Princess Hours (online is nézhető)

enik
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017. május 14. 13:48

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: enik » 2017. május 18. 21:06

Drága Rita! Nagyon köszönöm az újabb PH részeket .Igazad volt amikor azt irtad itt a fórumon, hogy ez a sorozat beszippantja az embert. Na engem aztán jól beszippantott, nagyon szeretem és bizony alig várom, hogy hogyan is alakul majd az elkövetkezőkben. A következő részig kivánok neked kellemes pihenést. Üdv: Enik @};- @};- :littlehearth:
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. május 18. 21:07

Szia!!!!
Jöttem..láttam...vittem a 7. ;;) ;;) ;;) ;;)
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: anine » 2017. május 18. 21:28

Kedves Rita, régen jelentkeztem írásban, illetve pont akkor írtam neked egy hosszút, mikor elszálltak a leveleid. Örülök, hogy látlak! Kitartást a tanév végére! :) Természetesen, köszönöm ezt a sorozatot is. :flower1:
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2017. május 18. 21:55

Kedves Rita.
Nagyon szepen koszonom az elso 7 reszt. :movingflower: Meg gyujtogetek egy kicsit utana johet a maraton.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (4/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:26

szilagyongyi írta:Kedves Rita! Ez jó! :)
Egészen őszintén az első résznél kicsit úgy éreztem, hogy áááá ez nem az én világom. :-? De természetesen továbbnéztem, és egyre jobban elvarázsolt. ;;) A történet is, hiszen kedvencem a koreai változat, de a látvány, az valami csoda. Az árvácska a tányéron....friss illatos színes mesekavalkád. :movingflower: Alig várom az ötödik részt. És tervezem, hogy belekóstolok a Prettybe is.
Köszönöm, hogy nézhetem. <3 :littlehearth:

Kedves Gyöngyi! Amíg meg nem szokom a thai beszédet, minden egyes sorozatuknál
ugyanazt érezem, mint te. Fáj elkezdeni a fordítást! Mármint a fülemnek fáj. Aztán
megszokom, és egy-két rész után már nem adnám őket semmiért. Bízom benne, hogy
a történet mindenért kárpótolni fog!

Én is nagyon szeretem legeltetni a szemem. Ebben nagyon jók a thaiok, illetve ez a
csapat!

Örülök, hogy belekóstolsz a Pretty-be is. Szegényke a héten háttérbe szorult, de azért
a hétvégén egy részt belőle is hozok.

Nagyon szívesen!

Az ágyjelenet a thai és a koreai Full House-t is eszembe juttatta. A fiataloknak egy
gekkóval is meggyűlik a bajuk. hangosan hahotáztam:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (4/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:31

Nissaba írta:Kedves Rita!

Nagyon örülök, hogy elkezdted fordítani a sorozatot! :-)
Minden egyes nap felnéztem, hogy mikor kerülnek fel a már leadott részekhez a feliratok.
Úgy is mondhatnám, hogy tűkön ülve vártam :D
De végre ez a pillanat is elérkezett!

Köszönöm!

Kedves Nissaba!

Örülök, hogy neked is örömet okozhattam ezzel a sorival! Nem tudom, hogy észre vetted-e,
hogyha minden topik tetején, a legfelső hsz. felett, van egy pici csavarkulcs. Ha rákattintasz,
lenyílik egy ablak, majd újból kattints egyet a "Feliratkozás a témára" szövegre. Ezután, ha
új hozzászólás érkezik, értesítést fogsz kapni e-mailben, egészen addig, amíg le nem iratkozol
a témáról, amit szintén itt kell megejteni.
Ez azért jó, mert azonnal fogod tudni, ha új feliratot tettem ki, mert kapsz róla értesítést.

Persze én annak örülök a legjobban, ha minden nap beugrotok nézelődni!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (4/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:34

vrgram írta:Szia
Köszönöm a befogadást és köszönöm a fordításokat.
vrgram

Szia! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából! Érezd jól magad közöttünk!

A befogadást is és a fordításokat is nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (4/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:40

dolores953 írta:Szia Rita

Nagyon köszönöm a négy rész feliratát. :) Remélem tudok veletek
haladni, mert nagyon jónak ígérkezik ez a feldolgozás. :littlehearth:
A nyelvet újra szokni kell, de biztos megbirkózom vele, már a sorozat miatt is.
A You-Tube-ról töltöttem a részeket, mert a Mega használhatatlan volt. x_x
Már az 5-6. részt is megnéztem ajaj , mi lesz még itt. Alig várom a folytatást. :movingflower: :littlehearth: :movingflower: :littlehearth:

dolores953 írta:Szia Rita

Gabóci5 írta: Mondanom sem kell, hogy már megnéztem tegnap, sőt a hatodikat is. A nászéjszakán történtek és másnapi illat szertartáson végig nevettem.


Ezzel a véleménnyel maximálisan egyetértek. Annyit nevettem rajta én is. A Korona hercegnőnk micsoda
rafinált kis fruska, megalkotta a kókuszillatot a hercegnek. Itt aztán totál kész voltam... :)) Megjelölte a herceget:
Ő az enyém és senki másé. " A Koronaherceg mint kókusz torta." ;)
Rendesen felvonultatták a szereplő gárdát: az élhetetlen csontkovács apuka ( aj, de kéne nekem is a térdemre egy-két
kalapácsütés. =)) ) , a sok kuncsaft, aki mindjárt kezelést kért a hercegi apóstól.
A Marylin Monroe -s démon , akinek szintén a hatalom kéne, és micsoda aljas eszközöket vet be. A fiára
azért kíváncsi vagyok. Minnie még nem igazán mutatkozott be, de nem várok tőle semmi jót. :(
Alig várom a Koronaherceg reakcióját a megjelent ellenfélre.
Az már biztos, hogy nagyon tetszik a sorozat. :littlehearth:
Köszönöm a fordítását. :movingflower: :flower1: :movingflower:

Szia Dolores! Nagyon örülök, hogy csatlakozol hozzánk! A 7. rész után már nagyon magabiztosan
merem kijelenteni, hogy rettentő jól fogunk szórakozni!

Remélem a mega már megjavult, de az a biztos, ha a youtube-ról is letölteni az ember. Imádom,
hogy nagyon sokat lehet nevetni az egyes jeleneteken, de sajnos tudom, hogy ez csak azért van,
hogy jól felhergeljenek bennünket, hogy nagyobbat szóljon a dráma.

A volt hercegné azért is ellenszenves, mert a fiát használja fel a királyi család tönkretételére.
A kókusz illattal ki lehet kergetni a világból, de ez a kókusztorta, kókusz illat, kókusz masszázsolaj
dolog tetszik. Kíváncsi vagyok, mibe tesznek majd még belőle.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Megjelent a féltékenység a Koronaherceg szívében, hála az uncsi tesójának:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (4/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:45

gyomar írta:Kedves Rita!
Hálásan köszönöm neked az első négy rész feliratának a fordítását. ^:)^
Érdemes volt várni, nagyon tetszett amit eddig láttam.A színek, a fények a sok virág, a valóban a sok gyönyörű ruhák.Nekem egy dolgot kell szoknom, minden férfi nyakkendője virág, ez furcsa most még.De soha ne legyen nagyobb bajom. A színészek szépek (nekem a legszebb a három leányzó aki segít a hercegnőnek.) helyesek, ahogy írtátok a másik anyuka tényleg furcsa ahogy kinéz, még nem jutott eszembe hasonlat, de majd beugrik egy jó szó rá.
Rita! Nagy boldogság olvasni az örömet ami árad minden egyes szóból, amit leírsz,hogy ennyien összejöttünk.Hiszem, hogy leszünk még többen.
Köszönöm nagyon szépen köszönöm.
Marcsi :)
Kép

Szia Marcsi! Nagyon szívesen az összes eddigi részt! Boldog vagyok, hogy eddig minden
tetszik!
Mire ezeket a sorokat írom, már a 7. részen is túl vagyunk, és biztos vagyok
benne, hogy még nagyobb sikere van nálad is a sorinak.

Úgy tetszik, hogy a virág lett Bhutin fő "nyersanyaga", mert ennek kapcsán olyan jó
dolgokat találtak ki. Például a parfümöt, vagy az ehető virágokat, a virágnyakkendő
is emiatt van, bár a királyon már láttam rendes nyakkendőt is.

A szobalányok nemcsak szépek, hanem aranyosak is. Biztosan sokat fognak segíteni
a hercegnének, ha később beüt a ménkű Minnie személyében. Az a lány is cuki, amikor
sok boldogságot kíván a Koronahercegnek, aztán hozzáteszi, hogy vár rá.

A volt koronahercegné kicsit Szörnyella De Frászra emlékeztet, nem?

Igen, nagyon örülök, mert a legutóbbi választásaim nem arattak osztatlan sikert, de
ha belegondolok, hogy lefordíthattam a Rookiet, vagy a The Chasert, akkor igazán
boldog vagyok. Szóval néha magamnak fordítok, nem a többségnek, de ha egyszer
ez tesz boldoggá... (Nooormááális?)

A Hercegné betegen hatalmas szolgálatot tesz a férjének a sajtó képviselői előtt,
természetesen szerelemből, és azért, mert kezdi megérteni a férjét:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:48

Kriszti007 írta:Szia Rita!

Köszönöm az újabb részeket. Még nem kezdtem el, de tudom, hogy nem fogom tudni visszafogni magam, ha belekezdek. Bevárok még egy-két részt szerintem. Addig elfoglalom magam. Bár a mostanában felvett filmezési szokásaimat tekintve lehet, mégis elkezdem egy óvatlan pillanatban. ;) Régen mindig maratonoztam, de most már nem. Fordításügyileg épp a Chief Kim-et nyúzom, de elég hosszú egy-egy rész felirata, így nem annyira haladós. Nem sürgetem annyira, mert elég sok programunk volt mostanában, így nem is értem rá kellőképpen. Sajnos maximalista vagyok, így nem szeretek összecsapott munkát kiadni a kezeim közül. Egy kis lazítás pont rám is fér. Majd jelentkezem, ha elkezdtem, hogy tetszik. De ahogy látom, mindenki odavan érte, amit meg is értek. :D

Kriszti007 írta:Köszönjük az újabb részeket, Rita! :) Szerintem hétvégén én is csatlakozom. :D Eddig bírtam, most megöl a kíváncsiság. :flower1: :flower1: :flower1:

Szerintem jó lesz a másik feldolgozás is, a koreai remek volt, én nagyon szerettem. Jól döntöttél! :littlehearth:

Szia Kriszti! Én a fordítani valókkal vagyok így, hogy egyszer csak meggondolom magam,
aztán másba kezdek bele, mint amibe két napja akartam, pedig a természetem egyáltalán
nem ilyen.

Szerintem se kínozd magad! Heti kétszer negyvenöt perc úgysem eget rengető, amellett még
bőven tudsz fordítani is, és legalább Marikának is lesz "nevetőtársa"! Ismerve téged, ez a te
sorozatod is!!!

Sajnálom, hogy sok soros a Chief Kim, és hogy lassabban haladsz. Ketten csináljátok, vagy egyedül?

Úgy örülök, hogy nagyon jó sorinak tartod a You Came from the Start! Azon gondolkodom, hogy
még a thai változat megjelenése előtt meg kéne nézni, de nem fűlik hozzá a fogam, hogy koreai
sorozatot nézzek. Szörnyű, hogy mennyire elidegenedtem tőlük! Aztán lehet, hogy ha belekezdek,
megjön a kedvem is. Na, majd meglátjuk! Remélem, nem járok úgy vele, mint a Prettyvel, hogy
ugyanolyan, mint az eredeti!

Azért ezt a képet tettem be, mert ez neked is mondd valamit anélkül, hogy láttad volna már a sorit:

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. május 18. 22:51

Kedves Rita!
Kicsit elvesztem és most ,hogy bekukucskáltam nagyon megörültem a feliratoknak.Viszem is őket,valószínű a ma éjszaka rövid lesz és a holnap nagyon hosszú,mert nem tudom majd abbahagyni.Én a youtubon melegében néztem és teljesen lenyűgözött.Gyönyörű a háttér ,imádom a főszereplő párost.A másodfiú még nem győzött meg,hogy kedveli Kaningot.A fürdőzős és a sátorozós jelenet volt a kedvencem.A koronaherceg féltékeny tekintete nekem is tetszett.
Nagyon-nagyon köszönöm a fordítást.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (5/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:52

Gabóci5 írta:Szia Rita! Köszönöm az ötödiket. Mondanom sem kell, hogy már megnéztem tegnap, sőt a hatodikat is. A nászéjszakán történtek és másnapi illat szertartáson végig nevettem. A bátyónak infantilisan csak az ágy körül forogtak a gondolatai. De a masszázs szalonban valami másra is felfigyeltem, ugye ez thaioknál nem ritkaság.

Gabóci5 írta:Rita! Még reggel levettem a 6. rész feliratát, de el kellett mennem itthonról, csak most néztem meg felirattal. Köszönöm a gyors munkádat. ^:)^ :ymhug:

Aranyosak, ahogy összecsiszolódnak, különösen a hercegné. A másik koronaherceg anyja nagyon unszimpatikus az "előétellel" egyetemben. Eddig örültem, hogy nincs olyan sok intrika az udvarban mint a koreaiban, de hát az csak most kezdődik. A másik herceg sem élvezi a szimpátiámat.
Türelmetlenül várom a folytatást!

Szia Gabi! Először is nagyon köszönöm a gifeket! Semmi kétség, ez a sori is gifre termett!
Annyira sok vicces, jópofa és romantikus jelenet van benne, jó visszanézni őket!


A 7. rész után írom ezeket a hsz.-t, és boldog vagyok, hogy nem kell látnom Khanont. Milyen
gyermeteg! Igen, a thaiok előszedték kedvenc témájukat a "másságot". Itt is leírom, amit
korábban olvastam, hogy a thai a világ legtoleránsabb népe, már ami a másságot illeti.

Az "előétel" a "főétel" embere volt. A főkolompos nevezte magát főételnek. Mint a 7. részben
kiderül, ő egy mecénás, aki kezdő, még ismeretlen művészeket karol föl. Hát elég fura, hogy
mellette "főételkedik"! Valahogy nehezen hozom össze a kettőt. De nagyszerűen megértik
egymást a csókos szájú ex hercegnével.

Az összes eddigi részt nagyon szívesen!

A mecénás Minnie nagybátyja. Bokszolni tanítja a lányt, és mellesleg ellátja jó tanácsokkal:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (5/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 22:56

sipaer írta:Köszönöm az újabb feliratot. :-bd

sipaer írta:Szia Rita! Nagyon gyors vagy. Köszönöm szépen a 7 részt. Reggel megnéztem, felírat nélkül rájöttem, hogy a volt korona hercegnét nem fogom szeretni, már a piros rúzsa is irritál, de nekem Minni sem szimpi.Nagyon szeretem a koreait, már többször megnéztem, de még mindíg nem értem, hogy miért kellett a hercegnét elküldeni végül. Ebben a verzióban a fiatal pár olyan aranyos eggyütt, hogy öröm nézni őket. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. :ymapplause:


Szia Erika! Mind a hét részt nagyon szívesen! Igen, már nálam is körvonalazódik, hogy ki lesz
az, akit nem fogok bírni. Egyelőre a volt koronahercegné és a barátja, a mecénás az, aki a
legellenszenvesebb, de várható, hogy a történet során majd Minnie is felzárkózik hozzájuk.

Nagyon régen láttam a Goongot, én sem tudom, miért kellett elmenniük a hercegnének, és a
fiának, hátha majd itt kiderül.

Egyetértek veled. Itt a két fiatal aranyosabb együtt, és a herceg viselkedését kevésbé látom
bántónak, de még előttünk van 13 rész, még minden megváltozhat, bár nem sok esélyt adok
neki. Az eddigi feldolgozások nem voltak olyan szívfájdítóak, mint az eredetiek.

Úgy örültem, hogy Kaning sajtó előtti szereplése, kiverte a biztosítékot az ex hercegnénél:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (5/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 23:00

milomartin írta:Szia Rita!Nagyon szépen köszönöm az 5.rész feliratát!!!Meg is nézem gyorsan már most várom a folytatást :x :ymhug: :x Te vagy a legjobb :littlehearth:

milomartin írta:Kedves Rita!Nagyon szépen köszönöm a feliratokat eszmêletlen ez a sorozat minden percét élvezem!Nagyon szépen köszönöm hogy időt szánsz rá hogy ilyen remek sorozatokat fordíts nekünk :x :x

Szia Edit! Nagyon kedves vagy! Minden eddigi feliratot nagyon szívesen! Az első rész még
nem volt nekem való, a második sem igazán, de a harmadiktól már nem volt megállás, most
pedig már én is nagyon imádom. Pár napja még csak reméltem, hogy tartják a színvonalat,
ma meg már nem aggódom miatta. Ezt a sorit is olyan klasszul megcsinálták, mint a FH-t,
és a KM-t!

Még nagyon sokáig szeretnék sorozatokat fordítani! Már most tudom, hogy a My Sunshine is
nagy kedvenc lesz, de az, ha hasonlítani kéne, inkább a Loving, Never Forgettinget juttatja
az eszembe.

Milyen csodás helyen forgattak már megint:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 18. 23:01

Mára ennyi hsz.-t tudtam megválaszolni, holnap délután innen folytatom!

Jó éjszakát Mindannyiunknak!


Kép Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. május 18. 23:31

Köszönöm Rita a 7. részt is. Nagyon gyorsan ide varázsoltad nekünk a fordítást, de ezen nem csodálkozom, mert nagyon kínálta magát. =)) Nem olvastam el a hozzászólásokat, csak most mielőtt az enyémet beteszem. Milyen véletlen,ismét azokat a jeleneteket gifesítettem meg, amit te képben kitettél.


Kép Kép

Kép Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. május 19. 0:57

Kedves Rita !

Köszi a 6-7.rész fordítását és,hogy ilyen villám gyors vagy.
Valóban sokkal jobb mint a koreai már most látszik, sokkal árnyaltabban a szereplők.
Kaning hamar átlátja a helyzetet és megérti Inn viselkedését. Inn kicsit lassabban kezdi felfedeni Kaningbe az őszinte embert, de a utolsó részben ez megtörténik. Inn kicsit lenyugodva a vadászháznál már segítőkészebb volt.
A Király meg csak elvárásokat tesz a fia felé de nem akarja megérteni és állandóan leckézteti, akkor miért várja el hogy koronaherceghez méltóan viselkedjen.
Krissana hercegné meg fő segítője nagyon "gonoszkák ". Hercegné még fiát Nakhunt is mesékkel etette az évek során, hogy miért küldték el Őket a palotából. Ami még várható bevonja ellenszenves játékába Minnet is.
Spoiler: mutasd
Az eredetibe a jelenlegi Király és a hercegné között történt dolgok miatt lettek elküldve, de nem tudom itt mit talának ki. Valószínű itt is hasonló dologról lesz szó mert a Királynénak volt egy nézése a képkiállitás megnyitóján.

Továbbra is nagyon aranyos, vicces jelenetek vannak amin mosolyogni kell,
Továbbra is várom a folytatást.
:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (5/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 5:42

novcsi6 írta:Szia!
Nagyon szépen köszönöm a az újabb, 5. részt :) :ymhug: :ymhug: :ymhug:

novcsi6 írta:Szia!
Azta de gyors vagy. :x :x
Nagyon szépen köszönöm a 6. részt :)
Eddig imádom, tetszik, hogy mernek változtatni ;) ;) ;)

novcsi6 írta:Szia!!!!
Jöttem..láttam...vittem a 7. ;;) ;;) ;;) ;;)
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

Szia! Nagyon örülök, hogy neked is ennyire kedvedre való a Princess! Ahogy nézem,
azt érzem, hogy újra meg fogja tudni a csinálni ez a csapat (Halo Production), hogy
a feldolgozása maga alá utasítja az eredetit.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (5/20

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 5:54

cicus írta:Kedves Rita!

Reggel már láttam felraktad a 6. részt és muszály volt megnéznem és aztán este már
élvezhettem az 5.feliratát is,de most látom fordítod a 6.-at is,hát ennyi öröm,komolyan
alig tudom visszatartani magam,hogy táncra perdüljek.Köszönöm szépen és tényleg
nagyon üdítő ez a sorozat és jó a humora is.Viszont a másik herceg anyukája elég ijesztő
és nem csak a szerepe miatt x_x
Köszönöm,hogy elmondtad,hogy kell képeket és gif-et feltenni.Ki is próbálom,remélem
sikerül.

nem sikerült pedig kijelöltem és Img re kattintottam :ymblushing:

cicus írta:Jujj és már itt is van a 7.rész :x nagyon szépen köszönöm,máris nézem!
Imááádom :ymblushing:

Kedves Cicus! Nagyon szívesen mind a hét rész feliratát! Megértem a lelkesedésedet, mert
én is odáig vagyok! Nem is esik jól, hogy kedd reggelig, fordítás és nézés szempontjából
pedig kedd délutánig kell várni az újabb részre, de nincs mit tenni.

Azért nem sikerült az újabb gifet kitenned, mert nem gif volt, hanem videó. Én sem tudtam
rajta segíteni. Szóval ne szegje kedved, jól csináltad, nem a te hibád!

Legyen szép napunk!

Hogy ezek ketten milyen cukik!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 6:44

szilagyongyi írta:... Itt most a kép lenne, de nem tudom hogyan kell feltenni. :(


Én a g+-on keresztül teszem fel a képeimet, azt most hosszú lenne elmagyarázni, de
egyszer, ha több időm lesz, azt is szívesen leírom neked, vagy ha van kamasz gyermeked,
szerintem ő meg fogja tudni mutatni.
Egy másik módszert mutatok, amit már korábban elmentettem wordbe, csak be kell
másolnom:
Spoiler: mutasd
http://www.kephost.com/
Ha találsz a neten megfelelő képet, akkor mentsd le a gépedre, és kövesd a következőket!
Kattints rá a fenti linkre, akkor az oldal közepén fogsz egy olyat látni, hogy kép feltöltése.
Kattints rá, és keresd meg azt a helyet a gépeden, ahová elmentetted a képet. Ha megvan,
ráklikkelsz. Lesz egy felugró ablak, hogy válassz kategóriát, azzal ne foglalkozz, csak nyomd
meg a zöld "Feltöltés" gombot! Ekkor a képed feltöltődik a http://www.képhost.com oldalra. Úgy
tudod hozzánk áthozni, hogy a megjelenő sok "Beillesztő kódok" közül kiválasztod a megfelelőt:
(a feltöltött kép alatt egy olyat fogsz látni, hogy "Beillesztő kódok, arra ráklikkelsz, akkor le
fog nyílni egy ablak, és ott lesz egy csomó kód)
A legfelső kódkupacból nem muszáj választani. Az alatta lévő „Full image”-ből klikkelj
a BBCode-ra, és másold be a fórumba. Ezek nagyon-nagy képek lesznek, ezt nem ajánlom.
Ha az alatta lévő „Medium image”-ben klikkelsz a BBCode-ra, akkor közepes képet kapsz,
olyasmit, mint amiket én szoktam betenni, a legalsó „Thumbnail image”-nél pedig kicsi képed
lesz.


Próbáld ki, ha nem sikerül, szívesen segítek fotókkal is, csak a meglévőket épp valamelyik
nap töröltem ki a gépről.

Szép napot kívánok Mindannyiunknak!

Szerelmi négyszög készülőben! Nakhunnak annyi! (Majdnem azt írtam, hogy megérintette Kaning
szele. Hihi!)

Kép
erkad95
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:26

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: erkad95 » 2017. május 19. 6:47

Kedves Rita! Köszönöm 1-7 rész feliratait! Elkezdtem nézni, eddig tetszik amit látok. :ymapplause:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 6:52

Folyt. köv délután!

Kellemes, szép napot kívánok!


Tegnap reggeli fotóm. Nálunk mindenhová beszemtelenkedik a bodza. Itt például
a jezsámen bokor közepébe. Jól megvannak együtt, csak én bosszankodom. Nem
vettem időben észre:

Kép
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2017. május 19. 8:59

Szia Rita!
Elvittem a hetedik reszt is,de meg "jegelem"(fekezem magamat =)) koszonom
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. május 19. 9:22

Ezer örömmel vittem a 7. részt is! Szuper lett ez a sorozat..máris kedvenc! :movingflower: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (6/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 14:49

Kata58 írta:HUHÚÚÚ! Látom, valakit nagyon magával ragadott a sori... :)) @};- Köszönettel vittem a 6. rész feliratát! :D :ymhug: \:D/ :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Kata58 írta:Ezer örömmel vittem a 7. részt is! Szuper lett ez a sorozat..máris kedvenc! :movingflower: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:

Minden eddigi feliratot nagyon szívesen! Látom, nem csak engem ragadott magával
a sorozat! Ha befejeztem itt a válaszadást, a képeidet is kiteszem a fotósarkunkba!

Jót röhögtem, amikor Inn szembesült azzal, hogy Kaning folytonosan arról fantáziál,
hogy kupán vágja, vagy egy nagyot behúz neki:

Kép
Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég