Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 7:19

Gabóci5 írta:Rita! Milliószor köszönöm, hogy kitartóan és fáradhatatlanul kerested a megoldást a fordításhoz. :o) Ügyesen és gyorsan megcsináltad. ^:)^

Találó a tömör összefoglalód a ragacsokról és a hercegről. ;) Mindkét lány kéne Innnek, az egyik a múlt, a megszokás, lehet, hogy Minnie rámenőssége is tetszik neki. Nem kezdeményez, de elfogad. Kaning pedig az ártatlanságával és elevenségével vonja magára az érdeklődést. Itt a herceg a kezdeményező, nem sok eredménnyel. ;;) Hiába a kölcsönös vonzódás, egyenlőre ez a vár még nincs bevéve. ;))

Szia Gabi! Köszönöm a kedves szavaidat! Remélem, ettől már csak kisebb akadályokat gördít
elénk Ingf.!


Igazad van abban, amit írtál! Kaning veszi a Herceg "adását", de mivel az össze-vissza reagál,
ezért a boldogság érzete mellett sok szomorú pillanatot is át kell élnie.
Inn pedig még magában sem tisztázta az érzelmeit, ha egyáltalán képes rá. Azt azért megértem,
hogy Minnie-t nehezen tudja elengedni, végül is hosszú ideig szerették egymást. Viszont azt is
érzi, hogy Kaning mellett mennyire komfortosan érzi magát. A palotában ő az, aki megédesíti az
unalmas napokat. Mennyire szeret hozzábújni az ágyban (minden hátsó szándék nélkül is). Nem
biztos, hogy ez már szerelem, de hogy nagyon kellemes érzés Kaning közelében lennie, az már
tudatosult benne. Nakhun jelenléte viszont segít tisztázni az érzelmeit. Gyorsan rá fog döbbenni,
hogy szereti a lányt. A 14. rész sok jelenete utal már erre. De jó lesz érteni is, hogy miket mond
Kaningnak!

Spoiler: mutasd
Viszont attól nem vagyok boldog, amit az a lüke Minnie művelt az utolsó pillanatban. Ez a másik
lüke, majd valamiféle úriemberes késztetéstől hajtva magát fogja okolni, és Kaning megint
szenvedhet. Készen vagyok!


Szörnyella először nem örült neki, hogy a fiát együtt látja Kaninggal, de pár perc múlva már
valami gonoszság kezdett körvonalazódni a fejében:

Kép
Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 10. 7:51

Jó reggelt Rita! Szorgos méhecskeként már kora reggel óta válaszolsz a hozzászólásokra. :) Az elmaradásod is Ingfakirata okozta plusz körök miatt van, csak gondot okozott. :(

Spoiler: mutasd
Úgy jegyeztem meg a nevét, hogy ingfa-kirakata. Próbáltam képet keresni hozzá, és csak az Ingfa-ra találtam. Ez egy szappan. Illik rá, úgy csúszkál a kezed között, mint az.
Kép


A 13. rész gifjei

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Már nagyon várom, hogy egymásra találjanak.
(Most találtam rá erre a versformára, gyorsan ki is próbáltam. Bocs,hogy kicsit gyengére sikerült)

Én
negyven
fokosan
várakozás
lázában égek

Spoiler: mutasd
Magyarországon született versforma az Apeva.

Az apeva olyan vers, amely öt sorból áll, az első sor egy, a második két, a harmadik három, a negyedik négy és az ötödik öt szótagot tartalmaz, úgy, hogy minden sorban egész szavak vannak, vagyis nem megengedett a szavak elválasztása. Az apeva nem tartalmaz címet.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 10. 8:19

Szép reggelt mindenkinek! Hihetetlen , hogy már megint szombat van! köszönöm a rengeteg képet, és sok sok olvasnivalót! :D \:D/ .
Ma kétszeres minimaratonom lesz! :D . És valami finomat is ki kell találjak hétvégére, lehetőleg úgy hogy ne kelljen főzni holnap.
;;) :flower1: :littlehearth:
Köszönöm a gifeket" :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 10. 8:22

Gabóci5 írta:Jó reggelt Rita! Szorgos méhecskeként már kora reggel óta válaszolsz a hozzászólásokra. :) Az elmaradásod is Ingfakirata okozta plusz körök miatt van, csak gondot okozott. :(

Spoiler: mutasd
Úgy jegyeztem meg a nevét, hogy ingfa-kirakata. Próbáltam képet keresni hozzá, és csak az Ingfa-ra találtam. Ez egy szappan. Illik rá, úgy csúszkál a kezed között, mint az.
Kép



Gabóci jót derültem a szappanon! :)) =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 9:50

Kata58 írta:Kedves Rita, köszönettel vittem az újabb feliratot! :D Lehet, hogy így még jobb is lesz a fordítás mint I.-vel...még ha picit tovább is tart! :))
Kellemes hétvégét mindenkinek..nekem a péntek már az... :D :))

Kedves Kata! Nagyon szívesen! Nektek is kellemes hétvégét kívánok!
Este kiteszem a képeidet!


Nem tudok betelni Jeremiah Ketner műveivel. Köszi Cicus!:

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:03

Magdimama írta:Kedves Rita! Ezer köszönet a 12. rész feliratáért!

Igaz,hogy az eddigi hozzászólások alapján nem sok jót várok,de ez nem Te miattad van.
Jó is ha haladunk kicsit.Talán vidámabb részek következnek. :((

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen a feliratot!

Nem jó nézni, ahogy Kaningot mindig csalódás éri, hogy bánatos, hogy nem tud kiigazodni
Inn szeszélyes viselkedésén, de mégsem annyira fájnak ezek a részek, amennyire fájhatnának.
Nekem elviselhető. Én már nem szeretem, ha ettől jobban felzaklatnak.

A 14. rész romantikusabb lesz, de a vége már megint semmi jót nem ígér.

Ez a Szörnyella...!

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (12/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:15

Gabóci5 írta:Rita! Ügyes vagy, várom a folytatást. Még a 12-esből néhány gif.

Spoiler: mutasd
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Gabi! Már megint nagyon élvezetes, és tanulságos gifeket tálaltál fel nekünk!

Csak a szerelmi négyszög tagjai vannak rajta, és minden lényeges dolog leolvasható róluk.
Nakhun szalad Kaning után, Minnie pedig Inn után. Sem Inn, sem Kaning nem örül ennek
a helyzetnek túlságosan, de amíg Kaning udvariasan elutasítja Nakhun közeledését, addig
Inn képtelen ezt megtenni. Nehezebb is a dolga, kettejüket több évnyi szerelem köti össze.
De a gifekről az is lejön, hogy Kaning és Inn egymás társaságában a legfelszabadultabbak.

Nagyon szívesen a feliratot!

A szolgálók a parfümös jelenetet is aggódva figyelték:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:22

Gabóci5 írta:Rita köszönöm a 13. részt. :x :x :x

Spoiler: mutasd
Kép

Kedves Gabi! Nagyon szívesen ezt is! Én is köszönöm ezt a szép gifet! Már megint egyre
gondoltunk! Én is kifotóztam ezt a szép lepkés-virágos képet is, amit te meggifesítettél,
és még egy másikat is, ami szintén jellemző ránk:

Kép
Avatar
varkgabr
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. június 17. 19:54

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: varkgabr » 2017. június 10. 10:26

Köszönöm az újabb részeket! Szép hétvégét :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:38

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 13. részt és 14.rész letöltési linkjét.
Kellemes hétvégét ,jó pihenést kívánok.

Marika58 írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen az újabb két rész fordítását. Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Ica és Marika! Nagyon szívesen a 13. rész fordítását is!

Nektek is kellemes hétvégét!


Jópofa ez az Inn! Amíg távol volt, egy üzenetet sem küldött Kaningnak, de örüljön, hogy
hazajött a méltóságos herceg úr:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:50

dolores953 írta:
Most olvasom, micsoda kálváriát kellett járnod, hogy megkaphassuk az újabb feliratotokat.
Mer' azér' nem semmi: angol felirat, indonéz softsub, és magyar a vég termék.

Köszönet a 12-13. részek feliratáért. :)
Most már 4 részt nézhetek meg, mini maratonnak is megfelel. @};-

Belekukkantottam a 14. részbe:
Spoiler: mutasd
Micsoda bicskanyitogató rész volt. :-?

Szia Dolores! Már csak 7 rész (három és fél hét), és el is felejthetjük az egészet, mármint
a kálváriát, és csak egy klassz sori marad utána. Már fenem rá a fogam. Milyen jó lesz
egyben megnézni!

Nagyon nevettem a hasonlatodon! Tényleg bicskanyitogató volt a jelenet, és azonnal mögé
is gondoltam. Szerintem csak egy jól megrendezett színjáték a színjátékban, de ennyi is
elég lesz ahhoz, hogy Inn és Kaning bimbózó románcát megkeserítse. Erre a gondolatra "ki is
nyílt a bicska a zsebemben"!

Nagyon szívesen a fordítást!

A Ful House-ban is több utalás volt Koreára, itt is:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 10:59

wsxwsx18 írta:Drága Rita!
Ma is nagyon szépen köszönöm a gyors fordítást. Már nem győztem kivárni. :D De ahogy az előbb láttam a hsz-at, hogy ebben a részben semmi jó nem lesz, már nem is merem megnézni.. Mindig ha Khanning szomorú, én is szomorú leszek, nálam eltudja érni a sorozat a kívánt hatást, mert nagyon magával tudd ám ragadni.

Kedves Brigi! A 13.-t is nagyon szívesen!

Jó volt, hogy még hajnalban belekezdtem a fordításba, így emberi időben tudtam
kitenni a kész feliratot.

Pattie-tól keresve sem találhattak volna jobb színésznőt erre a szerepre. Ha örül,
együtt örülünk vele, ha szomorú átérezzük a fájdalmát. Nagyon jól játszik!

Újabb utalás a sorozatokra. Jót nevettem rajta:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 11:14

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Természetesen láttam a Noodle roadot is. Beszélgettünk is róla, még akkoriban.

Kedves Éva! Már nem emlékeztem pontosan, hogy kikkel is néztem együtt a sorit, csak az van
a fejemben, hogy mennyi klassz ötletet szedtünk össze, és adtunk át egymásnak. Az egy igazi
családias légkörű topik volt!
Spoiler: mutasd
Utána néztem, és már emlékszem, hogy te is mennyi hasznos információval láttál el bennünket
a természet- és környezetbarát szódabikarbónás, mosószódás takarítással kapcsolatban. Azon
újra vigyorogtam, amikor arról írtál, hogy a párod a hagyományos ételeket kedveli, de szereti
magát olyannak feltüntetni, mint aki szeret újdonságokat kipróbálni.


Az Asian Corridor in Heaven / Ázsiai ösvény a mennyben ugyanilyen, sőt talán még szuperebb
sorozat!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 10. 11:21

Szia Rita!
Hálásan köszönöm neked a 12-13. részek feliratainak a fordítását. :YMAPPLAUSE:
Jót és jól szórakoztam, neked köszönhetően, volt aranyos, jópofa és volt mérgelődésre okot adó szakasz.
Nakhun jelenléte olyan nekem mint egy partra vetett hal, néha küzd egy kicsit, de inkább szomorúan csak úgy van.Nakhun anyja pedig Ti elneveztétek Szörnyellának, de annak volt bizonyos megjelenése, itt pedig olyan erős túlzó mimikával rendelkezik, hozzá még vonaglik is, nagyon ellenszenves az biztos.Kaning pedig továbbra is üde színfoltja a sorozatnak.
Kép
Kép
Nagyon édesek. :X
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2017. június 10. 11:38

Szia Rita! Nagyon szépen köszönöm - a sok nehézség ellenére - a 12-13. részek fordítását. Este nézem meg, már nagyon várom :D
Szép napot, jó pihenést :) :flower1:
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 10. 11:42

Ritától
Pattie-tól keresve sem találhattak volna jobb színésznőt erre a szerepre. Ha örül,
együtt örülünk vele, ha szomorú átérezzük a fájdalmát. Nagyon jól játszik!


Üde, fiatal... és szép is. :) :littlehearth:

Kép

Kellemes,pihentető hétvégét kívánok mindenkinek!
Marika44
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 29. 11:55

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Marika44 » 2017. június 10. 12:02

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a legujabb részek fordítását, és a gyönyörű képeket. A sokkoló részek ellen én is védekezek, gyakran tallózok a youtubon, és a részeket előre felirat nélkül is megnézem, mert nehezen viselem, hogy mindig meglepnek valamivel.

Üdv.:Mné/Marika
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (12/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 10. 12:07

Rita írta:Nem tudok betelni Jeremiah Ketner műveivel. Köszi Cicus!


Kedves Rita,nagyon szívesen és örülök,hogy tetszenek a képei,én is imádom őket.
Végig olvastam tegnap estétől az írásokat és köszönöm a gif-eket,meg mindent
Mindenkinek :) Így gyorsan eljön a következő hét az új részekkel és biztosan meg
fogom nézni egyszerre is az összes részt,ha vége lesz.Azért örülök,hogy még várhatom
mindennek ellenére a következő részt.Sőt van még mit várni,hiszen a következő fordításod
is szuper lesz és várom a Kiss me 2.részét is mert a thai változat már tudott kevésbé bugyuta
lenni és kíváncsi vagyok ezt hogy oldanák meg a továbbiakban :)

Gyönyörű hétvégét :-h

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7212
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 10. 12:50

Kedves Rita! Végre megvolt a minimaratonom, és szörnyellától a hideg futkos a hátamon még akkor is ha a fiát öleli közben meg jár az agya a gonoszságon...csoda hogy nem csap bele a menykő...grrr. Kaning barátnői helyében meg én levágtam volna Minnie haját..hagyja magát megvezetni és annyi embernek fájdalmat okozni mindezt egy sóvár rosszakaratú perszóna és nagyravágyó nagybácsi miatt...Ki vagyok akadva... :-? :-q
Köszönet Gabócinak cicusnak a képekért!
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. június 10. 13:25

Drága Rita! Köszönöm a kitartásodat. :x Nekem is teljesen egyértelművé vált, hogy Fakírkánk ronda játékot játszik velünk. :( Hálás vagyok az indonéz fordítónak is hogy nem hagyta magát. Remélem a következő héten egyszerűbb dolgod lesz. :ympray: Most én is türelmetlenebbül várom a folytatást.
Innre különösen haragszom, nem tudok elnéző lenni vele. A városnézés Bankokban az egy dolog, bár tudnia kellett, hogy minden lépését paparazzik figyelik. A csók, hát hagyta magát mondhatjuk, de csak erős jóindulattal. Én úgy láttam, nem volt ellenére. [-x Viszont az iskolában az a nyilvános ölelés túl sok volt. Függetlenül attól, hogy talán vigasztalásul tette, a botrány után még ez is....hát megérdemli a sorsát. Nem gondolt bele sem a helyzetébe, sem abba, hogy fájdalmat okoz vele. :-w

Kép
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 10. 14:17

Kata58 írta: Köszönet Gabócinak cicusnak a képekért!


Kedves Kata!

Nagyon szívesen a képeket :) Imádom a szép képeket is,legyen az természet vagy művészet
ha elém kerül el is mentem őket :) Nem is értem miért,hiszen tele van az internet velük,
de hát ez is egy szenvedély,mint annyi minden itt a Földön.
Gyönyörű hétvégét,mi éppen most kapunk egy jó kis záport,de kell is és ezt is szeretem.
:ymhug:
Avatar
summi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017. május 20. 9:59

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: summi » 2017. június 10. 16:10

Rita hálásan köszönöm az 12-13. részek feliratát :-bd @};-
Avatar
csip
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:15

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: csip » 2017. június 10. 17:29

Köszönöm szépen a 13. rész feliratát!
vrgram
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. május 15. 6:58

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: vrgram » 2017. június 10. 17:58

Kedves Rita
Köszönöm a fordításaidat, a kitartó munkádat. :ymhug:
Az alábbi fordításaidat láttam eddig:
Princess Hours, Kiss Me, Noble, My Love, Full House (2014), Love Around, I Do, I Do, The Moon That Embraces The Sun, A Gentleman’s Dignity, I Order You, Cheomdangdong Alice.
Igyekszem mindet megnézni, úgy érzem az ízlésünk hasonló.
Én A palota ékkövével kezdtem a tv-ben. Egy idő után elkezdte letölteni őket, akkor még nem volt online annyi mint most, így van egy 1 tb-os külső vinyóm tele. A koreai sorozatokkal kezdtem, most ismerkedem a tajvani, thaiföldi és a kínai sorozatokkal. Lenyűgöző számomra a stílusuk, a ruhák, a kultúra.
Nem vagyok egy nagy fórumozó, ez látszik a hozzászólásokból. De hihetetlen számomra, hogy más is hasonló érzésekkel nézi az ázsiai filmeket, sorozatokat. Egy éve kezdtem különböző online ázsiai fórumokat látogatni, mert a közvetlen közelemben nincs senki, aki rajongó lenne. Rá kellet jönnöm, ha van egy dolog amiért egyformán rajongunk és hasonlóan érzünk az már is összeköt minket. :littlehearth:
Princess Hours
Nagyon tetszik. A hercegné nem buta és naiv mint az eredetben, hanem ahogy én látom elég talpra eset és nagylelkű pl az interjúnál, betegen is vállalta, a herceg és Minnie kapcsolatát is tiszteletben tartja. A szerelem terén tapasztalatlan, de mit is várunk mikor a herceg nem tudja kifejezni az érzelmeit. „ Féltékeny vagyok. Nem szeretem” Ez most burkolt célzás akar lenni arra, hogy szereti. Miért nem mondja meg neki egyértelműen, szegény lány az hiszi, még mindig a másikat szereti. De jól van ez így legalább lehet izgulni hogyan is jönnek össze.
A Minniet és a volt hercegnét utálom. Minnie elkéset, rossz döntés hozott, késő bánat. A volt hercegné sem értem a férje meghalt, a családi kapcsolatok fent tartásához mind két fél szükséges, ha annyira ragaszkodna a családhoz, mint mutatja ő is kereshette volna a családot. De önző módon csak a hatalom érdekli nem foglalkozik vele kiknek okoz kárt.
Full House és Kiss ME
Full House volt az első thaiföldi amit láttam. Mind kettőnél nagyon tetszett, hogy részletesebben mutatták be a két főszereplő kapcsolatát. A páros elképesztő volt ezért néztem meg a Kiss Me-t.
Várom Kiss Me 2- t , Lehet valamit tudni, mikorra várható?
Minden héten türelmesen várom a munkádat. Korábban nem hittem, hogy egy fordítás ennyi problémát jelent.
Még egyszer köszönöm a befogadást. Ismeretlenül is remélem mindannyian lehetünk barátok.
Anna
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13458
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (13/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 10. 18:40

Kata58 írta:Kedves Rita! Jó, hogy olyan makacs vagy mint én, nem szereted, ha nem próbálsz meg mindent ha valamit el akarsz érni! Meg is lett a gyümölcse, akarom mondani a jutalma, mert most vittem a 13. rész feliratát is, amit ezennel köszönök!

Kedves Kata! Vannak dolgok, amiben tényleg nagyon meg tudom makacsolni magam.
A makacsság sokszor nagy erőt tud adni, bár az is igaz, hogy néha csak árt magának
vele az ember. Most erőt adott.
Kata58 írta:Az elősző hozzászólásokból látom nem fog elmaradni a koreai hatásoktól...és legnagyobb örömömre megjelenik Inn Nővére! Imádtam a hercegnőt
Azokban a részekben, azonnal átlátja a helyzetet és Kaningnak lesz egy jó barátnője...már előre vigyorra áll a szám az örömtől!

A nővérből csak arra emlékszem, hogy nagyon bájos volt a színésznő, aki játszotta
a szerepet. Másra nem nagyon.
Kata58 írta:Na igen..a bicskanyitogató jelenetek szerencsére nem sokáig fog tartani és csősztől kapja majd vissza remélem ebben a feldolgozásban is az aki a hunyó

Azért sajnálom Minniet, mert egy kevéske vergődés után beletörődött volna, hogy
Inn nem őt választotta. De így, hogy ketten is hergelik, és áltatják, egyre inkább
elhiszi, hogy neki még van keresnivalója a hercegnél. A két felnőtt szégyellje magát,
de nagyon!

Nagyon szívesen a feliratot!

Kép
Kép
Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég