Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. június 21. 22:04

Szio!
NAgyon szépen köszönöm a 16. részt .) :D :D :D
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2017. június 21. 22:44

Ebben a részben nekem Minnie szinte megszépült. ;;)
Kedvesen elbúcsúztak egymástól a hercegnével. :ymhug:
A következő rész előzeteséből azt láttam,lesznek pofonok bőven. :-t Szegény másodherceg ilyen erőszakos "éds'anya" mellett,nem csoda,hogy elég málénak tűnik sokszor. 8-| Remélem még örülhetünk a "szörnyű ellát" ért másmilyen pofonoknak. =)) Köszönöm Rita a feliratot,a videót.És természetesen várom a folytatást.Üdv.Nagyi :littlehearth:
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2017. június 21. 22:51

Kedves Rita ! Köszönöm a 16. rész fordítását amit.. Minnie elhibázott azt most végre helyre tette ! De a boszorkány grimaszait tanítani kellene azok a szemhúzogatások ohjaj utálom de nagyon ! :)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 22. 0:55

Kedves Rita!
Megnéztem a 16.részt és nálam a felirat kb.a 27 percig tart és utána már csak néhány helyen van egy két szó vagy mondat.
Mások nem írták ezért lehet,hogy csak nálam van valami probléma.Újra felraktam 2x is de ugyanaz volt a helyzet.
Holnap még próbálom újra,de ilyennel eddig még nem találkoztam.
Jó éjszakát,szép álmokat O:-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 5:26

cicus írta:Kedves Rita!
Megnéztem a 16.részt és nálam a felirat kb.a 27 percig tart és utána már csak néhány helyen van egy két szó vagy mondat.
Mások nem írták ezért lehet,hogy csak nálam van valami probléma.Újra felraktam 2x is de ugyanaz volt a helyzet.
Holnap még próbálom újra,de ilyennel eddig még nem találkoztam.
Jó éjszakát,szép álmokat O:-)

Kedves Cicus! El sem tudom képzelni, mi lehet a gond! Letöltöttem, és újranéztem, de
nálam jó volt végig. De azért megnéztem, mi történhetett a 27. perc környékén, és azt
hiszem, már tudom is, mi a probléma forrása.

227
00:27:22.560 --> 00:27:24.340
most pedig a Hercegnét!

228
00:27:24.720 --> 00:27:26.700
Nem értem, mi folyik itt!

229
00:27:31,840 --> 00:27:33,960
Bocsánatot kérek a Hercegné nevében, Felség!

230
00:27:35,510 --> 00:27:38,610
Figyeljetek jobban egymásra!

231
00:27:41,620 --> 00:27:45,540
Ez nem történhet meg még egyszer!

232
00:28:00,990 --> 00:28:04,640
Pruek! Derítsd ki, kitől származik a fotó!

233
00:28:06,700 --> 00:28:07,160
Most.

234
00:28:16,530 --> 00:28:19,470
A fotón, a Hercegnét átöleli egy férfi,

235
00:28:19.540 --> 00:28:24.630
akivel állítólag viszonya van.
Valójában a férfi a Hercegné apja.

236
00:28:24.750 --> 00:28:28.800
Mindenki örül, hogy kiderült az igazság.

A 228. sorig, a másodpercek és a tizedmásodpercek között pontot tett az időzítő, míg utána
átváltott vesszőre, majd megint pontra, és ez így folytatódik, csak nem akartam annyi szöveg
részletet idemásolni. Általában vesszőt szoktak használni az időzítők ezen a helyen, most pont
is van, és vessző is, és ez megbolondíthatta a médialejátszódat. Ha jól gondolom, csak a pontos
mondatokat játssza le neked.

Amikor valakinél olyan probléma fordul elő, ami másnál nem, szinte mindig a lejátszóval van a
gond. Én VLC-t használok, és a GOM is fel van telepítve, mert ezek mindenféle videót és feliratot
lejátszanak. Érzéketlenek a kisebb hibákra, úgy tesznek, mintha nem lennének. Ezért nagyon
szeretem őket. Próbáld ki ezekkel a feliratot, biztosan látni fogod az eddig láthatatlan sorokat is.

Drukkolok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 5:48

Még nincs kint a 17. rész angol nyelvű videója, nem is láttam semmilyen utalást
rá Ingfakiratanál, de ma még biztosan fel fogja tenni.

Délelőtt dolgozom, délután pedig évzáró lesz nálunk, szóval ma nem tudok elkészülni
a fordítással, de holnap már nézhetjük!

Most töltöm a megára a 17. rész videóját. Még nem is láttam. Tegnap a fordítás miatt
lemaradtam az élő vetítésről. De nem baj mindjárt megnézem, hátha megint csökkent
eggyel az ellenségek száma.

Szép napot kívánok mindannyiunknak!


Tegnapi fotóm. Sajnos nem találtam meg e gyönyörű virágú gyomnövény nevét:

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 22. 7:39

Hú mekkora pofonnal zárult az előzetes...Bár inkább a szörnyella érdemelne minimum kettőt :)) . Nálam simán ment a lejátszás, nem volt gond.
Köszönettel vittem a 17. részt is, az már akkor biztosan megvan :D .
Tetszett a két lány búcsúja, és és a koronaherceg nővérének tanácsa a vadászházban! :D . Nem lehetett könnyű Innek szembesülni apja múltjával sem. Kíváncsi vagyok mikor derül ki é hogyan hogy tud róla... :-bd . A végtelenségig nem játszhatja a király sem a ma született bárányt! :-q :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2672
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. június 22. 7:42

Szia Rita!
Köszönöm az új részt, meg amit most vittem, mert szokásos lemaradásban vagyok.
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 22. 10:13

Rita írta:Amikor valakinél olyan probléma fordul elő, ami másnál nem, szinte mindig a lejátszóval van a
gond. Én VLC-t használok, és a GOM is fel van telepítve, mert ezek mindenféle videót és feliratot
lejátszanak. Érzéketlenek a kisebb hibákra, úgy tesznek, mintha nem lennének. Ezért nagyon
szeretem őket. Próbáld ki ezekkel a feliratot, biztosan látni fogod az eddig láthatatlan sorokat is.

Drukkolok!



Drága Rita! Köszönöm a válaszodat,gondoltam,hogy nálam van csak ez,mivel senki nem
írta :( ráadásul láttam hogy te végig lefordítottad és azt is tudom írtad volna ha valami
akadály merült volna fel :x Valóban a pontos mondatokat látom csak!
Így legalább tudom miért lehet ílyen probléma és milyen jó,hogy az egyik fiam számítástechnikus
és még jön is hozzánk a hétvégére,így fel tudja telepíteni nekem,mert ahhoz sajnos nem értek :)
Sőt most jut eszembe át is tudja venni a gépem és már ma megcsinálhatja :-bd mert ugye az kizárt,
hogy ne értsem miről beszélnek ;;)


Nagyon szép az a gyomnövény amit lefotóztál :flower1:

Gyönyörű napot :movingflower:

ui:Most beszéltem a fiammal és azt mondja az enyémen is VLC van az a legjobb,de meg fogja oldani
biztosan a hétvégén :)

Káli medence mert imádom :littlehearth:

Kép
ajussi
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:37

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: ajussi » 2017. június 22. 12:43

Köszönöm szépen az új feliratokat és videókat, még gyűjtögetek:)
Szép napokat!
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2017. június 22. 12:55

Drága Rita! Nagyon szépen köszönöm a 16. rész fordítását. Megvárom a tizenhetediket, és egyszerre fogom nézni. :)

"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 22. 16:40

Kedves mindenki!
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz, évzáróhoz, házassági évfordulóhoz. Elnézést, hogy csak így csoportosan. Mindenki élvezze a jól megérdemelt pihenést.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. június 22. 17:14

Szia Rita!
Megnéztem a 16. részt. Nekem inkább pozitív kicsengése lett az egésznek. Igaz voltak benne negatív dolgok is. Most talán kicsit jobban hasonlít a Goonghoz, mint az jól esne. Amikor Nakhun említi Kaningnak, hogy a válást jelentse be a riporterek előtt ott nagyon elkeseredtem, hogy ezt náluk is meg kellett lépni.((( De reménykedem benne, hogy Kaning nem fogja előhozni, mert közben ő beszélt Minnievel és az elárulta neki, hogy őt szereti Inn. Ez talán elég lesz neki, hogy ne fogadja meg a kéretlen tanácsot. Meg amikor az a "jó édesanyja " felteszi a fotót az ölelkező fotót a netre. Pedig itt is csak vigasztalásról volt szó. A megtalált királyt és Szörnyellát kompromitáló fénykép is egy közös momentum. Ott a herceg nem árulja el a királynak, hogy tud a dologról csak Yul anyjának beszél róla. És Yullal közösen eltitkolják a többiek előtt. Itt remélem nem vállalják magukra a szülők hibája miatti büntetést. Jó lenne, ha valaki szembesítené végre a királyt önmagával és rájönne végre, hogy miért helyezi a volt szerelme fiát a sajátja elé. Ez a másikban nem történt meg ezért reménykedem, hogy itt igen. A királyné itt sokkal erőszakosabb a gyerekekkel, mint a Goongban volt. Viszont nagyon tetszett Minnie változása. De szerintem Innek nem kellett volna elfogadnia tőle a kitűzőt. Zárja már le végleg az érzelmi ügyet és csak barátként viselkedjen vele, mert ezzel sajnos megint csak megbántotta a feleségét. Hiába szereti, ha mindig belegyalogol a lelkivilágába.(( Szörnyella nyíltan kimondja Mecénásnak, ha nem úgy ugrál ahogy ő fütyül akkor ne számítson a barátságára sem. Kíváncsi vagyok mit fog lépni erre a férfi? Én nem szoktam megnézni a végén az előzetest. Nem akarok spoilert magamnak, ki tudom várni a következő részt. Igaz, hogy maratonozni szoktam, de így nézve sem nézem meg. A tajvani sorozatokban az openinben is mindig elárulják, hogy ki kivel jön össze. Engem ez zavar, mert szeretek izgulni és találgatni, de mindig elárulják. Nem tudom, hogy ez miért jó nekik?

Nem tudtam letölteni a 17. részt, mert megint csak forgott a mega. Holnapig még próbálkozom párszor. A 8. résztől eddig mindig elsőre sikerült leszedni. Most nem tudom megint mi lett vele.

További szép napot mindenkinek! @};-
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 22. 17:28

Rita! Ez a rész a számonkérés, csalódás, félreértés, kioktatás és mebocsájtás epizódja volt.
A király csak magas elvárásait érzékelteti a koronaherceggel szemben, minden szeretet kinyílvánítása nélkül.
Nem vélelen, hogy Inn nem tudja kifejezni az érzelmeit, mivel egész életében csak azt hallotta,
"Ne sírj! Ne légy gyenge! Ne mutasd ki!"
Ez sok félreértéshez vezet. A nővére szeretettel bátorítja, hogy legyen nyíltabb, különben elveszíti a hercegnőt.
Kaning csak abból vonja le a követkztetéseit amit lát, magyarázatot nem kap. Nakhun pedig mindig kéznél van, hogy megértő vigaszt nyújtson. Szörnyella további aljasságot csinál, de aki eddig segítette lassan elfordul tőle. Minnie belátja, hogy vesztett és barátsággal válik el Kaningtól is.
:) :( ;) ;;) :ymhug: :-o :((
Rossz az egész! Ha még ezt sem tudod megcsinálni, hogy fogsz majd egy országot irányítani?
Kép

Boldog voltam amikot lefotóztál, de mért tartod meg a régieket?
Kép

- Örülök, hogy találkoztunk, ezeket visszaadom.
Kép

- Inn megölelhetlek utoljára?
Kaning csak annyit lát belőle, hogy ölelkeznek. Nakhun megint villámgyorsan ott terem.
Kép

A királynő számonkéri Kaningtól, miért Nakhunnal jött haza.
Kép

folytatás...
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 22. 17:29

folytatás...

- Megaláztál, hogy Nakhunnal jöttél vissza.
- Nem vártam meg, hogy a "fontos" dolgod befejezd. Ő soha nem bánt meg.
Kép

- Kérem, ne szomorkodjon! Nekem mindent elmondhat.
Kép

- Nem tudom, hogy értessem mega Hercegnével, mit érzek.
Kép

Fény derül egy régi titokra.
Kép

- Bár te vagy a koronaherceg, de azért tisztelettel tartozol!
Kép

- Hogy tiszteljek olyat, aki maga is tiszteletlen, olyanra vágyik ami nem az övé.
Kép

folytatás...
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 22. 17:30

folytatás...

- El akarok menni!Nem tudok itt maradni!
Kép

Megint hír lett belőlünk. Mit fogsz Őfelségének mondani?
Kép

- Nem értem, mi folyik itt! Figyeljetek jobban egymásra!
Kép

-Kaningnak tényleg viszonya lenne?
Kép

- Már világosabban látok. Inn már nem a célom. (mondja Minnie)
- Nem ezt igérte! Ha nem segít, a támogatásomra se számítson többé.
Kép

Egy ilyen nem lehet Koronahercegné, aki megcsalja a aherceget.
Kép

- Miért nem hagyod békén a hercegnőt? Állítsd le magad! Nem ismétlődhet meg a történelem.
Kép

- Inn már csak barátként gondol rám. Ti ketten illetek egymáshoz
Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 22. 20:01

Kedves Gabóci!

Köszönöm szépen a rengeteg gifet,nagyon jók és még a szöveget is
aláírtad,így legalább jobban képben vagyok addig amíg meg nem
tudom nézni a 16.részt teljesen.Nagyon ügyes vagy,sokat dolgoztál
Te is mindannyiunk örömére :x

Szép estét :)

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 22. 20:25

cicus írta:Kedves Gabóci!

Köszönöm szépen a rengeteg gifet,nagyon jók és még a szöveget is
aláírtad,így legalább jobban képben vagyok addig amíg meg nem
tudom nézni a 16.részt teljesen.Nagyon ügyes vagy,sokat dolgoztál
Te is mindannyiunk örömére :x

Szép estét :)

Kép


Nagyon szívesen. Csak azt sajnálom, hogy nem jó minőségű. Nem értek hozzá, de a fiam szerint a gif kevesebb színt használ, mint a film, ezért ilyen foltos.

Szép estét mindenkinek!
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 22. 20:26

köszönöm ezt a minimaratont a giffekkel... :D :)) :movingflower: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 20:52

Kedves Cicus!

Kiszedtem a vesszőket és pontokat tettem a helyébe. Remélem, így már végig tudod nézni
a 16. részt! Jó szórakozást kívánok! Ha letöltötted, szólj, mert le akarom törölni! Köszi!

https://mega.nz/#!Gp4wkZrQ!EFmAcEcFUt42utom3We5c7Zr3Nam6piw_XpOGEC4QdM

El sem tudom képzelni, hogy mi lehet a gond a VLC-vel nálad. Lehet, hogy frissíteni kell, vagy
valami ilyesmi. Nálam is a kisebbik fiam az okos a számítástechnikában, hozzá fordulok, ha
valami bajom van. Ő Angliában bújik bele a gépembe, úgy ügyködik a laptopomban. Éljenek
a fiatalok, és a technika!

Nakhunt a saját anyja keveri bajba! Hihetetlen! Még egy ölelkezéses lebukás és sikítok!

Kép
Kép
nopta
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. május 18. 22:26

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: nopta » 2017. június 22. 20:58

Kedves Rita!

Nagyon szépen köszönöm a feliratokat. :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 22. 21:17

Nem maradtunk le semmiről az évzáróm miatt. Még nincs kint a 17. rész indonéz felirata.
Remélem, holnapra már meglesz!

Jó éjt!


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 22. 22:12

Rita írta:Kiszedtem a vesszőket és pontokat tettem a helyébe. Remélem, így már végig tudod nézni
a 16. részt! Jó szórakozást kívánok! Ha letöltötted, szólj, mert le akarom törölni! Köszi!


Drága Rita! Te tényleg egy angyal vagy,nagyon nagyon köszönöm :-*

Letöltöttem és gyorsan bele is néztem és rajta van és végre igazán élvezhetem!
Peti megnézi hétvégén és frissíti,vagy amit kell megcsinál.
Szörnyű ez a Szörnyella és el fog menni a végletekig,ílyen ha a hatalomvágy
mozgatja az embert,de mindenre ott a válasz a teremtés részéről és ki mint vet úgy arat.

Jó éjszakát szép álmokat O:-)
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. június 22. 23:48

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a két részt és a 16. rész feliratát. <3
Csak most tudtam sok mérgelődés után letölteni.Meghalt a gépem.Fel kellett újítani.Hogy teljes legyen a boldogságom egy csomó minden eltűnt róla és új program került rá.Sajnos ez még nem ismer engem és én sem őt.Megküzdöttem vele,amíg nagy nehezen sokszori próbálkozás után sikerült bejelentkeznem.Na,de végre itt vagyok.A tegnapi napban az vigasztalt,amikor a Princess...t nézhettem volna,ha lett volna gépem,akkor sem tudtam volna,mert nem volt áram és internet sem a vihar miatt .Diónyi jegek hullottak.Ömlött az eső,a pincét is elöntötte a víz.De a legborzasztóbb a szél volt,mert a nagy fákat úgy csavargatta,mint a fűszálakat.Előttünk az eperfát ketté törte és az az útra borult.Az udvarban levő óriás diófa két nagy ágát letörte és az egyik ág a szomszédom kertjében landolt.A vihar után kezdtük a romeltakarítást először az utcán,hogy tudjanak közlekedni,utána a szomszédban.Hétvégén a kertben takarítjuk a romokat.Ma a városban járva láttam,hogy volt olyan fa,amelyik teljesen kopasszá vált.
A lányom is most érettségizett és aggódtunk,hogy fog visszamenni az iskolába a papírokért és a bankettra,de szerencsére,mire indulni kellet az eső már a végét járta és nemsokára kisütött a nap.

Brigi!
Gratulálok az érettségidhez.Jó pihenést a nyárra.

Gabóci!
Köszönöm a giffeket.Ma már nem tudom megnézni a Princess..t,de legalább fogalmam lett róla mire számíthatok.Szeretem a mini összefoglalóidat.
Jó éjszakát mindenkinek és kellemes álmokat.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13451
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 23. 6:16

Mára már természetessé vált, hogy nincs angol feliratom, de legalább gyorsan lett indonéz
amibe fordíthattam. Most az az érdekes helyzet állt elő - ilyen variáns még nem volt - hogy
Ingfakirata viszonylag gyorsan kitette az angol hardsubos videóját, de a sebes kezű indonéz
fordítók és időzítők, még nem készültek el a softsubbal, így én sem tudok haladni... kedd óta.
Nem tudunk mást tenni, mint várakozni. Ezek miatt a plusz izgalmak miatt már várom, hogy
befejezzem a Princesst.

Délután ide is fogok írni, most megyek a Pretty-be, mert ott is vannak elmaradásaim. De jó
lesz, ha újra csak egy sorozatom lesz, több időm lesz a fórumozásra, beszélgetésre!


A 17. részben Szörnyella pofozós kedvében van:

Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég