Love Destiny / Szerelmi sors (Online is nézhető)

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 7. 13:55

hú már itt is a 11. rész ! Most megyek a konyhába, aztán ez lesz a pihenésem! Addig is köszönöm. Ja és a kérdésre feltett választ is, Akkor nem értettem félre a helyzetet, csak kicsit összezavart! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 7. 14:14

"Rita Írta:
Hirtelen nem tudom, mi történt a 10. részben, amiből azt gondolod, hogy nem Phaulkon az áruló? Ő árulta el Khun Leket,
a Kincstárügyi minisztert. Erre bizonyítékok is maradtak fent, de nem emlékszem, hogy melyik részben beszél erről Ketsurang
professzora. "

Szia Rita!
A 10. részben amikor éppen hordanak el mindent a Kincstárügyi Miniszter házából,
Muen Rueng elmegy meglátogatni Mae-t és a lány azt mondja neki,hogy téved,ha
azt gobdolja,hogy Phaulkon az áruló,mert ő, az apja szerint egy jó ember ezért ő
csodálta és feltétel nélkül megbízott benne.Az apja nagyon rossz ember ismerő volt,
hiszen láttuk,hogy bánt mindenkivel.Ő egy nagyra vágyó,durva,erőszakos ember volt.
Hát ezért csodálkoztam azon amit Mae mondott róla.Na akkor nézem is a 11.részt :-h
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (10/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 7. 14:27

"
Kata58 írta:Sziasztok! Hát ez a 10. rész igencsak feladja a leckét nekem is, s jó lenne legalább spilerben tudni hogy most merre hány méter.
Eléggé felzaklat ez a kettősség. Mert a szellem nem kaphat újra úgy testet hogy a földön boldog legyen, még az utolsó feltámadás után sem ha a cselekedeti olyanok voltak mint a régi Karaked, elvégre nem véletlen szenved ott ahol.
Ugyanakkor a másikkal szemben pedig igazságtalanság lenne ha nem lehetne boldog, hiszen nem közömbös már számára a völegény.
Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre.. :x :D :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!
A régi Karaked szerintem hiába kéri,hogy hajtson végre érte jó cselekedeteket,mert ez bizony nem így működik.
Egy ember sem tudja megváltani a másikat.Persze milyen jó lenne ha ő továbbra is úgy élne ahogy eddig ,mint
ahogy látjuk is,még a másvilágról is követelődzik,hogy ne menjen férjhez Por Date-hez.Inkább magába kellene
néznie,hogy a következő életében,ha lesz neki másképpen viselkedjen az embertársaival.
Nyilván oka van,hogy visszatért a jövőből az igazi lelki társ és ő ebbe nem szólhat bele szerencsére ;)
Ez az én véleményem.A teremtésben rend van! :ymhug: :-h
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 7. 14:36

Rita,írtad,hogy a Love Destiny 2 filmváltozata fenn van a Netflixen,de nem tudtam
elővarázsolni.Biztos béna vagyok hozzá de beírom a keresőbe és nem adja ki.Azért én szeretném nagyon
megnézni és nagyon örülnék ha feltennéd a videára. :x ^:)^
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 7. 14:47

Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 11. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Esti program lesz a sorozat nézése! most Anyák napi ünnepségre megyek a kis unokám iskolájába :x :x :x
A filmnek én is nagyon örülnék ha feltennéd videára! :flower1: :flower1: :flower1:
További szép napot! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 15:09

Már be is indítottam a letöltést. Ha kész, felteszem a Videára. Szerintem estére már átkonvertálja
és megnézhetitek.

Cicus, úgy kell beírni a Netflix keresőjébe, hogy Love Destiny the Movie.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 7. 15:28

Na, lejött a film, de majdnem 6GB-os, a Videára meg nem lehet 2,5 GB-nál nagyobb fájlokat feltölteni.
Elküldöm az "angliai" fiamnak a videót, hogy csökkentse le a méretét, és ha visszaküldi, akkor felteszem
a videára. Sajnos máshol nem találtam letöltési lehetőséget, csak az Avistazon, ott meg csak ilyen nagy
méretben van meg. Jelzem, ha már lehet nézni.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 7. 15:31

Köszönöm szépen! Angyal vagy,de ezt eddig is tudtam :x

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 7. 16:35

:littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 7. 18:24

Most végeztem a megnézéssel, hát a történelmi ismereteim a 0val egyenlő, az is minusz jellel.
Mindenesetre eléggé kacifántos most a készülő helyzet, s még nem is vagyunk politikailag a súrújében. Az akkori francia király sem volt piskóta.. :D ;) :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 7. 22:22

Rita írta:Na, lejött a film, de majdnem 6GB-os, a Videára meg nem lehet 2,5 GB-nál nagyobb fájlokat feltölteni.
Elküldöm az "angliai" fiamnak a videót, hogy csökkentse le a méretét, és ha visszaküldi, akkor felteszem
a videára. Sajnos máshol nem találtam letöltési lehetőséget, csak az Avistazon, ott meg csak ilyen nagy
méretben van meg. Jelzem, ha már lehet nézni.

Köszönjük! várni fogjuk ha sikerül! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 8. 9:08

Már konvertálódik a videán a film. Most elmegyek itthonról, de a 12. rész feliratával,
már annak a linkjét is tudom majd hozni.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 8. 12:09

cicus írta:
Szia Rita!
A 10. részben amikor éppen hordanak el mindent a Kincstárügyi Miniszter házából,
Muen Rueng elmegy meglátogatni Mae-t és a lány azt mondja neki,hogy téved,ha
azt gobdolja,hogy Phaulkon az áruló,mert ő, az apja szerint egy jó ember ezért ő
csodálta és feltétel nélkül megbízott benne.Az apja nagyon rossz ember ismerő volt,
hiszen láttuk,hogy bánt mindenkivel.Ő egy nagyra vágyó,durva,erőszakos ember volt.
Hát ezért csodálkoztam azon amit Mae mondott róla.Na akkor nézem is a 11.részt :-h


Már értem! Hát igen, Chanwad azt mondja Phaulkonról, amit az apjától hallott. Khun Lek és a király is nagyra tartotta
Phaulkon tehetségét, és nagyon bíztak benne. Azt olvastam, hogy nagyon sokáig ezzel nem is volt gond, Phaulkon rengeteg
hasznot hajtott Ayutthayának. Valóban zseniális volt bizonyos területeken, például a kereskedelem és a hajózás terén.
De az, hogy egyre nagyobb hatalmat kapott a királytól, és hogy miatta egyre több idegen, főleg francia érkezett az országba,
akik szintén magas rangokat és pozíciókat kaptak, fájó pont volt az Ayuttahai nemesség szívében. Ja, és a hitüket is nagyon
féltették a hittérítőktől.

Más:
Ha idézni szeretnél valamelyikünktől, akkor annak a hsz.-nak a jobb felső sarkában lévő gombot nyomd meg, amin a macskaköröm
van. Ekkor megnyílik a szövegdoboz, benne az idézni kívánt szöveggel, és alá már írhatod is a te hsz.-odat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 8. 12:21

cicus írta:Rita,írtad,hogy a Love Destiny 2 filmváltozata fenn van a Netflixen,de nem tudtam
elővarázsolni.Biztos béna vagyok hozzá de beírom a keresőbe és nem adja ki.Azért én szeretném nagyon
megnézni és nagyon örülnék ha feltennéd a videára. :x ^:)^


AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita! :)
Köszönöm szépen a 11. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Esti program lesz a sorozat nézése! most Anyák napi ünnepségre megyek a kis unokám iskolájába :x :x :x
A filmnek én is nagyon örülnék ha feltennéd videára! :flower1: :flower1: :flower1:
További szép napot! :)


Mindjárt befejezem a hsz.-ok írását, és teszem is ki a felirattal együtt a film videás linkjét is az első oldalra.

AmyRebecca, az idén szeptemberben az én Lilykém is iskolás lesz már, bár még négy és féléves sem lesz, akkor,
de Angliában más az oktatási rendszer.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (11/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 8. 12:26

Kata58 írta:Most végeztem a megnézéssel, hát a történelmi ismereteim a 0val egyenlő, az is minusz jellel.
Mindenesetre eléggé kacifántos most a készülő helyzet, s még nem is vagyunk politikailag a súrújében. Az akkori francia király sem volt piskóta.. :D ;) :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Kata, nekem is nagyon hiányosak a történelmi ismereteim. Igazad van, egyre sűrűbb epizódok jönnek.
De legalább már Por Date és Karaked szerethetik egymást.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (12/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 8. 14:42

Köszönöm a 12. részt, máris nézem... :x :-bd :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (12/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 8. 16:00

Szia Kedves Rita :)
Köszönöm szépen a 12. részt! és a filmet is! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További szép napot! :x
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (12/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 8. 16:49

Köszönöm az új részt, nagyon tetszettek az új események. Izgalmas és egyszerre szívmelengető helyzetek alakultak ki.
Mali sajnos nehéz helyzetben van a féltékeny férje miatt. Csak el kellett mennie a vőlegénynek a hajóval.
Hosszú az egy év, vajon mi történik közben? :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (12/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 9. 12:09

AmyRebecca írta:Szia Kedves Rita :)
Köszönöm szépen a 12. részt! és a filmet is! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
További szép napot! :x

Szia AmyRebecca!

Mindkettőt nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13519
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (12/15)

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. május 9. 12:15

Kata58 írta:Köszönöm az új részt, nagyon tetszettek az új események. Izgalmas és egyszerre szívmelengető helyzetek alakultak ki.
Mali sajnos nehéz helyzetben van a féltékeny férje miatt. Csak el kellett mennie a vőlegénynek a hajóval.
Hosszú az egy év, vajon mi történik közben? :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:


Szia Kata!

Mali helyzete azért is nagyon nehéz, mert döntenie kell a férje és a hazája között. Vagy elnézi, hogy Phaulkon
elárulja Ayutthayát, vagy neki kell elárulnia a férjét.

Szerencsére a készítők kegyesek voltak hozzánk, és a mai részben már haza is jön Por Date. :)

%%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%-
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (13/15)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2024. május 9. 16:33

Szia Kedves Rita! :)
Nagyon szépen köszönöm a 13. részt! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Annyira szeretem őket!!! :littlehearth:
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (13/15)

HozzászólásSzerző: chain » 2024. május 9. 23:35

Üdv.
Köszönöm szépen a 4-13.részek feliratát.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (13/15)

HozzászólásSzerző: cicus » 2024. május 10. 10:06

Szia Rita!

Köszönöm szépen az új részeket :x Meg is néztem és nagyon izgalmas volt.Azt hiszem
szorul a hurok a király kedvencének a nyaka körül,de ma már biztos többet tudunk meg.
Mindenesetre nagyon bátor,hogy katonákat hoz magával.Igaz a gyarmatosítók így
működtek és nyugat Európa élen járt ebben,most vissza is üt ez nekik,mert a karma működik!
A filmet is megnéztem de az teljesen más mint gondoltam,nem ennek a folytatása.Még a 2.
évadról készült sorozatba nem néztem bele,de azért majd szakítok rá időt.
Szép napot ma is :ymhug: :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7241
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (13/15)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. május 10. 12:25

Köszönöm a 13. részt is, elég megrázó volt a felismerés. Tegnap nem az asztalin néztem így nem tudtam írni csak megnézni!
azért az is megható ahogy kettejük között szépen alakulnak az érzelmek bár a varázslástól kifeküdtem. :-q ;;) :D :-bd :flower1: :littlehearth:
Dina
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2022. augusztus 5. 7:49

Re: Love Destiny / Szerelmi sors (13/15)

HozzászólásSzerző: Dina » 2024. május 10. 12:29

Szia Rita! Köszönöm szépen az eddigi munkádat. Elkezdtem a maratont, amit alig bírok abbahagyni..... :littlehearth: :flower1:

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég