Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 20:00

erika001 írta:Szia Rita!Nagyon köszönöm az első 7rész fordítását.A főszereplő páros nagyon aranyos együtt ,jó nézni a lassú közeledésüket egymáshoz.Bár most "mérges"vagyok a hercegre a 8.rész előzetesében elengedte a lány kezét mikor meglátta Minnie-t.Ja,már most tudom,hogy utálni fogom Minnie-t.Nagyon hálás vagyok Neked,hogy fordítod ezt a remek sorozatot.Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!


Szia Erika! Jót nevettem azon, amit Minnieről írtál! Gyanítom, hogy az ex hercegné után
őt fogjuk a legkevésbé szeretni. Amúgy is irritál ez a típus.

Fentebb többször írtam, hogy mennyire várom, hogy hogyan alakítják a négy fiatal életét,
és azt is, hogy remélem, nem fog nagyon fájni. A Goong egyes részei nagy szívfájdalmat
okoztak nekem.

Nagyon szívesen az eddigi feliratokat! Kellemes hétvégét kívánok!

Itt egy videó a soriban szereplő virágos ételekről és hogy hogyan készítik őket. A 3 perces
anyagot legalább 6 percig néztem, mert mindig megállítottam:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 19. 20:08

Gabóci5 írta:Rita! Ez nagyon cuki kép! Köszi. :)

Szívesen!

Gabi! Már kérdezni akartam, hogy milyen kép vagy sorozat van az aláírásodban?


Ananda és Tao bohóckodnak:

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. május 19. 20:36

Rita írta:Gabi! Már kérdezni akartam, hogy milyen kép vagy sorozat van az aláírásodban?


Egyre többször fordulok minden téren én is Kína felé. ;)
Wang Lee-hom híres és sikeres tajvani popsztár 2004-ben Bartók nyomán indult el népzenegyűjtő körútra Kína és Tibet eldugott kis falvaiba, a bennszülött zenét kutatni, 15 kilónyi zenei felszerelést cipelt magával és útközben írta az új dalait. Az egyik videójából van a kép. Nagyon tetszik ez a fa, a következő festésnél ilyet szeretnék a szemben lévő falamra. :))

Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2017. május 19. 20:40

Köszönöm az újabb feliratot!!! :D :flower1: :D :flower1: :D :flower1:
anine
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 16. 12:18

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: anine » 2017. május 19. 21:12

Kedves Rita, megpróbállak behozni Titeket és Veletek haladni! Sajnos a felirat nem jön elő nekem (BSP-t használok). Nincs ötletetek véletlenül? Mintha az első 3 rész nem csomagolódna ki...
Köszönöm előre is! :)
Rita írta:
anine írta:Kedves Rita, régen jelentkeztem írásban, illetve pont akkor írtam neked egy hosszút, mikor elszálltak a leveleid. Örülök, hogy látlak! Kitartást a tanév végére! :) Természetesen, köszönöm ezt a sorozatot is. :flower1:

Kedves Anine! Én is örülök, hogy látlak! Jó, hogy beugrottál! Velünk haladsz,
vagy összegyűjtöd a részeket?

Köszönöm a jókívánságot! Már nem sok van hátra!

Nagyon szívesen a fordítást! Kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. május 19. 21:20

Rita olyan jó, hogy találtad ezt a videót az ehető virágokkal készült étel csodákról. Sokszor visszatérek megcsodálni őket.



Eszembe jutott, hogy dolgozatot is kell javítanod, de utána jó pihenést a hétvégén! :x
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2017. május 19. 23:43

Kedves Rita! Már elég régen láttam a Goong-ot, de nem baj, mert ez a sorozat teljesen elvarázsolt. Most már kezd egy kis romantika is kialakulni. A nagyit változatlanul imádom. Nagyon aranyos a hercegné is, naív, de egyben kicsit harcias is, de nagyon szívhez szólóan beszélt a néphez. :x Köszönnöm az újabb részeket. Láttam az előzetest, úgy látszik színre :-? lép az ex is.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. május 20. 7:40

Gabóci5 írta:
Rita írta:Gabi! Már kérdezni akartam, hogy milyen kép vagy sorozat van az aláírásodban?


Egyre többször fordulok minden téren én is Kína felé. ;)
Wang Lee-hom híres és sikeres tajvani popsztár 2004-ben Bartók nyomán indult el népzenegyűjtő körútra Kína és Tibet eldugott kis falvaiba, a bennszülött zenét kutatni, 15 kilónyi zenei felszerelést cipelt magával és útközben írta az új dalait. Az egyik videójából van a kép. Nagyon tetszik ez a fa, a következő festésnél ilyet szeretnék a szemben lévő falamra. :))


Itt ragadtam, gyönyörű a hangzás és a képi megoldások! :ymblushing: :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
summi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. május 20. 9:59

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: summi » 2017. május 20. 11:28

Mostanság megszerettem a thai sorozatokat és kíváncsi vagyok , h sikerült a régi nagy szerelmemet a koreai Goong -ot , thai verzióban feldolgozni , már majd kibújok a bőrömből :)) Rita nagyon köszönöm a felirataidat , további jó munkát :x
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. május 20. 11:32

Kedves Rita!
Nagyon tetszett a fordításod,nagyon élveztem minden szavát.A történetet már nyersen is szerettem,de a fordításoddal nyert értelmet néhány dolog és még sokkal jobb lett az egész."Te rossz ómen vagy." és a hasonlókat imádtam.Szóval,nagyon köszönöm,hogy fordítod ezt a sorozatot.
Tetszik,hogy a herceg nem olyan hideg,mint koreai elődje és megérintette már őt is a hercegnő bája.Jó volt látni,hogy a herceg mire gondol.Az egyik lány nem adta fel az álmait miatta a másik feladta,de már bánja.Jó a szereplőnk mimikája,szeretem látni,mikor milyen arcot vág.A herceg itt nem fog már azon "vajúdni",hogy látta-e a hercegnő meztelen vagy sem.Sőt mivel itt volt nászéjszaka és a Kaning nem volt kapható a dologra a hercegünknek meg kell majd dolgoznia a lányért.Sokkal természetesebbek itt a dolgok.Ez tetszik.A hercegnőt nagyon kedvelem. Naiv,kicsit szeleburdi,érzékeny ,de a helyén a szíve és határozottan cselekszik ha kell.Tetszik,hogy nem nyafog annyit és nem fél a hercegtől.Kimondja a véleményét.Remélem ebben a sorozatban nem kell majd térdepelnie és annyit siránkoznia. Minnie nem lesz a kedvencem.Azt nem értettem,hogy miért lepődött meg a telefonon,amikor a hercegnő hangját hallotta.Tudta,hogy a herceg megnősült ,még gratulált is,akkor miért bámult úgy az újságra.Milyen dolog gratulálni és közben jelezni,hogy nem változott semmi és ő vár a hercegre.Változott,nem kellett neki a házasság,tehát az én olvasatomban nem szerette eléggé a herceget,de nem hiszem ,hogy a szerető pozíciójára pályázna.Jó lett volna tudni mennyire volt mély a herceggel a kapcsolata ,mert ettől is függ milyen nehéz lesz a hercegnek dönteni és hercegnőnk mennyire fog szenvedni.Ha erős lesz a "Minnie vonal" remélem Nakun és a hercegnő barátsága is hasonlóan erős lesz ellenpontként. Az ex hercegnét már kellően utálom.Nagyon várom mi lesz a következő részben,addig "rágom a körmöm"és agyalok a történeten.Visszanézem a kedvenc jeleneteimet.
Két este csak 3-3 részt tudtam megnézni,mert kidőltem.Így ma reggel fejeztem be a történetet.Mára szabadságot vettem ki és csak a legszükségesebbeket csinálom,mert az előző hét nagyon sűrű volt.A családom is későn kelt,így az ebéd is később lesz.Most megyek főzni,de előtte viszem a Pretty...-t,mert még azt sem néztem meg.El vagyok maradva.Köszönöm annak is a fordítását.
Kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. május 20. 13:53

Szia Rita!

Köszönöm a fordítást és a feltöltést. 4 napon keresztül csak pörgött a mega, ma viszont elsőre belépett. Le is akartam szedni egyszerre az összeset, de csak az első részt engedte, hogy túlléptem szerinte. Viszont már ugye napok óta nem tudtam letölteni a megáról, tehát az első rész nem léphette túl.((( Na de mindegy is, van időm, ha kell napi egy epizódot szedek.
Köszi: Éva
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 14:14

Szia Éva! Ezzel a programmal olyan nagyon könnyű, és csak egy percet vesz igénybe
letölteni a youtube-ról a videókat:

http://keepvid.com/

Minden videónak a címét a program felső sorába be kell másolni, majd megnyomni a
"download" gombot. A megadott lehetőségek közül a 720p-t kiválasztod, és elkezded
a letöltést.

Hoppá! Be akartam neked linkelni ingfakirata videóit, de máris letörölték a youtube-ról!!
Ez nem valami biztató! Remélem, hétfőn fenn lesz a 8. rész, legalább annyira, hogy gyorsan
letölthessem!

Éva, ha tudsz várni egy kicsit, elkezdem neked feltölteni a mediafire-re, és szólok,
ha készen vagyok. Sajnos, ez hosszabb ideig tart, mint a megára felpakolni.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 14:32

Gabóci5 írta:Egyre többször fordulok minden téren én is Kína felé. ;)
Wang Lee-hom híres és sikeres tajvani popsztár 2004-ben Bartók nyomán indult el népzenegyűjtő körútra Kína és Tibet eldugott kis falvaiba, a bennszülött zenét kutatni, 15 kilónyi zenei felszerelést cipelt magával és útközben írta az új dalait. Az egyik videójából van a kép. Nagyon tetszik ez a fa, a következő festésnél ilyet szeretnék a szemben lévő falamra. :))

Gabi! Hogy mik vannak! Tajvani popsztár és Bartók??? Fantasztikus! Jó, hogy megnéztem
a klipet, mert a videóban jobban látszik a fa. Nagyon szép lesz, de ki fogja odafesteni?

Még a sásliliom is ehető!

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 14:37

Emma11 írta:Köszönöm az újabb feliratot!!! :D :flower1: :D :flower1: :D :flower1:

Nagyon szívesen!

%%- @};- :D @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 14:44

anine írta:Kedves Rita, megpróbállak behozni Titeket és Veletek haladni! Sajnos a felirat nem jön elő nekem (BSP-t használok). Nincs ötletetek véletlenül? Mintha az első 3 rész nem csomagolódna ki...
Köszönöm előre is! :)


Kedves Anine! Megoldódott a problémád? Ahogy írtam neked az e-mailben, én VLC lejátszót
használok. Nagyon szeretem, még soha nem volt vele gondom. Mindenféle fajta filmet,
feliratot lejátszik. A biztonság kedvéért még a GOM playert is feltette a fiam. Az is olyan,
hogy mindent visz.

Szép napot kívánok!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. május 20. 14:46

Kedves Éva!
A newasiantv .me-ről is könnyedén letölthetők a részek,ha nem tudsz várni.Country kiválasztod ,Thailand és a táj sorozatok közt megtalálod a Princess hours-t.Watch now katt.Letöltés és az openlood-ról fog letölteni.Letöltés előtt még kiválaszthatod a HD jelzésnél 360.480,720 vagy automatikusan szeretnéd.Egy hibája van,hogy angol felirat van rajta.A feliratot célszerű áttenni ass formátumba.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 14:49

Gabóci5 írta:
Eszembe jutott, hogy dolgozatot is kell javítanod, de utána jó pihenést a hétvégén! :x

Méghozzá négy osztályét, de még nem gondolok rá. Élvezem a szombatot!
Majd holnap előveszem a csomagot.


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 15:18

csilla0602 írta:Kedves Rita! Már elég régen láttam a Goong-ot, de nem baj, mert ez a sorozat teljesen elvarázsolt. Most már kezd egy kis romantika is kialakulni. A nagyit változatlanul imádom. Nagyon aranyos a hercegné is, naív, de egyben kicsit harcias is, de nagyon szívhez szólóan beszélt a néphez. :x Köszönnöm az újabb részeket. Láttam az előzetest, úgy látszik színre :-? lép az ex is.

Kedves Csilla! Annyira más ez a feldolgozásuk is, mint az eredeti, hogy az első
részek után már eszébe sem jut az embernek összehasonlítgatni. Olyan, mintha
nem is remake lenne, hanem egy eredeti thai sorozat. Annyira ügyesek ebben!

Tetszett, hogy Kaning azonnal a bocsánatkéréssel kezdte a beszédét, így be lett
fogva a sajtó szája, végül is a botrány amiatt tört ki, hogy Inn megvert egy
újságírót. Az ex barátnőről már nem is kellett szót ejteni. Főtt is a feje a volt
hercegnének.

Már minden szereplőről tudunk valamennyit, el tudjuk képzelni, hogy hogy fog majd
a későbbiekben viselkedni, kivéve Miniet. Vajon mennyire lesz gonoszka?

Nagyon szívesen a feliratokat!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 15:27

summi írta:Mostanság megszerettem a thai sorozatokat és kíváncsi vagyok , h sikerült a régi nagy szerelmemet a koreai Goong -ot , thai verzióban feldolgozni , már majd kibújok a bőrömből :)) Rita nagyon köszönöm a felirataidat , további jó munkát :x

Summi, nagyon klasszul megcsinálták! Épp úgy, ahogy a Full House-t és a Kiss Me-t!
Nem fogsz csalódni ebben sem. Láttad a másik két remake-t is?

Van még egy thai sorozat a tarsolyomban, de az nem feldolgozás. Mielőtt betervezném,
meg akarom nézni, mert eredeti thai sorit még nem láttam. Egyszer olvastam valahol,
hogy a dél-amerikai szappanoperákra emlékeztetnek, azt pedig nem nekem való.

Nagyon szívesen a fordítást!

Itt rá sem ismerni Kaningra, és Maggie-re:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 16:24

Kedves Ica! Szóhoz sem jutok! Boldogan siklott a szemem a sorokon! Látva a hsz.-dat, nagy okosan
máris le tudok vonni egy következtetést. Te is imádod a sorit! Hurrá!!!


Te jól emlékszel még az eredeti sorira, mert nagyon jó párhuzamokat vontál, és ahogy megemlítettél
jeleneteket, máris eszembe jutottak nekem is. Én nagyon régen láttam, és mivel csak egyes részei
tetszettek igazán, ezért csak azokat néztem vissza, amikor újra elővettem. Arra jól emlékszem, hogy
nagyon sokszor, nagyon fájt a szívem, és az ilyen szívfájdító jeleneteket a végsőkig fokozták, olyannyira,
hogy legtöbbször eltekertem onnan, már első nézésre is.

Igazad van, ez a sori sokkal könnyebben emészthető. Nem mindenkinél leszek népszerű a kijelentésemmel,
de én a koreai sorozatokat tartom a legdurvábbak az általam megismert nemzetekéi közül. Ezért is nem
tudok már visszatérni Koreába. Elegem volt.

Kicsit védelmembe veszem Minnie-t. Az első rész elején megkérte Inn-t, hogy várjon rá. Természetesnek
tartom, hogy a mai világban egy alig húsz éves lány még nem akar férjhez menni, és vannak tervei,
amit még előtte szeretne megvalósítani. Ahogy mondta is, a palotában annyi a szabály, a kötelezettség,
hogy képtelen lett volna a sport pályafutására koncentrálni. Inn ahelyett, hogy elmondta volna neki, hogy
a nagyapja ígérete miatt milyen helyzetbe került, szó nélkül eljött Angliából. Minnie-nek sem esett jól,
amikor megtudta, hogy a szerelme hip-hop megnősül. Persze ez semmilyen gonoszkodásra nem lehet
indok. Nem lehet úgy tenni, mintha mi sem történt volna, és ott folytatni, ahol Angliában abbahagyták.
Vagy ha már bántani akar valaki, akkor Inn az, aki megérdemli, nem Kaning. Kaning az igazat tudja.
Azt, hogy Maggie visszautasította a lánykérést, mert erre következtet telefonban hallottakból.

Én úgy láttam, hogy bensőséges volt Innel a kapcsolatuk. Ő csomagolta a fiú bőröndjét, és ez jött le abból
is, ahogy a fotósszobában viselkedtek egymással. Innek is és Kaningnak is fel kell kötnie a gatyáját és
a szoknyáját! Túl sokan, minimum négyen vannak, akik a vesztüket akarják.

Ki vagyok akadva, hogy letöröltették az eddigi videókat. A yt-ról szerettem letölteni, mert tényleg az
volt a legjobb minőségű. Sőt attól tartok, hogy a direkt letöltős oldalaké is onnan származott, mert a
feliratok azokhoz is passzoltak. Félek!!!

Mindkét sorit nagyon szívesen! Jó pihenést kívánok!

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 16:27

Éva! Elküldtem e-mailben a linkeket!
Remélem sikerül letölteni a hét részt!


:flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1: :D :flower1: :flower1:
Avatar
summi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. május 20. 9:59

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: summi » 2017. május 20. 17:39

Rita írta:Summi, nagyon klasszul megcsinálták! Épp úgy, ahogy a Full House-t és a Kiss Me-t!
Nem fogsz csalódni ebben sem. Láttad a másik két remake-t is?

Van még egy thai sorozat a tarsolyomban, de az nem feldolgozás. Mielőtt betervezném,
meg akarom nézni, mert eredeti thai sorit még nem láttam. Egyszer olvastam valahol,
hogy a dél-amerikai szappanoperákra emlékeztetnek, azt pedig nem nekem való.

Nagyon szívesen a fordítást!

Itt rá sem ismerni Kaningra, és Maggie-re:




ó köszi Rita az ajánlót és a képeket , beleolvastam a topikba és mindenki elragadtatással ír :ymapplause: a legjobban az fogott meg , h egy idő után külön életet él a sorozat és nem kell hasonlítanom a koreai Goong-hoz :-bd
Nem nem láttam még sajnos a Full House-t és a Kiss Me-t se , a Full House koreai változata nem igazán tetszett B-) szeretem a thai sorozatok hangulatát kíváncsivá is tettél köszi Rita betáblázom őket szép sorban :x :movingflower:
ó ó micsoda tervek , egy újabb thai sorozat a láthatáron , lehet tudni róla többet mi a címe és a színészekről valamit ? :) egész jól hangzik , hát csak kóstolgasd és ha tetszik akkor vágj bele :-bd
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. május 20. 17:50

Az indo és a viet subról még nem törölték.Remélem nem törölnek mindent és hétfőn valamelyik oldalra csak felteszik az új részt.Azonnal le is fogom tölteni.Csak nem szúrnak ki velünk! Nagyon szomorú lennék akkor.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 19:13

summi írta:ó köszi Rita az ajánlót és a képeket , beleolvastam a topikba és mindenki elragadtatással ír :ymapplause: a legjobban az fogott meg , h egy idő után külön életet él a sorozat és nem kell hasonlítanom a koreai Goong-hoz :-bd
Nem nem láttam még sajnos a Full House-t és a Kiss Me-t se , a Full House koreai változata nem igazán tetszett B-) szeretem a thai sorozatok hangulatát kíváncsivá is tettél köszi Rita betáblázom őket szép sorban :x :movingflower:
ó ó micsoda tervek , egy újabb thai sorozat a láthatáron , lehet tudni róla többet mi a címe és a színészekről valamit ? :) egész jól hangzik , hát csak kóstolgasd és ha tetszik akkor vágj bele :-bd

Én a Goong a Playfull Kiss és a Full House közül a Full house-t szerettem a legjobban, utána
a Goong jön, a Playfull Kiss-t pedig megnéztem, de végig idegesített. A FH-ról és a KM-ről
tudok még csak beszélni, mert azok vannak már készen. Mind a kettő sokkal jobb volt,
mint az eredeti. A Princessen is látszik, hogy nem akármilyen sorozat lesz!

A FH-nak és a KM-nek ugyanazok a főszereplői. Imádjuk őket! A legjobb, a leginkább egymásra
hangolt ázsiai párosok közt dobogós helyen állnak. Fantasztikusak! Ha lehet ajánlani a FH-t
nézd meg hamarabb.

Spoiler: mutasd
A másik thai sorozat címe: 100 Trickery's Dangerous Passion. Az Avistazon találtam, nem
régen töltötték fel. Hamarosan elkezdem nézni.
https://avistaz.to/torrent/63068-100-trickerys-dangerous-passion-2015-1080p-hdtvrip-1080p-aac-mp4


A kedvenc thai párosunk Aom és Mike:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (7/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. május 20. 19:33

Vaskica06 írta:Az indo és a viet subról még nem törölték.Remélem nem törölnek mindent és hétfőn valamelyik oldalra csak felteszik az új részt.Azonnal le is fogom tölteni.Csak nem szúrnak ki velünk! Nagyon szomorú lennék akkor.

Én is láttam, hogy onnan nem törölték le, nem is fogják, de a yt olyan, ha valaki jogsértést
jelent be, akkor leszedik a videókat. Csak attól félek, hogy a direkt letöltős oldalak is a yt-ról
töltötték le a sorozatot és tették fel különféle méretben a sajátjukra. A másik probléma, hogy
a feltöltő, ingfakirata, egyben a fordítója is a sorinak! Na, majd meglátjuk!

Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég