Love Destiny / Szerelmi sors (Online is nézhető)

Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: chain » 2024. április 29. 13:35

Üdv.
Köszönöm szépen a 2-3.részek feliratát.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 13:36

Kata58 írta:Én is megnéztem már a 2. részt! Jókat derülök a szójátékokon, mikor "állandóan" nyelvbotlása van :))
A piaci jelenet meg igencsak tetszett! =)) =)) =)) =))

Nekem is nagyon tetszett a rész végén a piacos jelenet. Az, hogy mindenki egyenlő, még ma sem egyértelmű a Föld
minden zugában, nemhogy akkoriban. Karaked a jegyesének, Por Date-nek is jól a fejéhez vágta, hogy a nők és a
férfiak egyenlőek. Mindkét férfi nézett nagyokat. :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 13:43

Sigmund írta:
Szimplán csak úgy értettem a lesz olyan jót, hogy remélem jó lesz, tetszeni fog :)

Simán átigazítok seperc alatt feliratokat ha úgy van, már profi vagyok benne :) Szóval az ilyen nem gond, csak akkor szokott macerásabb lenni ha a két videó nem egyezik, hiányzik jelenet, vagy épp van benne pluszban, de azt is meg tudom oldani. De már lejött, szóval most már mindegy, már csak az átnevezgetés van, Plex-hez :)

Na, akkor sokszor fogom hallani a zenét :)

Persze, értettem, amit írtál.

Lehetséges, de még nem biztos, hogy a következő sorozatom csak 20GB-os az AvistaZon. :)) Destined to the Moon.
Most töltöm le éppen, és el is kezdem majd nézni. Mostanában ilyen "holdas" sorozatokat kapok ki.

Nekem már dallamtapadásom van. :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 13:45

AmyRebecca írta:Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 2. részt! :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Már nézem is! :x


Ismét nagyon szívesen AmyRebecca! Jó szórakozást! :D :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 13:46

Kata58 írta:Kedves Rita, csak az időbeosztásom miatt kérdezném, hogy kb. mikortól várhatóak a következő részek.
Mert aszerint teszek át valamit délutánra vagy azzal kezdem a reggelt, Persze a kötelező reggeli tevékenységek után!
remélem a rossz időből pedig nem lesz semmi.... :x :ymhug: :D :-bd :flower1: :littlehearth:

Szia Kata!
Minden nap egy óra felé fogom kitenni az újabb részeket. :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 13:47

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 2-3.részek feliratát.

Szia! Mindkettőt nagyon szívesen!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 14:01

Valóságos történelmi személyek felbukkanásuk sorrendjében:

Első rész:
Okya Horathibodi és a fia Por Date (főszereplő)

Második rész:
Mali,
Luang Sorasakorn

Harmadik rész:
Khun Lek - Kosa Lek
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. április 29. 14:35

Szia Kedves Rita! :)
Már itt is a 3. rész! köszönöm szépen! :x :x :x
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. április 29. 17:42

Szia Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 2.3.rész feliratát is :x Nagyon tetszett és úgy örülök,hogy olyan sokszor mutatják a templomokat
és a sok gyönyörű épületet a palotát és a szépséges folyót,ahol a mai napig közlekednek ezekkel a csónakokkal,legalábbis az
úszó piacra így lehet eljutni most is.Jókat nevettem a bugyi problémán és ahogy megoldódott.A csónak kikötők is nagyon
hangulatosan vannak kialakítva szívesen elüldögélnék ott a folyón zajló eseményeket figyelve.A ház is álom szép,de az ázsiai
építészet különben is csodálatos.Az ablak jelenetek is viccesek pl. a jóga gyakorlatok ;) és ki gondolta volna,hogy a fogmosás
is ismert volt már abban az időben. Azt viszont nem tudom miért fekete a szolgák foga,hogy direkt vagy valamitől,de majd
utána nézek. ;;) Úgy hogy várom az újabb részeket! Hát a Fall in Love nekem is nagy kedvencem és már újra megnéztem,pedig
tényleg rengeteg új sorozat jön ki,lehet válogatni,de ami tényleg jó ( legalábbis számomra) az nem annyi,hogy ne férjen bele
az erre szánt időmbe. :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 17:49

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Már itt is a 3. rész! köszönöm szépen! :x :x :x


Szia AmyRebecca!

Jó szórakozást! Holnap egy óra felé újra kukkants be! ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 29. 18:19

cicus írta:Szia Rita!

Nagyon szépen köszönöm a 2.3.rész feliratát is :x Nagyon tetszett és úgy örülök,hogy olyan sokszor mutatják a templomokat
és a sok gyönyörű épületet a palotát és a szépséges folyót,ahol a mai napig közlekednek ezekkel a csónakokkal,legalábbis az
úszó piacra így lehet eljutni most is.Jókat nevettem a bugyi problémán és ahogy megoldódott.A csónak kikötők is nagyon
hangulatosan vannak kialakítva szívesen elüldögélnék ott a folyón zajló eseményeket figyelve.A ház is álom szép,de az ázsiai
építészet különben is csodálatos.Az ablak jelenetek is viccesek pl. a jóga gyakorlatok ;) és ki gondolta volna,hogy a fogmosás
is ismert volt már abban az időben. Azt viszont nem tudom miért fekete a szolgák foga,hogy direkt vagy valamitől,de majd
utána nézek. ;;) Úgy hogy várom az újabb részeket! Hát a Fall in Love nekem is nagy kedvencem és már újra megnéztem,pedig
tényleg rengeteg új sorozat jön ki,lehet válogatni,de ami tényleg jó ( legalábbis számomra) az nem annyi,hogy ne férjen bele
az erre szánt időmbe. :-h

Szia Cicus!

Mindkettőt nagyon szívesen! Én is nagyon bírnék a csónakkikötőben lebzselni és persze csónakázni is. Hol az egyik, hol a másik
piacnál, templomnál szállnék ki, és bámészkodnék egy jó nagyot. :D

A bugyis jelenetnél nagyot röhögtem, amikor a Yaemnek készült tangát felmutatta. Pin meg a száját fogja beletörölni az övébe. :))

Ismert volt a fogmosás, de vajon mikor csinálták, ha Pin annyira meglepődött azon, hogy Karaked este akar fogat mosni. Mondjuk
Por Date is akkor csinálta.

Bételt rágnak folyamatosan, attól fekete a foguk. A Little Nyonyában láttam ezt először, ott derült ki (ennek is több, mint a felét
lefordítottam már, be kéne fejezni, de ez egy külön ügy...majd ezt is elmesélem). A bételrágás során rengeteg nyál termelődik,
emiatt állandóan köpködnek, azért van minden ülőbútor lábánál köpőedény. A szájukat meg rongyokkal törölgetik, mert a nyáluk
folyik ki a szájukból beszéd közben.

A Fall in Love-szerű századelőn játszódó sorozatot máris elvetettem, mert eszembe jutott a Destined to the Moon, amit egyszer
már elkezdtem nézni (miután feladtam a Love Destiny fordításának a tervét), de mivel ugyanabba a problémába ütköztem, mint
a LD esetében, ezt is feladtam. Ezt írtam akkor neked:

Rita írta:Másról akarok most írni. Képzeld, újra nézem a Love Destinyt. Már a múltkor is nehezen engedtem el, mert nagyon
nagyon jó sorozat, de ahogy írtam neked akkor, képtelenség megjegyezni, kit hogy hívnak, mert a kinevezésekkel,
magasabb rangfokozatba lépnek és teljesen megváltozik a nevük. És hát a történelmüknek se lehet annyira jól utána
nézni, mint Kína vagy Korea esetében. De ami a végső lökést adta, hogy még előtte elkezdtem nézni a Destined to the
Moon c. szintén thai sorozatot, és az is ugyanabban a korban, ugyanott (Ajutthaja) játszódik, és már az első részben
a főhőst, akit egy gyerekkori barát P'Vejnek szólít, mások meg Osodnak, akik nem ismerik meg Osod grófnak, és mire
ezt megszoknánk, már ki is nevezik, és Osodvoranej őrgróf lesz... Szóval ha ebben a történelmi sorozatban is ez van,
és nem is olyan híres-neves, mint a LOve Destiny, akkor inkább nem neki adok esélyt, hanem a LD-nek.


Na, szóval a Love Destiny után már nagyon jóban vagyok a nevekkel, rangokkal, sőt már nem kell a nevetséges és thai-idegen
gróf meg őrgróf címeket fordítanom (ez van az angol feliratokban, de szerencsére a LD-hez kettő volt nekem, és az egyik az
eredeti rangokat tartalmazta - Muen, Khun, Luang, Phra, Okya...). Újra letöltöttem a DTTM-t, és elkezdem nézni. Nagyon jó lenne,
ha jó lenne. Jobban utána néztem a kritikáknak, véleményeknek a MyDramaListen, és szinte csak jókat olvastam róla. 8,1 pontot
kapott, ami thai sori esetében nagyon jónak számít.

Na, mindent kiírtam magamból. :)) Még fordítok egy kicsit, mert sose leszek kész az utolsó résszel.
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2024. április 29. 18:55

Köszi az újabb részeket. :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 29. 18:55

Köszönöm a 3. részt, kétharmad részig szépen meg is tudtam nézni, aztán elkezdett karikát játszani. aztán megint megy egy kicsit, aztán megint karika. Majd holnap újra nekiveselkedem a 3. rész maradék harmadának, lehet hogy csak velem nem volt jóba a videa!
Amúgy jókat derülök változatlanul a hol mai hol régi diskurzuson, ahogy a múlt is megjelent egyébként, szerintem elég rendesen elszólja magát. A férfiak meg elég érdekesek, bár a leendő apósnak máris nagyon tetszik az új menyjelólt, tetszik a természetének változása.
azt hittem majd a folyón fognak összetalálkozni, de ezt szerencsére megúszták! x_x :)) :D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Sigmund
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2022. november 22. 17:43

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Sigmund » 2024. április 29. 19:25

Rita írta:Persze, értettem, amit írtál.

Lehetséges, de még nem biztos, hogy a következő sorozatom csak 20GB-os az AvistaZon. :)) Destined to the Moon.
Most töltöm le éppen, és el is kezdem majd nézni. Mostanában ilyen "holdas" sorozatokat kapok ki.

Nekem már dallamtapadásom van. :D


Na akkor belehallgatok a zenéjébe :)

Egyébként nem maradtam teljesen 'Penneung' nélkül, amit linkeltél filmzenét (egyébként egyre jobban bejön) abban az első verssor második felében (0:34) mondhatni benne van :D El is mentettem Spotify-on kedvencek közé, szerintem egyre frusztráltabb lesz a rendszer, látva a kedvencek listámat, hogy mit ajánljon :D

Én nem bírtam ki, már tegnap megnéztem a harmadik részt és belekezdtem a negyedikbe - csak hát aludni és dolgozni is muszáj volt - nemsokára végére érek annak is, de megpróbálok erőt venni magamon és megvárni a feliratodat a többi részhez :) Ezeket látva azt gondolom, hogy
Spoiler: mutasd
lehet fog még gondot okozni Karaked
, de remélem nem :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 30. 12:32

virag1 írta:Köszi az újabb részeket. :littlehearth:

Örömmel készítettem!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (3/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 30. 12:43

Kata58 írta:Köszönöm a 3. részt, kétharmad részig szépen meg is tudtam nézni, aztán elkezdett karikát játszani. aztán megint megy egy kicsit, aztán megint karika. Majd holnap újra nekiveselkedem a 3. rész maradék harmadának, lehet hogy csak velem nem volt jóba a videa!
Amúgy jókat derülök változatlanul a hol mai hol régi diskurzuson, ahogy a múlt is megjelent egyébként, szerintem elég rendesen elszólja magát. A férfiak meg elég érdekesek, bár a leendő apósnak máris nagyon tetszik az új menyjelólt, tetszik a természetének változása.
azt hittem majd a folyón fognak összetalálkozni, de ezt szerencsére megúszták! x_x :)) :D :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:

Kata, nagyon szívesen!

A leendő após már gonosz korában se utálta a régi Karakedet, de azt nem tudom, hogy mi jót látott benne.
Én is biztos voltam benne, hogy szidást kapnak, hogy titokban mentek ki a házból. Lehet, hogy így is lett volna,
ha nem tereli el Por Date figyelmét az, hogy kiderült, hogy a jegyesének rendkívüli képességei vannak.

Ha még egyszer előfordulna, hogy a Videa vacakol, ezzel a programmal nagyon gyorsan le tudod szedni a videót.
Válaszd az MP4, 720p lehetőséget. Ha nem sikerülne, leírom bővebben. A feliratot csak mellé kell tenni, összenevezni,
és lehet nézni.

https://9xbuddy.online/
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (2/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. április 30. 12:51

Sigmund írta:Na akkor belehallgatok a zenéjébe :)

Egyébként nem maradtam teljesen 'Penneung' nélkül, amit linkeltél filmzenét (egyébként egyre jobban bejön) abban az első verssor második felében (0:34) mondhatni benne van :D El is mentettem Spotify-on kedvencek közé, szerintem egyre frusztráltabb lesz a rendszer, látva a kedvencek listámat, hogy mit ajánljon :D

Én nem bírtam ki, már tegnap megnéztem a harmadik részt és belekezdtem a negyedikbe - csak hát aludni és dolgozni is muszáj volt - nemsokára végére érek annak is, de megpróbálok erőt venni magamon és megvárni a feliratodat a többi részhez :) Ezeket látva azt gondolom, hogy
Spoiler: mutasd
lehet fog még gondot okozni Karaked
, de remélem nem :)


Basszus! Tényleg ott a "Penneung" 0:34-nél! =))

Azért van dallamtapadásom, mert annyit hallottam a fordítás közben. :D

A régi Karakedről csak annyit írok, hogy Ketsurangot megkérte, hogy cselekedjen minél több jó dolgot, mert ezzel enyhíteni
tudja az ő eddigi bűneit. És mivel Ketsurang ezt meg is teszi, Karaked is változik.

Már kint is van a 4. rész!
Dina
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2022. augusztus 5. 7:49

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (4/15)

HozzászólásSzerző: Dina » 2024. április 30. 12:53

Köszönöm szépen eddigi részeket! :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (4/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 30. 13:15

Köszönöm az újabb részt, lassan de biztosan haladunk előre! :x :ymhug: :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (4/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. április 30. 14:34

Szia Kedves Rita! :x
Már itt is vagyok! köszönöm szépen a 4. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További jó pihenést! :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (4/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. április 30. 16:54

Megnézve a 4. rész! a közbeni döcögésen túllendülve hibátlanul lement a film, bár vagy ötször csak tekert.
Nagy izgalmak voltak! Az a templomi ajtójelenet majd a Mesterrel való beszélgetés igencsak érdekes volt.Mennyire átlátott a helyzeten, a kedves vőlegény meg csak pislogott.
Otthon meg majdnem bajba került a próbával. A múlt egy egy szelete igencsak szeretetlen hogy finoman fogalmazzak egy hölgy volt, szóval nem véletlen került oda ahova... a pokolnak is különböző fokozatai vannak.

amúgy a kedves vőlegénynek egyre jobban tetszik az Újjáalakult természetes Karakid. :D
A királynál tett látogatás igencsak aggasztónak tűnik. azt hiszem a lánynak majd igencsak elő kell szednie majd alkalomadtán a történelmi ismereteit hogy megmentse majd a népét! :-bd :D ;;) :ymhug: :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 1. 16:13

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen az 5. részt!
Ez a rész nagyon tetszett! végre láttam mosolyogni Por Date-t! remélem a továbbiakban sokszor látjuk, nagyon csábos mosolya van! :x :x :x
Szívesen lettem volna ott az asztalnál amikor olyan jóízűen ették a garnéla rákot! :-bd
Nem tudom másnak is olyan nehezen jön be a videa?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 1. 16:52

Sziasztok! Én is megnéztem végre az 5. részt! Nagyon tetszett nekem is amit láttam. Viszont ment az adok kapok is rendesen.
Az apósnak egyre jobban tetszik a lány új énje, viszont a házvezetőnő mindig bajba akarja keverni.
Szerencsére a finom mártásokkal igencsak leveszi még az ellenfeleit is a lábukról.
A csónakos jelenet egyszerre volt ijesztő és szép is. Viszont mikor meglátta az igazi belső énjét, igencsak meglepődött.
Abban az időben még nem ismerték a szájról szájra lélegeztetést?
Nagy izgalmaknak nézünk elébe! :)) :D
Na és igen azok a kedves mosolyok... egyetértek valóban igencsak elcsavarja az ember fejét! S én is remélem hogy egyre többször
fogunk tőle ilyen kedves mosolyokat látni! :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Ja igen! a Rákot én is szívesen megkóstoltam volna :)) :)) :)) :)) :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 1. 17:01

Kata58 írta:Sziasztok! Én is megnéztem végre az 5. részt! Nagyon tetszett nekem is amit láttam. Viszont ment az adok kapok is rendesen.
Az apósnak egyre jobban tetszik a lány új énje, viszont a házvezetőnő mindig bajba akarja keverni.
Szerencsére a finom mártásokkal igencsak leveszi még az ellenfeleit is a lábukról.
A csónakos jelenet egyszerre volt ijesztő és szép is. Viszont mikor meglátta az igazi belső énjét, igencsak meglepődött.
Abban az időben még nem ismerték a szájról szájra lélegeztetést?
Nagy izgalmaknak nézünk elébe! :)) :D
Na és igen azok a kedves mosolyok... egyetértek valóban igencsak elcsavarja az ember fejét! S én is remélem hogy egyre többször
fogunk tőle ilyen kedves mosolyokat látni! :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Ja igen! a Rákot én is szívesen megkóstoltam volna :)) :)) :)) :)) :littlehearth:

Kata Neked is nehezen jön be a videa?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (5/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 1. 17:36

Sziasztok! Holnap mindenkinek válaszolok, ma csak a Videa miatt ugrottam be.
A Videa szervere nehezen bírja az ünnepnapokat és a hétvégéket, mert ilyenkor nagyon sokan néznek
filmet vagy sorozatot rajta. Emiatt van az akadozás.

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég