Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (16/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 17:02

Kata58 írta:Egyébként elgondolkodtató a sorozat sorsa, hogy milyen nehezen indult meg, és mennyi bonyodalom volt, van még mindig a szöveg körül...egyébként meg röhögök fakiron,mert egy másik sorozatot meg simán feltesz és feliratoz..ha már hazudik, jól kellene csinálnia... :( .

Na mindegy ...lehet csak ez a sorozat hozta ki a rossz énjét...mintha féltékeny lenne, de mire fel, és miért?! Azt hiszi nélküle megáll az élet?
Én is nagyon várom már mindkét sorozat befejezését, mert kivételesen lefárasztottak.Rita, neked is mennyi felesleges körökbe került a fordítása. [-x . Na Mindegy most már, ezt a pár részt most már túléljük reményeim szerint! ;) :D

Kata! Azért ezt én sem hittem volna! Hová akar még elbújni a videóival? Állítólag megint figyelmeztették.
De akkor azt kéne csinálnia, mint más fordítónak. Megcsinálni az angol feliratot és közkinccsé tenni. Őt a
videóért figyelmeztetik állandóan, ha csak felirata lenne, senki nem piszkálná. A kisebbik fiam javaslatára
teszem én is spoiler alá a videókat, így a kereső robotok nem találják meg. A felirat nem érdekli őket, azzal
nem sértek semmilyen jogot. Az Indavideóra is ezért nem töltök fel semmit. Még soha nem figyelmeztettek.

Szerintem még soha egyik fordító sem járt így sorozattal!

Kata58 írta:Nekem hamarosan új íróasztalom lesz és majd kanapém..már nagyon várom! Az egyik ajándék, a másik árának a felét én fogom állni! De így is hatalmas segítség lesz....és nagy öröm! \:D/ :D . A festés megint elmarad. :-q .

Nagyon örülök neki! Tudom, hogy te is! Használjátok Samukával egészséggel! Isten éltesse a jótékonykodó
angyalkát!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 17:20

wsxwsx18 írta:Drága Rita!
Most már nagyon kezd elegem lenni Ingfakirataból,ki ő itt az Atyaúristen, hogy ennyire nagynak hiszi magát?! Az agyam eldobom mindjárt.
Rita, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, ide nagyon gyorsan felszokott keürlni angolul a sorozat, hátha tudok ezzel is hozzájárulni a sorozathoz.
http://engsubmovielakorn.com/

Brigi

Kedves Brigi!

A fenti válaszom lett az 1001. hozzászólás ebben a topikban, ami azt jelenti, hogy a te hsz.-d volt
az 1000.!! Mondjuk, hogy az avatar lett a jutalmad ezért a szép kerek számért!


Érdekes, hogy mindenki a kínaiak közül választott eddig. Nem gondoltam volna, de nagyon örülök
neki.

Most már megvan a videó, és még fb-om is lett, úgyhogy ne bosszankodjunk! Remélem, hogy az
utolsó két részt is olyan helyre fogja dugni, ahonnan le tudom szedni.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 17:35

Marika58 írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen az utóbbi 4 rész fordítást, amelyeket most azonnal megnézek, mert olvasva a kommenteket, úgy látom elég eseménydús részek lesznek.
Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Marika! Hát még az elkövetkezendőek milyen eseménydúsak lesznek!

Már alig várom, hogy fordíthassam az utolsó három részt is!


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 17:48

Unni2011 írta:Hálás köszönettel vittem az újabb feliratokat, Ritám! ^:)^ :x
Ezúton kívánok kellemes vakációt Neked és minden pedagógus fórumozó társamnak! :littlehearth:
Pihenjetek sokat, töltődjetek fel! :x

Kedves Unni! Végre-végre ideértem! A két sorozat, és az iskolai év végi munkák miatt
egyszerűen nem haladtam a válaszadással, ide szinte be sem tudtam tenni a lábam.
Hétfő óta folyamatosan próbálom behozni a lemaradásomat, de még mindig nem tartok
a végén. Ezt csak azért írtam, hogy nem felejtettelek ki, csak most jutottam el ide.

Köszönöm a jókívánságaidat! A héten még megyünk dolgozni, de a jövő héttől már a
szabadságunkat töltjük.

Neked is kellemes nyarat és őszt kívánok! Szép és nagy utazással toldottad meg a nyarat!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 18:11


Újra beteszem ezeket az avatarokat, hátha van még kedvetek válogatni belőle:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kínait is csináltam párat:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 28. 20:24

Drága Rita!

Ez aztán a meglepetés,már nem vagyok kérdőjel,hanem egy szépséges kis kínai
hercegnő,nem rossz válasz ;;) Köszönöm szépen.
A sorozattal kapcsolatban pedig minden rendben lesz.Ez is tanított valamire,
mégpedig türelemre,de igazából nem is voltam mérges,csak megint szembesültem,
hogy mindenki más és mivel ez a fajta magatartás nem szimpatikus én soha nem
választom.Minden belőlünk indul ki és vissza is jut hozzánk,ez törvény ;)
Most még vadászom a 19.részt,mert azért nagyon kíváncsi vagyok mi történik :)
Ez a kínai ruha még a nagy kedvencem és indiaiban is van még a szárin kívül ami
szerintem nagyon nőies és szívesen hordanám.

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 28. 20:25

Kint van a 19. rész, már le is töltöttem...http://dramakoreaindo.com/drama-thailan ... indonesia/ :D
Hú de aranyosak benne....xddddd
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 28. 20:44

Rita,ne lepődj meg,mert bejelöltelek a face-n.Ez lemaradt az utolsó
hozzászólásomról :) Biztos ki fogod találni melyik vagyok én ;)
Itt pedig egy szári,ami szintén gyönyörű.
Szép estét,itt már dörög az ég és villámlik rendesen,sőt már zuhog az eső
a Pilis felett egy keskeny sávban pink színű az ég máshol sötét szinte fekete.
Olyan mint a sarki fény.

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 28. 20:46

Kata58 írta:Kint van a 19. rész, már le is töltöttem...


Köszönöm Kata :x így már keresnem sem kell!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 21:20

cicus írta:Drága Rita!

Ez aztán a meglepetés,már nem vagyok kérdőjel,hanem egy szépséges kis kínai
hercegnő,nem rossz válasz ;;) Köszönöm szépen.
A sorozattal kapcsolatban pedig minden rendben lesz.Ez is tanított valamire,
mégpedig türelemre,de igazából nem is voltam mérges,csak megint szembesültem,
hogy mindenki más és mivel ez a fajta magatartás nem szimpatikus én soha nem
választom.Minden belőlünk indul ki és vissza is jut hozzánk,ez törvény ;)
Most még vadászom a 19.részt,mert azért nagyon kíváncsi vagyok mi történik :)
Ez a kínai ruha még a nagy kedvencem és indiaiban is van még a szárin kívül ami
szerintem nagyon nőies és szívesen hordanám.


Cicus! Azért lepődtem meg, mert hanbokosat kértél. És én még aggódtam amiatt,
hogy a legszebb hanbokok kiszengeken voltak. Nem is tettem be annyit, amennyi
tetszett. A kínai történelmi sorikban is gyönyörűek a ruhák. Szóval jól választottál!

Én még így sorozattal vagy fordítóval még soha nem jártam! Nem gondoltam, hogy
teljesen problémamentes lesz a 18. rész videóját beszerezni, de arra, hogy zárt
csoportba bújik, nem számítottam.

A szárik gyönyörűek, de a hasamon alakítani kéne, ha fel akarnám venni.

A képen szereplő Hawick Lauval és a My Sunshine óta hatalmas kedvencemmé vált
Tiffany Tanggal elkezdtem nézni a Lady and Liar c. soroatot. Eddig nagyon-nagyon tetszik!
Jó lenne Icát (Vaskica) megkérdezni, hogy ő látta-e, és mit szól hozzá.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 28. 21:40

Cicus! Rájöttem, hogy ki vagy! Három "cz" is van a nevedben! A szőke hajadról jöttem rá!

A te hasad már "száriképes"! Irigy vagyok!

Én is feltettem a megára a 19. részt!

Két indiai filmem van. Az egyik hindi, a másik malajálam. A hindiben hordanak szárit, míg
a malajálamban burkát, vagy ha nem azt, akkor sem szári van rajtuk. Biztosan a vallásuk,
a tradícióik befolyásolják. Ez csak most jutott eszembe, ahogy Indiára és a szárira gondoltam.

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. június 28. 22:37

Kedves Rita!
Köszönöm a 18-19.rész letöltési lehetőségét.Bosszantó ,amit ezzel a sorozattal művel kedves fordítónk.Már csak egy részt kell a mostani kettőn kívül átvészelni vele.Csak ezért várom,hogy vége legyen, amúgy szívesen elnézném még egy darabig.
Az általad említett sorozatot nem láttam.Mostanában kevés időm van és még kevesebb lesz.Most jutok hozzá,hogy a 16. részt megnézzem jutalmul a mai napért.Gyűjtögető életmódot kezdtem folytatni.Nap közben megálmodom ,mivel aranyozom be az estémet a letöltött részekből.Letöltöm a Prettyt is ,de nem tudom mikor jutok hozzá,pedig most már jó részek jönnek.Köszönöm a fordítását.De ha elkezded a Sunshine-t,akkor az prioritást élvez,mert inkább nem alszok,de azt megnézem.
További kellemes estét és jó pihenést kívánok.
Avatar
milomartin
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:33

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: milomartin » 2017. június 28. 22:40

Kedves Rita !Bejelöltelek facebookon ha nem baj,Én Debrecenbe születtem láttam hogy te ott laksz én 10 éves koromig Kokadon laktam nem tudom hogy neked nem ismerős ez a hely?
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 7:04

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a 18-19.rész letöltési lehetőségét.Bosszantó ,amit ezzel a sorozattal művel kedves fordítónk.Már csak egy részt kell a mostani kettőn kívül átvészelni vele.Csak ezért várom,hogy vége legyen, amúgy szívesen elnézném még egy darabig.
Az általad említett sorozatot nem láttam.Mostanában kevés időm van és még kevesebb lesz.Most jutok hozzá,hogy a 16. részt megnézzem jutalmul a mai napért.Gyűjtögető életmódot kezdtem folytatni.Nap közben megálmodom ,mivel aranyozom be az estémet a letöltött részekből.Letöltöm a Prettyt is ,de nem tudom mikor jutok hozzá,pedig most már jó részek jönnek.Köszönöm a fordítását.De ha elkezded a Sunshine-t,akkor az prioritást élvez,mert inkább nem alszok,de azt megnézem.
További kellemes estét és jó pihenést kívánok.

Kedves Ica! Hát ez nem jó hír! Mármint, hogy egyre kevesebb időd lesz sorozatokat nézni!
Biztosan nehéz lehet a megszokott napi néznivalók nélkül. Remélem, valami nagyon jóra,
szépre, élvezetesre kellett lecserélni őket! Bár, az, hogy jutalomnak számítanak a nap végére,
az nem sok jót ígér.

Imádom, ahogy alakul a nyaram, meg egyáltalán azt is, hogy nyári szünetem lesz a jövő héttől,
csak egy miatt nem teljes a boldogságom, hogy nem tudok belekezdeni a My Sunshine-ba. Illetve
belekezdhetnék, csak nem tudnám a sorozathoz méltó ütemben hozni a részeket. Márpedig ez
a sori tökéletes körülményeket követel és érdemel.

Nagyon örülök, hogy te is nézője leszel!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 7:11

milomartin írta:Kedves Rita !Bejelöltelek facebookon ha nem baj,Én Debrecenbe születtem láttam hogy te ott laksz én 10 éves koromig Kokadon laktam nem tudom hogy neked nem ismerős ez a hely?

Kedves Edit! Amikor egy Edit nevű hölgy - most már tudom, hogy te voltál az - jelölt
ismerősének, azonnal rád gondoltam. Emlékeztem, hogy a fiaid után adtad magadnak
a felhasználónevedet, gondoltam, ha van két legényt az oldaladon, akkor biztosan te
vagy az az Edit, akit innen ismerek. Aztán nem lett belőle semmi, mert örökké jelzett
a gépem, hogy valami történt a fb-on, így elsodort mellőled a fb szele. De most már
legalább tudom, hogy jó volt a sejtésem.

Én születésemtől kezdve borsodi vagyok, mindig itt éltem a Bükk lábánál. Hol láttad,
hogy debreceni vagyok?

Legyen szép napod!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 29. 7:24

mikor lesz a 2o rész vetítése?...félig kiszedte a vihar a redőnyömet, alig bírtam visszatenni, még most is remegek, és szakad rólam a viz, de megcsináltam!!! Nem csillapodik a szél, már nagyon elegem van viszont az idő mármint a hőmérséklet ok. :D :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Ritám nem tudom téged jelöltelek e be, remélem hogy igen... :ymblushing:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 7:31

Helyzetjelentés a Princessről!

Egyelőre még nincs kint a 18. rész indonéz felirata. Ingfakirata pedig azt írta,
hogy a 19. rész angol nyelvű videóját holnap fogja kitenni.

Jó lenne, ha délután már én is folytathatnám a fordítást!


Kép
Avatar
RiziBizi
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: RiziBizi » 2017. június 29. 7:53

Kedves Rita!
Élve a lehetőséggel, kérdőjel helyett lehetne a zöld ruhás (koreai) az én avatarom? Köszönöm.

A Princessről: már nem tudom összehasonlítani az eredeti történettel, mert olyan régen láttam.
Összességében nagyon tetszett, szép volt a környezet, a ruhák. Király uram egy nyársat nyelt érzéketlen "kötelesség-ember", aki még mindig nem tudta a múltját lezárni. Nekem ez a csöpp kis királyság a királyi ház szigorú etikettjével Angliát jutatta eszembe.
Innt és Kaningot játszó színészek játéka jó volt, ahogy Szörnyelláé is, kellőképp tudtam utálni. Nakhun nem tudta az érzéseit átadni, az kimerült az ölelgetésben. Örülök, hogy rátaláltál és köszönöm, hogy fordítottad, kedves sorozat volt.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 29. 7:53

Rita írta:Helyzetjelentés a Princessről!

Egyelőre még nincs kint a 18. rész indonéz felirata. Ingfakirata pedig azt írta,
hogy a 19. rész angol nyelvű videóját holnap fogja kitenni.

Jó lenne, ha délután már én is folytathatnám a fordítást!



Rita, várunk türelmesen! :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 8:00

Rohannom kell, de még annyi időm volt, hogy betettem RiziBizi avatarját.
Nagyon szép lettél te is!


Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 29. 12:01

Rita írta:Cicus! Azért lepődtem meg, mert hanbokosat kértél. És én még aggódtam amiatt,
hogy a legszebb hanbokok kiszengeken voltak. Nem is tettem be annyit, amennyi
tetszett. A kínai történelmi sorikban is gyönyörűek a ruhák. Szóval jól választottál!


Én nem lepődtem meg annyira,mert szeretem a kínait és indiait is ugyanúgy és mindig
az érzésemre figyelek,így bár volt koreai is sok ami tetszett,de valahogy mégis az volt a
befutó ami kínai volt. :)
Hát ami a hasat illeti van,de én képtelen vagyok erőszakkal bármit csinálni,de történnek
olyan csodák,hogy egyszer csak nem kívánok este itt ülve a gép előtt nassolgatni,és volt
már ilyen ;;) akkor szépen el is tünik 5 kg és aztán 2 év múlva újra visszatér a nasizás
valamiért,szóval így működöm mostanában :ymblushing:


úgy látszik most minden módszert kipróbál rajtunk,de ahogy figyelem a többi most
futó sorozatot semmi gond velük amikor adás nap van szépen ott a video estefelé,de
a princessel teljesen más a helyzet,hiszen ilyen sem volt,hogy a youtube-on hamis
videok tömkelegét rakják fel róla ami nem működik,szóval érdekes,de már ki fogjuk
bírni #:-s
Rita írta:A képen szereplő Hawick Lauval és a My Sunshine óta hatalmas kedvencemmé vált
Tiffany Tanggal elkezdtem nézni a Lady and Liar c. soroatot. Eddig nagyon-nagyon tetszik!
Jó lenne Icát (Vaskica) megkérdezni, hogy ő látta-e, és mit szól hozzá.


Hawick Lau több sorozatát láttam,mindegyik nagyon jó,de sajnos nem fordítja senki
egyiket sem,de még így is képes voltam megnézni az összeset,vagy legalábbis sokat :)
Tiffanyt is szeretem és örülök nagyon,hogy ez le lesz majd fordítva általad :littlehearth:
Már én is elmentettem a Lady and Liart és meg is nézem,talán valaki elkezdi fordítani :ympray:
Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. június 29. 13:30

Kedves fórumozók, akiket érdekel.

Hawick Lau sorozatát a Chornicle of liefet ,Szitofa lefordította. Szuper jó történet több zsebkendős.
Spoiler: mutasd
http://aranysarkany.blog.hu/2017/04/04/chronicle_of_life_725

:flower1: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7239
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 29. 13:42

köszönet a linkért, bezsebelem..legalább majd lesz még egy sorim, ami megnézésre vár.... :D :-h :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2017. június 29. 14:18

Kedves Rita!

Fenn van az indonéz felirat.
:flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13517
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (17/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 29. 14:50

Kedves Virág! Épp most jöttem haza, még meg sem néztem a Subscene-t, de milyen jó,
hogy máris tudom, kint van az ind. felirat! Köszi! Átöltözöm, eszem, és nekikezdek.

Virág! Szitofa fordítását és a linket kitennéd a "Filmek és soroztok ajánlása"-ba? Köszi!
Ott hosszabb ideig látható lesz. Itt a hozzászólások el fogják söpörni a hírt.

Sietek a Subscene-re!

Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég