For Married Doctress

Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 27. 22:03

GinaBlack írta:
leo-leo írta:Köszönettel vittem a 10, rész feliratát! :)

Szép estét kedves leo-leo! ;;) :ymhug: Meghoztam a 11-ik részt is egy aukció keretében! ;) :flower1: :flower1: :littlehearth:

Lesz itt az aukción minden jó, ami gazdára vár! "-Gyertek, az aukcióra!"
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 28. 7:43

Tegnap már előre megnéztem ezt a részt, és nagyon élveztem a találékonyságát, és hogy nem tagadja meg magát mint orvos is! Imádtam ezt a pillanatot! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Megyek is repetázni... :))
azon meg mindig röhögnöm kell hogy ott is piros csík van ahol nem kellene, ennyire szegényes a google nyelvezete, hogy nem tudják egyik másik szó mit jelent... :))
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2021. január 28. 10:13

Köszönöm a 11. rész feliratát! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással! :) :)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: chain » 2021. január 28. 12:15

Üdv.
Köszönöm szépen a 10-11.részek feliratát.
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 28. 12:43

Kata58 írta:Tegnap már előre megnéztem ezt a részt, és nagyon élveztem a találékonyságát, és hogy nem tagadja meg magát mint orvos is! Imádtam ezt a pillanatot! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Megyek is repetázni... :))
azon meg mindig röhögnöm kell hogy ott is piros csík van ahol nem kellene, ennyire szegényes a google nyelvezete, hogy nem tudják egyik másik szó mit jelent... :))

Szia Kata! :ymhug: Na most jól feladtad a leckét nekem :)) Itt olvasom a mondatodat ( már sokadjára) de nem értem hol van a piros csík, és nem értem a google nyelvezetére tett reagálásod :)) =)) :D . Katám segíts! :-* :littlehearth: :flower1: :flower1:
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 28. 12:45

leo-leo írta:Köszönöm a 11. rész feliratát! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással! :) :)

Kedves leo-leo, nagyon szivesen. Engem is hajt a történet. ;) :D :ymhug: :littlehearth: :-*
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 28. 12:51

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 10-11.részek feliratát.

Legyen szép napod kedves chain! Nagyon szivesen. Ma estére elérkezünk az 1. episod utolsó részéhez a 12 részhez. Mivel nem bonyolítottam, hogy küön episodra veszem, így egybe fogom feltüntetni folyamatosan.(1-24) :ymhug: ;) :littlehearth: :-*
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 28. 13:11

Amikor írsz valamit, ha piros csík jelenik meg alatta, akkor az valamiért nem jól van írva, pl. rövid ö hosszú helyett, vagy
valami hosszú de nem hosszú..tehát már ahogy kezded írni már jelzi valami hibásan van írva. De van amikor helyes ahogy leírtad, de nem tudja a google hogy melyik helyes két mássalhangzó vagy egy mássalhangzó kell ugyanannál a szónál.
Mert teljesen mást jelent hall vagy hal hallani vagy haladni.. vagy halandó vagy hajlandó ...stb...
A legtöbb tévedést egyébként a hal és hall szó okoz...Az egyik állat a másik érzékszerv működését jelzi.. :))
De régiesebb normális általunk használt mindennapos szavakat is aláhúz mert nem tud mit kezdeni vele =))
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 28. 23:08

Kata58 írta:Amikor írsz valamit, ha piros csík jelenik meg alatta, akkor az valamiért nem jól van írva, pl. rövid ö hosszú helyett, vagy
valami hosszú de nem hosszú..tehát már ahogy kezded írni már jelzi valami hibásan van írva. De van amikor helyes ahogy leírtad, de nem tudja a google hogy melyik helyes két mássalhangzó vagy egy mássalhangzó kell ugyanannál a szónál.
Mert teljesen mást jelent hall vagy hal hallani vagy haladni.. vagy halandó vagy hajlandó ...stb...
A legtöbb tévedést egyébként a hal és hall szó okoz...Az egyik állat a másik érzékszerv működését jelzi.. :))
De régiesebb normális általunk használt mindennapos szavakat is aláhúz mert nem tud mit kezdeni vele =))

Köszönöm kedves Kata a kioktatást, így már értem. Akkor te előbb lefuttatod a google segítségével és ellenőrzöd a hibákat? :-? Akkor majd leközelebb jobban fogok figyelni a hosszú és a rövid ékezetekre valamint a kettős magánhangzókra( lehet elgépelem itt -ott amott elnézésedet kérem ^:)^ ) Ezután majd külön ellenőriztetni fogom, a google-val. De kitaláltam! Mit szólnál hozzá ha te kijavítanád ezentúl a hibás szavakat amit leírok? Kijavítanád, ha itt-ott amott, rosszul tenném az ékezeteket. :ymdaydream: Meglátod jó kis móka, még az időd is jobban eltelne. ;) :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 29. 7:48

:)) :)) :)) ez igen, felhívás egy keringőre már korán reggel! Jót nevettem, de szívesen segítek, hozzátéve, hogy nem rád céloztam, hanem magamra, mert amikor írok sokszor még a tényleges hibák ellenére is, amiket én is meglátok, olyanokkal zavar be, hogy bosszantó. Pláne ha telefonon írok! akkor tényleg törhetem a fejem, mert ugye most a sort segíti nekem követni hogy hol tartok, vagy pedig tényleg rosszul írtam.? Olyankor aztán vagy rájövök vagy hagyom ahogy írtam.
DE tényleg nevetséges, amikor az ember kommentben válaszol, és nem tetszik neki! Nehogy már még az akarja megmondani, hogy az adott helyzetben egy válaszra milyen szót akarok használni? Az a legrosszabb amikor nem is veszi észre az ember, hogy a rendszer átvált angol billentyűzetre a telefonon! Annyira koncentrálok néha én is egy egy válaszra, úgy hogy az ember szalonképes legyen még egy politikai tartalomnál, hogy bizony van hogy hiányzik egy egy betű. S még jó, hogyha van lehetőség javításra! Van amikor olyan válaszok jönnek hogy arcpirító! Ilyenkor a másik helyett is szégyenkezem, de nem lehet mindig elmenni vélemények mellett, máskor meg inkább megpróbálom nem észre venni!
Csak akkor meg azért van egy kicsit lelkiismeretfurdalásom, mert miért hagytam szó nélkül.!
De nem állok le alpári nyelvezettel vitatkozni!
Úgyhogy néha már nem is szívesen olvasom a kommenteket pl. a Vadhajtások c. oldalon! Pedig maga az alaptéma fontos, na de az emberek megnyilvánulásai!

Úgyhogy jövök inkább ide kikapcsolódni, és megint előre szaladtam a sorival egy kicsit, úgyhogy a feliratozás már egy repetázás! Na tessék megint itt ez szó repetázás aláhúzottan ott marad a piros vonal, most nem tudja hogy mit jelent?
Ismétlés, egyébként inkább a menzánál szokás használni, de a jelek szerint nem tudom rávenni hogy eltűnjön.
Eltűnjön megint egy szó amit akár rövid akár hosszú ű mindenhogyan piros amíg nem küldöm el. Na mai szösszenetemet zárom, mert még regény lesz belőle!
Szép reggelt mindenkinek! Délutántól már Hétvége! Legalábbis nálam :)) :)) :)) .
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 29. 7:50

Juhé! Vittem is a 12. rész feliratát köszönettel! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Megyek kávét csinálni mert most még csak a tegnapi maradékot ittam meg.. s csinálok Samunak turmixot reggelire! ~o)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 29. 10:23

végig néztem majdnem a végéig, jól itt ragadtam.. :)) Hát nem szűkölködik izgalmakban! Egyébként a hercegnőnk kis szolgálója, vagy udvarhölgye nagyon nagyon szimpatikus! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2021. január 29. 17:57

Köszönöm az újabb rész feliratát! :) :)
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 29. 19:10

Vissza is nézem egy kicsit az első részeket, mert már a sok sorozatban elvesztem...de azt szűröm le, hogy a hercegnőnknek egyre jobban tetszik a császár, bár az ellenfél megint olyan remek taktikát választott, hogy a hidegpalotában fog hamarosan kikötni. S ráadásul öcskös is akcióba lendül! :))
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 29. 20:15

Kata58 írta::)) :)) :)) ez igen, felhívás egy keringőre már korán reggel! Jót nevettem, de szívesen segítek, hozzátéve, hogy nem rád céloztam, hanem magamra, mert amikor írok sokszor még a tényleges hibák ellenére is, amiket én is meglátok, olyanokkal zavar be, hogy bosszantó. Pláne ha telefonon írok! akkor tényleg törhetem a fejem, mert ugye most a sort segíti nekem követni hogy hol tartok, vagy pedig tényleg rosszul írtam.? Olyankor aztán vagy rájövök vagy hagyom ahogy írtam.
DE tényleg nevetséges, amikor az ember kommentben válaszol, és nem tetszik neki! Nehogy már még az akarja megmondani, hogy az adott helyzetben egy válaszra milyen szót akarok használni? Az a legrosszabb amikor nem is veszi észre az ember, hogy a rendszer átvált angol billentyűzetre a telefonon! Annyira koncentrálok néha én is egy egy válaszra, úgy hogy az ember szalonképes legyen még egy politikai tartalomnál, hogy bizony van hogy hiányzik egy egy betű. S még jó, hogyha van lehetőség javításra! Van amikor olyan válaszok jönnek hogy arcpirító! Ilyenkor a másik helyett is szégyenkezem, de nem lehet mindig elmenni vélemények mellett, máskor meg inkább megpróbálom nem észre venni!
Csak akkor meg azért van egy kicsit lelkiismeretfurdalásom, mert miért hagytam szó nélkül.!
De nem állok le alpári nyelvezettel vitatkozni!
Úgyhogy néha már nem is szívesen olvasom a kommenteket pl. a Vadhajtások c. oldalon! Pedig maga az alaptéma fontos, na de az emberek megnyilvánulásai!

Úgyhogy jövök inkább ide kikapcsolódni, és megint előre szaladtam a sorival egy kicsit, úgyhogy a feliratozás már egy repetázás! Na tessék megint itt ez szó repetázás aláhúzottan ott marad a piros vonal, most nem tudja hogy mit jelent?
Ismétlés, egyébként inkább a menzánál szokás használni, de a jelek szerint nem tudom rávenni hogy eltűnjön.
Eltűnjön megint egy szó amit akár rövid akár hosszú ű mindenhogyan piros amíg nem küldöm el. Na mai szösszenetemet zárom, mert még regény lesz belőle!
Szép reggelt mindenkinek! Délutántól már Hétvége! Legalábbis nálam :)) :)) :)) .

Imádlak Katám! Mondtam már egy párszor, ugye? :-* Elhoztam a 13-ik részt is mára. Észre fogod venni, hogy innen a részek lerövidültek. Az első 12 rész az 1. évadban kb.45 percesek voltak. Most beléptünk a 2.évadba és a részek idótartalma lecsökkent 30-35 percesekre. További szép estét , kellemes hétvégét nektek. ;) :-* :ymhug: :littlehearth: :littlehearth: Samukát üdvözlöm. :littlehearth:
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 29. 20:19

Kata58 írta:Vissza is nézem egy kicsit az első részeket, mert már a sok sorozatban elvesztem...de azt szűröm le, hogy a hercegnőnknek egyre jobban tetszik a császár, bár az ellenfél megint olyan remek taktikát választott, hogy a hidegpalotában fog hamarosan kikötni. S ráadásul öcskös is akcióba lendül! :))

Kis huncutka! :D Ismét előrébb haladtál mint én. :-bd Az az igazság, hogy én nem nézem meg előre a folytatást, a fordítással egyszerre haladok a megzézésében is. Puszi! :-* :flower1: :flower1: :flower1: :-*
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 29. 20:23

Kata58 írta:végig néztem majdnem a végéig, jól itt ragadtam.. :)) Hát nem szűkölködik izgalmakban! Egyébként a hercegnőnk kis szolgálója, vagy udvarhölgye nagyon nagyon szimpatikus! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Kataaa! :-o Majdnem a végéig? ^:)^ :)) :)) Igaz, engem is hajt a történet...de nee. ne csináld, hogy te már tudod a végét? Belefogok maratonozni :D =)) és akkor nem fordítok ! =)) :)) :D
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 29. 20:31

leo-leo írta:Köszönöm az újabb rész feliratát! :) :)

Kedves leo-leo nagyon szivesen! Bizonyára észre fogod venni, hogy innen a 13-ik résztől a részek időtartalma lerövidült 30-35 percesekre... sajnos. Így a fordítás is gyorsabban fog menni. Igyekszem, hogy 2 részt is kitudjak tenni ezután. Hamarabb érünk a történet végéhez. Látod a kis Katát? :D =)) ő már előrébb tart mint én! :)) :)) Kellemes estét a továbbiakban és szép hétvégét kívánok neked! :ymhug: :littlehearth: :-* :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 30. 8:22

Köszönöm szépen az válaszokat is, és szép reggelt mindenkinek. Kicsit elaludtam, de sebaj, majd innentől "folytatom" :))
Megyek is bespájzolni az újabb feliratot! Igaz is, akkor azért is haladtam olyan gyorsan, mert azok meg rövidebbek voltak! Na látod, a nagy hajtásban még ezt se vettem észre :)) :)) :))
Na hiába ez vagyok én. ha elkap az ékszíj! De ez vonatkozik az olvasásra is!
Elkaptam egy büdösbogarat is, ijedtembe papirzsepivel együtt kidobtam az ablakon annyira kapálódzott! Pedig a Wc-n szoktam lehúzni! brrrrrr.
Na megyek kellemesebb vizekre evezni. Szép hétvégét mindenkinek, itt süt a nap! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth: ~o)
Angéla78
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2020. február 21. 17:08

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Angéla78 » 2021. január 30. 15:19

Köszi ♡♡♡
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. január 30. 15:32

Köszönöm a 14. rész feliratát! szép hétvégét mindenkinek! :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
leo-leo
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2016. március 9. 15:54

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: leo-leo » 2021. január 30. 20:24

Köszönöm a 13,-14. részek feliratait! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással, a mi legnagyobb örömünkre! Ha ilyen gyorsan haladsz a fordítással, akkor folyamatosan tudjuk élvezni a sorozatot! :) :)
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 31. 0:22

Angéla78 írta:Köszi ♡♡♡

Kedves Angéla78, nagyon szivesen! :-* ;) :ymhug: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 31. 0:25

leo-leo írta:Köszönöm a 13,-14. részek feliratait! Tényleg gyorsan haladsz a fordítással, a mi legnagyobb örömünkre! Ha ilyen gyorsan haladsz a fordítással, akkor folyamatosan tudjuk élvezni a sorozatot! :) :)

Kedves leo-leo! Nagyon szivesen, számomra az öröm , hogy itt vagy velem, velünk, és örülök, hogy örömöt tudok szerezni nektek! Maradok sok szeretettel :ymhug: :-* :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
GinaBlack
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2020. február 19. 11:01

Re: For Married Doctress

HozzászólásSzerző: GinaBlack » 2021. január 31. 0:30

Kata58 írta:Köszönöm a 14. rész feliratát! szép hétvégét mindenkinek! :D :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

Szia Kata! Nagyon szivesen. De!!! :D :)) Nehogy tovább menj, várj meg engem is! :D :D Inkább holnap hozok még 2 részt! :-* ;) :ymhug: :ymhug: :littlehearth: Szép hétvégét, kellemes időtöltést neked! :-*

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég