Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 7. 20:52

Kedves Cicus, wsxwsx18 és Ica!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám! Cicus a jó tündér nagyon jó munkát
végzett! Nagy sötét felhők voltak az égen, amikor elindultunk, és ez végig így is maradt.
Megérkeztünk a Vadasparkba, akkor elkezdett csöpörögni, de már derült az ég, tudtuk,
hogy nem lesz semmi az esőből. Így is történt, és amikor a nap is kisütött, nagyon meleg
lett. Hazafelé Tokajban egy borkóstoláson vettünk részt. Akkor már olyan meleg volt,
hogy kifejezetten jólesett a pincében lenni.

Wsxwsx18! Boldogan olvastam a Dodóban írt hozzászólásodat! Minden szavaddal egyetértek.
Írtam neked választ és küldtem egy Godfrey Gao gifet is:


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 7. 21:16

Kedves wsxwsx18! A két sorozat fordítását, a két sorozathoz írt hozzászólásokra a válaszadást, a
munkahelyi és az itthoni dolgaimat képtelen vagyok összehangolni. Nem tagadom, mostanában
egyre többször csapnak össze a fejem felett a hullámok. Pedig büszke vagyok rá, hogy mindenkinek
válaszolok, ha megtisztel azzal, hogy ír a fórumomba, de most nem megy. Erőlködöm, de akkor sem
megy. Majd akkor fognak rendeződni a soraim, ha újra csak egy sorit fogok fordítani. Azt bírom
szuflával. Szóval nem szabad, hogy rosszul essen, ha megkésve írok, vagy véletlenül kihagyok valakit
a válaszadásból. Nem szándékos!
Nagy szívfájdalmam, hogy a fotózásra, és a fotósarkunk látogatására sem marad annyi időm, amennyit
szeretnék ráfordítani.

Nem is értem, hogy felejthettem el szólni neked, hogy Tao játszotta a Kiss Me-ben Kinget! Akik itt
vagyunk a Princessnél, majdnem mind a Kiss Me-t is láttuk, természetesnek vettem, hogy ez már
nem újdonság.

Igen, fiatalabb, viszont a KM-ben sokkal összetettebb a szerepe. Jóval több lehetősége volt rá, hogy
megmutathassa, mire képes színészileg. Számomra nem az állkapcsa, hanem a húsos felső ajka a
jellegzetes. Messziről felismerem.

Jó, hogy a Kiss Me-vel kezdtél! A Full House lesz a korona a thai feldolgozásokon. Nálam még mindig
az a csúcs!


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 7. 21:28

[quote="Rita"][b][color=#000040]
" Cicus a jó tündér nagyon jó munkát
végzett! Nagy sötét felhők voltak az égen, amikor elindultunk, és ez végig így is maradt.
Megérkeztünk a Vadasparkba, akkor elkezdett csöpörögni, de már derült az ég, tudtuk,
hogy nem lesz semmi az esőből. Így is történt, és amikor a nap is kisütött, nagyon meleg
lett. "

Tudtam,hogy a tündérekben soha nem kell csalódnunk,örülök,hogy most is jó időt
varázsoltak :ymblushing:

"Hazafelé Tokajban egy borkóstoláson vettünk részt. Akkor már olyan meleg volt,
hogy kifejezetten jólesett a pincében lenni."

Azt hittem a bortól lett meleged ;) de tovább olvasva rájöttem,hogy a Nap volt az oka ;;)

Sajnos én is láttam,hogy nem rakta fel a kis hamis az angol fordítást,de juszt is kivárjuk :)

A dodót viszont én sem láttam még,felkeltette a figyelmemet amit írtatok róla,úgy hogy
le is töltöm és megnézem.

Szép estét és jó pihenést Mindenkinek O:-)

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 7. 21:45

Cicus! Látom, hogy még nem megy jól az idézés, ezért ide beteszem a "használati utasítást:

Ha idézni akarsz valakitől, a hozzászólása mellett, jobbra fent található idézőjelre kattints rá!
Akkor az egész hsz. megjelenik egy felugró szövegdobozban. Ha az idézett szöveg alá kattintasz,
már írhatod is a te hsz.-t. Ha elküldted, akkor az ő és a te szöveged is látszik majd egyszerre.
Ha esetleg nem akarod az egész szöveget beidézni, csak egy mondatot, akkor mindent törölj ki,
ami felesleges, de a beidézett szöveg elején és végén lévő [quote... és a.../quote] jel, maradjon
meg.

A Dodo cuki, imádni való, de csak annak, aki szereti azt a fajta őrült humort, amit a sori képvisel.
Már attól is boldog vagyok, ha tesztek vele egy próbát. Ha bejön, akkor nagyon bejön!!!


Hogy te milyen kis huncut képecskét tettél be!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 7. 22:00

Most olvastam, hogy hogy más is hiányolja a softsubot, nemcsak én. Válasz még
nem született Ingfakirata részéről, hogy miért nem tette még ki a Subscene-re.

Azt hiszem, arra kell felkészülnünk, hogy minden héten csavarni fog egyet az
idegeinken és a türelmünkön. Sajnos bármit megtehet, mert csak ő fordítja a
Princesst. Jól ki is használja, és élvezi, hogy könyörögnek neki az emberek. Már
csak ezért is fogok nagyon örülni, ha véget ér a sorozat. Muszáj lesz leszállnia
a magas lóról. Szerintem utána már senki sem fog vele szóba állni.

Tudja, hogy mindenki izgatottan várja már a 13. részt is. Erre közölte a néppel,
hogy "Négyszer kíséreltem meg feltenni a Dailymotionra. Nem sikerült. később
megpróbálom. Jó éjt." Ez sem igaz. Húzza az időt. Szégyellje magát!

Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 7. 22:33

Kedves Rita!
Félre ne érts, nem dorgálásként írtam, tudom,hogy számodra mi is egy "család" vagyunk, és mindent megteszel értünk, amiért mi nem is lehetünk elég hálásak neked. :littlehearth:
Igaz, csak magam nevében beszélhetek, de egyáltalán nem haragszok most se és a jövőben sem, ha épp véletlenül kihagysz engem, hisz amit te mindent itt csinálsz értünk, valamint a családodért, a barátaidért, az számomra példaértékű. ^:)^ Szóval mindent köszönök, és örülök,hogy egy barátságos közegbe kerültem én is. :ymblushing:

Elolvastam a kommentedet,amit válaszként írtál a never give up, dodo-hoz, köszönöm szépen, iszonyatosan jól esett. :x
A gifjeidet pedig külön köszönöm, nem túlzok azzal, ha azt mondom lefolytam az ágyról, annyira jókat, ínycsiklandozókat hoztál nekem. =P~ :ymblushing:

Az ajánlott sorozataidat mindenképp megfogom nézni a közeljövőben, pontosan a kiss me és a full house után.

Mivel kérted,hogy nem-e írnám le a keresztnevemet, úgy döntöttem eleget teszek a kérésednek, hisz már úgy érzem, én is ide tartozom, és ez a legkevesebb.

Köszönök mindent,
Csók, puszi,
Brigi
Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 7. 22:38

Kedves Rita!
Igen én is észrevettem, hogy mit csinált az ingfakirata, nem volt szép dolog tőle.
Már úgy voltam vele, hogy elkezdem begépelni angolul, amit ő készített, hogy mielőbb te is el tudd kezdeni, de nem tudtam elkezdeni, mert az indonesia felirat,mintha máshol kezdte volna az időzítést, mint az angol, így nem mertem neki állni, nehogy utána neked keljen ezzel vacakolni.. :/
Pedig bennem az akaraterő meg volt, de kétségbeestem, így akkor nem álltam neki. :((

Pedig már mi is annyira várjuk..

Rita írta:Most olvastam, hogy hogy más is hiányolja a softsubot, nemcsak én. Válasz még
nem született Ingfakirata részéről, hogy miért nem tette még ki a Subscene-re.

Azt hiszem, arra kell felkészülnünk, hogy minden héten csavarni fog egyet az
idegeinken és a türelmünkön. Sajnos bármit megtehet, mert csak ő fordítja a
Princesst. Jól ki is használja, és élvezi, hogy könyörögnek neki az emberek. Már
csak ezért is fogok nagyon örülni, ha véget ér a sorozat. Muszáj lesz leszállnia
a magas lóról. Szerintem utána már senki sem fog vele szóba állni.

Tudja, hogy mindenki izgatottan várja már a 13. részt is. Erre közölte a néppel,
hogy "Négyszer kíséreltem meg feltenni a Dailymotionra. Nem sikerült. később
megpróbálom. Jó éjt." Ez sem igaz. Húzza az időt. Szégyellje magát!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017) (10/20)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 7. 23:08

Rita írta:Éva! Azt elfelejtettem mondani, hogy akkor jönnek a gyermekeim, amikor az én
nyári szünetem kezdődik (nem a diákoké, ők már jún.15-től szabadok), vagyis
július elején. Télen vacakolt a fűtésem, elavul az egész rendszer. Szóval még egy
jó kis fűtéskorszerűsítés is vár rám. Hurrá!

A fordításra kell lenni időnek, legfeljebb lassulok.

Ne félj, az étkezések megvannak! Néha több is, mint kéne!

Szia Rita!
Egy ilyen házban van munka bőven. Jó munkát nektek.
Nálunk a villanyvezetéket kellene kicserélni. Régi panelben lakunk és már 8 éve amikor költöztünk 470 ezer volt az árajánlat. Így csak a villanysütőhöz építettünk ki új vezetéket, mert azt nem bírta el a régi. De sajnos már égnek ki a konnektorok, így muszáj lesz megcsináltatni. Még nem tudom mikor lesz, de nem odázható sokáig.(((Utána természetesen festés is dukál.

Az étkezést a sorozatok miatt említettem meg. A koreai sorozatokban ugye mindennaposak és azon kapom magam, hogy én is minden búcsúzásnál mondanám. Annyira megszoktam, hogy vissza kell tartani magam, mert a környezetem nem dorámafüggő. Furcsán néznének rám.

A fordítással kapcsolatban mondanám, hogy tarts szünetet, pihenj, de mondtad, hogy neked ez jelenti a kikapcsolódást. Úgyhogy akkor jó és kellemes fordítást neked, nekünk meg marad az élvezet. Mindannyian csak nyerünk vele.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 7. 23:54

wsxwsx18 írta:Kedves Rita!
Félre ne érts, nem dorgálásként írtam, tudom,hogy számodra mi is egy "család" vagyunk, és mindent megteszel értünk, amiért mi nem is lehetünk elég hálásak neked. :littlehearth:
Igaz, csak magam nevében beszélhetek, de egyáltalán nem haragszok most se és a jövőben sem, ha épp véletlenül kihagysz engem, hisz amit te mindent itt csinálsz értünk, valamint a családodért, a barátaidért, az számomra példaértékű. ^:)^ Szóval mindent köszönök, és örülök,hogy egy barátságos közegbe kerültem én is. :ymblushing:


Teljesen egyetértek Brigi írásával,pontosan így gondolom én is :x

Rita,köszönöm szépen,hogy leírtad hogy kell bemásolni amit idézni akarok.
Naná,hogy észrevettem valami nem stimmel,de nem akartalak ezzel is
terhelni,így csak bénáztam tovább,de egy angyal nem hagyja magát kímélni,
mindenre figyel és segít :-* Remélem most sikerül,mert közben elfelejtettem,
de nem tudom megnézni amit írtál ;;)

A kis huncut képről annyit,hogy az ágyban azért képtelen lennék enni,de az esti
film alatti nasizás fájó pontom,persze csak én tudom abbahagyni és van amikor
sikerül is :)

Na most már tényleg jó éjszakát :-h

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 6:44

wsxwsx18 írta:Kedves Rita!
Félre ne érts, nem dorgálásként írtam, tudom,hogy számodra mi is egy "család" vagyunk, és mindent megteszel értünk, amiért mi nem is lehetünk elég hálásak neked. :littlehearth:
Igaz, csak magam nevében beszélhetek, de egyáltalán nem haragszok most se és a jövőben sem, ha épp véletlenül kihagysz engem, hisz amit te mindent itt csinálsz értünk, valamint a családodért, a barátaidért, az számomra példaértékű. ^:)^ Szóval mindent köszönök, és örülök,hogy egy barátságos közegbe kerültem én is. :ymblushing:

Elolvastam a kommentedet,amit válaszként írtál a never give up, dodo-hoz, köszönöm szépen, iszonyatosan jól esett. :x
A gifjeidet pedig külön köszönöm, nem túlzok azzal, ha azt mondom lefolytam az ágyról, annyira jókat, ínycsiklandozókat hoztál nekem. =P~ :ymblushing:

Az ajánlott sorozataidat mindenképp megfogom nézni a közeljövőben, pontosan a kiss me és a full house után.

Mivel kérted,hogy nem-e írnám le a keresztnevemet, úgy döntöttem eleget teszek a kérésednek, hisz már úgy érzem, én is ide tartozom, és ez a legkevesebb.

Köszönök mindent,
Csók, puszi,
Brigi

Kedves Brigi! Egyáltalán nem vettem rossz néven, amit írtál, csak jó alkalom volt, hogy megosszam
veletek a bánatomat. Nagyon rosszul esik nekem is, hogy nem tudok úgy teljesíteni itt a fórumban,
ahogy az tőlem megszokott, illetve, ahogy elvárom magamtól. Pedig a fórumozás az egyik kedvenc
elfoglaltságom. Ti is érzitek a veletek való együttes, és személyre szóló törődést, és én is érzem, a
velem való törődéseteket, ezért is működik jól a fórum. És már megint itt van az a jó kis ördögi kör!
Mindenki érzi, hogy a másik szeretettel fordul felé, így mindenki szívesen vesz részt a fórum életében.
Ez kihat a fordítási kedvemre is... ami Titeket is lázba hoz... erről már írtam. Valójában a fordítás
is és a fórumozás is csapat munka. Magamban nem megy. Magamnak minek csináljam?

A gifeket a netről szedtem. De az is mutatja, hogy a Dodo nem akármilyen sorozat, hogy ehhez a
rövidke webdrámához rengeteg gif készült.

Köszönöm, hogy megosztottad velünk a keresztnevedet! Sokkal közvetlenebb így szólítani!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 6:49

Éva, cicus! Veletek folytatom majd a válaszadást! De lehet, hogy csak két nap
múlva, hátha megszán Ingfakirata a 12. rész feliratával, és végre fordíthatok!

Kora reggel annyit írt, hogy valamilyen díjátadóra megy ma, ahol az egyik thai
színésznek fog drukkolni. A softubról szó sem esett, és a 13. részt sem tette
még ki a Dailymotionra, hogy legalább megnézhettem/tük volna azt is angollal.

Visszajöttem, mert igazságtalan voltam. A fb-on fent van a 13. rész angollal
szóval ott meg lehetett már nézni, csak a Dailymotionon nem.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 8. 7:33

Drága Ritám ne keseregj, had hízzon a mája...majd csak lesz felirata...Úgy látszik, így egy kicsit be tudod hozni majd a másik sorit :D . aztán ha meglesz a két felirat, legfeljebb abból egyszerre lesz a kettő! :-bd .
Minnire még látatlanban is olyan dühös vagyok, hogy juszt se nézem meg fordítás nélkül, mert szerintem azt is éppen elég lesz elviselni. A srácot meg legszívesebben doronggal futtatnám körbe a palotában levő tó körül... :-q

Más: Örülök, hogy jól sikerült a betervezett kirándulás, én is imádkoztam :ympray: értetek, hogy jó időtök legyen, és ne fogjatok ki még látvány erejéig sem baleseteket! Hálás vagyok Istennek Az Ő angyalaiért, hogy vigyázott rátok! :movingflower: Köszönet a szép képekért, valóban látszik hogy jól érzik magukat az állatok ott, hiszen egész természetes a környezet ami ott van! Jó lenne nekünk is kijutni a Győribe, olyan hatalmas lett, hogy egy nap kell a bejárásához! :) .

Kedves Brigi, cicus én is egyetértek az előttem említett dolgokkal kapcsolatban. Úgy látom a nyár többünknek kissé munkásabb lesz..nálam festés...ha egyáltalán lesz belőle valami...mert nem sok értelmét látom mert valaki fentről különböző intervallumban de beáztat...hólyagok vannak a falon. Már csak hab a tortán, mikor a kapcsolóból folyik ki a víz! :-q :-??

Na hogy valami jóval is szolgálhassak, Samukának javult a pajzsmirigy eredménye...nekem meg sikerült megint egy fogat kihúzni második nekirugaszkodással, és szinte vérzés nélkül. Sokan imádkoztak értem meg is lett az eredménye...12 órás vérzés helyett szinte semmi. \:D/ .
teljesen jól vagyok, 5 órakor már ettem!/igaz óvatosan és féloldalasan :)) / ami nem igényelt rágást...

Gabóci, még nem láttam a videódat, de majd úgy szeretném megnézni, hogy nyugodtan kigyönyörködhessem magam benne... :movingflower:

Kellemes napot mindenkinek! Egy két sorozat felirata megjött amit folyamatában nézek, van amit először felirat nélkül :-bd .mert annyira szeretem a srácot is és a főszereplő hölgyet is..Suspicious Partnert :littlehearth: :-bd .Lookoutot is elképesztő még nem tudom hányadán álljak az egyik főszereplővel, mindenesetre úgy néz ki remekül álcázza magát../lehetséges mégis ő a vezér/--Kicsit Healeres beütése van de csak azért hagyja abba az ember, mert még folyamatában van a sorozat forgatása... :D :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 15:47

Egész nap nézegettem, hogy kikerült-e már a 12. rész felirata, de sajnos hiába.
Most jöttem haza, hamarosan el tudnám kezdeni a fordítást, de még mindig nincs
angol softsub, amibe bemásolhatnám a magyar fordítást!


Kép
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. június 8. 16:12

Drága Rita! Kivárjuk türelmesen a feliratot, nem szalad el a sorozat. Ez egy kalandos munkád, de ne bosszankodj rajta. Meglesz az előbb-utóbb. Addig is pihenj, beszélgess velünk, élvezd a jó időt. :littlehearth:

Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. június 8. 16:19

Kedves Rita!

Én is figyeltem egész nap , de csak az indonéz felirat van fenn 12-13 rész.Nem tudom honnan szedte az angolt de ingfaktirára (lehet elírtam) hivatkozik a feliratába, Jól megvárakoztat bennünket pedig egyre izgalmasabbá válik.Remélem azért felteszi, mert lehet rosszul értelmeztem de mintha a 10-11 rész környékén írta, hogy a hardsubosat is feltette valaki nés nem örült neki.. A YT meg egymásután törlik.
Milyen érdekes a Inn kalandját a mobil telefonról tudja meg Khaning a koreaiban meg az újság volt a fő leleplező, hiába a technika fejlődése.Nekem kicsit jobban tetszik mint a koreai.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 16:21

Kedves Györgyi! Mivel nem vagyok normális, ezért elkezdem az indonéz feliratba írni a
magyar szöveget, csak ez majdnem dupla munka így, mivel nem tudok indonézül. Ha
7-800 soros lenne a felirat nem is vágnék bele, de ezt a kis rövidet kibírom így is.....
talán... ha mégsem lesz türelmem ezzel a módszerrel befejezni a 12. rész feliratát, szólni
fogok, hogy becsődöltem, és akkor megvárom az angolt.

Sziasztok! Egyszer majd jövök... még ma, ha minden igaz!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 18:59

Este kilenc óra körül érkezik a 12. rész felirata!

Azért sem fog kifogni rajtunk Ingfakirata! Most komolyan felhúzott!


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. június 8. 19:42

Kedves Rita!
Csodálom az elszántságod és a kitartásod.Nagyon-nagyon hálás vagyok érte.
Engem is nagyon bosszant ez a packázás.Nem tudom mi öröme lehet benne,de remélem a karma majd utoléri,ahogy a filmekben mondani szokták.
Előre is nagyon köszönöm a munkád.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7214
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 8. 19:48

Nahát Rita, nagy fába vágod a fejszét..a jelek szerint nem hiába...bár én úgy döntöttem hogy lehet megvárom a 13. -at is, hogy egyszerre kimérgelődhessem magam. És kivételesen nem néztem meg előre../ez is ritkán fordul elő velem/...Tudom hogy nagyon várjuk a princesst, de most annyira haragszom Minniere, hogy hanyagolom. :-q ..de azért neked jó munkát... :ymhug: :littlehearth:
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 8. 19:59

Drága Rita!
A csatolt gif pontosan tükrözi azt a mozgás formát, (ha lehet annak nevezni :D) mikor megláttam,hogy ma este érkezik a felirat.
Rettentően hálás vagyok a feliratért, köszönöm.

Teljes mértékben egyetértek azzal,hogy ne adjuk meg neki az örömöt,hogy felhúzzon. Tuti erre játszik rá.. Nem szeretem az ilyen embereket, akik önzőek, és direkt arra mennek rá,hogy véletlenül se tudd lefordítani a munkáját.

De nagyon örülök, hogy így is belevágtál, most ezrek életét tetted boldoggá, köztük engem is.

Köszönettel,
Csók, puszi
Brigi


Kép

Rita írta:Este kilenc óra körül érkezik a 12. rész felirata!

Azért sem fog kifogni rajtunk Ingfakirata! Most komolyan felhúzott!


Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 8. 20:09

Rita írta:Este kilenc óra körül érkezik a 12. rész felirata!

Azért sem fog kifogni rajtunk Ingfakirata! Most komolyan felhúzott!


Kép

Nagyon köszönöm, hogy ilyen kalandosan is sok pluszmunkával is vállalod a fordítást. :movingflower:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 8. 20:19

Kedves Rita!

Együtt érzek veled,hogy ezen kell átmenned és sajnálom,hogy nem tudunk
segíteni,de úgy látszik nem fordítja más angolra.Volt már ilyen,hogy abba
hagyták a magyar feliratozást,mert nem volt angol fordító.Azért én bízom
benne,hogy nem lesz ezzel is így és megtörténik a csoda. %%-
A türelem pedig rózsát terem és ez így igaz,ha elengedjük megkapjuk :x
mormo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. március 8. 18:38

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: mormo » 2017. június 8. 20:39

Kedves Rita!

Ha jól látom itt már a 13. rész felirata is megvan, csak nem tudtam levadászni a videóról :(
http://moviehdfree.co/watch-princess-hours-2017/13/ :D :D :D
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. június 8. 21:18

Kedves Rita!Te egy igazi szuperhős vagy!!!!!!!Nagyon hálásak vagyunk hogy ennyit fáradozol értünk és ezt a sok szeretetet nemtudom hogy tudnánk meghálálni neked :x :x :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13461
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 8. 21:18

Jó szórakozást kívánok a 12. részhez! Nagyon jó volt!!!
Holnap ugyanígy fogom elkészíteni a 13. rész feliratát.


Egyre inkább zavart, majd idegesített a fordító hozzáállása a nézőkhöz, ráadásul egy
egész nemzetközi néző és fordító seregről van szó. Tudja, hogy az angol felirat az, amit
mindenki nagyon vár, hogy tovább fordíthassa a sorit a saját nyelvére, és így az még több
emberhez eljuthat. Az igaz, hogy jól, és jó iramban fordítja a sorozatot, de csak hardolt
formában teszi elérhetővé, így softsub hiányában a fordítók nem tudják tovább fordítani
a sorit, az angolul nem tudók pedig elesnek az élménytől. Emiatt haragudtam meg nagyon.

Szerintem az indonézek is bepöccentek, mert az ő angolja alapján megcsinálták a saját
feliratukat. Nem lehetetlen, ha valaki képes idegekkel bírni a soronként való beidőzítést,
de ehhez az is kell, hogy tudjon az illető időzíteni. Én nem tudok, ezért döntöttem úgy,
hogy ha jó a mi videónkhoz az indonéz felirat, akkor az angol nyelvű videót nézem, és a
magyar szöveget az indonéz feliratba írom be. Kicsit lassúbb, mintha angolul lenne a szöveg,
de amint látható, elég gyorsan készen lettem vele, még én is meglepődtem. Ehhez az is
hozzájárult, hogy nagyon keveset beszéltek ebben a részben.

Most már nyugodt vagyok, már nem Ingfakirától, hanem az indonézektől függünk, de hátha
előnyösebb lesz ez a függés a korábbitól. Mindenesetre a 13. részt holnap csinálom!!!!

Ez a rész közel sem volt annyira szörnyűséges, mint amennyire a kis ízelítőkből, vagy a
felirat nélküli nyers videóból látszott.

Minnie ragacs, Nakhun ragacs, Inn bunkó! Röviden így lehetne összefoglalni a mai epizódot.


Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég