuncili

Avatar
ququcs
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016. április 20. 18:43

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: ququcs » 2020. április 19. 17:08

Köszönet a fordításért, az eddigiek letöltve és begyűjtve!! Maraton lesz!! :ymhug: :-bd
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. április 19. 20:06

Köszönöm szépen az ötödik és hatodik rész fordítását. Érdekes a történet. Mi lesz még ebből...? :) :) :)
Avatar
Danna
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. február 9. 20:07

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: Danna » 2020. április 19. 22:09

kuncili írta:
Holnapot? Addig nem fekszen le, amig nem latom a mai reszt, hahaha.
A Dr. Fostert mindenkepp meg fogom nezni, amint ez befejezodik   igen, a BBC mindig szinvonalas. Broadchurch 1-2 evad az orok kedvenceim kozott van 

Kim Hee Ae-tol nezd majd meg az A Wife’s Credentials, nagyon jo   de vele en nagyon elfogult vagyok, hihi  


Köszönöm az 5-6 részek feliratát is!!  :)
Látom bagoly típus vagy, ahogy én is.. ;)) Broadchurch? - nem csak 2 évados, hanem 3! Kihagyhatatlan.  ;)

Sajnos :( A Wife’s Credentials-nak nincs magyar fordítása, legalábbis én nem találtam. (Angolt nem tanultam, így hát "esélytelen". Egyelőre. :-? )
Azért köszönöm az ajánlást!! :ympeace:

Kép

A színfalak mögött...
Kép
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2020. április 20. 0:45

kuncili írta:
jutka12 írta:oh-oh!

tegnapit láttad? OMG! annyira aggódom Sun Woo-ért, erre mindig van vmi ász a tarsolyában, hahah. vadászpuska-jeleneten konkrétan vihogtam XD de büszke vagyok magamra, mert kitaláltam a csavart (h kit bérelt fel TO) B-)


juhéééé láttam a vadászpuskás jelenet olyan magasan szárnyalt! szuper volt! :littlehearth:

sorra buknak fel a víz tetejére a házasságok összegubancolt hálóik.
a női karakterek is nem túldimenzionáltan mégis erős színnel mutatkoznak meg.

a kisfiú kamaszos instabilitása , a süni és a puli kutya között lavírozik :)

várom a folytatást és az ilyen remek "csörtéket"
(bár még azon agyalok hogy mitől tud talpon maradni a tekintélye a munkahelyén a sorozatos 'botrányok' után is. suttognak a nővérek, betegek, 'városvezetés' és talpon van. (annyira remek orvosi munkát se végez itt a sorozatban, az előélete fényének hatása nem tartható örökre fent, az az egy szem kórházvezető meg himi-humi pasi, ezt nem is értem, de nem lényeges zsebre teszi a csaj ha úgy adódik.
na szóval nagyonis botránykő a drnő a kisvárosban.
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 20. 0:55

ququcs írta:Köszönet a fordításért, az eddigiek letöltve és begyűjtve!! Maraton lesz!! :ymhug: :-bd


a maraton végén azért majd kérek véleményt :-) nagyon szívesen :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 20. 0:56

szkari írta:Köszönöm szépen az ötödik és hatodik rész fordítását. Érdekes a történet. Mi lesz még ebből...? :) :) :)


én mindig gyomorideggel kezdek neki, mert roppantul szeretem Sun Woo-t és vhogy mindig olyan érzésem van, hogy bár erős és néha csinál jó dolgokat, valójában nagyon fél és nagyon egyedül van...

a fordítást nagyon szívesen :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 20. 0:59

Danna írta:
kuncili írta:
Holnapot? Addig nem fekszen le, amig nem latom a mai reszt, hahaha.
A Dr. Fostert mindenkepp meg fogom nezni, amint ez befejezodik   igen, a BBC mindig szinvonalas. Broadchurch 1-2 evad az orok kedvenceim kozott van 

Kim Hee Ae-tol nezd majd meg az A Wife’s Credentials, nagyon jo   de vele en nagyon elfogult vagyok, hihi  


Köszönöm az 5-6 részek feliratát is!!  :)
Látom bagoly típus vagy, ahogy én is.. ;)) Broadchurch? - nem csak 2 évados, hanem 3! Kihagyhatatlan.  ;)

Sajnos :( A Wife’s Credentials-nak nincs magyar fordítása, legalábbis én nem találtam. (Angolt nem tanultam, így hát "esélytelen". Egyelőre. :-? )
Azért köszönöm az ajánlást!! :ympeace:


A Broadchurch 3. évada nem tetszett, számomra csak az első kettő létezik, hahaha.

Igen, az A Wife's Cridentals nincs lefordítva, sajnos. De nekem tervben van, mert szeretném, ha a magyarok is megismernék Kim Hee Ae-t jobban, bár tudom, hogy nálunk (meg kb. mindenhol) a fiúk miatt nézik a sorikat. Szóval, előbb-utóbb lesz magyar fordítása legkésőbb tőlem :-)

szép hetet :x
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 20. 1:08

jutka12 írta:
juhéééé láttam a vadászpuskás jelenet olyan magasan szárnyalt! szuper volt! :littlehearth:

sorra buknak fel a víz tetejére a házasságok összegubancolt hálóik.
a női karakterek is nem túldimenzionáltan mégis erős színnel mutatkoznak meg.

a kisfiú kamaszos instabilitása , a süni és a puli kutya között lavírozik :)

várom a folytatást és az ilyen remek "csörtéket"
(bár még azon agyalok hogy mitől tud talpon maradni a tekintélye a munkahelyén a sorozatos 'botrányok' után is. suttognak a nővérek, betegek, 'városvezetés' és talpon van. (annyira remek orvosi munkát se végez itt a sorozatban, az előélete fényének hatása nem tartható örökre fent, az az egy szem kórházvezető meg himi-humi pasi, ezt nem is értem, de nem lényeges zsebre teszi a csaj ha úgy adódik.
na szóval nagyonis botránykő a drnő a kisvárosban.


azért azt elmondták, bár erre nem fektet hangsúlyt a sorozat, hogy neki van a legtöbb betege, őt szeretik legjobban, stb. a nővérek a magánéletéről suttognak, tehát köze nincs a professzionalitásához, ami meg a honlapra volt kiírva, ugye, hazugság volt, gondolom leszedték, bocsánatkérés, stb. de persze, ezeket az aprónak tűnő, de a karakter szempotnjából talán fontos, részleteket nem mutatják. szóval nekem ezzel nincs bajom, igazából. viszont igen furcsa kettősség jellemzi, mert roppant erős, viszont ugyanakkor labilis is és hamar kétségbe tud esni. szóval ilyen furin van megírva, és bár tudom ezt, engem valahogy mindig nagyon magával tud rántani. tehát, ha törékeny, akkor nagyon izgulok érte, ha meg játssza a badass-t tapsolok örömömben. régen volt rám sorozat ekkora hatással.

az exférj rettentően idegesít, szánalmas nagyon. remélem a végén a missus és a mistress összefog és kicsinálják rendesen :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2020. április 20. 11:50

Köszönöm az 5. és 6. részek feliratát!
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. április 20. 16:23

Hálásan köszönöm az újabb két rész feliratát. \:D/
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 21. 12:43

leo-leo írta:Köszönöm az 5. és 6. részek feliratát!


nagyon szívesen, remélem, tetszik a sorozat :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 21. 12:43

VuVej írta:Hálásan köszönöm az újabb két rész feliratát. \:D/


nagyon szívesen :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Szabó Éva
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. december 12. 13:20

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: Szabó Éva » 2020. április 22. 18:17

bearbear írta:Gratulálok az első sorozatodhoz :flower1:

Igazán nagyon jó sorozatot sikerül fordítani gratulálok.mindig alig várom a következő részeket! Köszönöm a munkádat!
nemethbaby
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018. május 28. 17:52

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: nemethbaby » 2020. április 26. 14:20

@};- Köszönöm szépen a 7-8 r.vittem! :-h
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 26. 14:26

nemethbaby írta:@};- Köszönöm szépen a 7-8 r.vittem! :-h


szívesen, jó szórakozást :-) (megsúgom, meglesz B-) )
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 26. 14:27

Szabó Éva írta:
bearbear írta:Gratulálok az első sorozatodhoz :flower1:

Igazán nagyon jó sorozatot sikerül fordítani gratulálok.mindig alig várom a következő részeket! Köszönöm a munkádat!


szívesen :-) már kész van a 7-8. rész felirata is, jó szórakozást :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. április 26. 17:09

Nagyon jó a sorozat. :) Köszönöm szépen a hetedik és nyolcadik részt. :) @};-
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2020. április 26. 20:59

Köszönöm a 7. és 8. részek feliratait!
Avatar
jutka12
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016. március 1. 23:20

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2020. április 27. 0:01

köszönöm a 7-8 részt.

közben megnéztem a két utolsót a 9-10-est is , nagyon odavagyok a 10. vége miatt.

és egyre mélyebbre megyünk a házaspárok érzelmi világában.

repkednek a fájdalmat okozó percek. senki nem lehet gondtalanul boldog az ő életében.

pszichiáteren még mindig nem igazodok el-pedig most a sok kanyar közepette adtak magyarázatokat-azaz hát morzsák azok is.
az ex-férj színészi alakítása egyre kifinomultabb. jó a "srác "
(emlékszem anno mikor itt forgatták a Doctor Stranger-t abban 3-d rangu karaktert kapott hosszú ballonkabátban vették fel a jelenetét, ici-picit mosolyodott el a rajongók felé)

szóval a 10. részben két szomszéd asszony beszélgetése is figyelemreméltó lesz!

na várom a folytatást. szerencsére nincsenek üresjáratok a részekben.
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. április 27. 10:02

Hálásan köszönöm az újabb részeket. Még tartom magam, gyűjtögetek. \:D/
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 27. 11:59

szkari írta:Nagyon jó a sorozat. :) Köszönöm szépen a hetedik és nyolcadik részt. :) @};-


nagyon szívesen :)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 27. 12:00

leo-leo írta:Köszönöm a 7. és 8. részek feliratait!


szívesen, remélem, tetszik :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 27. 12:01

VuVej írta:Hálásan köszönöm az újabb részeket. Még tartom magam, gyűjtögetek. \:D/


a legjobb, amit tehetsz :-) mert egy kínszenvedés 1 hetet várni a részek után, haha. remélem, majd tetszeni fog, kíváncsi leszek a véleményedre :-)
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Avatar
kuncili
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2020. április 5. 18:40

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: kuncili » 2020. április 27. 12:09

jutka12 írta:köszönöm a 7-8 részt.

közben megnéztem a két utolsót a 9-10-est is , nagyon odavagyok a 10. vége miatt.

és egyre mélyebbre megyünk a házaspárok érzelmi világában.

repkednek a fájdalmat okozó percek. senki nem lehet gondtalanul boldog az ő életében.

pszichiáteren még mindig nem igazodok el-pedig most a sok kanyar közepette adtak magyarázatokat-azaz hát morzsák azok is.
az ex-férj színészi alakítása egyre kifinomultabb. jó a "srác "
(emlékszem anno mikor itt forgatták a Doctor Stranger-t abban 3-d rangu karaktert kapott hosszú ballonkabátban vették fel a jelenetét, ici-picit mosolyodott el a rajongók felé)

szóval a 10. részben két szomszéd asszony beszélgetése is figyelemreméltó lesz!

na várom a folytatást. szerencsére nincsenek üresjáratok a részekben.


a fordítást nagyon szívesen :-)

Spoiler: mutasd
a 10. rész vége zseniális lett, de Kim Hee Ae elmondása szerint a 12. rész vége fog nagyon ütni. én eldöntöttem, h a pszichiáter igazat mond Sun Woo-nak, mert ha még ő is átvágja, akkor a nő nem fogja megúszni ép ésszel az ügyet. én nagyon remélem azért, hogy Min Hyun Seónak nem esett baja, nagyon szerettem a két nő között kialakult afinitást. Ami pedig Ye Rimet illeti, várom, hogy segítse Sun Woo-t. Akit nagyon kedvelek és igazságtalanul kevés képernyőideje van, az Choi elnök felesége. Nekem nem jön be ez a semleges szeretnék maradni szöveg, sokkal többet ki lehetne hozni belőle, és lehetne Sun Woo titkos segítőtársa, aki csak 1-2 mondattal vagy infomorzsával segítené. Egyébként, pedig az a szomorú, hogy Sun Woo-t mindenki magára hagyja. Ugye Tae Oh mesterkedése segítette Je Hyuk házasságának a felbomlását, gondoltam, oké, akkor majd most összeáll SW-val Tae Oh ellen. Erre mit csinál? elmegy... én nagyon reménykedem egy hepi endben Sun Woo és a pszichiáter között. na, de majd pénteken-szombaton sokkolnak megint :-)


szép hetet és köszönöm a hozzászólásokat!
____________________
"Do we always need a catastrophe to remind us that we're all people?" (Barbra Streisand)
Angéla78
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2020. február 21. 17:08

Re: The World of the Married (Házasélet)

HozzászólásSzerző: Angéla78 » 2020. április 27. 18:15

Nagyon izgi sori, Köszönöm♡♡♡

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég