Princess Hours (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:08

nb76 írta:Szia Rita, nagyon köszönöm a 10-11 részek feliratát :ymapplause: A hosszú hétvégén filmezek, akkor majd jól megnézem, pihi lesz a javából.
Jó pihenést kívánok Neked is :)

Szia Brigi! Nagyon szívesen! Másfél órás szórakoztató kikapcsolódásban lesz részed!
Én holnap csavargok, a másik két napban pedig nagytakarítok. Nm öröm, de ez van!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (10/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:13

wsxwsx18 írta:Drága Rita! :)

Nagyon szépeeen köszönöm az új részhez a feliratot, már tűkön ülve vártam. Mentem is nézni! ;) :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Puszi :x

Kedves wsxwsx18! Tudom, hogy sokan várjátok tűkön ülve (és kefét rágva), ez adja az
ujjaimnak a lendületet, hogy hamar elkészüljek a fordítással!

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:14

annamama írta:..Rita drága ...Millio puszi a 11 rész feliratáért.....és nézzem :x

Szia Anna! Ezt is nagyon szívesen!

%%- :movingflower: %%- :D %%- :movingflower: %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:16

B.Marika írta:Rita! Köszönöm a 12.részt is!

Neked is nagyon szívesen, Marika!

%%- @};- @};- %%- :D %%- @};- @};- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:25

dolores953 írta:Szia Rita, köszönöm a 11-12.részt.
Hétvégén megnézem, aztán jövök reflektálni. :)
A képek alapján nagy meglepetések lesznek, már a tükörből is látszik.
Kaning felkötheti a pizsamáját. :))

Szia Dolores! Ismét jól fogsz szórakozni (nevetni, bosszankodni...)!
Az "ümm"-ből és a "házi feladat"-ból "kiképzés" lett! Még azt sem mondhatom,
hogy többen fordítják, így amit az egyik házi feladatnak nevezett el, a másik
kiképzésnek fordítja, mert ugyanaz a három ember készíti az angol nyelvű
feliratokat az elejétől fogva. Vajon milyen ismereteket szerzünk még ebben
a témában?

Nagyon szívesen!

Hogy ez a Nakhun állandóan ölelgeti a Hercegnét!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:34

cicus írta:Köszönöm szépen a 11. rész feliratát :x Máris nézem!!
A lányok itt már a 12.-et is megköszönték,azt hittem
valamiről lemaradtam,de nem történt olyan csoda :ymblushing: ;))
További szép estét és jó éjszakát O:-)

Nagyon szívesen! Nem maradtál le semmiről, és reméljük, nem is fogunk
a jövő héten sem! Amióta fordítom, még egyik héten sem volt ugyanaz a
menetrend, mint az előzőn. Remélem, kedden vagy szerdán csinálhatom
a 12. részt!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:35

novcsi6 írta:Kedves Rita! NAgyon szépen köszönöm a 11. részt :) :D :D :D

Kedves Novcsi! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :D %%- :D :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 20:47

zsuzsianyu2 írta:Kedves Rita ! Köszönöm a 10. és 11. rész feliratát ..Tündéri a sorozat ...de én Inn hercegre haragszom ingadozik nem tudja mit akar nincs benne határozottság ! Na majd a boszorkány eldönti hogy mit akarjon !... :ymblushing:

Kedves Zsuzsi! Nagyon szívesen a feliratokat! Hát igen! Ott az egyik lány, akit állítólag
szeret, de ott a felesége is, akit meg nem szerelemből vett el, mégis egyre komfortosabban
érzi magát vele. Még ide-oda billeg a mérleg nyelve, de az látszik, hogy jobban húz élete
párjához, mint az exéhez.

Inn úgy ment a házasságba, hogy érzelmileg elmaradott volt, Kaning mellett a ridegsége
már egészen sokat alakult.

A következő részekben további közeledést várok!

Nakhun már megint ölelgeti Kaningot. Inn nem győzi leszedni a róla:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. június 2. 20:53

Rita!
Nagyon örülök,hogy a Fatedet bevállaltad.Egyik nagy kedvencem.A tajvani fényévekkel jobb volt,mint a koreai,ott nem szerettem a főszereplőket.Hátamon futkosott a hideg férfi főszereplő mosolyától. Queen of shop főszereplője volt a főszereplő a tajvaniban.Nagyon jó volt.Kíváncsi vagyok a tájok mit hoznak ki a történetből.Jó lenne,ha az előző kettő hibáját is kiküszöbölnék.A csillagos is jó. Remélem jobb lesz a befejezése.De sok kívánságom van! Most Princess...lázban égek és várom a hétfőt.
Marika58
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 10:09

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Marika58 » 2017. június 2. 20:57

Kedves Rita!
Köszönöm szépen az utóbbi 4 rész fordítását!
Kellemes hétvégét kívánok!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 21:15

wsxwsx18 írta:Drága Rita!
Egyetértek az előttem szólóval, nagyon zavaró már,hogy két lánnyal kavar, de persze ha valaki Kaning-hoz ér máris ott terem és mint a veszélyes oroszlán neki esik a srácnak.. Vagy a csaj helyében vagy Nakhun helyében biztos elmondtam volna, hogy merre hány méter..Mit képzel magáról?! FELHÁBORÍTÓ.. Na a gonosz Minnie-ről és Nakhun anyáról már ne is beszéljünk, csak ideges leszek tőlük, szart kavarni azt rögtön tudnak. Kedvenc jelenetem ebben az epizódban két rész volt, mikor:
Spoiler: mutasd
a Kaning sír aztán megvigasztalja az Inn, nagyon szép jelenet volt, bár biztos,hogy Inn herceg, ha én lennék Kaning egy jó nagy pofonnal díjaztam volna, főlg ha ennyire számítana nekem is a csók,mint Kaningnak. De most csak nekem nézz úgy ki mintha szinte csak az arcára adott volna puszit, vagy nektek is?? :D mert számomra olyan,mintha csak az arcára ment volt, de lehet én nem látom rendesen. A másik csók is, ami ugyebár majd lesz a következő részben, az is olyan fura számomra, bezzeg ha Minnie-vel csókolozik az rendesen látszik.. na midnegy, ez leget csak az én észrevételem :D
Másik meg:
Spoiler: mutasd
mikor kiakarja engesztelni a herceget, aztán jobbnál jobb jelenetek kövezkeznek.. hát én besírtam.. :)) :)) =)) Nagyon nagy volt.. [spoiler] Nakhunk egyre jobban kezdi piszkálni a csörömet.. Komolyan mondom, mindig mindenhol pont neki kell ott lennie?! Miért?!! Kérdem én miért?!!! Most örülök neki,hogy [spoiler]beköltöztek a házba, mert így remélem sokszor lesz féltékeny az Inn, mert lehet az kellene neki,hogy észhez térjen

Úgy látom a következő rész is fantasztikus, izgalmakkal teli lesz, már alig várom. Hogy szoktak érkezni a részek?? Minden héten szerda és csütörtök fele?? :ympray: :ympray:

Kicsit hosszúra sikeredett.. :D
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a feliratot, élveztem minden egyes percét.
Puszi :x :x

Kedves wsxwsx18!
Az előző hsz.-ban válaszoltam erre a kérdésre. Még nem sok idő telt el azóta, hogy Inn
és Kaning összeházasodtak. Az exhez még, a jelenlegihez már fűzik érzelmek. Innek sem
könnyű. Egy olyan lányt kellett feleségül vennie, akit nem is ismert. Szíve hölgye meg
épp kikosarazta.
Minni már bánja, hogy elutasította Innt, ezért úgy dönt, hogy az ártatlan Kaning fog ezért
megfizetni, amihez Innt is felhasználja, de persze az annyira bamba, hogy ezt nem veszi
észre. Azt viszont igen, hogy Kaning szenved. Lassan csak összeáll majd a teljes kép is
az agyában. Én nem haragszom rá. A neveltetése alapján egyelőre ennyire képes.

A csók egyértelműen béna! Ettől többet kéne produkálni. Vagy talán azt akarják hangsúlyozni,
hogy mindketten tapasztalatlanok? Majd kiderül!

Nekem is piszkálja a csőrömet Nakhun! Tényleg mindenütt ott van, és aggódik, és ölelget.
Pedig Kaning nem adja alá a lovat. De abban ő is hibás, hogy nem tolja el magától a fiút,
amikor az magához vonja. Mondjuk azt láttam, hogy tetszett neki Inn féltékenységi
jelenete.
De bármennyit is ott van Nakhun Kaning mellett, nem érzem, hogy szeretné, hogy vonzódna
hozzá. Langyos állóvíz!
Én is azt gondolom, hogy a beköltözéssel újabb izgalmak jönnek!

Hétfőn és kedden szokták leadni a részeket. Eddig már másnap volt angol felirat, de a múlt
héttől csak két nap múlva lett. Vagyis a hétfőit szerdán, a keddit csütörtökön tudtam csak
fordítani.

A palotában ott lesz a volt hercegné régi hűséges szolgálója is:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 21:18

milomartin írta:Kedves Rita!Hálás köszönet az új részért és a gyorsaságodért :x Nagyon jó volt ez a rész és az elözetesből ïtélve a következök is

Kedves Edit! Nagyon szívesen a gyorsaságot is! Úgy érzem, hogy minden résszel
egyre jobb lesz a sori, egészen az utolsó részig!

Hogy ez a kretén alak honnan szedte ezt az információt? Csak nem Minnie-től?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 22:44

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm a 11. részt. Nagyon tetszett ez a rész is.

Kedves Ica! Nagyon szívesen a 11. részt is! Örülök, hogy tetszett!
Vaskica06 írta:Minnie sokkal gonoszabb,mint koreai elődje és szerintem ez még fokozódni fog.De tetszett,amikor meglepődött Inn reagálásán,amikor Kaning és Nahkun ölelkezett.

Az nekem is tetszett! Az ilyenek annyira jól tudnak esni az ember lelkének. Essen pofára
a gonosz is!
Vaskica06 írta:A királyt nem értem,józan paraszti ésszel én nem pótolnám a saját gyerekemet a pozíciójában egy másikkal,akkor sem ,ha az rokon.Jogos a királyné aggodalma.A tanár szépen kimondta,miben mesterkednek.Ez durva volt.Szegény Kaningnál ez volt aznap az utolsó csepp a pohárban.Nagyon sajnáltam.

A Király is csak egy ostoba férfi lesz, ha egy okos nő az ujja köré akarja csavarni, vagy
valami hátsó szándéka van vele. Ő és az Anyakirályné épp a saját fészkükbe rondítanak,
és egyszerre két kígyót kezdenek a keblükön melengetni. Azt már láttuk, hogy a nagyi
Nakhunt öleli a keblére, a Királynak marad az ex hercegné.
Vaskica06 írta:A "hercegi vár" már be van véve,ahogy egyik társam már megfogalmazta,de még ő sem tud róla,de lehet ,már gyanítja.

Nemcsak a hercegi, de a hercegnői vár is be van véve! Kaning a próba alatt, amin már
ő is részt vett, magát rajzolta le a Herceg mellé, pedig előtte még siratta az első csókját:

Kép

Vaskica06 írta:Volt egy megfigyelésem,de lehet,hogy csak nekem tűnt fel.A herceg és Minnie kapcsolatában a herceg sosem kezdeményezett eddig, sem a fényképes résznél,sem most ,hogy megnősült azt az egy lánykérést kivéve,de ott is Minnie puszilta meg.A barátai is amikor a jövendő házasságáról kérdezték,csak barátságról beszéltek kettőjük között.Lehet,hogy csak nagyon jó barátok voltak,de Inn szívesebben vett volna feleségül valakit ,akit ismert,mint egy ismeretlent.Köztük mindig Minnie a kezdeményező,ő javasolta Londont is,ahova szerintem a herceg boldogan ment,mert így kiszabadulhatott a palota fogságából.Ha valóban annyira nagyon szerelmesek lettek volna,akkor Minnienek nem kellene annyit erőlködnie a srác elcsábításával.Lehet,hogy nem így van és rosszul okoskodtam.

Én is észrevettem, hogy Inn nem kezdeményez soha semmit, ha Minie-vel van, viszont nem
is kapálózik nagyon, ha az ide-oda húzgálja. Ahogy fentebb írtam, még vannak érzései Minnie
felé, de már vannak Kaning felé is. Ez egy képlékeny állapot, amiből még minden lehetne, de
mi már tudjuk, hogy Kaningot fogja választani, és tökéletesen meg lehet érteni, hogy miért.
Mellette vidám, boldog, felszabadult lehet. Minnie hasonló Innhez. Kicsit hideg, kicsit rideg,
kicsit önző. Inn soha nem fogja olyan otthonosan érezni magát a társaságában, mint a Kaningéban.
Vaskica06 írta:Nálam Inn ,azért fekete pontos,amiért nem jelöli ki a határokat ameddig Minnie elmehet.Nem csinál semmit,pedig a következményeket viselnie kell és eddig is csak a feleségének köszönheti,hogy nem lett komolyabb baj.Ha nem is szeretünk valakit,azért tekintettel kell rá lenni a cselekedeteink során,főleg ha az őt is érinti.Jövendő királyként ezt tudnia kellene.

Teljes mértékben egyet értek veled, nincs is mit hozzáfűznöm. Talán csak annyit, hogy ez
Kaningra is vonatkozik. Nem szabad hagynia, hogy Nakhun ölelgesse. Végül is ő már férjes
asszony, és nem is akárkinek a felesége.

Vaskica06 írta:Eddig nem volt szó a történetben válásról,meglepődtem,amikor Kaning hirtelen említette.Váratlanul ért.

Azt gondolom, hogy Minnie csókja, és a Kaningnak tett beismerő vallomása után fogalmazódott
meg Kaningban a válás gondolata. "Ha ezek ennyire szeretik egymást, akkor váljunk el, nem
akarok a szerelmesek útjába állni. Éljenek együtt boldogan."

Vaskica06 írta:Nagyon izgat,mi lesz a következő részben.remélem nem lesz nagyon sírós.Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm a fordítást.Ez verzió sokkal jobban tetszik,mint az eredeti,pedig az sem volt rossz.

Engem is! Biztos vagyok benne, hogy a dráma fokozódik, és sirni is fogunk. Ahogy láttam a
11. rész végén előkerül egy lesifotós, aki pont akkor van ott, amikor Minnie újra megcsókolja
a herceget. Micsoda véletlenek vannak! Botrányt sejtek, amitől megint Kaning fogja megmenteni
a királyi családot... de ez csak spekuláció.

Ica, kérdezted, hogy honnan vannak a képek. Még az első oldalon ajánlottam egy linket, ahol
vannak videók, képek, és egy csomó kék színű link. Ha ezekre ráklikkelsz, ott is képek vannak:


A Királyné nem ostoba, mint a családja férfitagjai, azonnal a dolgok mögé lát. Kiadta parancsba,
hogy figyeltessék Minnie-t. Kíváncsi leszek, mire jutnak a figyelők:

Kép
Avatar
cicus
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Princess Hours (2017) (9/20)

HozzászólásSzerző: cicus » 2017. június 2. 22:48

[quote="Rita"]

Cicus! Te is borsodi vagy? Ezt a meglepetést! Amióta fordítok, azóta nem is tudom,
hogy volt-e borsodi fórumozó társunk. 100%, hogy volt, de soha nem árulta el senki
magáról. Örülök!!!


Igen borsodi vagyok,anyukám Ormosbányán élt,apukám pedig miskolci és születésemtől
fogva 22 éves koromig Miskolcon éltem.Akkor férjhez mentem és Zalába költöztünk,de
a férjem is borsodi és mivel olajmérnök,vagy az alföld vagy zala jöhetett számításba és
mivel imádjuk a hegyeket Zalaegerszeget választottuk. :) Most pedig újra hegy közelébe
kerültem.
Ez a kép viszont egészen jó Nakhunról,amit feltettél ;) Peter Sheng pedig a Go Princess-ben
volt jó,valahogy abban a szerepben bírtam,pedig ott sem játszott csak magát tudta adni,mégis
bejött :)

A képen pedig a kínai kék hold völgye van.
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 2. 23:06

Szerencsére annyira sok válaszolni valóm van, hogy ma sem jutottam a végére.
Holnap Szlovákiában a Tátrában fogunk csavarogni (a nagyobbik fiam hegymániás).
Vasárnap folytatom a válaszolást!

Kellemes három napot kívánok Mindannyiunknak!


Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2017. június 2. 23:18

Rita! Jó kirándulást, csavargást. Jaj de régen jártam a Tátrában! ;;) Mondanom sem kell, hogy csinálj sok szép képet! ;)
Jó éjszakát!

Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2017. június 3. 0:03

Kellemes kirándulást,érezd jól magad.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 3. 7:13

Gabi! Ica! Köszönöm szépen! Tátralomnic a cél, de még az is lehet, hogy máshol
kötünk ki. A nagy fiamnak mindegy, csak havas hegycsúcsokat lásson. Én meg oda
megyek ahová visznek. Jól elfáradtam így év végére. Jól esik nem itthon lenni.
A fényképezőgépem be van élesítve. Aksi feltöltve, memóriakártya kiürítve. Pár
perc és indulunk!




Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7220
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2017. június 3. 8:33

Kellemes kirándulást ! :D
Engem annyira felbőszített az özvegy királyné /nagymama/ ötlete, hogy behozza a Kígyót a házba, bár lehet viperának kellene szólítani, Minnie a kígyó hogy elképesztő! A szolgája is azonnal átállt az ellenséghez. Egyre bővűl azoknak a csapata, akik elhatározták az ifjú pár szétszakítását és kiűzését a palotából. Lesifotósok mindig hadrendben állnak, minden úgy van előkészítve, hogy még esély se legyen semmilyen magyarázatra! A király meg hova tette a szemét. Odaadni Inn terveit, kibeszélni ...és másra bízni! :-q :-w . durvább ez a sori mint a koreai...ott legalább volt egy egészséges verseny...Az egyetlen normális személy most a királyné..ő már a megjelenésük pillanatában tudta, hogy ebből baj lesz.

Kaning családja nagyon aranyos volt, Inn csak nézett, hogy az asztalnál ilyen játékok, közvetlenségek vannak.. \:D/ :D Látszott hogy nagyon élvezi.
A szinpadi próbán úgy utáltam a csókjelenetet...pláne, hogy még folytattatta volna is Innel, ha rajta múlt volna...élveztem hogy a feleségéhez rohant amint meglátta hogy a Nakhun átöleli... :D ..Addig ölelgeti, míg megpróbál érzelmi húrokat kicsalni Kaningból...de már elkésett vele.
Itt már nem egy önzetlen segítésből, hanem ellopásból állnak a nagy ölelkezések... [-x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 4. 13:59

Mindenkinek, de mivel pedagógusnap van, a kedves pedagógus kollégáknak külön szeretettel
ajánlom a The Highest Mark - A legjobb eredmény című kínai rövidfilmet!


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=45&t=126

Kép
Avatar
wsxwsx18
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017. május 30. 20:14

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: wsxwsx18 » 2017. június 4. 19:46

Drága Rita!

Ha megengeded szeretném kikérni a tanácsodat. :ymblushing:
Mivel sajnos jelenleg várni kell a Princess Hours sorozatra, így gondoltam, addig belekezdek egy másik sorozatodba. Most fogom elkezdeni az egyik rövid webdrámádat a Never Give Up, DoDo-t, viszont az gyorsan lefogom darálni és utána nem tudok választani, melyik sorozatba kezdjek bele a kettő közül.
Az egyik a Full House,
A másik meg a Kiss Me,
Mindkettőt megfogom nézni, csak annyira tetszik mindkettő,hogy nem tudok most közülük választani. Szerinted melyiket lenne érdemes elkezdeni?? :ympray:

Válaszodat előre is köszönöm. :x
wsxwsx18
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2673
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2017. június 4. 20:14

Szia Rita!
Vittem a hiányzóim, köszönöm szépen! :-)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 4. 20:18

wsxwsx18 írta:Drága Rita!

Ha megengeded szeretném kikérni a tanácsodat. :ymblushing:
Mivel sajnos jelenleg várni kell a Princess Hours sorozatra, így gondoltam, addig belekezdek egy másik sorozatodba. Most fogom elkezdeni az egyik rövid webdrámádat a Never Give Up, DoDo-t, viszont az gyorsan lefogom darálni és utána nem tudok választani, melyik sorozatba kezdjek bele a kettő közül.
Az egyik a Full House,
A másik meg a Kiss Me,
Mindkettőt megfogom nézni, csak annyira tetszik mindkettő,hogy nem tudok most közülük választani. Szerinted melyiket lenne érdemes elkezdeni?? :ympray:

Válaszodat előre is köszönöm. :x
wsxwsx18

Kedves wsxwsx18! Milyen jó, hogy kínai sorozatot is kinéztél magadnak, nemcsak thait! A Dodo-t is
imádom, és a thai Full House-t is! A Kiss Me fordítását csak a Full House-ban megismert és szinte
azonnal imádott főszereplő páros miatt fordítottam le, mert ők ketten játsszák abban is a főszerepet
és így kihagyhatatlan volt. A Kiss Me koreai elődjét a Playful Kiss-t láttam pár éve és nem igazán
tetszett, ezért sejtettem, hogy a Kiss Me sem fog. Nem is lett a kedvencem, de legalább sokkal jobb
lett, mint a koreai.

Szóval én a Full House-zal kezdeném, és a Kiss Me-vel folytatnám. De lehet, hogy a Kiss Me-vel lenne
tanácsosabb kezdeni, hogy essek túl rajta, és jöhessen jutalmul a Full House. Nem tudom! Válassz te!
Úgy lesz a jó!

A Dodo egy cukiság, telis-tele humorral, de a vadabb fajtából. A Go, Princess Go-hoz tudnám hasonlítani,
de néha még azon is túl tesz. Olyanoknak ajánlom, akik vevők a pajzán és az eszement humorra is!

Nem fogsz unatkozni! Nagyszerűen választottál!

További szép napot kívánok!

Ők ketten a Full House és a Kiss Me főszereplői: Aom és Mike

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2017. június 5. 12:10

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked a 10-11. részek feliratinak a fordítását. ^:)^
Változatlanul nagyon tetszik üde színfolt ez a sorozat.
Szép hétvégét kívánok.Marcsi :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13478
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Princess Hours (2017) (11/20)

HozzászólásSzerző: Rita » 2017. június 5. 22:11

Most fejeztem be a 12. részt! Egy nagyon rossz minőségű videót találtam a yt-on,
azt néztem meg nyersen, felirat nélkül.

Készítem a sikálót! Minnie, Nakhun és Inn is kapni fog! Nakhun anyja csak azért
marad ki, mert alig szerepelt. De lehet, hogy az a pár mondata is megér egy verést.
Nem tudom. Kiderül, ha lesz felirat!

Jó éjt!


Kép

Vissza: “Thaiföld”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég