Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 7. 20:46

nb76 írta:Szia Rita! Hálásan köszönöm Neked a sorozat teljes fordítását :ymapplause: ez a verzió is tetszett, aranyosak voltak a szereplők, de azért nálam a koreai verzió nyert, nem úgy, mint a Full House-nál, ott a thai magasan verte a koreait. Itt a herceg kicsit sokáig volt nyámnyila a másik csajszival sztem. A végét viszont jól lezárták, amit nagyon szeretek :D Jó szórakozás volt, köszönöm a munkádat :flower1:
Jó pihenést kívánok a hétvégére :)

Szia Brigi! Nagyon szívesen a teljes sorozatot! Én is azt mondom, hogy ez a produkciós csapat
a Full House-ban tudta a legtöbbet nyújtani, azóta lejtmenetben van. Igaz, hogy Mike-ot, és
Aomot nehéz felülmúlni. Ők ketten is képesek lettek volna arra, hogy a FH-nak mind a 20 részét
megtöltsék tartalommal. Volt, hogy percekig meg sem szólaltak, mégis izzott körülöttük a levegő.

Az eredeti koreai akkora nagy siker volt annak idején, hogy azt sem könnyű überelni. Mivel nem
emlékszem nagyon rá, ezért nem tudom eldönteni melyik a jobb. Ezt, a thai változatot szerettem,
és szívesen fordítottam is. Ami a legnagyobb kifogásom vele szemben a színészek kiválogatása.

Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. július 7. 20:50

Szia Rita!
Megnéztem a befejező részt. Teljesen egyetértek Vaskica és Cicus elemzésével. Pontosan ezt gondolom én is. Tehát nem ismételem meg. Biztosan meg fogom egyben is nézni a sorozatot, mert élvezettel néztem részenként is, de örülök neki, hogy a nemtetsző dolgokat is meg lehet beszélni. Nem sértődik meg senki és nem hiszi azt mindenki, hogy azért mert vannak benne nem tetsző részek, akkor a sorozat egészében véve nem tetszik. Holott csak gondolkodva nézzük és meg akarjuk érteni. Legalábbis én így gondolom magamról és olvasva a többi hozzászólást, mások is gondolják. Prettyt majd a helyén kielemzem. De egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy magáért nézem, vagy csak az összehasonlítás miatt.

Köszönöm a fordítást és a videókat. Jó pihenést, szép hétvégét!
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: chain » 2017. július 7. 21:11

Üdv.
Köszönöm szépen a 18-20.részek feliratait , valamint a videók letöltési lehetőségét.
Kellemes hétvégét kívánok.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. július 7. 21:15

Kedves Rita!
Ha neked az Icus jobban tetszik,hívhatsz úgy is.Rá fogok jönni,hogy rám gondoltál.
Nálunk a családban a lányomon kívül mindenki Ilona vagy Margit.Nekem az Ica megszólítás jutott a sok becézett forma közül.Ezt szoktam meg,de nem haragszom meg ha Icusnak,Ilinek vagy hasonlónak szólítanak, csak a tovább becézett formákat utálom,mint az Icácska és társai.
A My sunshine, az nagyon jó lesz.De kíváncsi vagyok a webdrámára is.
További szép estét.
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2017. július 7. 21:15

Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer is az összes rész feliratát. ;) ;) ;)
Köszönöm szépen a kitartó munkádat :D :D :D :D
Összességében tettszett, csak kár hogy a végét kicsit elrontották véleményem szerint . :-ss :-ss
Alig várom a következő munkádat :o) :o) :o) :o)
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. július 7. 21:18

Rita! Sajnálom, :( nem tudom az igéretemet betartani közbejött nem tervezett események miatt. Holnap Pesten vagyok, csak vasárnap jelentkezem.

Mivel a koreaira nem emlékszem, nem hasonlítgatom a két verziót, de a végét ahogy már ti is megjegyeztétek, másként képzeltem, egyébként összeségében tetszett.


Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (19/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 7. 21:18

cicus írta:Csak néztem én is ,hogy milyen szavakat adott a forgatókönyvíró a Királynő szájába.
Ha igazán így gondolja akkor vak és tényleg csak sodródik a Király oldalán és azzal
akar a kedvében járni,hogy szemethuny és azt teszi amit a férje elvár tőle,hogy ő
jól érezze magát.Hiszen amit Szörnyella tett az bűn és nem szeretetből tette,mert
a szeretet az amikor hagyom a másikat,itt a fiát azt tenni amit ő szeretne és elfogadom
olyannak amilyen,nem akarok ráerőszakolni semmit,ráadásul azt amit én szeretnék.
Arról nem is beszélve,hogy miért szeretné,ha a fia lenne a Király,mi a mögöttes
szándék? Persze ez már egy magasabb tudatszint és ehhez önismeret kell,ami még nagyon
gyerekcipőben jár itt a Földön.Azért hiszem,hogy változni fog,mert változnia kell :)

Szép estét és jó pihenést a hétvégén.

Ahogy a király csak úgy hirtelen magához tért, és megértő apa lett, aki a fiát biztatja, bátorítja,
addig a királyné, aki eddig legalább átlátott a szitán mármint Szörnyella szitáján(hihi!) hirtelen
elsötétül (a megvilágosodik ellentéte), és hülyeségeket kezd hablatyolni. Olyan álságos volt a
szájából hallani. Igazad van, olyan volt, mintha maga sem hinné az egészet, csak a férjének
szánja, akinek két felnőtt közös gyermek után is csak remegő kézzel merte megfogni a kezét.

Szörnyella maga vágyott a hatalomra, a fia nem is érdekelte, míg a király és a királyné csak azt
akarta, hogy jó király váljék Innből, több őket sem érdekelte.

Kellemes hétvégét!

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. július 7. 21:24

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Megnéztem a befejező részt. Teljesen egyetértek Vaskica és Cicus elemzésével. Pontosan ezt gondolom én is. Tehát nem ismételem meg. Biztosan meg fogom egyben is nézni a sorozatot, mert élvezettel néztem részenként is, de örülök neki, hogy a nemtetsző dolgokat is meg lehet beszélni. Nem sértődik meg senki és nem hiszi azt mindenki, hogy azért mert vannak benne nem tetsző részek, akkor a sorozat egészében véve nem tetszik. Holott csak gondolkodva nézzük és meg akarjuk érteni. Legalábbis én így gondolom magamról és olvasva a többi hozzászólást, mások is gondolják. Prettyt majd a helyén kielemzem. De egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy magáért nézem, vagy csak az összehasonlítás miatt.

Köszönöm a fordítást és a videókat. Jó pihenést, szép hétvégét!

Engem a kíváncsiság hajt, és mindegyiket a maga helyén keresem. Az is igaz, hogy mindegyiknek van gyenge pontja "ahogy nekünk is hibáink" úgyhogy ez természetes. Azzal együtt is szerethetőek a sorozatok- Örülök, hogy újabb feldolgozást láttam de nálam változatlanul a koreai feldolgozás javára 1:0. De ezzel is jól elvoltunk, kielemeztük, izgultunk..és talán egy kicsit az is benne van a pakliban, hogy a full hause után még többet vártam. De majd a következő. :D :ymhug: #:-s :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. július 7. 21:27

Szia Rita!
Gratulálok!!
Még van pár részem a mostani elkezdettből, aztán jövök és inditom a PH-t is. Remélem nem nyom el az állom, igy holnap már délután meg is nézhetem az első részt. Várom nagyon.
A köszönöm meg jól lemaradt a végéről! :-)
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2017. július 7. 21:40

Szia Kedves Rita ! Köszönöm a sorozat fordítását én szerettem minden pillanatát .. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: .jó kis mese volt egy gyönyörű tájakkal teli világban ! :-bd :-bd ( hááát szívesen laknék ilyen helyen még ha szegényesen is ) ! :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 5:51

VidékiÉva írta:Szia Rita!
Megnéztem a befejező részt. Teljesen egyetértek Vaskica és Cicus elemzésével. Pontosan ezt gondolom én is. Tehát nem ismételem meg. Biztosan meg fogom egyben is nézni a sorozatot, mert élvezettel néztem részenként is, de örülök neki, hogy a nemtetsző dolgokat is meg lehet beszélni. Nem sértődik meg senki és nem hiszi azt mindenki, hogy azért mert vannak benne nem tetsző részek, akkor a sorozat egészében véve nem tetszik. Holott csak gondolkodva nézzük és meg akarjuk érteni. Legalábbis én így gondolom magamról és olvasva a többi hozzászólást, mások is gondolják. Prettyt majd a helyén kielemzem. De egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy magáért nézem, vagy csak az összehasonlítás miatt.

Köszönöm a fordítást és a videókat. Jó pihenést, szép hétvégét!

Szia Éva! Én is így gondolom! Valahogy úgy vagyok vele, mint ahogy a szüleim voltak velem,
amikor megkérdeztem hatodikos koromban, hogy én miért nem kapok ajándékot a kitűnő
bizonyítványért, mint a barátnőm. Azt mondták, hogy miért kapnék azért ajándékot, ami
természetes dolog (addig is kitűnő voltam).

Szóval arról már sokat beszéltünk, és lassan természetes is, hogy a thai feldolgozások jók,
a Princess is nagyon jó sori volt, különben nem érkezett volna hozzá több, mint 1200 hsz.
Ha nem lennének a nagy sikerű elődei, biztosan kevesebbet kritizálnánk. De egy jó anya is
látja a gyermeke hibáit, és próbálja kikupálni, pont azért, mert szereti csemetéjét.

Óhatatlan, hogy a 20 rész alatt ne vegyük észre a negatívumokat, és ne tegyük szóvá. Ha a
jót elmondjuk, mondjuk el a nem tetszőt is. Így van ez jól!

És is meg fogom egyben is nézni. Már alig várom.

A többiek azt mondták, hogy a Pretty nagyon hasonlít a koreaihoz, úgyhogy meg tudom érteni
a dilemmádat!

Mindent nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 5:53

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 18-20.részek feliratait , valamint a videók letöltési lehetőségét.
Kellemes hétvégét kívánok.

Szia! A videókat is és a feliratokat is nagyon szívesen!

Neked is kellemes hétvégét!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:00

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Ha neked az Icus jobban tetszik,hívhatsz úgy is.Rá fogok jönni,hogy rám gondoltál.
Nálunk a családban a lányomon kívül mindenki Ilona vagy Margit.Nekem az Ica megszólítás jutott a sok becézett forma közül.Ezt szoktam meg,de nem haragszom meg ha Icusnak,Ilinek vagy hasonlónak szólítanak, csak a tovább becézett formákat utálom,mint az Icácska és társai.

Szia Ica! Maradok ennél, már így szoktam meg, az "Ica" az mindig téged jelent, az avataroddal
együtt meg főleg. Csak megemlítettem neked, hogy Icust akarok elsőre írni. A nem virtuális
életemben ő az egyetlen Ica, akit csak én hívok Icusnak. Nekem a Ferencekből jutott sok. Rokon,
szomszédok, tanítványok... volt, hogy három Feri is volt az osztályomban, és ráadásul mind a
három égetni való gyerek volt.

Vaskica06 írta:A My sunshine, az nagyon jó lesz.De kíváncsi vagyok a webdrámára is.
További szép estét.


Nem tehetek mást, mint hogy áradozom a My Sunshine-ról. Minden ízében nekem van kitalálva.
Minden porcikáját szeretem, kivéve az angol feliratot, de arról most ne is beszéljünk. Nem tudnám
kiemelni, hogy mi a legkedvesebb benne, de az biztos, hogy minden szereplője, még a kevésbé
fontosak is fantasztikusan játszanak. Jobb is, hogy nem közvetlenül a Princess után kezdek bele.
Szomorú eredménnyel zárulna az összehasonlítás a Princess számára.

Már a Kaszás (Soul Reaper) is megmutatta, hogy a szingapúri sorozatok jellege, hangulata másabb,
mint amikhez szokva vagyunk. Mondjuk ebben semmi különlegesség nincs, hiszen a koreai is másabb,
mint a kínai. A Mystic Whispers abban hasonlít elődjére, hogy szintén misztikus dolog, a szellemek,
a főtémája, és a humor is szerepet kap benne. Két rész dolgoz fel egy esetet, és a végén, épp úgy,
mint a Kaszásban egy megható, és érzelmes lezárást kapunk, hasznos üzenettel. Kicsit olyan nekem,
mint a GTO-ban volt a részek vége. Van tanulság.

Nekem tetszik, és itt is kiemelném a szereplők játékát, pedig a főhősnő eredetileg nem színész,
hanem Szingapúr egyik legkeresettebb szupermodellje.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:16

novcsi6 írta:Kedves Rita! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer is az összes rész feliratát. ;) ;) ;)
Köszönöm szépen a kitartó munkádat :D :D :D :D
Összességében tettszett, csak kár hogy a végét kicsit elrontották véleményem szerint . :-ss :-ss
Alig várom a következő munkádat :o) :o) :o) :o)

Kedves Novcsi! Neked is nagyon szívesen a fordítást! Az a fontos, hogy összességében
elnyerte a tetszésedet! Nem tudom, hogy a forgatókönyvírókat ki tanítja arra, hogy
úgy fejezzenek be egy drámát, hogy lehetőleg senki ne örüljön nagyon. Ez az adok is,
meg nem is, van is happy end, de azért nem olyan nagy, hogy boldog légy tőle, annyira
utálatos! Mire jó ez?

A következő sorozatban csak úgy áradnak majd az érzelmek, amit a fantasztikus páros
Tiffany Tang és Wallace Chung úgy tálalnak, hogy mi is abszolút részesei leszünk.

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:23

Gabóci5 írta:Rita! Sajnálom, :( nem tudom az igéretemet betartani közbejött nem tervezett események miatt. Holnap Pesten vagyok, csak vasárnap jelentkezem.

Mivel a koreaira nem emlékszem, nem hasonlítgatom a két verziót, de a végét ahogy már ti is megjegyeztétek, másként képzeltem, egyébként összeségében tetszett.


Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Gabi! Semmi gond!

A rengeteg gif is mutatta, hogy szereted a Princesst! Még egyszer köszönöm őket!
Írtam már, hogy meglepve tapasztaltam, hogy mennyire keveset készítettek hozzá
mások, pedig tele volt gifre alkalmas jelenetekkel.

Érezd magad nagyon jól Pesten! Jó időt kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:29

Kata58 írta:De ezzel is jól elvoltunk, kielemeztük, izgultunk..és talán egy kicsit az is benne van a pakliban, hogy a full hause után még többet vártam. De majd a következő.

Nem tudom, lesz-e következő. A Full House már készen volt, amikor belekezdtem,
ott semmi gondom nem volt a feliratokkal. De a Kiss Me sem volt problémamentes,
ez meg főleg nem. Ez egy kicsit elveszi a kedvemet a thai soriktól. Még a következőt
a You Came from the Start megvárom, aztán eldöntöm mi legyen.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:34

f.ági írta:Szia Rita!
Gratulálok!!
Még van pár részem a mostani elkezdettből, aztán jövök és inditom a PH-t is. Remélem nem nyom el az állom, igy holnap már délután meg is nézhetem az első részt. Várom nagyon.
A köszönöm meg jól lemaradt a végéről! :-)

Szia Ági! Köszönöm szépen! Nagyon szívesen!

Remélem, el tudod ma kezdeni! Legyen hozzá szabadidőd, mert nézeti magát!

Kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. július 8. 7:41

zsuzsianyu2 írta:Szia Kedves Rita ! Köszönöm a sorozat fordítását én szerettem minden pillanatát .. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: .jó kis mese volt egy gyönyörű tájakkal teli világban ! :-bd :-bd ( hááát szívesen laknék ilyen helyen még ha szegényesen is ) ! :) :)

Kedves Zsuzsi! Jót nevettem azon, amit írtál a végén! Hát igen, ha belegondolok,
hogy mindenütt virágok, és mindent ősi recept alapján készült parfümillat leng be...
Én is el tudnék egy ilyen helyen éldegélni.

Nagyon örülök a véleményednek! Ez a történet valóban egy mese volt felnőtteknek.
Voltak hibái, de melyik sorozatnak nincsenek. Én is szívesen néztem és fordítottam.

Nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. július 8. 8:05

Rita írta:
Kata58 írta:De ezzel is jól elvoltunk, kielemeztük, izgultunk..és talán egy kicsit az is benne van a pakliban, hogy a full hause után még többet vártam. De majd a következő.

Nem tudom, lesz-e következő. A Full House már készen volt, amikor belekezdtem,
ott semmi gondom nem volt a feliratokkal. De a Kiss Me sem volt problémamentes,
ez meg főleg nem. Ez egy kicsit elveszi a kedvemet a thai soriktól. Még a következőt
a You Came from the Start megvárom, aztán eldöntöm mi legyen.

Kép


De örülök, hogy kitetted ezt a képet még a kép alapján is Yul ezerrel jobb... :littlehearth: :littlehearth:
A You Camet már levetítették,: vagy futó sori? ezen a téren kicsit elvesztem...mert ha már letölthető akkor vinném és én is megnézném milyen... :D
Most a So Dong Yo-val igyekszem a lemaradásomat behozni...most tartok a felénél... \:D/ :-h :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. július 8. 8:09

Rita írta:
Gabóci5 írta:Rita! Sajnálom, :( nem tudom az igéretemet betartani közbejött nem tervezett események miatt. Holnap Pesten vagyok, csak vasárnap jelentkezem.

Mivel a koreaira nem emlékszem, nem hasonlítgatom a két verziót, de a végét ahogy már ti is megjegyeztétek, másként képzeltem, egyébként összeségében tetszett.


Kellemes hétvégét kívánok!

Kedves Gabi! Semmi gond!

A rengeteg gif is mutatta, hogy szereted a Princesst! Még egyszer köszönöm őket!
Írtam már, hogy meglepve tapasztaltam, hogy mennyire keveset készítettek hozzá
mások, pedig tele volt gifre alkalmas jelenetekkel.

Érezd magad nagyon jól Pesten! Jó időt kívánok!

Kép


Köszönöm..visszafelé olvasok...és látom ez a páros is ki van téve..legnagyobb örömömre...de lenne egy ötletem...nem lehetne a fejléc alá is kitenni őket, hogy mindig szem előtt legyenek, aki belenéz? könnyebb összerakni a szereplőket...és a történet alapjául szolgáló infókat! :D :ymblushing: :movingflower: :flower1: :-bd
kispocok84
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:18

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: kispocok84 » 2017. július 8. 10:39

Nagyon szepen koszonom a PH forditasat. Most johet a maratonozas :x
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. július 8. 13:04

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a befejező 20. rész feliratának a fordítását. ^:)^
Gratulálok az új befejezett sorozatodhoz. :-bd
A alapjában véve PH. tetszett, láthattunk sok gyönyörű ruhát ( a jelmeztervező elemében volt és dicséretet érdemel), elegáns épületeket, kastélyt,
új szereplőket akiket ez idáig nem láthattunk.Nekem a kedvenc a Kaning volt, nagyon helyes szép kislány,(25 éves és 2008-ban kezdte a forgatást) aranyos ártatlan, igaz volt amikor már átment szőke nőbe( bocsika én is az vagyok, de használom időnként )de elnéztem neki.
Köszönöm és hálás vagyok, hogy ismét együtt volt utunk.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Kép
Avatar
Erzsike54
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. augusztus 4. 21:35

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: Erzsike54 » 2017. július 8. 14:40

Kedves Rita ! Köszönöm szépen A Princess Hours Fordítását ,nagyon aranyos kis vidám sorozatvolt .Jókat szórakoztam rajta ! Először nem nagyon szerettem a beszédhangjukat ,de aztán már megszoktam .Örömmel láttam a a Fcebookki meg érkezésedet ,üdvözöltelek is .Jó nyarat kívánok ! Várom a következő fordításod ! Dihenné Vámos Erzsébet :-bd :movingflower:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. július 8. 15:16

Kata58 írta:
VidékiÉva írta:Szia Rita!
Megnéztem a befejező részt. Teljesen egyetértek Vaskica és Cicus elemzésével. Pontosan ezt gondolom én is. Tehát nem ismételem meg. Biztosan meg fogom egyben is nézni a sorozatot, mert élvezettel néztem részenként is, de örülök neki, hogy a nemtetsző dolgokat is meg lehet beszélni. Nem sértődik meg senki és nem hiszi azt mindenki, hogy azért mert vannak benne nem tetsző részek, akkor a sorozat egészében véve nem tetszik. Holott csak gondolkodva nézzük és meg akarjuk érteni. Legalábbis én így gondolom magamról és olvasva a többi hozzászólást, mások is gondolják. Prettyt majd a helyén kielemzem. De egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy magáért nézem, vagy csak az összehasonlítás miatt.

Köszönöm a fordítást és a videókat. Jó pihenést, szép hétvégét!

Engem a kíváncsiság hajt, és mindegyiket a maga helyén keresem. Az is igaz, hogy mindegyiknek van gyenge pontja "ahogy nekünk is hibáink" úgyhogy ez természetes. Azzal együtt is szerethetőek a sorozatok- Örülök, hogy újabb feldolgozást láttam de nálam változatlanul a koreai feldolgozás javára 1:0. De ezzel is jól elvoltunk, kielemeztük, izgultunk..és talán egy kicsit az is benne van a pakliban, hogy a full hause után még többet vártam. De majd a következő. :D :ymhug: #:-s :movingflower: :flower1: :littlehearth:

Nálam egy szinten vannak nagyjából a koreaival. Csak a végét csinálták ott meg sokkal jobban. De, ha visszagondolok most mindkettőre, így utólag nekem döntetlen. De ebben is és abban is vannak szereplők és részek amik nem tetszettek. De élveztem nézni.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Princess Hours (2017)

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2017. július 8. 15:26

Rita írta:
VidékiÉva írta:Szia Rita!
Megnéztem a befejező részt. Teljesen egyetértek Vaskica és Cicus elemzésével. Pontosan ezt gondolom én is. Tehát nem ismételem meg. Biztosan meg fogom egyben is nézni a sorozatot, mert élvezettel néztem részenként is, de örülök neki, hogy a nemtetsző dolgokat is meg lehet beszélni. Nem sértődik meg senki és nem hiszi azt mindenki, hogy azért mert vannak benne nem tetsző részek, akkor a sorozat egészében véve nem tetszik. Holott csak gondolkodva nézzük és meg akarjuk érteni. Legalábbis én így gondolom magamról és olvasva a többi hozzászólást, mások is gondolják. Prettyt majd a helyén kielemzem. De egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy magáért nézem, vagy csak az összehasonlítás miatt.

Köszönöm a fordítást és a videókat. Jó pihenést, szép hétvégét!

Szia Éva! Én is így gondolom! Valahogy úgy vagyok vele, mint ahogy a szüleim voltak velem,
amikor megkérdeztem hatodikos koromban, hogy én miért nem kapok ajándékot a kitűnő
bizonyítványért, mint a barátnőm. Azt mondták, hogy miért kapnék azért ajándékot, ami
természetes dolog (addig is kitűnő voltam).

Szóval arról már sokat beszéltünk, és lassan természetes is, hogy a thai feldolgozások jók,
a Princess is nagyon jó sori volt, különben nem érkezett volna hozzá több, mint 1200 hsz.
Ha nem lennének a nagy sikerű elődei, biztosan kevesebbet kritizálnánk. De egy jó anya is
látja a gyermeke hibáit, és próbálja kikupálni, pont azért, mert szereti csemetéjét.

Óhatatlan, hogy a 20 rész alatt ne vegyük észre a negatívumokat, és ne tegyük szóvá. Ha a
jót elmondjuk, mondjuk el a nem tetszőt is. Így van ez jól!

És is meg fogom egyben is nézni. Már alig várom.

A többiek azt mondták, hogy a Pretty nagyon hasonlít a koreaihoz, úgyhogy meg tudom érteni
a dilemmádat!

Mindent nagyon szívesen! Kellemes hétvégét kívánok!

SZia Rita!
Igen valóban ez a szeretet. Ha a hibákat nem vesszük észre az csak majomszeretet. Mert azért hiába nagyon jó valaki, valami hiba azért van benne is. De az az igazi, ha a hibái ellenére vagy azzal együtt is szeretjük.

A Pretty valóban szinte egy az egyben fedi a koreait. A történet maga. De a szereplők meg sem közelítik. A poénok is hiányoznak eddig. Talán 1x mosolyogtam rajta, míg a koreai elején végig. De nem unalmas így sem, hogy tudom, hogy mikor mi fog történni. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan oldják meg.
Köszönöm a fordításaidat.

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég